Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

126Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 1:10 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vaso11 έγραψε:Κοριτσια σας ευχαριστω.
Ιοκαστη Και Αννα εχετε δικιο! Δε θα μπορουσα φυσικα να γεννησω 2 παιδακια και να τα δωσω. Αυτο ουτε που το ειχα σκεφτει και το διαβασα εδω στο φορουμ και οταν το διαβασα μου ηρθε κατι σαν αηδια. Πραγματικα. Απο το να τα "χαρισω" θα προτιμουσα να μην τα φερω στον κοσμο. Οι τυψεις θα ηταν μεγαλες και στις 2 περιπτωσεις αλλα πολυ μεγαλυτερες αν εδινα τα μωρα.ουτε 1 στο εκατομυριο λοιπον.

και τα 2 εγλήματα είναι!

127Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 1:18 am

????????


Επισκέπτης
την υιοθεσια την προτειναμε σε περιπτωση που ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ κοπελα μου..........απλα για να μην τους στερησεις τη ζωη...........

αλλα αν δε μπορεις να το διαννοηθεις σημαινει οτι τα θελεις και δεν ξερεις ποσο χαιρομαι γι αυτο!!!!!

128Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 1:20 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KAI TI 8A KANEIS TELIKA ?AFOU DEN MPOREIS NA TA DOSEIS GIA IO8ESIA KAI LOGIKO MOU AKOUGETE KAI OLAS.OUTE EGW 8A MPOROUSA NA KOUBALISW 9 MINES ENA MWRAKI NA NIW8W TIN KA8E KINISI TOU MESA MOU NA TO FERO STON KWSMO ME POLU PONO KAI META NA TO DOSW ME TIPOTA ALLA OUTE ME PAEI H KARDIA NA TA SKWTOSW...
ESU BASW TI APOFASISATE ME TIN MITERA SOU 8A TA KRATISEIS TA MWRA SOU ?

129Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 1:36 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΩ ΒΑΣΟΥΛΑ ,ΑΦΟΥ ΜΙΛΗΣΕς ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ Κ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΣΤΥΡΙΞΗς ΤΗς,ΜΙΛΗΣΤΕ Κ ΜΕ ΕΝΑΝ ΔΙΚΗΓΟΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΘΕΝ ΑΝΤΡΑ ,ΓΤ ΔΙΘΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ,ΑΝΤΕ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΣ ΓΤ Τ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΥΜΕ,ΣΑΦΩς Κ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΓΑΛΑ ΣΦΑΛΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ Κ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ

130Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 1:44 am

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vaso11 έγραψε:Κοριτσια σας ευχαριστω.
Ιοκαστη Και Αννα εχετε δικιο! Δε θα μπορουσα φυσικα να γεννησω 2 παιδακια και να τα δωσω. Αυτο ουτε που το ειχα σκεφτει και το διαβασα εδω στο φορουμ και οταν το διαβασα μου ηρθε κατι σαν αηδια. Πραγματικα. Απο το να τα "χαρισω" θα προτιμουσα να μην τα φερω στον κοσμο. Οι τυψεις θα ηταν μεγαλες και στις 2 περιπτωσεις αλλα πολυ μεγαλυτερες αν εδινα τα μωρα.ουτε 1 στο εκατομυριο λοιπον.
προς θεου μην δωσεις τα μωρα σου θα τρελαθεις απο τις τυψεις κ αυτα τα κακομοιρα πως θα εισαι σιγουρη οτι περνανε καλα κ ειναι ευτυχισμενα τοσα εχουμε ακουσει κατα καιρους παρακαλεσε την μαμα σου να σε βοηθησει κ γραψε το χωριο εκει που δεν πιανει μελανι οτι κ να λενε εσυ θα εχεις δυο αγγελουδια!!

131Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 1:46 am

????????


Επισκέπτης
ΒΑΣΩ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΝΕΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

132Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 3:33 am

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια ελεοσ!!! η κοπελα ειναι 17 χρονων λεει ιτι τραβαει τοσο ζορι και δνε ξερει τι να αποφασισει για τον ευτο τησ και για αλλεσ δυο ψυχεσ και ωστοσσο προλαβε και μπηκε εψαξε το σχολια τησ αφρουλασ και σε αλλα τοπικ και βλπει οτι ειναι προσβλητικη και ξανθια και μαλακιεσ.ελεοσ!!!!!! πιστευω ακραδαντα και το αυχομαι κιολασ οτι η ιστορια ειναι ψευτικη.γιατι παρ ολο που εχουν οντωσ ξεφυγει οι μικρεσ στο θεμα σεξ αντισυλληψη και τα λοιπα ,ε αν του σερθει τετοια κατραπακια δεν καθονται να βλπουν και ολα τα σχολια μιασ αγνωστησ σε ενα φορουν.

133Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 3:36 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
PERIMPALOU2 έγραψε:ρε κοριτσια ελεοσ!!! η κοπελα ειναι 17 χρονων λεει ιτι τραβαει τοσο ζορι και δνε ξερει τι να αποφασισει για τον ευτο τησ και για αλλεσ δυο ψυχεσ και ωστοσσο προλαβε και μπηκε εψαξε το σχολια τησ αφρουλασ και σε αλλα τοπικ και βλπει οτι ειναι προσβλητικη και ξανθια και μαλακιεσ.ελεοσ!!!!!! πιστευω ακραδαντα και το αυχομαι κιολασ οτι η ιστορια ειναι ψευτικη.γιατι παρ ολο που εχουν οντωσ ξεφυγει οι μικρεσ στο θεμα σεξ αντισυλληψη και τα λοιπα ,ε αν του σερθει τετοια κατραπακια δεν καθονται να βλπουν και ολα τα σχολια μιασ αγνωστησ σε ενα φορουν.
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΑ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ!

134Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 4:03 am

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pepelitsa έγραψε:Oso diavazw toso perissotero mou shkwnetai h trixa..
Gia oles aytes pou mesa apo tis apanthseis tous epikalesthkan ton Theo kai thn Moira...O Theos didakse agaph ston plhsion,eleytherh voulhsh kai metaksy allwn..
"«Μην κρίνετε, για να μην κριθείτε. 2 Γιατί με όποια κρίση κρίνετε θα κριθείτε, και με όποιο μέτρο μετράτε, θα μετρηθεί σ’ εσάς. 3 Και γιατί βλέπεις την αγκίδα που είναι μέσα στο μάτι του αδελφού σου, ενώ το δοκάρι μέσα στο δικό σου μάτι δεν παρατηρείς; 4 Ή πώς θα πεις στον αδελφό σου: “Άφησε να βγάλω την αγκίδα από το μάτι σου”, ενώ ιδού, το δοκάρι είναι μέσα στο μάτι το δικό σου; 5 Υποκριτή, βγάλε πρώτα από το μάτι το δικό σουτο δοκάρι, και τότε θα δεις καθαρά, για να βγάλεις την αγκίδα από το μάτι του αδελφού σου. 6 Μη δώσετε το άγιο στα σκυλιά, μήτε να ρίξετε τα μαργαριτάρια σας μπροστά στους χοίρους, μην τυχόν τα καταπατήσουν με τα πόδια τους και μετά στραφούν και σας ξεσκίσουν».
Kai krinate polla..thn idia thn oikogeneia ths,thn katastash ths..kapoies akoma kai syggeneis dikous sas.
Alhtheia sto diko sas splaxno etsi sklhres tha hsastan h mhpws ekei tha eftege o naytikos kai 1002 alla?
Den yparxei Theos timwros se kamia vivlo kai anaferomai se ekeines pou epseysan na eyxhthoun na mhn kanei sto mellon paidia.
Gia oses milisate gia yiothesia alhtheia to thema sas pio einai? Na mhn skotwsei 2 emvrya alla na aparnhthei sthn synexei 2 mwra afou ta exei kuoforisei kai gennhsei..peite ths apla na ta krathsei an etsi niwthete..ta alla den xreiazontai!
Gia thn istoria ths kopelas thesh den tha parw,apopsh exw fysika alla tha thewrousa ton eayto mou *mikro* na grafw tis apopseis mou apo thn volh tou kanape mou gia ena koritsi 17xr pou den gnwrizw kai etsi ayto pou THA KSANAPW einai na milisei ston eayto ths,sthn oikogeneia ths kai an den vriskei pouthena thn yposthriksh pou xreiazetai tote na apeythynthei se grammh ypostirikshs.
Den me noiazei an tha me parekshghsete katholou,exw zwh kai syneidhsh,sevasmo ston antrwpo kai ston eayto mou kai panw apo ola exw mathei na mhn katakrinw na akouw kai na sevomai.
Den zhthse kaneis allwste thn krish mou h thn dikh sas.
Kai an to diko mou paidi sto mellon apeythynotan se site h forum tha hthela na vrethoun antrwpoi na to parotrynoun na milhsei ekei pou pragmatika prepei kai oxi na tou eyxontai na mhn teknopoihsei epeidh poly eykola anoikse ta podia tou.

πες τα βρε κοπελα μου!
ειπα να μη γραψω γιατι το θεμα μου μυριζει τρολ απο χιλιομετρα,εξαλλου καθε καλοκαιρι χτυπαει ενα!
αλλα πραγματικα με την κακια που υπαρχει ε δεν μπορω!
εστω κ αν αυτο το ατομο δεν ειναι αληθινο,δε σημαινει πως η ιστορια ειναι εξωπραγματικη.κ εγω ειχα μια φιλη που εχει κανει τρεις εκτρωσεις,μηπως θ αρχιστε κ μενα να μου λετε οτι εγω κ το συναφι μου ειμαστε αμαρτωλες;
ειμαι κατα της εκτρωσης,εκτος κ αν υπαρχουν προυποθεσεις που δεν ειναι της παρουσης ν αναλυθουν(πχ βιασμος).οταν η φιλη μου μας ανακοινωνε τις εγκυμοσυνες,προσπαθουσα κ εγω κ αλλες κοπελες να τη μεταπεισουμε,εκλαιγα κ στεναχωριομουν κ για το αγεννητο μωρακι κ για τη φιλη μου που παθαινε αυτα που παθαινε..ΑΛΛΑ ποτε δεν την αποκαλεσα δολοφονο,δεν της ειπα να μαθει να κλεινει τα ποδια της,δεν την ειπα ανεγκεφαλη,ουτε τι ωραιααα,το καταυχαριστηθηκα τωρα,μακαρι να μην κανεις ποτε παιδια!οτι μ εκανε εξω φρενων κ διαφωνουσαμε κ μαλωναμε κ απορουσα με τη βλακεια της,ναι συνεβη..αλλα οχι κ τετοια αντιμετωπιση!
μιλαμε για τεραστιες κακιες εδω μεσα.μισος τεραστιο σε ανθρωπους που δε γνωριζουμε.δλδ ο χριστος αυτα διδαξε;μισησε το συνανθρωπο σου οσο πιο πολυ μπορεις;γιατι εγω καπως αλλιως εχω αντιληφθει τα διδαγματα του.
με την ιδια λογικη,οταν ηταν πανω στο σταυρο μαζι με τον ληστη,θα επρεπε να πει,ωχχχχ πολυ το ευχαριστηθηκα,κατσε να πεθανεις κ να υποφερεις εκει πανω.παρ ολα αυτα,γνωριζουμε πως δεν εγινε ετσι.
η ταπεινη μου γνωμη ειναι πως σε τετοιες περιπτωσεις,χιλιαδων κοριτσιων,η λυση δεν ειναι το μισος,ο χλευασμος,η ειρωνια,αλλα η αγαπη,το πραγματικο ενδιαφερον..ζητουμενο δεν ειναι να συνετισει κανεις την αμαρτωλη,οπως αποκαλεστηκε,αλλα να βοηθησει η καθεμια για τη σωστη ενημερωση κ προληψη κ απ τη στιγμη που εχει γινει κατι τετοιο,να βρεθουν τροποι να γεννηθει ενα μωρακι,που θα φερει τεραστια χαρα σε αυτην που θα παρει τη σωστη αποφαση να το εχει στη ζωη της.
αντε κοριτσαρες μου,μη μαλωνουμε αλλο ναι;ειναι κ οι ορμονες κ ταραζομαι η ταλαιπωρη εγκυος!
φιλια σε ολεςSmile

135Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 4:14 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Katarxhn epeidh se mena apeythynesai..egw proswpika den ekrina kai den ekraksa kanenan..apeythynthhka se opoies epikalesthkan Theo-moira k theia dikh k malista ekana copy paste keimeno apo to eyaggelio kai den ta katevasa apo to myalo mou.
Epeidh synexizeis loipon na isxyrizesai pws fysika k kaneis kala pou krineis giati einai fonissa k den kserw k egw ti allo kai na epikaleisai kai tis 10 entoles kiolas..exw na sou pw pws o Theos ston opoio les pws pisteyeis..den ekrine kan aytous pou ton stayrwsan..esy eisai mallon kati panw ap ola k fysika mporeis na krineis eleythera afou exeis to dikaiwma tou logou.
Sou ksanalew loipon eidika se sena me oso pio apla logia mporw..an thes opwsdhpote kati na peis..pes ths na ta krathsei..dwsths tharros k oti allo esy nomizeis..ta alla einai perita.
Vlepeis h diafora mas einai h ekshs..den sou lew ti tha tis peis oute prospathw na se kathodhghsw..sou lew na mhn vrizeis ena paidi 17 xronwn..prosvaleis k emena mazi..opws epishs prosvaleis thn pisth mou kai thn thriskeia mou esy kai opoia allh xrhsimopoiei ton Theo,Thn moira,Thn Theia dikh k den kserw k egw ti allo gia na katalhksei na rixnei katares.


καταρχην το τελευταιο που με απασχολει ειναι να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου ή με οποιαδηποτε αλλη για τις αποψεις μου..αδιαφορω ανειναι αποδεκτες ή οχι...σχολιασα ακριβως πανω στο αποσπασμα απο το ευαγγελιο που εγραψες...το αν μπορω εγω ή οποιαδηποτε αλλη να μιλαμε για την μοιρα και τον θεο,σιγουρα δεν θα μας το υποδειξει κανεις...με την ιδια λογικη που προσβαλλεται η πιστη σου οταν κατακρινουμε την κοπελια για τα εγκληματα της,ετσι ακριβως προσβαλλεται και η δικη μου απο την στιγμη που τα εχει διαπραξει..αν κοιταξεις σε προηγουμενα ποστ μου θα δεις οτι την παροτρυνα να σωσει αυτα τα 2 μωρα και σε καμια περιπτωση δεν την ΄΄καταραστηκα΄΄..δεν εγραψα ποτε να παθει κατι ή να μην μπορεσει να κανει αλλα παιδια...αλλα ακομη κι αν συμβει αυτο,θεωρω οτι ο θεος (που μονο εσυ θες να εχεις το δικαιωμα να επικαλεισαι)θα κρινει και στο τελος θα της δωσει αυτο που της αξιζει..και τελος...αν νιωθεις οτι προσβαλλεσαι κι εσυ οταν διαβαζεις τα οσα γραφουμε για την κοπελια,για την ανευθυνοτητα,την επιπολαιοτητα και τα εγκληματα που εχει κανει,το προβλημα ειναι αποκλειστικα δικο σου..εχεις την αποψη σου και εχω την δικη μου...δεν θα απολογηθω γι΄αυτο σε σενα ουτε σε κανεναν..το γεγονος που υπερτονιζεις συνεχεια,οτι προκειτε για ενα 17χρονο ΠΑΙΔΙ..μαλλον διαβαζουμε διαφορετικη ιστορια..τα παιδια παιζουν με αλλα παιδια,οχι με αντρες και σιγουρα τα παιδια δεν αφαιρουν ετσι ελαφρα την καρδία ζωες που τις εστειλε ο θεος..

αν τελικα ισχυει ολο αυτο το απαραδεκτο story γιατι μου φαινεται οτι η Αφρουλα μαλλον εχει δικιο...

136Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 4:43 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για ψεύτικο κ με εμένα μου φαίνεται αυτό το τρολ που λέτε! Ειδικά με το σημερινό ξαφνικά η μάνα που νομίζει άλλα ντ'άλλων κ που γίνεται εξοφρενών θέλει να βοηθήσει κ το δέχεται ψύχραιμα και ο πατέρας της ανήλικης που δε το έχει μάθει ακόμα κ άμα το μάθει θα ουρλιάζει λόγου χάρη κ όλα αυτά διαδραματίζονται στην ελληνική επαρχία που άμα βύξεις θα σε ακούσουν! ααα κ η πιτσιρικά ξαφνικά έγινε ο αμνός του Θεού που τα ξέχασε όλα κ βαδίζει μπροστά!

137Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 4:48 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Για ψεύτικο κ με εμένα μου φαίνεται αυτό το τρολ που λέτε! Ειδικά με το σημερινό ξαφνικά η μάνα που νομίζει άλλα ντ'άλλων κ που γίνεται εξοφρενών θέλει να βοηθήσει κ το δέχεται ψύχραιμα και ο πατέρας της ανήλικης που δε το έχει μάθει ακόμα κ άμα το μάθει θα ουρλιάζει λόγου χάρη κ όλα αυτά διαδραματίζονται στην ελληνική επαρχία που άμα βύξεις θα σε ακούσουν! ααα κ η πιτσιρικά ξαφνικά έγινε ο αμνός του Θεού που τα ξέχασε όλα κ βαδίζει μπροστά!

χαχαχαχα...και ζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα...αμην(για τις θεουσες αυτο...0

138Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 4:50 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Για ψεύτικο κ με εμένα μου φαίνεται αυτό το τρολ που λέτε! Ειδικά με το σημερινό ξαφνικά η μάνα που νομίζει άλλα ντ'άλλων κ που γίνεται εξοφρενών θέλει να βοηθήσει κ το δέχεται ψύχραιμα και ο πατέρας της ανήλικης που δε το έχει μάθει ακόμα κ άμα το μάθει θα ουρλιάζει λόγου χάρη κ όλα αυτά διαδραματίζονται στην ελληνική επαρχία που άμα βύξεις θα σε ακούσουν! ααα κ η πιτσιρικά ξαφνικά έγινε ο αμνός του Θεού που τα ξέχασε όλα κ βαδίζει μπροστά!

χαχαχαχα...και ζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα...αμην(για τις θεουσες αυτο...0

Ε μα έχω άδικο? Δηλαδή στο τέλος θα μας πούνε πήγα κ γέννησα κ οι γονείς δε ήξερα τίποτα τόσους μήνες νόμιζαν ότι είχα τουμπανισμό!

139Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 4:53 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Για ψεύτικο κ με εμένα μου φαίνεται αυτό το τρολ που λέτε! Ειδικά με το σημερινό ξαφνικά η μάνα που νομίζει άλλα ντ'άλλων κ που γίνεται εξοφρενών θέλει να βοηθήσει κ το δέχεται ψύχραιμα και ο πατέρας της ανήλικης που δε το έχει μάθει ακόμα κ άμα το μάθει θα ουρλιάζει λόγου χάρη κ όλα αυτά διαδραματίζονται στην ελληνική επαρχία που άμα βύξεις θα σε ακούσουν! ααα κ η πιτσιρικά ξαφνικά έγινε ο αμνός του Θεού που τα ξέχασε όλα κ βαδίζει μπροστά!

χαχαχαχα...και ζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα...αμην(για τις θεουσες αυτο...0

Ε μα έχω άδικο? Δηλαδή στο τέλος θα μας πούνε πήγα κ γέννησα κ οι γονείς δε ήξερα τίποτα τόσους μήνες νόμιζαν ότι είχα τουμπανισμό!

ή μπορει να μας γραψει το βραδυ η πιτσιρικα..τελικα οι γονεις το δεχτηκαν αδιαμαρτυρητα και μαλιστα της ειπαν μπραβο κοριτσι μου..ο ναυτικος μετανιωσε για ολα ,παραταει το ναυτικο και ερχεται στο χωριο να την παρει να κανουν μια νορμαλ οικογενεια και μαλιστα ο δημαρχος τους ετοιμαζει παρτυ στην πλατεια του χωριου...

140Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 4:59 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειχα μια φιλη λεω ειχα γτ πλεον ουτε καν της μιλαω,,τα ειχε με κοντινο μου προσοπω κ αυτη ηταν 14-15 αν θυμαμαι καλα πριν πολλα χρονια,κ ο ξαδερφοσ μου πρεπει να ηταν τοτε 21......αυτη βεβαια το επεζε σε διπλο ταμπλα το οποια ανακαλυψαμε μετα απο καιρο,εμεινε εγκυος ετσι μας ειχε πει κ το ελεγε καθε μερα το οποιο τελικα ηταν ενα ψεμα δικο της δνε ξερω για ποιο λογω,ο ξαδερφος μου ομως δνε ηθελε να κανει εκ....σε καμια περιπτωσε ,περναει ενα διαστημα μας ξεφουρανει παλι το ιδιο παραμυθη αλλα αυτην την φορα ηταν πραγματικα εγκυος ,της ελεγε να το κρατησουν να την ζητησει κ να κανουν οικογενεια την αγαπουσε τοσοοο πολυ αλλα αυτη δνε ηθελε καν,γτ υπηρχε αλλος τελικα εκανε εκτρω,...δνε ηθελε να παω μαζη της πηγε ο ξαδερφος μου μαζη της μονο σε αλλη πολη βεβαια,μετα απο καιρο συνεχεια εκλαιγε,κ στεναχωριοταν,κ ελεγε οτι ειχε καποιο προβλμα το οποιο σε κανεναν δεν λεγε απο εμας μαλλον απο την εκτρ αυτη την εντυπωση μας εδινε....τα ειχε με πολους εμενα με ειχε φουσκωση ψεματα,κ πριν ενα χρονο περιπου μαθενω νεα της ξανα εγκυος με αλλονγτ ειχε χωρισει με τον ξαδερφο μου......εναν αλητη κ περα βρεχει ατομο οπωσ μου ειπαν μπωρει να μν ειναι ετσι,τελικα το κρατησε αυτο κ πριν λιγεσ μερες την ειδα στο χωριο μας με τομωρακη της απο μακρυα.....τωρα ειναι 21 χρωνον αυτη......αυτα συμβενουν παντου κ ακομα ποιο χειροτερα,αλλα η φιλη μου εχασε τους παντες ,απο φιλες ,τον ξαδερφο μου που την υπεραγαπουσε,α κ το κορυφαιο χωρις να το ξερει κανενασ μας τα ειχε κ ενα φαγγαρη με τον αδερφο μου-ξαδερφο μου κ εναν φιλω μας,κ κατεληξε με τον ποιο μαλακα κ με παιδι μαζη του...δνε ξερω γτ το εγραψα ισως να με βρησεται αλλα ενιωσα οτι θελω να το γραψω,κ ποτε δνε το εχω πει σε κανεναν οτι ειχε κανει εκτρ ουτε καν στον αδερφο μου τα ειχε μετα απο αυτο...

141Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 5:00 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Για ψεύτικο κ με εμένα μου φαίνεται αυτό το τρολ που λέτε! Ειδικά με το σημερινό ξαφνικά η μάνα που νομίζει άλλα ντ'άλλων κ που γίνεται εξοφρενών θέλει να βοηθήσει κ το δέχεται ψύχραιμα και ο πατέρας της ανήλικης που δε το έχει μάθει ακόμα κ άμα το μάθει θα ουρλιάζει λόγου χάρη κ όλα αυτά διαδραματίζονται στην ελληνική επαρχία που άμα βύξεις θα σε ακούσουν! ααα κ η πιτσιρικά ξαφνικά έγινε ο αμνός του Θεού που τα ξέχασε όλα κ βαδίζει μπροστά!

χαχαχαχα...και ζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα...αμην(για τις θεουσες αυτο...0

Ε μα έχω άδικο? Δηλαδή στο τέλος θα μας πούνε πήγα κ γέννησα κ οι γονείς δε ήξερα τίποτα τόσους μήνες νόμιζαν ότι είχα τουμπανισμό!

ή μπορει να μας γραψει το βραδυ η πιτσιρικα..τελικα οι γονεις το δεχτηκαν αδιαμαρτυρητα και μαλιστα της ειπαν μπραβο κοριτσι μου..ο ναυτικος μετανιωσε για ολα ,παραταει το ναυτικο και ερχεται στο χωριο να την παρει να κανουν μια νορμαλ οικογενεια και μαλιστα ο δημαρχος τους ετοιμαζει παρτυ στην πλατεια του χωριου...

Laughing Laughing Laughing

142Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 5:03 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ή οι συντρόφοι έχουν δυνατά σπέρματα ή οι πιτσιρίκες υπολόγίζουν τις γόνιμες κ πιάνουν παιδιά με διαφορά μηνών!

143Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 6:17 am

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έγραψε κάπου η bou-boukitsa:
πως καταφέρνουν τα τρολακια να μας βγάζουν εκτος εαυτου!!!

Συμπληρώνω: ή πώς μπορούν να μας αποκαλύπτουν τους πραγματικούς μας εαυτούς...

144Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 6:35 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LitsaM έγραψε:έγραψε κάπου η bou-boukitsa:
πως καταφέρνουν τα τρολακια να μας βγάζουν εκτος εαυτου!!!

Συμπληρώνω: ή πώς μπορούν να μας αποκαλύπτουν τους πραγματικούς μας εαυτούς...



ΧΑΧΑ...ξέρουν καλά τη δουλειά τους ε???

ελπίζω τουλάχιστον αν διαβάζει καμιά άλλη κοπελίτσα να καταλάβει λίγο την σοβαρότητα αυτών των πράξεων...
ας βγει κάτι καλό από αυτές τις απίθανες ,φανταστικές ιστορίες!

145Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 10:50 am

Vaso11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Στις κοπελες που με αμφισβητουν ως πραγματικο προσωπο και ανατωτιουνται που βρισκω το χρονο να μπαινω σε φορουμ θα πω πως ειμαι 17 , ειναι καλοκαιρι, δεν εχω σχολειο κ εχω απλετο χρονο για να κανω πραγματα που θελω. Το ιδιο αναρωτιεμαι και για εσας που ειστε παντρεμενες μπορει να εχετε και κανενα παιδακι! Πως προλαβαινετε αληθεια; Εγω στη θεση σας δε νομιζω να ειχα χρονο να μπαινω σε φορουμς. Πραγματικα!

Στις υπολοιπες φιλες θα πω πως η συζητηση της μανας μου με το φιλο μου εγινε και κρατησε ωρα. Θα αναγνωρισει τα μωρακια , αλλα δεν θα εχει καμια σχεση με την ανατροφη τους η μαζι μου.καλα, αυτο ηταν αυτονοητο!. Θα συνεισφερει μονο οικονομικα και αυτο αποτι καταλαβε η μανα μου επειδη ισως φοβαται να κανει διαφορετικα. Δηλωσε ξεκαθαρα οτι δε θελει δεσμευσεις και υποχρεωσεις..

Δε θα πω τελος καλο ολα καλα γιατι δεν ειναι οοολα καλα...τα δυσκολα τωρα αρχιζουν.το σημαντικοτερο ειναι οτι εγινε ενα βημα ..

146Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 10:55 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vaso11 έγραψε:Στις κοπελες που με αμφισβητουν ως πραγματικο προσωπο και ανατωτιουνται που βρισκω το χρονο να μπαινω σε φορουμ θα πω πως ειμαι 17 , ειναι καλοκαιρι, δεν εχω σχολειο κ εχω απλετο χρονο για να κανω πραγματα που θελω. Το ιδιο αναρωτιεμαι και για εσας που ειστε παντρεμενες μπορει να εχετε και κανενα παιδακι! Πως προλαβαινετε αληθεια; Εγω στη θεση σας δε νομιζω να ειχα χρονο να μπαινω σε φορουμς. Πραγματικα!

Στις υπολοιπες φιλες θα πω πως η συζητηση της μανας μου με το φιλο μου εγινε και κρατησε ωρα. Θα αναγνωρισει τα μωρακια , αλλα δεν θα εχει καμια σχεση με την ανατροφη τους η μαζι μου.καλα, αυτο ηταν αυτονοητο!. Θα συνεισφερει μονο οικονομικα και αυτο αποτι καταλαβε η μανα μου επειδη ισως φοβαται να κανει διαφορετικα. Δηλωσε ξεκαθαρα οτι δε θελει δεσμευσεις και υποχρεωσεις..

Δε θα πω τελος καλο ολα καλα γιατι δεν ειναι οοολα καλα...τα δυσκολα τωρα αρχιζουν.το σημαντικοτερο ειναι οτι εγινε ενα βημα ..

ώρα σου είναι λοιπόν να λογικευτείς κ να σοβαρευτείς κ να μη το δεις σαν παιχνίδι αυτό το δώρο που σου δόθηκε 3 φορές κ οι δυο ήταν έγκλημα!

147Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 10:58 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vaso11 έγραψε:Στις κοπελες που με αμφισβητουν ως πραγματικο προσωπο και ανατωτιουνται που βρισκω το χρονο να μπαινω σε φορουμ θα πω πως ειμαι 17 , ειναι καλοκαιρι, δεν εχω σχολειο κ εχω απλετο χρονο για να κανω πραγματα που θελω. Το ιδιο αναρωτιεμαι και για εσας που ειστε παντρεμενες μπορει να εχετε και κανενα παιδακι! Πως προλαβαινετε αληθεια; Εγω στη θεση σας δε νομιζω να ειχα χρονο να μπαινω σε φορουμς. Πραγματικα!

Στις υπολοιπες φιλες θα πω πως η συζητηση της μανας μου με το φιλο μου εγινε και κρατησε ωρα. Θα αναγνωρισει τα μωρακια , αλλα δεν θα εχει καμια σχεση με την ανατροφη τους η μαζι μου.καλα, αυτο ηταν αυτονοητο!. Θα συνεισφερει μονο οικονομικα και αυτο αποτι καταλαβε η μανα μου επειδη ισως φοβαται να κανει διαφορετικα. Δηλωσε ξεκαθαρα οτι δε θελει δεσμευσεις και υποχρεωσεις..

Δε θα πω τελος καλο ολα καλα γιατι δεν ειναι οοολα καλα...τα δυσκολα τωρα αρχιζουν.το σημαντικοτερο ειναι οτι εγινε ενα βημα ..
πραγματικα δε καταλαβαινω γιατι μπαινεις στη διαδικασια της ιντριγκας.εμενα προσωπικα δε με απασχολει αν εισαι αληθινο προσωπο...
μας παρεθεσες μια ιστορια κ λεμε την γνωμη μας!εδω ταινια βλεπουμε κ συζηταμε μετα το σεναριο...
απο οτι καταλαβα θα τα κρατησεις(δε διαβασα κ πολυ τα παραπανω)οποτε καλα κουραγια...
εγω θα ευχηθω να μη συμβει το ιδιο κ στις κορες μας!!!

148Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 11:05 am

annamaria2011


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Vaso bravo gia tin apofasi sou na ta kratiseis!!!Eimaste edo an hreiasteis rouhalakia kai paixnidakia! Apla stelne nea sou!!!! Kai pali bravo!!!!!!!!!!

149Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 11:07 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου ρθε ασχετη ερωτηση.εχεις τελειωσει το σχολειο;

150Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 6 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 11:14 am

Vaso11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kaatrin έγραψε:μου ρθε ασχετη ερωτηση.εχεις τελειωσει το σχολειο;

Οχι δυστυχως . Θα παω τριτη λυκειου .. Μαλλον θα πηγαινα ... Θα κανω λογικα μια διακοπη θα χασω ενα χρονο αλλα δε θα τα παρατησω γιατι τα πηγαινα καλα γενικα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις