Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
369 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 369 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

651Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 1:56 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α τρωτε και μοσχαρακι; Ε τοτε θελει οπωσδηποτε ζωμο γιατι ειναι πολυ στυφο και δεν αλεθεται ευκολα!

652Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 2:00 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερααααααααααααααααα!!!!βγηκαμε σημερα βολτουλα για αυτο αργησα να σας στειλω!!!!!τι κανετε?βλεπω σουπιτσες,δοντακια!!!!!!μπραβο μπραβο!!!σημερα εχουμε παιδιατρο!!!!θα δουμε τι θα μας πει για τις σουπιτσες!!!!

653Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 2:22 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!! Αχ,ζηλέυωωω θέλω κ εγώ να ξεκινήσουμε φρούτα..έτσι όπως πάει τα δικά σας θα ξεκοκκαλίζουν και η δικιά μου θα είναι ακόμα στα αλεσμένα!
Δεν ήξερα οτι είναι καλύτερος ο ατμός για το φαγητό τους..Στην κατσαρόλα το είχα φανταστεί νερόβραστο.. Έχει η μάνα μου έναν ατμομάγειρα ξεχασμένο..Αν και δεν ξέρω πότε θα φτάσουμε εκεί εμείς!!

Με γεια το δοντάκι!!! Και το καρουμπαλάκι!!

Μέρα και αυτή, η χθεσινή! Ξύπνησα από το τηλεφώνημα του κουμπάρου και όταν άκουσα τον άντρα μου κατάλαβα οτι ήταν κάτι σοβαρό!όταν μου είπε τι και πώς σκέφτηκα.. Να ρωτήσω τα κορίτσια.. Κ όταν μπήκα και σας έγραψα ήμουν κυριολεκτικά με το ένα μάτι κλειστό από τον ύπνο! Γάτα συγκινήθηκα πολύ με την ιστορία σου! όπως το είπες,έτσι τους βλέπω..τους έφερε πιο κοντά.. Είναι δυνατά παιδιά,θα τα καταφέρουν.

Να σας πω και πιο ξεκάθαρα για τις εξετάσεις μου γιατί μες στον πανικό μου χθες.. Μου τα είπε καλά ο doc! Θα ξεκινήσω χάπια για τον υποθυρεοειδισμο και σε 6 μήνες θα τον ξαναδούμε.. Μου είπε οτι κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης ο οργανισμός κοιμάται για να μην επιτεθεί στο "ξένο" σώμα, το έμβρυο. Μέτα τον τοκετό πρέπει σιγα σιγα να αρχίσει να ξυπνάει! Ο δικός μου κοιμήθηκε λιγο παραπάνω!! Έτσι ο θυρεοειδής μου υπολειτουργεί και μπορεί σε 6 μήνες να επανέρθει. Για τους όζους μου είπε ότι πρέπει να τους παρακεντήσουμε να δούμε τι "λένε"!! Πάντως για καρκίνος δεν φαίνονται,από τις "φωτογραφίες" του υπερήχου που έκανα έχουν εντελώς διαφορετική όψη από αυτούς που είναι καρκίνος.! Ουφ! Ευτυχώς!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 328109 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 215994

Σάσσα μου να δεις και εσένα από την εγκυμοσύνη θα είναι κ σιγα σιγα θα αρχίσει να επανέρχεται!

Όσο για τα κιλά που λέτε...Για τα δικά μου φταίει ο θυρεοειδης!! χαχαχαχα!! Έχω βάλει σε πρόγραμμα να πάω σε διαιτολόγο..μόνη μου δεν μπορώ να με πειθαρχήσω!

654Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 2:27 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Dora χαιρομαι πολυ για τα αποτελεσματα σου.

655Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 2:39 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fofi έγραψε:Dora χαιρομαι πολυ για τα αποτελεσματα σου.


Να 'σαι καλά.. Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 417472 I love you

656Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 2:55 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θα προσπαθήσω να πω όλα όσα θέλω αλλά αν ξεχάσω κάτι ή κάποια συγχωρ΄'εστε με....γράφω με τη μπουμπού αγκαλίτσα....
dora πολύ ευχάριστα τα νέα από το γιατρο....Ελπίζω η κουμπάρα σου να το ξεπεράσει γρήγορα και σύντομα να έχει ένα παιδάκι...
Ακούω κάτι νούμερα κιλών και τρελένομαι....49;;;;;;;;;;;;;;;53;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Ήμουν 56 όταν ξεκίνησε η εγυμοσύνη....τώρα 59... που θα πάει όμως θα τα χάσω δε θα τα χάσω;;;;;;;;;;;;Θέλω και εγώ να μπω στα παλιά μου τζιν...σε 2 μόνο μπαίνω....
Στη μάχη με τη φρουτόκρεμμα σήμερα ήρθαμε ισσοπαλία....
Ευχαριστούμε για τις ευχες για το δοντάκι σύντομα να βγάλετε και εσείς και μάλιστα χωρίς πόνο...
Α!όσο για το μωράκι Σάσσα και εγώ θέλω σύντομα...Μόλις χάσω αυτά τα κιλά...πλακίτσα....Θα ήθελα από το καλοκαίρι να ξεκινήσουμε αλλά βλέπουμε...

657Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 2:57 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις ποτε θα βγαλουμε δοντακι;;

658Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 3:35 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
cat ΜΠΡΑΒΟ ΝΤΟΡΑ!!!! ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!! ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 654316

659Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 4:24 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσακια, κοιμηθικε λιγο η μικρη και ειπα να δω τα νεα σας.
περαστικα στα καρουμπαλακια....
πουπα που εισαι? τι εγινε με τη μικρη?
τσιπη ο δικος σου?
ντορα ολα καλα. ειδες? επιασαν οι ευχες μας και η θετικη ενεργεια που σου στειλαμε.
τα λαχανικα κι εγω τα βραζω. λιγο νερακι βαζω. και το λαδι εγω το βαζω στο μουλτι οταν τα χτυπαω. σημερα το μικρο μου εφαγε ολη τη φρουτοκρεμα.ηταν περιπου 3 κουταλιες της σουπς. τσιπη επειδη ρωτησες εμενα μου ειπε καθε μερα λιγο παραπανω μεχρι να φτασουμε περιπου 180 μλ. εσενα δε σου ειπε κατι?
κιλα.... μωρο.... μαλιστα.
πριν μεινω εγκυος ημουν 57, εφτασα γυρω στα 74-75 καπου στον 8ο μηνα σταματησα να ζυγιζομαι. τωρα ειμαι 60. παντως διαιτα δεν εκανα. απλα τρωω οσο ετρωγα πριν μεινω εγκυος γιατι στην εγκυμοσυνη εφαγα πολυ!!!!! πεινουσα ρε κοριτσια.
τωρα για το δευτερο. επειδη την μπουμπου την καναμε με εξωσωματικη ειπαμε με τον αντρα μου απο το καλοκαιρι να σταματησουμε να προσεχουμε και αν σε 3-4 μηνες δε μεινω να ξεκινησουμε παλι την διαδικασια. αλλωστε μην ξεχναμε.... εχω και μια ηλικια. και το λεω σοβαρα. το καλοκαιρι θα ειμαι 37, ποσο να περημενω?????

660Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 4:50 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι κανετε κοριτσια?Ακουω για δοντακια, φαγητα, φρουτα, καρουμπαλα!!!εμεις ειμαστε πολυ πισω, τη φρουτοκρεμα την κοψαμε γιατι δεν μας αρεσε, εμβολια και παιδιατρο τα αναβαλλαμε λογω ασθενειας, πολυ πισω λεμε!!Αχ κι αυτο το παιδι ειναι τοσο περιεργο με το φαγητο!Ελπιζω να στρωσει γιατι με βλεπω να την κυνηγαω με το κουταλι...
Η νυχτα ηταν καπως καλυτερη μεχρι τις 4, απο εκει και περα ειχε γκρινια γιατι το το μωρακι μου ειχε φραξει και δεν μπρουσε να αναπνευσει. Η μυτουλα της εχει ερεθιστει και εβγαλε λιγο αιματακι, το προσωπακι της εχει αγριεψει και το δερμα ειναι καταξερο, απο κεφι ομως καλα παμε.Αντε ποτε θα συνελθει το μωρουλι μου...Εγώ καλουτσικα, ευτυχως δεν με εριξε κατω, η μαμα μου ειναι λιγο χαλια. Η μερα σημερα απιθανη αλλα που να παω τη μικρη, φοβαμαι..Ετσι κανουμε βολτες στην αυλη και στην βεραντα της γιαγιας.
Εγώ παιδι θα ηθελα κι αλλο αν τα πραγματα ηταν διαφορετικα. Να μην ειχαμε προβληματα σαν ζευγαρι και τα οικονομικα να μην ειχαν γινει τοσο αθλια.Κι εμενα ηλικιακα δεν με παιρνει, τον Μάιο κλεινω τα 35, αλλα τι λεω, ας ηταν καλα τα πραγματα και θα προσπαθουσαμε...Θα ηθελα πολυ να ειχε αδερφακι η μπεμπα μου και να μη μεγαλωσει μονη της οπως εγω...Επιπλεον νιωθω τοσο κουρασμενη με τοσα που εχω περασει και σωματικα και ψυχολογικα που αυτη τη στιγμη ενα δευτερο μωρο θα με εστελνε κανονικα..
Για κιλα επισης ακουω..Εχω αλλα 3 να χασω. 63 ξεκινησα οταν εμεινα εγκυος, 82!!!!! εφτασα στο τελος, εχασα 10 με τη γεννα, πηρα 2 στη λοχεια, εχασα τους 3 τελευταιους μηνες 8 και εχω τα 3 που ειπαμε...Ουφ! κι εγω μπερδευτηκα!Πικρα τα κιλα, το σκυλομετανιωσα που ετρωγα σαν ανεξελεγκτη γουρουνα στην εγκυμοσυνη. Αυτο που δεν διορθωνεται ειναι η χαλαρωση στο στηθος, στην κοιλια και οι ραγαδες στο πλαι...Κατα τα αλλα, ποια αλλα θα μου πειτε, μαζευτηκε το σωμα μου γιατι εκανα ποδηλατο μια ωρα σχεδον καθημερινα και με βοηθησε παραλληλα με την συντηρητικη διατροφη. Αποφαση θελει και επιμονη και το λεω εγω που τιποτε απτα δυο δεν διαθετω..

661Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 4:54 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντορα ειδες που ανησυχουσες?Ολα θα πανε καλα και σε 6 μηνες που ολα πανω σου θα εχουν ...ξυπνησει θα εισαι μια χαρα!!!!

662Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 11:56 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλε....???που ειστε??πολυ ησυχια...εφυγαν οι φιλοξενουμενοι μου πισω στην Κρητη...κριμα...εκτος των αλλων ηταν ωραιο να γυρνας σπιτι απο τη δουλεια κ να βρισκεις ετοιμο φαγακι!κ οχι να καθεσαι το απογευμα να μαγειρευεις...αυριο ξεκιναμε με το μηλαρακι θα σας κρατω updated...κατα τ'αλλα ησυχια...κοιμαται η μικρη κ ειμαι αραχτη με συζηγο κ βλεπουμε τιβι...επιτελους σαββατο...εχω να ξεστολισω αυριο κ βαριεμαι...

663Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 12:00 pm

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σασσουλα βλεπεις τιβι?Κι εγω παω να δω εχει ταινια καλη στο σταρ. Πού πηγαν αληθεια ολες αποψε?Μπα!Και μενα η μικρη που την εχει αποτελειωσει το συναχι,ξεραθηκε απτις 8.Νυστυζω αλλα θα περιμενω ως τις 12 να ταισω..Αντε φιλακια!!!Καληνυχτα...

664Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 12:06 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
k μεις σταρ εχουμε..κ περιμενωεπισης να παει 11.30 περιπου να φαει για να κοιμηθω ..κ ειμαι κ κομματια κ γω...φιλακια καλο σου βραδυ τα πουμε το πρωι..

665Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 2:42 pm

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χε!χε! κι εγώ σταρ!! έβαλα και το σύζυγο για ύπνο! Λέω να τελειώσει για να ταίσω! Φιλάκια!! Καληνύχτα! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 850933

666Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 10:11 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια.Χθες ειχαμε επισκεψεις για αυτο δεν μπηκα καθολου.
Σημερα κ αυριο ο μπαμπας μας ειναι σπτι κ λεω να τον εκμεταλλευτω για βολτουλα λογω καιρου δεν βγηκαμε ολη την εβδομαδα.Απο αυριο λεει πολυ κρυο.
Σημερα ξεκιναμε κ μπανανα αντε να δω θα την φαει;

667Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 13, 2012 11:43 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!!σε 20' τρωμε πρωτη φορα φρουτο(μηλο) θα σας ενημερωσω .Κ μεις θα παμε βολτουλα σημερα στο factory στο νεο φαληρο να αλλαξουμε κατι δωρακια που μας πηραν απο τα σπατα απο το εκπτωτικο χωριο για τη μικρη αλλα για να μην τρεχουμε σπατα θα παμε στο factory που εχει το ιδιο μαγαζι.της πηραν φορεματακια για 1 ετους κ της μπαλιτσας της κανανε ισα ισα!

668Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 1:56 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!! Πως τα πήγαν τα μπεμπεκια με τα φρουτάκια?! Σάσσα εμάς το καλοκαίρι μας έφεραν κατι ρουχαλάκια για ενός έτους,τότε δε φανταζόμουν την αναπτυξή της..τώρα φοβάμαι πως το καλοκαίρι δεν θα της κάνουν! Κρίμα καινούργια ρούχα!

Αύριο,λένε, θα είναι η πιο κρύα μέρα του έτους..

669Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 1:59 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dora. έγραψε:Καλημέρα!!! Πως τα πήγαν τα μπεμπεκια με τα φρουτάκια?! Σάσσα εμάς το καλοκαίρι μας έφεραν κατι ρουχαλάκια για ενός έτους,τότε δε φανταζόμουν την αναπτυξή της..τώρα φοβάμαι πως το καλοκαίρι δεν θα της κάνουν! Κρίμα καινούργια ρούχα!

Αύριο,λένε, θα είναι η πιο κρύα μέρα του έτους..

ναι κ γω την πατησα ετσι απο ρουχαλακια που μας πηραν στο μαιευτηριο,κριμα!!!κρυο αυριο ε?! ε τοτε καλα κανουμε κ παμε βολτουλα σημερα
οσον αφορα το μηλαρακι φαγαμε 10 κουταλιτσες ειχα βαλει λιγο παραπανω νερακι κ εγινε λιγο σουπε,αυριο θα ξερω καλυτερα παντως δεν της ξινισε απλα δεν την ζορισα παραπανω...εντωμεταξυ τρελαινεται για νερακι...

670Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 2:05 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο!!καλή αρχή!!! cheers

Η δικιά μου με το νερό δεν τα πήγε καλά..της φάνηκε περίεργο!!! Κράταγα ένα ποτήρι της προάλλες και ήθελε να το πάρει,της το δώσαμε (το κράταγε και η μαμά μου μαζί) και άρχισε και το έγλυφε! και της δώσαμε μια στάλα να δοκιμάσει...πως έκανε τα μούτρα της!! χαχαχαχα!! Μετά την αηδία το γάλα της (που βρωμάει) το νερό της φαίνεται περίεργο!!!χαχαχαχα!!

Ναι, σήμερα για βόλτα! Βουρ για έξω!! Very Happy

671Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 5:11 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι εγινε κοριτσια?Πηγατε βολτουλα???????

672Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 9:25 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα! Χαρηκα για την 1η επαφη σας με τα φρουτακια, Σασσα!

Κοριτσια, ο Γιαννης βηχειιιι, μπουυυχουχουκλαψ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

673Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 10:02 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα εξαφανισμενες!πεσαμε σε κωμα οικογενειακως μεχρι τωρα!ευχαριστω Μαρακι για να δουμε πως θα παει!
ωραια η βολτουλα σημερα πωπω πραματα σε τιμη ευκαιρειας που εχει το φακτορι!ενας ολοκληρος οροφος με δεκαδες μαρκες σε τιμη ευκαιριας της πηρα μπουφανακι για του χρονου...

674Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 12:26 pm

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζηλευω Σασσουλα που πηγατε στο φακτορι!τοσα χρονια θελω να παω και ακομη δεν πηγα.Αν και τωρα με τα ανυπαρκτα λεφτα που παιρνουμε σιγουρα δεν θα παω!!!
Μαρια αρρωστησε ο Γιαννακης?Περαστικουλια του, ελπιζω να μην ειναι τιποτα σπουδαιο και να μην ταλαιπωρηθειετε οπως εμεις...
Κατα τα αλλα κοιμηθηκε η μπουμπου στις 9, ανησυχη βεβαια, αναγκάστηκα να τη βαλω απο την κουνια στο κρεβατι μου αναμεσα σε μαξιλαρια γιατι στην κουνια γυριζε μπρουμητα και ξυπναγε. Αν ειναι δυνατον!
Αυτα!πάω να κανω καμια δουλεια,να κανω μπανιο, να χαζεψω μεχρι να παει μια να της δωσω γαλα. Ελπιζω να κοιμηθουμε λιγο αποψε...Καληνυχτα μανουλες και μωρακια....

675Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 27 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 12:53 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλε Μαρακι περαστικα να ειναι!αυριο περδικι..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις