Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

101Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 11:38 am

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα ρε κοριτσια πως λετε μερικες να δωσει τα παιδια της για υιοθεσια ; Γυφτισσα ειναι; Αυτο για μενα ειναι χειροτερο απο την εκτρωση ειλικρινα!!!

102Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 12:27 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Καλα ρε κοριτσια πως λετε μερικες να δωσει τα παιδια της για υιοθεσια ; Γυφτισσα ειναι; Αυτο για μενα ειναι χειροτερο απο την εκτρωση ειλικρινα!!!


Αυτο που λες είναι λιγο ρατσιστικό!!

από την άλλη πως ειναι δυνατον να θεωρεις καλύτερο το να τα σκοτώσει , απο το να τα αφήσει να ζήσουν , εστω και με άλλη οικογένεια????
απίστευτο πραγματικά!!!

καλύτερα δολοφόνος , παρα να αφήσεις τον άλλο να ζησει μακρια σου ε???

έχουμε ξεφύγει τελείως!!

υ.γ. πως καταφέρνουν τα τρολακια να μας βγάζουν εκτος εαυτου!!!

103Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 12:44 pm

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύχομαι αυτή η ιστορία να μην είναι αληθινή ειλικρινά ! Ακόμα δε μπορώ να πιστέψω τι υπάρχει εκεί έξω! Να δώσουμε επιβράβευση στα καινούργια παιχνίδια που βρήκαν τα 17χρονα?? Και το λένε με τιμή τους κ καμάρι μέσα σ ένα φόρουμ που κάποιες μάναδες παλεύουν να μεγάλωσουν την οικογένεια τους κ κάποιες γυναίκες προσπαθούν να γίνουν ΜΑΝΑΔΕΣ!!! Μα πάτε καλαααα μωρέεεε πάτε εκεί γεννοβολάτε κ τα σκοτώνεται κ αφού έχετε σκοτώσει αναρωτιέστε μετά αν θα έχετε επιπτώσεις και δε θα μπορείτε στο μέλλον να γίνεται μάνες! Οι επιπτώσεις της ψυχής με τη ψυχή το κάνεις αυτό πετάς στο κάδο του νοσκομείου τα παιδιά σου ψυχές που μόνο ο ίδιος ο 'Υψιστός τις παίρνει!!!????

Κορίτσι μου εδώ μέσα δεν έπρεπε να αναζητήσεις απαντήσεις είμαι σίγουρη ότι ήξερες ότι θα πέσουμε να σε φάμε όσο άνθρωποι κ αν είμαστε αλλά με απάνθρωπες πράξεις πόσο ανθρωπιά μπορείς να δείξεις ήξερες πολύ καλά τι έκανες κ εσύ κ οι φίλες βρήκατε να ασχοληθείτε κ αντί να σας μαζέψουν λιγάκι σπέρνετε φόνους!!

Να βρεις την απάντηση μόνη σου όπως βρήκες τη λύση του ΦΟΝΟΥ!!!! Να σου δώσει φώτιση ο Θεός από εδώ κ στο εξής..όσο για τα δίδυμα που κυοφορείς να τα γεννήσεις κ να σταθείς να τα μεγαλώσεις με την βοήθεια της οικογένειας σου ! Αρκετούς φόνους έκανες!

104Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 1:10 pm

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Oso diavazw toso perissotero mou shkwnetai h trixa..
Gia oles aytes pou mesa apo tis apanthseis tous epikalesthkan ton Theo kai thn Moira...O Theos didakse agaph ston plhsion,eleytherh voulhsh kai metaksy allwn..
"«Μην κρίνετε, για να μην κριθείτε. 2 Γιατί με όποια κρίση κρίνετε θα κριθείτε, και με όποιο μέτρο μετράτε, θα μετρηθεί σ’ εσάς. 3 Και γιατί βλέπεις την αγκίδα που είναι μέσα στο μάτι του αδελφού σου, ενώ το δοκάρι μέσα στο δικό σου μάτι δεν παρατηρείς; 4 Ή πώς θα πεις στον αδελφό σου: “Άφησε να βγάλω την αγκίδα από το μάτι σου”, ενώ ιδού, το δοκάρι είναι μέσα στο μάτι το δικό σου; 5 Υποκριτή, βγάλε πρώτα από το μάτι το δικό σουτο δοκάρι, και τότε θα δεις καθαρά, για να βγάλεις την αγκίδα από το μάτι του αδελφού σου. 6 Μη δώσετε το άγιο στα σκυλιά, μήτε να ρίξετε τα μαργαριτάρια σας μπροστά στους χοίρους, μην τυχόν τα καταπατήσουν με τα πόδια τους και μετά στραφούν και σας ξεσκίσουν».


Ολα αυτα που γραφεις ειναι απολυτως σωστα και συμφωνω μαζι σου...ο Χριστος ομως διδαξε και κατι αλλο...
υπαρχει και η 7η εντολη που λεει ΄΄ου φονεύσεις΄΄..ο χριστιανισμος δεν αναγνωριζει σε κανεναν το δικαιωμα να αφαιρει μια ζωη..ο μονος που χαριζει την ζωη και μπορει να αποφασισει για τον θανατο ειναι ο ιδιος ο δημιουργος.γι΄αυτο και η μητροτητα ειναι ευλογια ωστε η διδαχη του θεου ΄΄αυξανεσθε και πληθυνεστε΄΄ να γινει πραγματικοτητα.Η εκτρωση επομενως ειναι μια πραξη που ερχεται σε πληρη αντιθεση με την κληση του θεου για τεκνοποιηση.κατα τον χριστιανισμο και το ευαγγελιο,καθε ανθρωπινη ζωη ειναι ιερη και απαραβιαστη..και θεωρειτε εγκληματικη..η εκτρωση ειναι φονος..

ετσι λοιπον σε μια γυναικα που εχει διαπραξει φονο μπορουμε να μιλαμε και να εκφραζομαστε αναλογα..δεν ειναι ενα μικρο,αθωο κοριτσακι που το εκμεταλλευτηκε ο ΄΄κακος΄΄ αντρας και με την βια εκανε σεξ μαζι της ουτε με το πιστολι στον κροταφο την πηγαν για εκτρωση..μονη της με την μητερα της απο οτι ειπε,αποφασισε να πεταξει 2 παιδια στα σκουπιδια..αληθεια αυτο ποιος θεος το επικροτει και το δεχεται..???
Διαβασες το τελευταιο μηνυμα της? ενδιαφερεται για το αν θα βρει στο μελλον αλλον αντρα να δεχτει 2 παιδια..ολη της η εννοια ειναι αυτη..ουτε λεξη δεν εχει πει για το ποσο ασχημα νιωθει για τα εγκληματα που εχει κανει...καλη λοιπον η θεωρια αλλα οπως εσυ κραζεις και κατακρινεις εμας και αυτοματα αποκτας αυτο το δικαιωμα με τα οσα διαβαζεις σε ενα δημοσιο φορουμ , ετσι κι εμεις κραζουμε και κατακρινουμε μια κοπελα αναλογα με τα οσα μας εξιστορει...δεν χρειαζεται να την γνωρισουμε προσωπικα..εξαλλου κανεναν δεν γνωριζουμε εδω μεσα οταν σχολιαζουμε τα θεματα..γιατι να της χαιδεψουμε τα αυτια..??? γιατι να της πουμε αλλα απο αυτα που σκεφτομαστε..?? για να μην μας κατακρινουν οι υπολοιπες εδω μεσα που μπορει να εχουν διαφορετικη αποψη..?? η ουσια του θεματος ειναι μια..οτι κι αν εχει ζησει,οτι κι αν εχει συμβει...ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΑΘΕ...ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ..ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΨΥΧΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ (ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ) ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ..

105Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 1:14 pm

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
pepelitsa έγραψε:Oso diavazw toso perissotero mou shkwnetai h trixa..
Gia oles aytes pou mesa apo tis apanthseis tous epikalesthkan ton Theo kai thn Moira...O Theos didakse agaph ston plhsion,eleytherh voulhsh kai metaksy allwn..
"«Μην κρίνετε, για να μην κριθείτε. 2 Γιατί με όποια κρίση κρίνετε θα κριθείτε, και με όποιο μέτρο μετράτε, θα μετρηθεί σ’ εσάς. 3 Και γιατί βλέπεις την αγκίδα που είναι μέσα στο μάτι του αδελφού σου, ενώ το δοκάρι μέσα στο δικό σου μάτι δεν παρατηρείς; 4 Ή πώς θα πεις στον αδελφό σου: “Άφησε να βγάλω την αγκίδα από το μάτι σου”, ενώ ιδού, το δοκάρι είναι μέσα στο μάτι το δικό σου; 5 Υποκριτή, βγάλε πρώτα από το μάτι το δικό σουτο δοκάρι, και τότε θα δεις καθαρά, για να βγάλεις την αγκίδα από το μάτι του αδελφού σου. 6 Μη δώσετε το άγιο στα σκυλιά, μήτε να ρίξετε τα μαργαριτάρια σας μπροστά στους χοίρους, μην τυχόν τα καταπατήσουν με τα πόδια τους και μετά στραφούν και σας ξεσκίσουν».


Ολα αυτα που γραφεις ειναι απολυτως σωστα και συμφωνω μαζι σου...ο Χριστος ομως διδαξε και κατι αλλο...
υπαρχει και η 7η εντολη που λεει ΄΄ου φονεύσεις΄΄..ο χριστιανισμος δεν αναγνωριζει σε κανεναν το δικαιωμα να αφαιρει μια ζωη..ο μονος που χαριζει την ζωη και μπορει να αποφασισει για τον θανατο ειναι ο ιδιος ο δημιουργος.γι΄αυτο και η μητροτητα ειναι ευλογια ωστε η διδαχη του θεου ΄΄αυξανεσθε και πληθυνεστε΄΄ να γινει πραγματικοτητα.Η εκτρωση επομενως ειναι μια πραξη που ερχεται σε πληρη αντιθεση με την κληση του θεου για τεκνοποιηση.κατα τον χριστιανισμο και το ευαγγελιο,καθε ανθρωπινη ζωη ειναι ιερη και απαραβιαστη..και θεωρειτε εγκληματικη..η εκτρωση ειναι φονος..

ετσι λοιπον σε μια γυναικα που εχει διαπραξει φονο μπορουμε να μιλαμε και να εκφραζομαστε αναλογα..δεν ειναι ενα μικρο,αθωο κοριτσακι που το εκμεταλλευτηκε ο ΄΄κακος΄΄ αντρας και με την βια εκανε σεξ μαζι της ουτε με το πιστολι στον κροταφο την πηγαν για εκτρωση..μονη της με την μητερα της απο οτι ειπε,αποφασισε να πεταξει 2 παιδια στα σκουπιδια..αληθεια αυτο ποιος θεος το επικροτει και το δεχεται..???
Διαβασες το τελευταιο μηνυμα της? ενδιαφερεται για το αν θα βρει στο μελλον αλλον αντρα να δεχτει 2 παιδια..ολη της η εννοια ειναι αυτη..ουτε λεξη δεν εχει πει για το ποσο ασχημα νιωθει για τα εγκληματα που εχει κανει...καλη λοιπον η θεωρια αλλα οπως εσυ κραζεις και κατακρινεις εμας και αυτοματα αποκτας αυτο το δικαιωμα με τα οσα διαβαζεις σε ενα δημοσιο φορουμ , ετσι κι εμεις κραζουμε και κατακρινουμε μια κοπελα αναλογα με τα οσα μας εξιστορει...δεν χρειαζεται να την γνωρισουμε προσωπικα..εξαλλου κανεναν δεν γνωριζουμε εδω μεσα οταν σχολιαζουμε τα θεματα..γιατι να της χαιδεψουμε τα αυτια..??? γιατι να της πουμε αλλα απο αυτα που σκεφτομαστε..?? για να μην μας κατακρινουν οι υπολοιπες εδω μεσα που μπορει να εχουν διαφορετικη αποψη..?? η ουσια του θεματος ειναι μια..οτι κι αν εχει ζησει,οτι κι αν εχει συμβει...ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΑΘΕ...ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ..ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΨΥΧΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ (ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ) ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ..


Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!

106Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 1:27 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vaso11 έγραψε:Μαρινακι ευχαριστως θα του εκανα μια ωραια μηνυση λογω της αδιαφοριας και της αναισθησιας του αλλα δυστυχως ειμαι 17 και δε θεωρουμαι ανηλικη για σχεσεις. 15 εχει παει το οριο. Οπως και να χει πλεον τον εχω ξεγραψει. Αυτο που προεχει ειναι να δω αν εχω την υποστηριξη των δικων μου.

Aggeliki εχω επιγνωση των ευθυνων μου. Και το αν μπορω να γινω καλη μανα πιστεψε μπορω να το κρινω μονο εγω και κανεις αλλος.ποσο μαλλον εσυ που δε με ξερεις καν! Το συστημα που λες οτι εχουμε στην παρεα μασ δυστυχως δεν περιοριζεται μονο σε μας η στο χωριο μου αλλα συμβαινει παντου. Ρωτα λιγο το γυναικολογο σου ποσες εκτρωσεις κανει την εβδομαδα και πες μου. Επισης ποσοι συγγενεις η φιλες σου μπορει να εχουν κανει και ντρεπονται να το ομολογησουν η καποια ακομα απο εσας εδω μεσα; Δεν ηρθα για να με σταυρωσετε . Μια συμβουλη ψαχνω εστω και απο ατομα που δε με γνωριζουν! Μπορει να ειναι εξισου πολυτιμη!
τοσο το καλυτερο!αποπλανηση ανηλικου!!!!!!!!!!!!!

107Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 1:52 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γενικα νομιζω οτι ειναι πιο εποικοδομητικο ακομα κ σε αυτες τις ιστοριες που νομιζουμε οτι ειναι ψευτικες( αν δεν μας πειθουν για την εγκυροτητα τους) να μην απανταμε.
κι εγω δε μπορω να πιστεψω οτι ενα 17χρονο ψαχνει λυση σε φορουμ μαμαδων, αλλα παλι αν ειναι αληθεια ειναι κριμα να κρινουμε εναν ανθρωπο τοσο σκληρα κ ποσο μαλλον ενα ανηλικο κοριτσι.

αν λοιπον εισαι αληθινη ιστορια κ εφοσον εχεις κανει ηδη 2 εκτρωσεις θα ξερεις ποσο επιπονο κ ψυχοφθορο ειναι ολο αυτο.αν το αντεχεις ,τιι να πω;καντο οσο "δολοφονικο" κ αν ειναι.γιατι αλλωστε εξισου δολοφονικο ειναι να φερεις 2 ψυχες στην ζωη χωρις να μπορεις να τις μεγαλωσεις.

αν παλι ειναι ψευτικη ιστορια ...συγχαρητηρια που καταφερες να αναψεις τα αιματα,οπως προφανως θα ηταν ο στοχος σου..

κ για να απαντησω στην ερωτηση σου....
ψυχολογικες επιπτωσεις τις ξερεις ηδη....
για τις υπολοιπες ιατρικες επιπτωσεις αφου τωρα ξαφνικα σου ηρθε η απορια κ οχι τις 2 προηγουμενες φορες,νομιζω πως
οι συνεχομενες εκτρωσεις μπορει να σου στερησουν μελλοντικα την μητροτητα...
καλα ξεμπερδεματα

108Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 2:10 pm

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Katarxhn epeidh se mena apeythynesai..egw proswpika den ekrina kai den ekraksa kanenan..apeythynthhka se opoies epikalesthkan Theo-moira k theia dikh k malista ekana copy paste keimeno apo to eyaggelio kai den ta katevasa apo to myalo mou.
Epeidh synexizeis loipon na isxyrizesai pws fysika k kaneis kala pou krineis giati einai fonissa k den kserw k egw ti allo kai na epikaleisai kai tis 10 entoles kiolas..exw na sou pw pws o Theos ston opoio les pws pisteyeis..den ekrine kan aytous pou ton stayrwsan..esy eisai mallon kati panw ap ola k fysika mporeis na krineis eleythera afou exeis to dikaiwma tou logou.
Sou ksanalew loipon eidika se sena me oso pio apla logia mporw..an thes opwsdhpote kati na peis..pes ths na ta krathsei..dwsths tharros k oti allo esy nomizeis..ta alla einai perita.
Vlepeis h diafora mas einai h ekshs..den sou lew ti tha tis peis oute prospathw na se kathodhghsw..sou lew na mhn vrizeis ena paidi 17 xronwn..prosvaleis k emena mazi..opws epishs prosvaleis thn pisth mou kai thn thriskeia mou esy kai opoia allh xrhsimopoiei ton Theo,Thn moira,Thn Theia dikh k den kserw k egw ti allo gia na katalhksei na rixnei katares.

109Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 10:05 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 654655 ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ? ΕΧΩ ΦΟΥΝΤΩΣΕΙ ΜΕ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ. ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ 17 ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ 2 ΕΚΤΡΩΣΕΙΣ?????????????????????? ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ? ΖΗΤΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ??????????????????????? ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΑΦΕΣ? ΑΠΟ ΤΑ 12? ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΕΜΠΛΕΞΕΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΡΝΑΕΙ 17 ΧΡΟΝΙΑ?ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 15 ΜΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 32 ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ 47. ΔΕΝ ΕΜΠΛΕΞΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΚΟΜΗ? ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ? ΠΩΣ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΝΗΛΙΚΟ? ΚΑΙ ΣΥ? ΔΕΧΟΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ , ΝΑ ΕΡΧΕΣΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ, ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΣ? ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΔΩΣΕ ΤΑ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑ. ΕΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ. ΚΑΙ ΣΥ? ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΙΟ ΔΩΡΟ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΤΡΟΛ

110Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 10:45 pm

Vaso11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εχω βαρεθει να διαβαζω για τρολ κ βλακειες. Μπηκα να ρωτησω κατι απλα
Πηρα χθες μια τελευταια φορα το φιλο μου. Ουτε να με ακουσει. Μας καταστρεφω τις ζωες ειπε. Μιλησα στη μανα μου το μεσημερι. Οταν της ειπα οτι ειμαι εγκυος χαθηκε για λιγο αφου νομιζε οτι εχω χωρισει. Καταλαβε αμεσως τι εγινε. Το εγκυος σε διδυμα την εκανε εξαλλη κ δεν ηξερε τι να πει. Ευτυχως ο πατερας μου ελειπε. Περιεργο αλλα η μανα μου δε με εβρισε οπως τις αλλες φορες. Φαινοταν χαλια αλλα κρατηθηκε μαλλον. Μου ειπε οτι θα παρει τηλ το φιλο μου να του μιλησει σημερα γιατι ηταν κατηγορηματικη ως προς τα εξοδα των μωρων. Μπορουν να βοηθησουν οχι να αναλαβουν τα παντα με ενα μισθο μονο. Εκεινη δε δουλευει. Θα δουμε το βραδυ αλλα ειμαι απαισιοδοξη. Η μανα μου θα ριξει τα μουτρα της και εκεινος τι; Προφανως δε με αγαπαει..και δεν αλλαζει γνωμη. Εγω δε μπορωνα δουλεψω κ αν ειναι θα το κανω για 3-4 μηνες το πολυ.. Θα δουμε..

111Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 10:50 pm

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαιρομαι για την εξελιξη! Ελπιζω να βαλει μυαλο και ο δικος σου τουλαχιστον να στελνει κανα χρημα για τα μωρα! Και πιστευω θα το κανει..ελπιζω να εχει αισια εκβαση η σημερινη επικοινωνια.

112Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 10:57 pm

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρωτηστε και κανεναν δικηγορο η τελοςπαντων καποιον που να ξερει απο αυτα για το τι και αν δικαιουσαι κατι απο τον "κυριο".λογικο να παθει σοκ η μητερα σου αλλα απο οτι φαινεται θα εχεις την στηριξη τους.ελπιζω οτι θα πανε ολα καλα κοπελα μου θα ειναι ζορικα στην αρχη αλλα οταν θα ερθουν τα μωρακια στην ζωη θα ησαστε πολυ χαρουμενοι.

113Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 11:05 pm

Vaso11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστω.. Η μανα μου ξεκαθαρισε οτι δε γινεται συνεργος στο εγκλημα. Δε μπορει.. Δε την ενδιαφερει να παντρευτω με αυτον. Εξαλλου στο λαιμο της καθεται..την ενδιαφερει μονο να μας στηριξει οικονομικα και να στελνει ενα ποσο το μηνα για τα εξοδα των μωρων. Ο πατερας μου παιρνει γυρω στα 1200 και με αυτα περναμε..

114Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 11:08 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατ' αρχην συγγνώμη που μίλησα έτσι πριν αλλά όταν ακουω για εκτρώσεις ταράζομαι γιατί ξέρω τον πόνο του να μην μπορείς να κάνεις παιδί. Και κατα δεύτερον. Ειναι φανερό ότι ο τυπος δεν σε αγαπάει. έκανε την δουλειά του και μετά γειά σας. Ενα παιδί έχει έξοδα αλλά όχι τόσα πολλά όσα φαντάζεσαι. τα έξοδα είναι στο χέρι σου από το τι θελεις να ξοδέψεις. (οσον αφορά κρεβατια ντουλαπες ρουχα εννοω).Αν εχεις και την στηριξη των δικών σου να το σκεφτεις σοβαρα να γινεις μανα. Αλλά ΜΑΝΑ με τα ολα της.τα παιδια ειναι απασχοληση 24/7. οσο για την δουλεια αν μεγαλωσουν λιγακι ολα γινονται. και την επομενη φορα να προσεχεις πυ θα μπλεξεις και με ποιον

115Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 11:14 pm

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vaso11 έγραψε:Ευχαριστω.. Η μανα μου ξεκαθαρισε οτι δε γινεται συνεργος στο εγκλημα. Δε μπορει.. Δε την ενδιαφερει να παντρευτω με αυτον. Εξαλλου στο λαιμο της καθεται..την ενδιαφερει μονο να μας στηριξει οικονομικα και να στελνει ενα ποσο το μηνα για τα εξοδα των μωρων. Ο πατερας μου παιρνει γυρω στα 1200 και με αυτα περναμε..

ειναι πολυ σωστη η μαμα σου απλα να το ψαξετε με τα χρηματα μην τον αφησεις ετσι!ολα καλα θα πανε ευχομαι.

116Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 11:27 pm

nikos-danah


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛ ΠΑΝΤΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Η ΕΧΕΙ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ΟΤΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΒΑΣΩΣ ΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ.
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΑ 2 ΜΝΜ ΜΟΥ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΗΚΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΘΕΟ,ΠΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΩ,ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΗΚΑ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ 17 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΝΗΛΙΚΑΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΝΗΛΙΚΙΩΣΗΣ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΣ ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ,ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΞΕΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΝΑΙ ΞΥΠΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΜΑΣ ΕΑΥΤΟ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝ0ΝΕΣ ΚΑΙ ΙΕΡΑΡΧΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟΝ ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ.

ΙΟΚΑΣΤΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΥΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΘΟΥΝ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑ.

117Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 11:35 pm

????????


Επισκέπτης
[quote="bou-boukitsa"]
Iokasti27 έγραψε:Καλα ρε κοριτσια πως λετε μερικες να δωσει τα παιδια της για υιοθεσια ; Γυφτισσα ειναι; Αυτο για μενα ειναι χειροτερο απο την εκτρωση ειλικρινα!!!


Αυτο που λες είναι λιγο ρατσιστικό!!

από την άλλη πως ειναι δυνατον να θεωρεις καλύτερο το να τα σκοτώσει , απο το να τα αφήσει να ζήσουν , εστω και με άλλη οικογένεια????
απίστευτο πραγματικά!!!


καλύτερα δολοφόνος , παρα να αφήσεις τον άλλο να ζησει μακρια σου ε???


έχουμε ξεφύγει τελείως!!

quote]



πες τα ρε μπουμπουκιτσα!

118Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 11:37 pm

nikos-danah


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΒΑΣΩ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΝΜ ΣΟΥ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑ(ΚΑΙ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΥΧΗ ΛΕΝΕ) ΑΥΤΟ ΝΑ ΘΥΜΑΣΕ!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙΣ ΝΟΜΙΚΑ ΓΙΑ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗ,ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΑΡΝΗΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!(ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΑΝΤΑΧΤΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΠΑΣΧΑΛΗ)ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΩΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΞΕΜΠΛΕΚΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!!!!(ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ)

119Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 11:40 pm

????????


Επισκέπτης
αποφασισες τελικα να τα κρατησεις βασω???? μπραβο ρε κοριτσι μου! και η μανουλα σου πολλα μπραβο αξιζει! ολα θα ερθουν βολικα θα δεις........τα παιδια ειναι ευλογια!

120Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Αυγ 26, 2012 11:50 pm

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TOSES MERES DIABAZW KAI DIABAZW KAI PRAGMATIKA ES8ANOMAI ENA KOMPO STIN KARDIA MOU..PRIN APO TON GIO MOU EXASA ENA MWRAKI KAI PAROLO POU APEBALA AKOMA KAI SIMERA NIW8W EGW IPEF8INI GIA AUTO..AX KORISTI MOU EISAI POLU MIKROULA...EUXOMAI PRAGMATIKA NA PANE OLA KALA KAI NA ER8OUN STO KOSMO TA MWRAKIA SOU...PRAGMATIKA DEN KSERW TI ALO NA PW TA XW XASEI

121Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 12:09 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω ότι πήρες τη καλύτερη απόφαση! Εύχομαι η γέννηση των παιδιών να σε κάνει να ωριμάνσεις και να λογικευτείς.

122Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 12:14 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
LENE OTI APO TA LA8EI MA8ENEIS ELPIZW NA ISXIEI KAI GIA SENA KAI NA MIN KANEIS ALI EK..... OUTE NA TO PW DEN MPORW

123Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 12:56 am

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="arco iris"]
bou-boukitsa έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Καλα ρε κοριτσια πως λετε μερικες να δωσει τα παιδια της για υιοθεσια ; Γυφτισσα ειναι; Αυτο για μενα ειναι χειροτερο απο την εκτρωση ειλικρινα!!!


Αυτο που λες είναι λιγο ρατσιστικό!!

από την άλλη πως ειναι δυνατον να θεωρεις καλύτερο το να τα σκοτώσει , απο το να τα αφήσει να ζήσουν , εστω και με άλλη οικογένεια????
απίστευτο πραγματικά!!!


καλύτερα δολοφόνος , παρα να αφήσεις τον άλλο να ζησει μακρια σου ε???

έχουμε ξεφύγει τελείως;
quote]


πες τα ρε μπουμπουκιτσα!


Ναι! Δε θα μπορουσα να ζησω μακρια τους! Δε θα το αντεχα! Αυτη που θα το αντεχε τι να πω! Δεν αξιζει να τη λενε γυναικα!
Ειμαι 1000% κατα των εκτρωσεων αλλα οταν μια κοπελα δε μπορει με τιποτα να κρατησει το παιδι της τοτε τι ειναι καλυτερο; Να μην το γεννησει ποτε; Η να τι γεννησει και να το δωσει σε ξενους και να μην μπορει ποτε να το κρατησει στην αγκαλια της; Ε, το δευτερο δε μπορω να το διανοηθω!

124Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 1:01 am

Anna_gt

Anna_gt
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Iokasti συμφωνω απολυτα! Ειμαι και εγω κατα της εκτρωσης .. Ρε κοπελιες μου δεν ειναι το ιδιο ομως να αποχωριστεις ενα εμβρυο που δεν εχεις προλαβει ακομα να νιωσεις με ενα μωρακι που το χες 9 μηνες μεσα σου! Μην τρελαθουμε! Το δευτερο ειναι φυσικα αδιανοητο! Και πρεπει να εισαι πολυ σκυλα για να το δωσεις σε αλλους! Στην πρωτη περιπτωση της εκτρωσης ομως δε μπορω να αποκαλεσω σκυλα την γυναικα αυτη.. Ειναι διαφορετικο!!

125Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 5 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 1:07 am

Vaso11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια σας ευχαριστω.
Ιοκαστη Και Αννα εχετε δικιο! Δε θα μπορουσα φυσικα να γεννησω 2 παιδακια και να τα δωσω. Αυτο ουτε που το ειχα σκεφτει και το διαβασα εδω στο φορουμ και οταν το διαβασα μου ηρθε κατι σαν αηδια. Πραγματικα. Απο το να τα "χαρισω" θα προτιμουσα να μην τα φερω στον κοσμο. Οι τυψεις θα ηταν μεγαλες και στις 2 περιπτωσεις αλλα πολυ μεγαλυτερες αν εδινα τα μωρα.ουτε 1 στο εκατομυριο λοιπον.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις