Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
469 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 469 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

676Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 1:00 pm

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα.
που ειστε ολες χαμενες????
βερακι? ιρενε? αλικη? τσιπη? καλα καποιες ξεχασα σιγουρα Embarassed Embarassed
σασσα τι καλα με τη βολτα!!!! εμεις μεσα.... Sad Sad γιατι εβαλες νερο στο μηλο????? ξεστολισες????
μαρια τι εγινε με το Γιαννακη?
πουπα εσεις ακομα τα ιδια... ποτε θα ησυχασει το μικρουλακι?
ντορα η κουμπαρα?
σημερα εφαγε 3 κουταλιες της σουπας φρουτα και αλλες 3 σουπα Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 654316 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 654316 ηπιε και γαλα μετα. νερο.... ουτε να το δει. ειδε το μπουκαλι και νομιζε ειχε γαλα και το βουτηξε με μια λαχταρα!!!!! αλλα μολις το δοκιμασε το εβγαλε. κι ετσι της εκανα γαλα. κατα τα αλλα..... γκρινιαζε απο τις 4 παρα μεχρι τις 6. δεν αντεξα, εβαλα τα κλαματα κι αυτη γελουσε. μετα αρχισα να γελαω κι εγω. δεν ξερω γιατι τοση γκρινια. βεβαια αεριστικε αρκετα. λετε να την πειραξε το κολοκυθι και να πονουσε? μηπως δεν χορτασε? δεν ξερω. και απο την κουραση ουτε που σκεφτικα να της δωσω λιγο γαλα μηπως πειναει... Embarassed Embarassed
σας φιλω. καλη νυχτα σε ολες και στα μικρα σας.

677Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 1:29 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καπου σε σας διαβασα οτι καποια εβαλε νερακι κ εβαλα κ γω κ καλα να γινει πιο κρεμωδη...αλλα αυριο δεν θα βαλω μαλλον κ βλεποντας κ κανοντας,παντως δεν μου εγινε κρεμα στο διαβολακι ειχε σαν μπιμπικακια ,σταρκιν πηρα....
καληνυχτα Νατασσα!

678Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 1:30 pm

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσαρες μου! Τι κανετε? Αχ! Χαθηκα παλι αλλα αρχησε το τρεξιμο ξανα! Τουλαχιστον μπαινω στα κλεφτα κ σας διαβαζω.

Ντορα χαιρομαι που εισαι καλα λυπαμαι ομως για την κουμπαρα σου. Πραγματικα δυσκολες καταστασεις κ μονο η πιστη οτι ολα γινονται για καλο σε κραταει.

Πουπα φανταζομαι ταλαιπωρια η μικρη! Ελπιζω να πηγαινει καλυτερα να ηρεμησει κ αυτη κ εσυ!

Μαρια μου περαστικα σας! Ελπιζω να ειναι απλα ενα βηχαλακι κ να μην ταλαιπωρηθειτε!

Κοριτσια διαβαζω για φρουτοκρεμες κ χορτοσουπες κ εμεις μειναμε πισω τωρα που ηταν αρρωστουλα! Σημερα ξεκινησαμε κρεμα ξανα. Της εφτιαξα πενηντα γραμμαρια κ τα εφαγε ολα! Για φρουτακια κ σουπες βλεπουμε ποτε θα ξεκινησουμε...

Εμεις δυστυχως δεν μπορουμνε να παμε βολτουλα γιατι θελω να φυλαξω τη μικρη μην κυλησει παλι κ αρρωστησει παλι.

Ευτυχως σημερα ηταν πολυ ηρεμη! Α! Αυριο εχουμε μηνογενεθλεια!

Σας φιλω ολες!

679Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 14, 2012 11:03 pm

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sassaX έγραψε:καπου σε σας διαβασα οτι καποια εβαλε νερακι κ εβαλα κ γω κ καλα να γινει πιο κρεμωδη...αλλα αυριο δεν θα βαλω μαλλον κ βλεποντας κ κανοντας,παντως δεν μου εγινε κρεμα στο διαβολακι ειχε σαν μπιμπικακια ,σταρκιν πηρα....
καληνυχτα Νατασσα!

καλημερα. σασσα δοκιμασε να το τριψεις στον τριφτη το μηλο. εγω εκει το κανω και γινεται πολυ καλο. στην πιο ψιλη μερια. και εμεις επειδη βαζουμε και αχλαδι, βγαζει και λιγο ζουμακι και ειναι καλο. αυριο με τη μπανανα να δω τι θα κανω????
σας αφηνω. παω να μαγειρεψω. καλη μερα σε ολες.

680Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 12:18 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!

Μαρία περαστικά για το Γιαννάκη!

Σάσα εγώ έβαζα πολύ λίγο νερό όταν έδινα μόνο μήλο. Έτσι μου είχε πει η αδερφή μου και όντως έλιωνε λίγο καλύτερα!

Εχτές έβαλα και κολοκύθι στη σούπα και εκεί που περίμενα λόγω της ποσότητας να μην το φάει όλο αυτός έγλυψε μέχρι και το πιάτο!

Από σάλια πάμε πολύ καλά αλλά δοντάκι δεν βλέπω!

Ακούω ρε κορίτσια πως σας τρώνε 2-3 κουταλιές, εμένα που σβήνει όλο το μπολάκι μήπως δεν κάνει;;;;

Αύριο πάμε για εμβόλια. Αυτά... Δεν θυμάμαι κάτι άλλο!

681Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 1:26 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!!!χαθηκα ε???την Παρασκευη ειχαμε παιδιατρο και εχθες εβαζα την κουνια στο δωματιο του και εκλαιγα!!!!μου φαινεται αδειο το δωματιο μου!!!!στον παιδιατρο πηγαμε πολυ καλα μας εδωσε και συγχαρητηρια!!!!χαρα εγω!!!!!!δεν πηραμε πολλα κιλα μονο 500 γρ και 3 ποντοτυς σε υψος!δεν μας αφησε ακομα να ξεκινησουμε φαγακι μαλλον τον επομενο μηνα!!!μαλλον ετοιμαζομαστε για 2 δοντακια οπως ειχα πει κ εχουμε λιγο γκρινια!!!εχθες λοιπον το βραδυ τον εβαλα στο δωματιο του!!!μαλλον δεν το καταλαβε ειχαμε ησυχη βραδια,αλλα το πρωι με το που ξυπνησε στις 7:30 τον πηρα τρεχοντας στο κρεβατι μου κ κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα αλλες 3 ωρες!!!!!φαγαμε ολο το μπωλ της φρουτοκρεμας!260 ml!!!!αυτα τα νεα μας!!!!

682Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 1:44 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια.
Μαρια περαστικα στον Γιαννακη εμεις σημερα την φαγαμε την φρουτοκρεμα μας αυριο προσθετω κ λιγο πορτοκαλι ελπιζω να μην τον πειραξει..
Παω για μαγειρεμα..Φιλια σε ολες κ στα μπεμπακια σας..

683Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 1:53 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ θα αργήσω να βάλω πορτοκάλι γιατί έχει συγκαεί ο κακομοίρης...

684Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 6:33 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες!
Σημερα εχουμε μηνογενεθλια! (Αχ! Πολυ μ'αρεσει αυτη η λεξη!)
Η μικρουλα μας γινεται εξι μηνων και ειναι μες στην τρελη χαρα! Βγαζει κατι τσιριδες πιο δυνατες κι απ'τις δικες μας! Ευτυχως φαινεται να εχει ηρεμησει και να εχει φυγει η πολλη γκρινια.
Sof μου πιστευω πιο δυσκολο ειναι για μας να αποχωριστουμε τα μπεμπακια μας απο το δωματιο παρα για τα μωρα να πανε στο δωματιο τους. Κι εγω ενιωθα οτι αδειασε το δωματιο οταν πηγε στο δωματιο της η μπεμπουκα μου. Στην αρχη ειδικα το ενα μου αυτι ηταν στην αλλη ακρη του διαδρομου που ειναι το δωματιο της. Τωρα εχω συνηθισει καπως αλλα παντα την εχω εννοια και μου λειπει απο το δωματιο!
Υ.Γ. Κοριτσια τετοια ωρα εσπρωχνα!!!

685Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 7:47 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
georgia84 έγραψε:Γεια σας μανουλες!
Σημερα εχουμε μηνογενεθλια! (Αχ! Πολυ μ'αρεσει αυτη η λεξη!)
Η μικρουλα μας γινεται εξι μηνων και ειναι μες στην τρελη χαρα! Βγαζει κατι τσιριδες πιο δυνατες κι απ'τις δικες μας! Ευτυχως φαινεται να εχει ηρεμησει και να εχει φυγει η πολλη γκρινια.
Sof μου πιστευω πιο δυσκολο ειναι για μας να αποχωριστουμε τα μπεμπακια μας απο το δωματιο παρα για τα μωρα να πανε στο δωματιο τους. Κι εγω ενιωθα οτι αδειασε το δωματιο οταν πηγε στο δωματιο της η μπεμπουκα μου. Στην αρχη ειδικα το ενα μου αυτι ηταν στην αλλη ακρη του διαδρομου που ειναι το δωματιο της. Τωρα εχω συνηθισει καπως αλλα παντα την εχω εννοια και μου λειπει απο το δωματιο!
Υ.Γ. Κοριτσια τετοια ωρα εσπρωχνα!!!


Χρόνια σας πολλά!! Εμάς ήταν χθες! Αχ,μεγαλώνουν! Περνάει ο καιρός!! Εγώ την έχω ακόμα στο δωμάτιο,κάνει ανήσυχους ύπνους και λέω να μην με φάνε οι δρόμοι! Αλλά σίγουρα για εμάς είναι πιο δύσκολο! Αποχωρισμός!

Ησυχία έχει πέσει..
Αλίκη που είσαι?όλα καλά?!

686Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 9:02 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!γεωργια χρονια σας πολλα!!! σοφια κ εγω οταν την εβγαλα απ το δωματιο παραξενο μου φανηκε..τωρα το συνηθισα.. εμας δε μας αφησε να ξεκινησουμε πορτοκαλι ακομα.αυριο ξεκιναμε με καροτο μετα πατατα κ μετα κολοκυθι,αντε να δουμε! την εξεταση θα την κανουμε την παρασκευη,τρελη αγωνια, αιωνας θα μου φανει η βδομαδα,μακαρι να ειναι ολα καλα!τωρα κοιμηθηκε κ εγω παω να σιδερωσω,φιλακιαααα

687Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 10:47 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:καλησπερα!!γεωργια χρονια σας πολλα!!! σοφια κ εγω οταν την εβγαλα απ το δωματιο παραξενο μου φανηκε..τωρα το συνηθισα.. εμας δε μας αφησε να ξεκινησουμε πορτοκαλι ακομα.αυριο ξεκιναμε με καροτο μετα πατατα κ μετα κολοκυθι,αντε να δουμε! την εξεταση θα την κανουμε την παρασκευη,τρελη αγωνια, αιωνας θα μου φανει η βδομαδα,μακαρι να ειναι ολα καλα!τωρα κοιμηθηκε κ εγω παω να σιδερωσω,φιλακιαααα

καλε τι εξετασεις?εχω μεινει πισω?

ρε κοριτσια πολυ γκρινια!!!!!λετε απο τα δοντια?ουτε κακα μου εκανε σημερα κ απο φαι?απο τα260 με το ζορι τα 100!τι λετε?

688Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 10:56 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρόνια πολλάστα νινάκια που έχουν μηνογενέθλια! Αύριο πάμε στη παιδίατρο για εμβόλιο! Βασικά σε 2 παιδίατρους! Στο Ικα για τα βασικά και στη δική μας παιδίατρο για της γαστρεντερίτιδας! Εγώ ακόμα δεν τον έχω βγάλει από το δωμάτιο αλλά τις επόμενες μέρες λέω να ξεκινήσω να καθαρίζω και να βάψω το δωμάτιο και μόλις ξεμυρίσει να τον πάω!

689Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 11:04 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ ναι βρε να σας ζησει!!!!!με τουτα κ με κεινα το ξεχασα!!!!

690Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 12:08 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χρονια πολλα στα μωρακια!
Αχ κοριτσια εμεις τον βαλαμε 40 ημερων στο δωματιο του κ κοιμομουν κ εγω μεχρι τον 4οαν πολυ ηταν πολυ ωραιες αυτες οι μερες για μενα ειναι κ το δωματιο χαρουμενο κ μου αρεσε πολυ με το ζορι με εφερε στο δωματιο μας ο Διονυσης.Την φρουτοκρεμα την εφαγε του αρεσε κιολας.Την Πεμπτη ξεκιναμε χορτοσουπα.
Τα κακα του ειναι πολυ καφε σχεδον μαυρα φανταζομαι λογικο θα ειναι ε; λογω των φρουτων.
Απο ολες ακουω δοντακια αντε κ εμεις.

691Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 12:58 pm

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα.
χρονια πολλα στα μπεμπακια. ή μηπως θα επρεπε να λεμε μηνες πολλους αφου γιορταζουμε μηνογεννεθλια??????
σοφακι μπραβο στο μικρουλη. 3 ποντους!! για το βαρος που λες ετσι κι αλλιως απο δω και περα γυρω στο μισο κιλο θα παιρνουν. δε μου λες, πως μετρας τη φρουτοκρεμα? και γιατι δε σας αφησε ακομα φαγακι?
οσο για τη γκρινια... δεν εχω να σου πω κατι. περναω μια απ'τα ιδια.
ευτυχως τρωει τη φρουτοκρεμα και τη σουπα. της βαζω αρκετο καροτακι για να γλυκιζει, αφου της αρεσουν τα γλυκα. πορτοκαλι εμας μας ειπε οταν κλεισουμε τον 7ο.
εμεις την πηγαμε στο δωματιο 4 μηνων. βασικα ο αντρας μου επεμενε. ελεγε οτι οσο πιο πολυ την κραταμε τοσο πιο δυσκολα θα ειναι μετα. οχι τοσο για τη μικρη, γιατι δεν ξερουμε την αντιδραση της, αλλα για μενα. να σας πω την αληθεια δικιο ειχε. εγω δεν ηθελα να τη βγαλω. αυτη μια χαρα κοιμαται και καλυτερα γιατι ειναι στο κρεβατακι της κι εχει την απλα της.
καληνυχτα να εχουμε ολες.

692Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 1:21 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ για τα περαστικα κορίτσια! Είναι καλυτερα ο μικρός μου!
Χρονιά πολλά Γεωργία για τα μηνογενεθλια!
Έχουν πάρει φωτιά τα Κουτάλια, βλέπω, χαχα!
Σοφία κι εγώ δόντια πιστεύω πως ειναι.
Φώφη είναι δυσκοιλιο ή έγιναν μαύρα μετά τις τροφές; Σίγουρα το χρώμα έχει να κάνει και με το τι τρώει.

Εγώ κορίτσια μου αύριο πάω στο γιατρό για το νύχι μου. Σαν τις Σουλιωτισσες νιώθω.

693Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 10:55 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Μαρία έχεις την ειλικρινή μου συμπαράσταση....

Πίνω μια γουλιά καφέ γιατί έχω πολύ τρέξιμο σήμερα! Πρέπει να πάω στο ΙΚΑ για εμβόλιο του μπέμπη, να γυρίσω να του δώσω το φρούτο και μετά στη γιατρό για άλλο εμβόλιο... Ευτυχώς του μαγείρεψα από χτες. Εμείς μάλλον μακαρόνια το κόβω...

694Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 11:46 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!σημερα δεν πηγα δουλεια απο χθες με εχει πιασει το κεφαλι μου κ εχω κομαρες κ οτι τρωω βομιτο...
κ βρηκε αποψε η μικρη να ειναι ανησυχη κ με ειχε αυπνη...κατεβηκε πεθερα κ ετσι την κρατησε κ κοιμηθηκα λιγακι..
μαρακι δλπιζω ολα καλα
τσιπη καλο τρςξιμο

695Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 15, 2012 11:49 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περαστικά Σάσα μου! Τριγυρνάει μια γαστρεντερίτιδα τελευταία! Πρόσεχε μη κολλήσει η μικρή!

696Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 16, 2012 12:06 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!μαρια ευχομαι να μη χρειαστει να το βγαλεις!φωφη κ μας πιο σκουρα ειναι τα κακακια μετα απ το φρουτο αλλα αν κανει πριν φαει ειναι κανονικα(κανονικα για μωρο δηλαδη,χαχχα)
σαφια τωρα το ειδα , τρεις ποντους ε??μπραβο! υπερηχο στο κεφαλι θα κανουμε την παρασκευη( το γραψα στην ομαδα)αντε να περασουν οι μερες!

αυτα..κατι θα ξεχασα ,θα επανελθω!

697Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 16, 2012 1:15 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια μου καλημέρα!Μου λείψατε πολύ....Είχα κόσμο και δεν προλάβαινα...Σας διάβαζα όμως λιγάκι στα πεταχτα...Αν ξεχάσω κάτι επειδή τα διάβαζα σταδιακά όλο το Σ-Κ συγχωρέστε με!Γεωργία Χρόνια Πολλά να το χαίρεσαι το Μωρουλινάκι σου,Μαράκι τι καλά που είναι καλύτερα ο Γιαννάκης,Ελπίζω να έχεις καλά νέα από τι γιατρό.Τsiph κουράγιο.... κάτι ξεχνάω....θα επανέλθω μόλις το θυμηθώ...
Σάσσα περαστικά σου ,Αλίκη θα δεις ότι όλα καλά θα είναι..Υπομονή

698Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 16, 2012 1:25 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!! Σάσα μου περαστικά και γρήγορα γρήγορα!
Μαρία τι καλά που δεν ήταν κάτι πιο βαρύ και είναι καλά ο μικρός..Εε..ο μεγάλος της παρέας! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 328109

Αλήθεια πως θα αναπτύσσονται από εδώ και πέρα?Δε θα παίρνουν βάρος και ύψος με την ίδια ταχύτητα?

699Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 16, 2012 2:15 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ απο μενα.
Μαρια μπραβο του Γιαννακη, ο δικος μου δεν ειναι δυσκοιλιος καθολου απο την μπανανα κ μετα ειναι μονιμως ετσι οποτε κ να κανει κ σημερα ειδα κ δυο κουραδιτσες.
Τσιπη καλες δουλειες,Σασα μου περαστικα σου.
Αλικη μου θα δεις που ολα θα πανε καλα,θα περασουν οι μερες κ θα γινει η εξεταση,εισαι λιγακι φορτισμενη νομιζω για αυτο δεν αντεχεις κ την γκρινια της μικρης.

700Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 28 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 16, 2012 3:02 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντε βρε Αλικη μου!!!!υπομονη κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!να σας ρωτησω κατι?τι πιπιλες χρησιμοποιειται στα μπιμπερο?δηλ με ποσες τρυπες κ τι μπιμπερο?εμας ο παιδιατρος μας ειπε να αυξησουμε τα ml απο 200 σε 260 κ ετσι πηρα πλαστικα μπιμπερο!στο θερμαντηρα μπαινουν????οι οδηγιες γραφουν ναι για φουρνο μικροκυματων!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις