Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μετά από τόσο καιρό για λίγο που μπαίνω ας γράψω κάτι ....
αλικακι έγραψε:Για το θέμα πάνα..εμείς φοράμε το 5.
Αυτές που πήρα τώρα,pambers dry,είναι ΤΟ 5+...αλλά μας πέφτουν μικρές!
Μην ξεχνάτε ότι είμαστε και αντράκια και έχουμε άλλη ανάπτυξη..

εμείς φοράμε simprly dry 4+.
είμαστε 11 κιλά και 80 εκατοστά.


anastasia78 έγραψε:κοριτσακια μου τι κανετε? εμεις μετα από μια οικογενειακη ιωση γαστρεντεριτιδας ειμαστε καλα. πρωτα το παιδι μετα εγω και μετα ο αντρας μου. μας τσακισε. το παιδι σταματησε να πινει γαλα απο την μερα που έκανε εμετό και αρχισε να φωναζει "μπυζακι θέλω". ακόμη να το σταματήσει. κοιμάτε και τον ακούω να φωνάζει, τρεχω στο δωμάτιο και μου λέει μπυζακι θέλω!!! παραμιλούσε στον ύπνο του. από την μέρα που αρρώστησε άλλαξε τελείως. 3ωρα μεταμεσονύχτια ξενύχτια. κοιμήθηκε από τις 8 σήμερα. με το ζόρι καταφερα να τον κρατήσω μέχρι εκείνη την ώρα. κατά τις 5 το πρωί θα ξυπνήσουμε πάλι εκτός αν έχει πάλι 3ωρη αγρυπνία. χθες σπασανε τα νευρα μας και αρχισαμε να τσακωνόμαστε με τον άντρα μου, δεν του αρέσει να φωνάζει το παιδί για βυζί. και όλη μέρα μέσα στο σπίτι αλλωνίζει, και έχει τόσο κρύο που δεν έχω που να τον πάω. άσε που ξεκινήσαμε για το φούρνο κατα τις 11 και μας βρήκε μια στο δρόμο και μου έβαλε χέρι που το βγαζω έξω το παιδί με το κρύο. αυτά...
Βιβή καλή μετακόμιση και καλά αποτελέσματα!
φιλια σε όλες σας.
Αναστασία παντού υπάρχουν αυτοί που "όσο να'ναι κάτι ξέρουν παραπάνω για το παιδί ΣΟΥ".
το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να αδιαφορείς, αφού ότι και να πεις αυτοί ξέρουν ότι έχουν δίκιο.

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:καλησπερεα κοριτσακια μου,
πολυ δυσκολη μερα σημερα πραγματικα.πολυ δουλεια ,πολυ στεναχωρια ,ολα απο πολυ λοιπον.
δεν θα γραψω πολλα δεν εχω πολυ καλη διαθεση ...σας ευχαρσιτω που με σκεφτεστε ...ακομα τιποτα να ενημερωσω...εχω πολλα πονακια, λογικα θα μου ερθει περιοδος πιστευω .

σας φιλω Very Happy Very Happy
αυτό δεν το ξέρεις!!!!
άλλωστε τα συμπτώματα της περιόδου είναι ίδια με αυτά της εγκυμοσύνης!!!
σου εύχομαι να είναι αυτό που εσύ επιθυμείς...

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:καλησπερεα κοριτσακια μου,
πολυ δυσκολη μερα σημερα πραγματικα.πολυ δουλεια ,πολυ στεναχωρια ,ολα απο πολυ λοιπον.
δεν θα γραψω πολλα δεν εχω πολυ καλη διαθεση ...σας ευχαρσιτω που με σκεφτεστε ...ακομα τιποτα να ενημερωσω...εχω πολλα πονακια, λογικα θα μου ερθει περιοδος πιστευω .

σας φιλω Very Happy Very Happy

Φρόντισε να γυρίσεις γρήγορα στο σπιτάκι σου, στο παιδάκι σου για ν' αλλάξει η διάθεση σου και να γίνεις και πάλι καλά! Φιλάκια πολλά!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου! Μάλλον καλησπέρα!!! Τι κάνετε; Μόλις βρήκα λίγο χρόνο για να τα πούμε! Λοιπόν, εμείς πήγαμε χθες στον παιδίατρο και μας διέγνωσε πάλι βρογχιολίτιδα! Τον παιδικό σταθμό μου %^^#$$%!!! Είμαστε με εισπνεόμενα και συνεχίζουμε και τη θεραπεία για τ'αυτάκια, οπότε δεν ξέρω τι φάρμακο να πρωτοδώσω στο ψυχουλάκι μου!!! Το καλό είναι οτι όλα αυτά τον βοηθάνε και ελπίζω σύντομα να είναι περδικάκι!!!

Αλικάκι μου τι κάνεις; Σ'έχω χάσει! Ξέρω ότι εσύ είσαι παρούσα τα πρωινά αλλά εγώ τρέχω και δε φτάνω! Δε μπορεί, δε μπορεί κάπου θα συναντηθούμε!!! Φιλιά στο ζουζουνάκι σου! Εύχομαι να παραμείνει υγιής γιατί όπως λες απο ιώσεις άλλο τίποτα!


Γειά σου,Σωτηρούλα μου!!!Σε πέτυχα???
Εεεε,δεν το πιστεύω!!!!χιχιχι!!!
Δεν πειράζει και μέσα να μην σε πετυχαίνω τα νέα σας τα διαβάζω...περαστικούλια σας και πάλι!!Τι να πω...εύχομαι να έιναι η τελευταία φορά!!!!Κρίμα.....
Σ'ευχαριστώ για τα φιλάκια!Και ανταποδίδουμεεεεε!!!!!!!

mamavivo έγραψε:καλησπερεα κοριτσακια μου,
πολυ δυσκολη μερα σημερα πραγματικα.πολυ δουλεια ,πολυ στεναχωρια ,ολα απο πολυ λοιπον.
δεν θα γραψω πολλα δεν εχω πολυ καλη διαθεση ...σας ευχαρσιτω που με σκεφτεστε ...ακομα τιποτα να ενημερωσω...εχω πολλα πονακια, λογικα θα μου ερθει περιοδος πιστευω .

σας φιλω Very Happy Very Happy

Βιβήκα μου,εύχομαι να μην σε στεναχώρησε κάτι σοβαρό...
Φιλάκια!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:μετά από τόσο καιρό για λίγο που μπαίνω ας γράψω κάτι ....
αλικακι έγραψε:Για το θέμα πάνα..εμείς φοράμε το 5.
Αυτές που πήρα τώρα,pambers dry,είναι ΤΟ 5+...αλλά μας πέφτουν μικρές!
Μην ξεχνάτε ότι είμαστε και αντράκια και έχουμε άλλη ανάπτυξη..

εμείς φοράμε simprly dry 4+.
είμαστε 11 κιλά και 80 εκατοστά.



Εμείς είμαστε 12 κιλά και 86 εκατοστά.
Και τις βλέπω λίγο μικρές τις πάνες.
Σήμερα του πήρα λίμπερο που βρήκα προσφορά νούμερο 6.Για να δούμε!!!
Καλά είσαι εσύ???Γιατί χάθηκες????Η μικρούλα σου???Πολλά φιλιά!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:μετά από τόσο καιρό για λίγο που μπαίνω ας γράψω κάτι ....
αλικακι έγραψε:Για το θέμα πάνα..εμείς φοράμε το 5.
Αυτές που πήρα τώρα,pambers dry,είναι ΤΟ 5+...αλλά μας πέφτουν μικρές!
Μην ξεχνάτε ότι είμαστε και αντράκια και έχουμε άλλη ανάπτυξη..

εμείς φοράμε simprly dry 4+.
είμαστε 11 κιλά και 80 εκατοστά.



Εμείς είμαστε 12 κιλά και 86 εκατοστά.
Και τις βλέπω λίγο μικρές τις πάνες.
Σήμερα του πήρα λίμπερο που βρήκα προσφορά νούμερο 6.Για να δούμε!!!
Καλά είσαι εσύ???Γιατί χάθηκες????Η μικρούλα σου???Πολλά φιλιά!!!

και εμενα που ειναι 10800 οπως ειπαμε και πιο πανω στα λιμπερο φοραει 6 γιατι ειναι στενουλες αυτες.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
αλικακι έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:μετά από τόσο καιρό για λίγο που μπαίνω ας γράψω κάτι ....
αλικακι έγραψε:Για το θέμα πάνα..εμείς φοράμε το 5.
Αυτές που πήρα τώρα,pambers dry,είναι ΤΟ 5+...αλλά μας πέφτουν μικρές!
Μην ξεχνάτε ότι είμαστε και αντράκια και έχουμε άλλη ανάπτυξη..

εμείς φοράμε simprly dry 4+.
είμαστε 11 κιλά και 80 εκατοστά.



Εμείς είμαστε 12 κιλά και 86 εκατοστά.
Και τις βλέπω λίγο μικρές τις πάνες.
Σήμερα του πήρα λίμπερο που βρήκα προσφορά νούμερο 6.Για να δούμε!!!
Καλά είσαι εσύ???Γιατί χάθηκες????Η μικρούλα σου???Πολλά φιλιά!!!

και εμενα που ειναι 10800 οπως ειπαμε και πιο πανω στα λιμπερο φοραει 6 γιατι ειναι στενουλες αυτες.

Ναι,το θυμάμαι Γραμματική μου που τα λέγαμε.
Επίσης και στις baby dry την επόμενη φορά το 6 θα πάρω γιατί το 5+ το είδα κι αυτό λίγο μικρό.
Πάντως τα κιλά που γράφουν πάνω με ψιλομπερδεύουν μερικές φορές.
Ειδικά αν δεν έχω ξαναδοκιμάσει την μάρκα..

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου γεια σας!!Τι κανετε??Σας εχασα!
Περαστικα στα μπεμπινια της Ζουζουνιτσας και της Σωτηριας!
Βιβη, ολα καλά να είναι!
Γραμματική, θέλεις να σου πω δικές μας διαστάσεις να ξεαγχωθείς??Πριν 20 μέρες ήταν 10,060 και 80,5 ποντους!!Και σας ρίχνουμε πολλές μέρες Rolling Eyes !!
Αλικάκι, σήμερα το μενού μπακαλιάρο με μακαρονάκι του μικρού και αυριο σπανακόρυζο!Δε μου έχει απαντησει καμια μανουλα αν έχει δωσει κατεψυγμενο ψαρι, πχ περκα No !!
Δεν εχω δωσει ακομα λάχανο στο γιοκάκι μου, δεν ήξερα αν κάνει!Θα του κανω λαχανόρυζο καποια μερα τοτε!
Τρελομαμα, δεν της εδωσες μετα αλλα 100 φιλιά της μικρης σου Very Happy ??Μη μου πεις όχι, δε σε πιστεύω με τίποτα Razz !!
Αντζι θα σου γράψω τώρα στο μηνυμα, τι κανεις εσυ Smile ??
Κοριτσάκια μου , καλο απογευμα να έχετε και μόνο καλά νεα ε??? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 417472

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mangio έγραψε:Κοριτσια μου γεια σας!!Τι κανετε??Σας εχασα!
Περαστικα στα μπεμπινια της Ζουζουνιτσας και της Σωτηριας!
Βιβη, ολα καλά να είναι!
Γραμματική, θέλεις να σου πω δικές μας διαστάσεις να ξεαγχωθείς??Πριν 20 μέρες ήταν 10,060 και 80,5 ποντους!!Και σας ρίχνουμε πολλές μέρες Rolling Eyes !!
Αλικάκι, σήμερα το μενού μπακαλιάρο με μακαρονάκι του μικρού και αυριο σπανακόρυζο!Δε μου έχει απαντησει καμια μανουλα αν έχει δωσει κατεψυγμενο ψαρι, πχ περκα No !!
Δεν εχω δωσει ακομα λάχανο στο γιοκάκι μου, δεν ήξερα αν κάνει!Θα του κανω λαχανόρυζο καποια μερα τοτε!
Τρελομαμα, δεν της εδωσες μετα αλλα 100 φιλιά της μικρης σου Very Happy ??Μη μου πεις όχι, δε σε πιστεύω με τίποτα Razz !!
Αντζι θα σου γράψω τώρα στο μηνυμα, τι κανεις εσυ Smile ??
Κοριτσάκια μου , καλο απογευμα να έχετε και μόνο καλά νεα ε??? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 417472

ενταξει το παραδεχομαι ειμαι αρρωστη με τα κιλα τελικα. Very Happy το ρυζι ρε κοριτσια γενικοτερα δεν στουμπωνει;δεν εχω τολμησει να της δωσω.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Mangio μου!!!
Εγώ δεν του έχω δώσει ποτέ κατεψυγμένο.
Τώρα αν αυτά που τα αγοράζουμε για φρέσκα είναι κατεψυγμένα...αυτό είναι άλλη υπόθεση!!χαχαχα!!!!!!Φιλιά!!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mangio έγραψε:Κοριτσια μου γεια σας!!Τι κανετε??Σας εχασα!
Περαστικα στα μπεμπινια της Ζουζουνιτσας και της Σωτηριας!
Βιβη, ολα καλά να είναι!
Γραμματική, θέλεις να σου πω δικές μας διαστάσεις να ξεαγχωθείς??Πριν 20 μέρες ήταν 10,060 και 80,5 ποντους!!Και σας ρίχνουμε πολλές μέρες Rolling Eyes !!
Αλικάκι, σήμερα το μενού μπακαλιάρο με μακαρονάκι του μικρού και αυριο σπανακόρυζο!Δε μου έχει απαντησει καμια μανουλα αν έχει δωσει κατεψυγμενο ψαρι, πχ περκα No !!
Δεν εχω δωσει ακομα λάχανο στο γιοκάκι μου, δεν ήξερα αν κάνει!Θα του κανω λαχανόρυζο καποια μερα τοτε!
Τρελομαμα, δεν της εδωσες μετα αλλα 100 φιλιά της μικρης σου Very Happy ??Μη μου πεις όχι, δε σε πιστεύω με τίποτα Razz !!
Αντζι θα σου γράψω τώρα στο μηνυμα, τι κανεις εσυ Smile ??
Κοριτσάκια μου , καλο απογευμα να έχετε και μόνο καλά νεα ε??? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 417472

ενταξει το παραδεχομαι ειμαι αρρωστη με τα κιλα τελικα. Very Happy το ρυζι ρε κοριτσια γενικοτερα δεν στουμπωνει;δεν εχω τολμησει να της δωσω.

Είσαι!!!!!!!!!χαχαχα!!!!
Άστο εσύ το ρύζι καλύτερα.....

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γραμματική ποτε δεν εχεις δωσει ρυζι??
Αν εχει θεμα με τα κακά, απεφυγε το λιγο.Δηλαδη δεν θα δωσεις ποτε Very Happy ??
Εγώ του δίνω συχνά(καρολίνα), δεν είχα πρόβλημα!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για ποτε δε νομιζω αλλα για αυτη τη περιοδο που εχει θεμα δεν το ρισκαρω με τιποτα . Very Happy

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:εμεις χτες που πηγαμε στην παιδιατρο ηταν στον ιδιο χωρο 2 παιδακια και εβηχαν και ειχαν μυξες.ελπιζω να μην αρπαξε καμια ιωση η μικρη μου.
ευτυχως το ιατρειο του γιατρου μας εχει δυο χωρους,για τα υγιη και για τα αρρωστα παιδια.οχι πως και παλι δεν μπορουν να κολησουν κατι αλλα ειναι χωρια.

crazymommy έγραψε:Καλημέρα μανούλες!!!! Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομη γιατί πρέπει να φύγω!!!!

αλικακι έγραψε:Καλημέρα,κοριτσάκια μου!!!

Καταρχήν,Αλικάκι μου,γιόρταζε η μικρούλα σας χθες???Η μικρή μου νύφη???
Είδα το εορτολόγιο αργά χθες..
Χρόνια Πολλά!!!Να την χαίρεστε,να την καμαρώνετε και να είναι πάντα ευτυχισμένη η μικρή μπουμπούκα!!!!
Αααα,και με το καλό τα αρραβωνιάσματα!!!χιχιχιχ!!!!!!

Περαστικά, Αναστασία, στον μικρό σου.Φαντάζομαι περάσατε δύσκολα.
Για τον θηλασμό,τι να σου πω..ο άντρας σου δεν έχει συνηθίσει??Ήταν και αρρωστούλης μωρέ,ο μικρούλης σας..λίγη υπομονή κάντε..δεν θυμάμαι,του δίνεις ξένο,αποκλειστικά,και τώρα το ξαναθυμήθηκε???

Για αυτό που λες,ότι έβγαλες το παιδί έξω με το κρύο....ουυυυυυυ,έχω πολλά τέτοια να σας διηγηθώ!!!
Εγώ,εδώ και καιρό, απαντάω,αναλόγως,στην κάθε αδιάκριτη και κουτσομπόλα που δεν ρωτάει αν έχω να αφήσω κάπου το παιδί,να κάνω τα βασικά ψώνια....
Αδιαφόρησε απλώς....

Σωτηρία μου,τι τραβάτε και εσείς οι εργαζόμενες,ε??Τρέχεις στις δουλίτσες σου,"τρέχεις" να προλάβεις κι εμάς!!!
Αλλά μια χαρά τα καταφέρνεις!!!
Πάντα μες στο κλίμα είσαι!!!

Ζουζουνίτσαααα,που είσαι???Με ακούς???
Τι έγινε με την μικρή σου??Τι κάνει??

Πολύ καιρό έχω να δω την Αθανασία,με τα δυδιμάκια...

Μάμμυ,καλή ανάρρωση!!!

Γραμματική μου,είδα ότι είστε εντάξει με το "θέμα"της μικρής,ε??Μπράβο!!Συνέχισε έτσι!!!

Βιβήκα μου,δεν σε πιέζω,αλλά τι έγινε???Έχουμε κάνα νέο??? Θετικό τεστ!! ?????

Χτες,τελικά, το μενού είχε.. κοτόπουλο ψητό,σε ειδικό τηγάνι που το βάζω στο μάτι της κουζίνας και ψήνει χωρίς λάδι,με κουνουπίδι και ντοματούλα.
Σήμερα θα φτιάξω μακαρόνια με κιμά.

Φιλάκια σε όλες!!!!
Αλικάκι μου δε γιόρταζε χτες η μικρή, λες να έχει αλλάξει κάτι; Rolling Eyes Σ' ευχαριστούμε πάντως για τις ευχούλες σου, τις δεχόμαστε και αντευχόμαστε!!!!!!!!

Κορίτσια, μη δίνετε σημασία στους... συμβουλάτορες που θα συναντάτε όπου κι αν πηγαίνετε! Και τη δικιά μας την έβγαλε χτες η μαμά μου μια γρήγορη βόλτα και γενικά βγήκαμε και στο σ/κ. Αν είναι καλά ντυμένο το παιδί, μια γρήγορη βολτούλα δεν του κάνει κακό (αρκεί να μην είναι καθόλου κρυωμένο εννοείται!).

Περαστικά στις Ζουζουνίτσας και της Αναστασίας τα μικράκια! Μόμμυ ελπίζω να κάνατε καμιά βολτούλα να ξεσκάσατε!

Γραμματική μου μια χαρά είναι το βάρος σας, σας είπε κάτι η παιδίατρος και αγχώνεστε να πατήσετε τα 11; Εμείς θα κάνουμε το ίδιο εμβόλιο τέλος του μήνα και θα ζυγιστούμε. Αλλά δε θα είμαστε 11 κιλά, στο υπογράφω από τώρα! Ελπίζω πάντως και σου εύχομαι να μην κόλλησε η μικρή σου!!!!!!

Λοιπόν, να σας πω τι μου έκανε η μικρή το σαββατόβραδο να γελάσετε: με πήρε ο ύπνος στον καναπέ το απογευματάκι και η μικρή αλώνιζε στο σπίτι κι ενώ την πρόσεχε ο μπαμπάς της. Λοιπόν, σε κάποια φάση που κοιμόμουν με πλησίασε και επειδή τις προηγούμενες μέρες όλο φυσούσα τη μύτη μου (αλικάκι θυμάσαι που ήμασταν κρυωμένες μαζίWink και η μικρή με παρακολουθούσε, πήρε λοιπόν ένα χαρτομάντηλο και αποφάσισε... να μου φυσήξει τη μύτη! Το αποτέλεσμα; Εκεί που κοιμόμουν ένιωσα να μου κόβεται ο αέρας και με πόνεσε κιόλας γιατί μου την πάτησε δυνατά! Ξυπνάω λοιπόν και την κοιτάω θυμωμένα και της λέω: Δανάη γιατί μου το έκανες αυτό; Με πόνεσες! Και τότε με κοιτάζει κάπως σκεφτικά και σκύβει και μου δίνει φιλάκι στο μάγουλο!!! I love you Εντάξει, έεεεεεεεεελιωσαααααααααααα!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 215994 Κι εννοείται χαλάλι η μύτη μου μετά από αυτό!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 328109
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πολυ γελασα.το παιδι ηθελε να σου σκουπισει την μυτουλα.σε ανταμειψε παντως.δεν εχεις παραπονο!

mamavivo έγραψε:καλησπερεα κοριτσακια μου,
πολυ δυσκολη μερα σημερα πραγματικα.πολυ δουλεια ,πολυ στεναχωρια ,ολα απο πολυ λοιπον.
δεν θα γραψω πολλα δεν εχω πολυ καλη διαθεση ...σας ευχαρσιτω που με σκεφτεστε ...ακομα τιποτα να ενημερωσω...εχω πολλα πονακια, λογικα θα μου ερθει περιοδος πιστευω .

σας φιλω Very Happy Very Happy
τι επαθες κοριτσι?ελπιζω να μην ειναι κατι πολυ σοβαρο.
και κανε αυτο το τεστ,για εμας που εχουμε αγωνια οχι για σενα.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το μικρο μου τερας τι εκανε σημερα?το πρωι ανεβασε ο αντρας μου ενα τενεκα λαδι και τον αφησε στην κουζινα(δεν μπορουσε και αυτος να τον βαλει μεσα στο ντουλαπι.)ολη μερα σημασια δεν τον εδωσε.της γυαλισε οταν με ειδε να βγαζω λαδι.σε καποια στιγμη παω τουαλετα(τι το θελα,αλλα να σκαγα?)και οταν βγαινω αυτη με περιμενε απο εξω και με χερια λαδωμενα και μου τα εδειχνε για να την σκουπιζω.μολις την ειδα καταλαβα.παω στην κουζινα και τι να δω? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 654655
ειχε κατω μια κουπα μεγαλη(μπορει να λεω και λιγο) λαδι.αρχισα να φωναζω,εφαγε και μια στον ποπο,τα εβαλα και με την μεγαλη που δεν με φωναξε και την αφησε.τα νευρα μου κροσια.

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια μου γεια σας!!! Έβλεπα ότι δεν είχατε γράψει κάτι, και έλεγα ότι έχω καιρό να γράψω...και μπαίνω σήμερα και τι να δω Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
πολλές σελίδες πάλι και δεν σας προλαβαίνω.
Θα ήθελα να σας γράψω πολλά αλλά έχω την μικρή αγκαλιά για να βλέπει ζουζούνια και εγω γράφω αλλά δεν μπορώ για πολλή ώρα.
Λοιπόν από την Κυριακή έχουμε ένα χαζόβηχα και χτες πήρα την παιδίατρο και μας έδωσε σταγόνες για την μύτη και σιροπάκι για το λαιμό. Η καημένη όταν κοιμάται (που εξακολουθεί να μην κοιμάται πολύ και έχω αρχίσει να χάνω την υπομονή μου ώρες ώρες) την πιάνει ο βήχας που μπορεί να κρατήσει και 1 ώρα. Θέλει και αγκαλιά να την κάνω βόλτες και καταλαβαίνεται τι ύπνο κάνω!!!!

Όταν μπορέσω θα σας ξαναγράψω περισσότερα!!!!

Φιλάκια!!!

anastasia78

anastasia78
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τα εχω παιξει!!!! αμα ερθει το μωρο να δω τι θα κανω. εχω και την πεθερα με την μανα να μου λενε ποσο δυσκολα θα ειναι τωρα που θα ερθει το μωρο, να πουνε οτι θα βοηθησουν δεν μπορουνε.
αλικακι τον θηλαζα αλλα απο οταν ξεκινησαμε το ξενο το στηθος το ειχε μονο για υπνο και για παυσιπονο αμα χτυπουσε. τωρα ουρλιαζει και το ζηταει. οταν ειμαστε μονοι σα να το ελλατωσε, αλλα αμα ειναι ο πατερας του η καμια γιαγια μπροστα λες και το κανει επιτηδες. επισης ειναι τις τελευταιες μερες μονιμως αυπνος και αν του χαλασεις χατιρι τσιριζει λες και το σκοτωνεις. και το βραδυ σημερα προσπαθουσα να τον κρατησω να τον βαλω λιγο αργοτερα για υπνο μηπως δεν ξυπνησει την νυχτα και εκλαιγε και μου ελεγε νανι νανι μανουλα απο τις 8. δεν ξερω τι να κανω. ελπιζω να επανελθει συντομα. τα ματακια του ειναι πλεον με μαυρους κυκλους. λετε να αλλαξω πανα για το βραδυ? του παιρνω active fit. δεν μπορω να σκεφτω κανενα λογω να ξυπναει αν και νομιζω οτι ισως να φοβαται κατι. ειναι πιο ηρεμος οταν ειναι ο μπαμπας στο σπιτι και χθες το βραδυ ελεγε συνεχεια "φυγε μαστορα, νταντα θα σε κανει ο δημητρης" και του ειπα οτι τον εδιωξε ο μπαμπας και σα να μου φανηκε πιο ηρεμος. μαστορα ειχαν οι απο πανω χθες και οι απεναντι πριν λιγες μερες, επισης τρελαινεται για μπομπ μαστορα τραγουδακι, το βλεπει στο laptop. τηλεοραση δεν βλεπει για να πω οτι εκει κατι ειδε. ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω. αμα εχετε καμια ιδεα πειτε γιατι καταρρεω.
περαστικα στα αρρωστουλια!!!
φιλακια σε ολες σας

γεωργία02/07/10

γεωργία02/07/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mangio έγραψε:Κοριτσια μου γεια σας!!Τι κανετε??Σας εχασα!
Περαστικα στα μπεμπινια της Ζουζουνιτσας και της Σωτηριας!
Βιβη, ολα καλά να είναι!
Γραμματική, θέλεις να σου πω δικές μας διαστάσεις να ξεαγχωθείς??Πριν 20 μέρες ήταν 10,060 και 80,5 ποντους!!Και σας ρίχνουμε πολλές μέρες Rolling Eyes !!
Αλικάκι, σήμερα το μενού μπακαλιάρο με μακαρονάκι του μικρού και αυριο σπανακόρυζο!Δε μου έχει απαντησει καμια μανουλα αν έχει δωσει κατεψυγμενο ψαρι, πχ περκα No !!
Δεν εχω δωσει ακομα λάχανο στο γιοκάκι μου, δεν ήξερα αν κάνει!Θα του κανω λαχανόρυζο καποια μερα τοτε!
Τρελομαμα, δεν της εδωσες μετα αλλα 100 φιλιά της μικρης σου Very Happy ??Μη μου πεις όχι, δε σε πιστεύω με τίποτα Razz !!
Αντζι θα σου γράψω τώρα στο μηνυμα, τι κανεις εσυ Smile ??
Κοριτσάκια μου , καλο απογευμα να έχετε και μόνο καλά νεα ε??? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 36 417472

Εγώ έχω δώσει κατεψυγμένο ψάρι, βακαλάο από το σουπερ μαρκετ, το έχω δώσει και σε ψαρόσουπα, και ψητό στο φούρνο. Το έφαγε με ευκολία, δεν ξέρω αν έκανα καλά... αλλά μαγειρευτό ήταν μια χαρά, και δεν είχε μετά τίποτα, ούτε στα κακα του ούτε στο σώμα. Θα συμφωνήσω με το αλικάκι, γιατί αυτά που παίρνουμε από τις λαικές πόσο σίγουρες είμαστε ότι είναι φρέσκα?!

Εμείς είμαστε 13,200 kg και 92 πόντους, η αρρώστια μας θέρισε όμως ήταν 13,950 όταν πήγαμε να κάνουμε το εμβόλιο στις 12/12. Έχασε 600 γραμμάρια, λογικό αν σκεφτείς ότι 2 μέρες ήταν μόνο με νερό και τσάι, και τις άλλες λίγο λίγο με το ζόρι.

Κορίτσια θέλω και τα φώτα σας... Τον τελευταίο καιρό τον μικρό τα απογεύματα τον κρατάει ο άντρας μου, μερικές μέρες είναι μια χαρά ο μικρός και παίζουνε, και τα βρίσκουν. Αλλές πάλι όπως σήμερα ο μικρός είχε τις μαύρες του, (να σκεφτείτε ότι τον έβγαλα το απόγευμα στις 7 για παιδική χαρά και εδώ έχουμε 2 βαθμούς), έδειχνε να τα βαριέται όλα στο σπίτι, και στο τέλος άρχισε και την γκρίνια. Αλλά μετά έπρεπε να φύγω, όταν γύρισα πριν καμιά ώρα ο άντρας μου ήταν έξαλλος, τον είχε χτυπήσει, τον είχε σπρώξει, δεν τον άφηνε να τον πλησιάσει, έκανε συνέχεια ζημιές, ούτε πάνα δεν τον άφησε να τον αλλάξει... Να σημειώσω ο άντρας μου δεν γνώρισε πατέρα, οι γονείς του χώρισαν όταν ήταν μωρό, και ποτέ δεν έμαθε το γιατί, ακόμα και όταν αρρώστησε (έχει πολλαπλή σκλήρυνση), και έμεινε παράλυτος στο νοσοκομείο, ο μπαμπας του έλεγε στο δικαστήριο, ότι η λένε με την μαμά του ψέματα για να του φάνε λεφτά, αφήστε ΤΡΑΓΙΚΕς ΙΣΤΟΡΙΕΣ). Αnyway, ο άντρας μου από εκείνη την ώρα έχει κλειστεί στο γραφείο, και κλαίει. Δεν ξέρω πως να το χειριστώ, του λέω ότι το μωρό τον αγαπάει και ότι δεν πρέπει να το παίρνει τις μετρητοίς αλλά είναι απαρηγόρητος... Έχει περάσει καμία κάτι παρόμοιο? Δηλαδή στην εφηβεία του μικρού τι θα κάνουμε, θα παίρνουμε ψυχοφάρμακα?!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τουρτίτσα μου,δεν το ξέρεις ότι όταν μας βλέπουν να κάνουμε κάτι μετά θα προσπαθήσουν να το μιμηθούν????χαχαχαχα!!Φαντάζομαι την μικρή σου λαδωμένη!!!!!
Εμένα ευτυχώς και στην τουαλέτα μαζί μου έρχεται!Την επόμενη να την παίρνεις κι εσύ μαζί!!!χιχιχιχ!!!!
Ούτε ένα λεπτό,βρε κορίτσια δεν τολμώ να τον αφήσω χωρίς επιτήρηση,πλέον.
Κάποια διαολιά θα σκεφτεί να κάνει!!!

Αναστασία,είπες ότι τον μικρό τον κοίμησες εκείνην την μέρα από τις 8.
Μετά τι ώρα σου ξύπνησε???
Το μεσημέρι τι ώρα τον κοιμίζεις???
Για πες μας λίγο το πλάνο σας για να σε βοηθήσουμε...
Μήπως κοιμάται αργά για μεσημέρι και το βράδυ δεν κοιμάται??
Γιατί κι εγώ αν μου ξυπνήσει λίγο πιο αργά το απόγευμα θα τον βάλω και πάλι λίγο πιο αργά το βράδυ.
Για τις πάνες τώρα,όπως θα διάβασες τις άλλαξα κι εγώ και για νυχτερινες πήρα τις baby dry,όπου πραγματικά είδα διαφορά και δεν μου ξυπνάει πλέον τα βράδυα.
Για τον θηλασμό δεν ξέρω πραγματικά..η Άντζη μας ίσως μπορεί να σε συμβουλεύσει η οποία κι αυτή θηλάζει ακόμη..

Γεωργία,πολύ αναπτυγμένο το αντράκι σου!!Φτού φτού!!!!!
Δεν πειράζει,όμως,που έχασε κάποια γραμμάρια,λογικό είναι..και μένα σε περίοδο δοντιών έτσι κάνει ελαττώνει ή και κόβει γεύματα.Υπομονή!!!
Ο αντρούλης σου πρέπει να είναι πολύ ευαίσθητος.
Και σε συνδιασμό με την ιστορία ζωής του (πολύ τραγική)τον κάνει να είναι ,πιστεύω ,πιο ευάλωτος.
Εσύ θα πρέπει να τον βοηθήσεις και να του πεις πως τα παιδάκια μας παρόλο που τα βλέπουμε σαν μεγαλα κάποιες φορές δεν παύει να είναι μικρά!!
Δεν καταλαβαίνουν ότι αυτό που κάνουν με την συμπεριφορά τους είναι τόοοοοσο κακό.
Όλα τα παιδιά πιστεύω φέρονται έτσι κάποιες φορές,αλλά εμείς σαν γονείς πρέπει να είμαστε βράχοι δίπλα τους και να βάζουμε και από ένα λιθαράκι,ώστε να τα βοηθήσουμε να διαμορφώσουν μια ξεχωριστή προσωπικότητα.
Πολύ δύσκολο το έργο μας αλλά ποιός είπε το αντίθετο???
Δως του κουράγιο και δύναμη να μπορέσει με υπομονή να συνεχίσει.
Δεν ξέρω τι άλλο να σου πω πραγματικά....

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα,δεν είπα καλημέρα!!!!
Καλημέρα,λοιπόν,σε όλα τα κοριτσάκια!!!
Τα νέα μας...βγάλαμε και τον τελευταίο κυνόδοντα!!!Πονάει όμως,ο μικρούλης μου και θα πονάει πιστεύω μέχρι να βγει τελείως...
Σήμερα το μενού έχει..μάλλον μακαρόνια με κιμά από χτες,εκτός αν φάει γιουβαρλάκια!!
Φιλάκια σε όλες!!!!

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:

Γειά σου,Σωτηρούλα μου!!!Σε πέτυχα???
Εεεε,δεν το πιστεύω!!!!χιχιχι!!!
Δεν πειράζει και μέσα να μην σε πετυχαίνω τα νέα σας τα διαβάζω...περαστικούλια σας και πάλι!!Τι να πω...εύχομαι να έιναι η τελευταία φορά!!!!Κρίμα.....
Σ'ευχαριστώ για τα φιλάκια!Και ανταποδίδουμεεεεε!!!!!!!

Καλημέρα Αλικάκι μου! Βρεθήκαμε επιτέλους! Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ για τα περαστικούλια και τα φιλιά! Ευτυχώς είναι πολύ καλύτερα το αστεράκι μου και αυτό μου δίνει δύναμη! Βγάλατε και κυνόδοντα διαβάζω. Μπράβοοοοο!!! Εμείς ακόμα τίποτα απο κυνόδοντες! Έχουμε όλους τους πρώτους τραπεζίτες και τώρα βγάζει τους κάτω πλάγιους κοπτήρες! Μια χαρά μασουλάμε όμως!!!
Α! όλους τους κυνόδοντες είπες!!! Τέλεια! Άντε τελευταίος πόνος θα είναι αυτός!!!Εεε; Ή μήπως λείπουν κι άλλα δοντάκια; Ξέρεις εγώ χάνω και επεισόδια! Very Happy Very Happy Razz Razz

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε;εμεις καθε βραδυ εχουμε το ιδιο προγραμμα ξυπναει καποια στιγμη μες τη νυχτα και θελει να ερθει στο δικο μας κρεβατι.αλλες φορες ξυπναει με κλαμα αλλες νορμαλ απλα δειχνει το κρεβατι μας.την παιρνω στο κρεβατι τι να κανω;δε λεει να ξενυχταω και το πρωι να πηγαινω στη δουλεια.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα,Σωτηρούλα μου!!!!
Χαίρομαι που πάτε καλά!!!!
Αναμένουμε ακόμη 4 τραπεζιτες και πάπαλα για λίγο καιρό!!!!!
Πολύυυυυυυυ ταλαιπωρία και πόνος τα άτιμα!!!!!!
Κορίτσια,χθες γνώρισα μια μπουμπού με καθόλου δοντάκια 12 μηνών!!!
Να δείτε πως έτρωγε το φαγητούλι,κανονικά!!!Έπαθα πλάκα!!!!

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mangio έγραψε:Κοριτσια μου γεια σας!!Τι κανετε??Σας εχασα!
Περαστικα στα μπεμπινια της Ζουζουνιτσας και της Σωτηριας!

Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ κουκλίτσα μου!!!

mangio έγραψε:Δε μου έχει απαντησει καμια μανουλα αν έχει δωσει κατεψυγμενο ψαρι, πχ περκα No !!

Εγώ mangio του είχα δώσει μια φορά κατεψυγμένο ψαράκι (γλώσσα) γιατί ήταν η περίοδος που όλοι οι ψαροπώληδες ήταν κλειστοί! Νομίζω κοντά στο 15Αύγουστο. Μια χαρά ήταν!

mangio έγραψε:Δεν εχω δωσει ακομα λάχανο στο γιοκάκι μου, δεν ήξερα αν κάνει!Θα του κανω λαχανόρυζο καποια μερα τοτε!

Εγώ του δίνω λάχανο απο μηνών. Δεν έχει κάτι απαγορευτικό το λάχανο νομίζω.
Φιλιά πολλά!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε;εμεις καθε βραδυ εχουμε το ιδιο προγραμμα ξυπναει καποια στιγμη μες τη νυχτα και θελει να ερθει στο δικο μας κρεβατι.αλλες φορες ξυπναει με κλαμα αλλες νορμαλ απλα δειχνει το κρεβατι μας.την παιρνω στο κρεβατι τι να κανω;δε λεει να ξενυχταω και το πρωι να πηγαινω στη δουλεια.

Καλημέρα,Γραμματική μου!!
Μήπως αν όταν την πάιρνει ο ύπνος να δοκίμαζες να την πας στο κρεβατάκι της??
Έτσι ώστε να ξυπνάει εκεί για να καταλάβει ότι έτσι πρέπει??Ή το έχετε δοκιμάσει??
Μωρέ,αν είσαι και εργαζόμενη είναι λίγο δύσκολο να το κουμαντάρεις το θέμα ύπνου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις