Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι συγκινητικο να ενωθουν τα αδελφακια και να δουν τον μπαμπα κρεμασμενο απο καμια κρεμαλα...συγκινηθηκα μονο που το σκεφτομαι...!!!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
stefanakos έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΦΙΛΙΑ

με πονο ψυχης φευγεις τριημερο κοπελια?
θα μας τρελανεις?


καλα να περασεις και να μην πονας πολυυυυυυυ

αχχαχαχαχα

καλο τριημεροοοοοοοοοο
σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα μολις τελειωσα τις δουλειες και τα παιδια κοιμουνται, να σε ρωτησω κάτι αν ξερεις ? ολη μέρα σήμερα πεταριζει το δεξί μου μάτι ξερεις κάτι για αυτο ?

http://hawk-girl.blogspot.com/

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:βιβη συνηθισε το! αντρας μας ειναι!! να τον κρεμασουμε;;( scratch scratch scratch βρε λεςWink εννοειται οτι θα ερθεις και εσυ στη συναντηση. να ενωθει η οικογενεια... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βιβη μην πας!!!!αυτο ειναι το καταχθονιο σχεδιο καθε αντρα!να γινουν κολλητες φιλες η γυναικα του με το αισθημα του και να μη χρειαστει να χασει καμια απο τις 2!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα τι λεω Παναγια μου μεσημεριατικα?!
υγ δε πιστευω να εχει καμια αντρα βαγγελη με μπαμπα κωνσταντινο και μια βλαμμενη για πεθερα?!?!!?! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:τι συγκινητικο να ενωθουν τα αδελφακια και να δουν τον μπαμπα κρεμασμενο απο καμια κρεμαλα...συγκινηθηκα μονο που το σκεφτομαι...!!!

μην μου βαζεις ιδεες. ειμαι ανθρωπος των εργων και θα τις υλοποιησω!

μην μιλατε για σιδερο. απο το πρωι παλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 679259 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 679259

http://stardustwork.blogspot.com

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΩΡΑΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΝΟΥΛΑ..ΕΜΕΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΟΠΟΤΕ ΑΚΥΡΟΣ Ο ΥΠΝΟΣΜΟΥ...ΑΛΙΚΑΚΙ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΕΩΡΑ..


Ανυπομονώ!!!!!!!!!!Είναι το όνειρό μου να βρεθώ εκεί!!!!!!

mamavivo έγραψε:καλημερα κοριτσια απο μια ξενυχτισμενη μανα ...ρε τι ζορια ειναι αυτα πια?κοιμαμαι ορθια παλι σημερα...πολυ ξενυχτι..


Υπομονή,υπομονή και υπομονή!!!!!!!!!!!!

mamavivo έγραψε:
stefanakos έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΦΙΛΙΑ

με πονο ψυχης φευγεις τριημερο κοπελια?
θα μας τρελανεις?


καλα να περασεις και να μην πονας πολυυυυυυυ

αχχαχαχαχα

καλο τριημεροοοοοοοοοο



χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!

[quote="desT"]

[quote="αλικακι"][quote="mama katerina"]
αλικακι έγραψε:
mama katerina έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Καλημερούδια σε όλες!!!!!!!
Ετοιμάζω βαλίτσες,τρα λα λα!!!!!!!!!!!!
ευχαριστουμε Αλικακι!!!!! εσυ που πας??? παρε με μαζι σου Crying or Very sad

Έλαααααααααα!!!!!!
Θα περάσουμε σούπερ!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 328109 Καλαμπάκα,πάμε!!!!!!!!!!
και μονο που το πες φτανει!!! καλα να περασετε!!!!!!! εμενα ο αντρας μου δουλευει 12ωρο αυριο Sad
Ωχ!!!!Κρίμα...
Σ'ευχαριστούμε πολύ!!
Θα σας σκέφτομαι,πάντως!!!!!!!!! Very Happy

Σήκω φύγε Αλίκη και μη σκέφτεσαι κανέναν. Κοίτα να περάσεις καλά! Cool[quote]


Σ'ευχαριστώωωωωω!!!!!!!! Very Happy

Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι "βρε λες???" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μακάρι,Ευάκι!!!!Στο εύχομαι!!!!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
antonia32 έγραψε:βιβη συνηθισε το! αντρας μας ειναι!! να τον κρεμασουμε;;( scratch scratch scratch βρε λεςWink εννοειται οτι θα ερθεις και εσυ στη συναντηση. να ενωθει η οικογενεια... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βιβη μην πας!!!!αυτο ειναι το καταχθονιο σχεδιο καθε αντρα!να γινουν κολλητες φιλες η γυναικα του με το αισθημα του και να μη χρειαστει να χασει καμια απο τις 2!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα τι λεω Παναγια μου μεσημεριατικα?!
υγ δε πιστευω να εχει καμια αντρα βαγγελη με μπαμπα κωνσταντινο και μια βλαμμενη για πεθερα?!?!!?! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχα Respect Respect

http://stardustwork.blogspot.com

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
mamavivo έγραψε:
stefanakos έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΦΙΛΙΑ

με πονο ψυχης φευγεις τριημερο κοπελια?
θα μας τρελανεις?


καλα να περασεις και να μην πονας πολυυυυυυυ

αχχαχαχαχα

καλο τριημεροοοοοοοοοο
σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα μολις τελειωσα τις δουλειες και τα παιδια κοιμουνται, να σε ρωτησω κάτι αν ξερεις ? ολη μέρα σήμερα πεταριζει το δεξί μου μάτι ξερεις κάτι για αυτο ?

ναι το καραβι για σαλαμινα θα δεις τυχερουλαααααααααα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 215994

Ευάκι έγραψε:
antonia32 έγραψε:βιβη συνηθισε το! αντρας μας ειναι!! να τον κρεμασουμε;;( scratch scratch scratch βρε λεςWink εννοειται οτι θα ερθεις και εσυ στη συναντηση. να ενωθει η οικογενεια... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βιβη μην πας!!!!αυτο ειναι το καταχθονιο σχεδιο καθε αντρα!να γινουν κολλητες φιλες η γυναικα του με το αισθημα του και να μη χρειαστει να χασει καμια απο τις 2!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα τι λεω Παναγια μου μεσημεριατικα?!
υγ δε πιστευω να εχει καμια αντρα βαγγελη με μπαμπα κωνσταντινο και μια βλαμμενη για πεθερα?!?!!?! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αχαχαχχααχα καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
γελασα πολυ ...με ακουσε ολο το γραφειο ρε ευακι.....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα ε μα αδικο εχω?
μερσι κυρια αλικη μας!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
stefanakos έγραψε:
mamavivo έγραψε:
stefanakos έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΦΙΛΙΑ

με πονο ψυχης φευγεις τριημερο κοπελια?
θα μας τρελανεις?


καλα να περασεις και να μην πονας πολυυυυυυυ

αχχαχαχαχα

καλο τριημεροοοοοοοοοο
σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα μολις τελειωσα τις δουλειες και τα παιδια κοιμουνται, να σε ρωτησω κάτι αν ξερεις ? ολη μέρα σήμερα πεταριζει το δεξί μου μάτι ξερεις κάτι για αυτο ?

ναι το καραβι για σαλαμινα θα δεις τυχερουλαααααααααα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 215994

Ευάκι έγραψε:
antonia32 έγραψε:βιβη συνηθισε το! αντρας μας ειναι!! να τον κρεμασουμε;;( scratch scratch scratch βρε λεςWink εννοειται οτι θα ερθεις και εσυ στη συναντηση. να ενωθει η οικογενεια... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βιβη μην πας!!!!αυτο ειναι το καταχθονιο σχεδιο καθε αντρα!να γινουν κολλητες φιλες η γυναικα του με το αισθημα του και να μη χρειαστει να χασει καμια απο τις 2!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα τι λεω Παναγια μου μεσημεριατικα?!
υγ δε πιστευω να εχει καμια αντρα βαγγελη με μπαμπα κωνσταντινο και μια βλαμμενη για πεθερα?!?!!?! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αχαχαχχααχα καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
γελασα πολυ ...με ακουσε ολο το γραφειο ρε ευακι.....
χαχχαα ως αγχωδης που ειμαι οταν μου συμβαινει κατι τετοιο νομιζω ότι θα παει κατι στραβα μεσα στην ημερα

http://hawk-girl.blogspot.com/

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευα δεν ειμαι γκομενα. κ εμεναμε παντρευτηκε ι διγαμοσ!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Shocked

http://stardustwork.blogspot.com

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


βιβη και αντωνια αφιερωμενο!!!!!!!!!χαχαχαχα
ΣΠΥΡΟΟΟΟΟ κρυψου!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:ευα δεν ειμαι γκομενα. κ εμεναμε παντρευτηκε ι διγαμοσ!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Shocked

τα χαρτια του γαμου τα εχεις τσεκαρισμενα κυρια κοκοβικου?αχαχαχαχαχ

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βιβη μηπως να ανοιξουμε θεμα στο φορουμ. μπορει να χει κ αλλες γυναικες...

http://stardustwork.blogspot.com

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
antonia32 έγραψε:ευα δεν ειμαι γκομενα. κ εμεναμε παντρευτηκε ι διγαμοσ!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Shocked

τα χαρτια του γαμου τα εχεις τσεκαρισμενα κυρια κοκοβικου?αχαχαχαχαχ

ε? ε? ε? κυρια κοκοβικου τι εχεις να πεις?
ποια ειναι η πρωτη κυρια κοκοβικου και ποια η δευτερη?το εχετε τσεκαρει? Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:

βιβη και αντωνια αφιερωμενο!!!!!!!!!χαχαχαχα
ΣΠΥΡΟΟΟΟΟ κρυψου!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τι γλυκοοοοοοοο αγαπημενη ταινια!!!

οπου και να κρυφτει ο σατραπης θα τον εβρω ...
antonia32 έγραψε:βιβη μηπως να ανοιξουμε θεμα στο φορουμ. μπορει να χει κ αλλες γυναικες...


τα χαπια μου δεν θα αντεξουν και αλλες αποκαλυψεις...τα ζαναχ τα παιρνω 3-3 τωρα που μιλαμε
αχαχχαχχαχχαχ
σε καλο μας...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω πως ο αντρας μου θα εχει ζεστανει το κρεβατι τωρα!παω για υπνο!
κοριτσια ηρεμα!
σπυρο κρυψου!κι ας παιρνει ζαναξ η βιβη!(δε βλεπω να την πολυπιανουν χαχαχαχα) Razz
αλικη θα μου πεις περιληψη το απογευμα?
κατερινα ωραιος ο ψηφιακος μαστογραφος! Shocked
υγ η υποψηφια πρωταγωνιστρια πως περιμενει να γινει πρωταγωνιστρια αφου χανει ολες τις οντισιον? Razz Cool Cool Cool

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:νομιζω πως ο αντρας μου θα εχει ζεστανει το κρεβατι τωρα!παω για υπνο!
ΚΑΛΟΝ ΥΠΝΟΟΟΟΟΟΟΟ
κοριτσια ηρεμα!
σπυρο κρυψου!κι ας παιρνει ζαναξ η βιβη!(δε βλεπω να την πολυπιανουν χαχαχαχα) Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ
Razz
αλικη θα μου πεις περιληψη το απογευμα?
κατερινα ωραιος ο ψηφιακος μαστογραφος! Shocked
υγ η υποψηφια πρωταγωνιστρια πως περιμενει να γινει πρωταγωνιστρια αφου χανει ολες τις οντισιον? Razz Cool Cool Cool
ΝΑΤΑΛΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα στην μαμαδοπαρέα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:νομιζω πως ο αντρας μου θα εχει ζεστανει το κρεβατι τωρα!παω για υπνο!
κοριτσια ηρεμα!
σπυρο κρυψου!κι ας παιρνει ζαναξ η βιβη!(δε βλεπω να την πολυπιανουν χαχαχαχα) Razz
αλικη θα μου πεις περιληψη το απογευμα?
κατερινα ωραιος ο ψηφιακος μαστογραφος! Shocked
υγ η υποψηφια πρωταγωνιστρια πως περιμενει να γινει πρωταγωνιστρια αφου χανει ολες τις οντισιον? Razz Cool Cool Cool


Πολύ ευχαρίστως,αλλά...πάω και γω να την πέσω,χαχα!!!!Το ζεστό μου κρεβατάκι με περιμένει ,αφού απλώσω τα ρούχα...κι έχω και ταξίδι αύριο,οπότε θα αργήσω να σε ξαναδώ!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 417472

ΥΓ.Εξάλλου,μόνο εσύ είσαι καλή στις περιλήψεις!!!!!!!!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βιβη 21 νοεμβριου εχω επετειο γαμου. (ναι βιβη μου δεν ειχε βαρδια με το ταξι εκεινο το βραδυ του 2009. Στο τραπεζι του γαμου μας ηταν για αυτο αργησε και μαζευτηκε ξημερωματα) μηπως να του αφησουμε τα παιδια και να μας κανει δωρο ενα διημερο σε σπα; να χαλαρωσουμε ρε βιβη!! αχ! παω να σκουπισω να σφουγγαρισω και να σιδερωσω γτ στις 6 εχω παιδιατρο. Φιλια σε ολες... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 417472

http://stardustwork.blogspot.com

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:βιβη 21 νοεμβριου εχω επετειο γαμου. (ναι βιβη μου δεν ειχε βαρδια με το ταξι εκεινο το βραδυ του 2009. Στο τραπεζι του γαμου μας ηταν για αυτο αργησε και μαζευτηκε ξημερωματα) μηπως να του αφησουμε τα παιδια και να μας κανει δωρο ενα διημερο σε σπα; να χαλαρωσουμε ρε βιβη!! αχ! παω να σκουπισω να σφουγγαρισω και να σιδερωσω γτ στις 6 εχω παιδιατρο. Φιλια σε ολες... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 417472

συφίλλιασε με μεσημεριατικα...
κανεις και δουλειες...?εμενα τις κανει αυτοοοοοοοοος.
point to vivi

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξεχασα να αναφερω το απλωμα!

και να σου πω γτ θα τα παρω. μου τον κουραζεις καλα καλα και ερχεται εδω κομματια και δεν μπορει να ξυσει ουτε την παλτη του;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 654655 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 654655 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 654655

κοιτα βιβη θα βγαλουμε προγραμμα. αυριο που ειναι αργια στειλτον νου να μου κανει μπαλκονια. ποσα να προλαβω η αγορομανα! τεσπα
παρασυρθηκα και ακομα να αρχισω τις δουλειες. καλο μεσημερι βιβουλι μου και φιλια στον γλυκααα τον γιο σου!!!

http://stardustwork.blogspot.com

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:ξεχασα να αναφερω το απλωμα!

και να σου πω γτ θα τα παρω. μου τον κουραζεις καλα καλα και ερχεται εδω κομματια και δεν μπορει να ξυσει ουτε την παλτη του;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 654655 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 654655 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 24 654655

κοιτα βιβη θα βγαλουμε προγραμμα. αυριο που ειναι αργια στειλτον νου να μου κανει μπαλκονια. ποσα να προλαβω η αγορομανα! τεσπα
παρασυρθηκα και ακομα να αρχισω τις δουλειες. καλο μεσημερι βιβουλι μου και φιλια στον γλυκααα τον γιο σου!!!

καλο μεσημερι αγαπουλα...
υ.γ αυριο δεν γινετε εχει baby sitting γιατι η μαμα εχει καφετζαρισμααααα

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...σκεφτομαι οτι ολοι μου ελεγαν πως ο γιατρος μου στην γεννα ειναι απαιχτος-και η mamavivo Wink -αλλα επρεπε να το διαπιστωσω μονη μου...απλα respect...! Respect

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:...σκεφτομαι οτι ολοι μου ελεγαν πως ο γιατρος μου στην γεννα ειναι απαιχτος-και η mamavivo Wink -αλλα επρεπε να το διαπιστωσω μονη μου...απλα respect...! Respect

με τον τρυφο κοπελιτσα μου?
ολα καλα?
ο τρυφος?


να σου ζησει καμαρι μου,να σου ζησει..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις