Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

151Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 11:17 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γνωριζω αντιστοιχη περιπτωση κ συνεχισε το σχολειο μετα .

152Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 11:21 am

thea3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγώ δεν μπορώ να κρίνω τις πράξεις κανενός αλλά κάθε έκτρωση εγκυμονεί σίγουρα κινδύνους αλλά δεν αποτελεί και λόγω για να κρατήσεις δύο παιδιά που πιθανότητα δεν τα θες και θα τα μεγαλώσεις σαν να είναι βάρος για τη ζωή και το μέλλον σου.
από την άλλη μήπως δεν φοβάσαι στα αλήθεια τις σωματικές επιπτώσεις αλλά έχοντας περάσει την διαδικασία της έκτρωσης ήδη 2 φορές φοβάσαι περισσότερο ότι δεν θα καταφέρεις να συγχωρέσεις τον εαυτό σου εαν το ξανακάνεις; ότι δεν θα το ξεπεράσεις συναισθηματικά;
χωρίς να έχω γίνει ακόμα μανούλα αλλά έχοντας μείνει στο παρελθόν έγκυος από κάποιον με τον οποίο δεν τα πηγαίναμε καλά έχω να πω πως δεν μου πέρασε από το μυαλό η έκτρωση γιατί ήταν το παιδί μου όπως και να είχε και το αγαπούσα πριν γεννηθεί. παρόλα αυτά η κύηση παλινδρόμησε στις 9 εβδομάδες και 3 ημέρες και το παιδί μου πέθανε αν και ο γιατρός το αποκαλούσε λανθασμένα εμβρυο, γιατί για εμένα τίποτα άλλο δεν ήταν σημαντικό παρά μόνο ότι ήταν το δικό μου παιδί, και όταν ένα παιδί γιεννιέται θα βρίσκεις την δύναμη να το μεγαλώσεις και να κάνεις θυσίες.
τέλος το μόνο που έχω να προσθέσω είναι ότι είναι γεγονός οι 40.000 εκτρώσεις τον χρόνο και εγώ δεν μπορώ να αλλάξω τη γνώμη κανενός ούτε και θα βγάλω κάτι αν τον κατηγορήσω ή νευριάσω... αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις απλά ΠΟΝΑΩ...

153Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 12:12 pm

Silvia11

Silvia11
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Bravo gia tin apofasi sou! Mi stenoxwriesai giayton! Tin oikonomiki upostiriksi tha tin exeis. Tin agapi tha ti vreis allou!Eisai polu nea!Smile

154Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 10:15 pm

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bravo Basw pou pires auti tin apofasi ..xeromai pragmatika ekpizw na ma8oume sintoma nea sou Very Happy

155Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Δευ Αυγ 27, 2012 11:42 pm

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα..ειμαι με τον αντρα μου απο 15 χρονων κ ποτε μα ποτε δεν παθαμε "ατυχημα" γιατι δεν θελαμε να σκοτωσουμε μια αθωα ψυχουλα,πλεον ανοιγετε τα ποδαρακια σας ανεξελεκτα κ σκοτωνετε παιδια χωρις να σας ενδιαφερει τπτ,ΑΙΣΧΟΣ..αλλες παλευουν χρονια για να αποκτησουν ενα παιδι κ τρεχουν καθε μερα στους γιατρους κ αλλες φτανουν ακομα κ στην υιοθεσια..τι να πω πραγματικα κλαιω με αυτα που διαβαζω..ελπιζω αφου πηρες αποφαση να τα κρατησεις να γινεις καλη μαμα.ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΗ Η ΒΛΑΚΕΙΑ

156Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 12:00 am

Ilektra30


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συγγνωμη αλλα κραξαμε την κοπελα αρκετα στην αρχη και τη μεση. Πηρε τη μεγαλη αποφαση να κρατησει τα μωρακια παρα τις σημαντικες δυσκολιες που αντιμετωπιζει και υπαρχουν κοπελες που και τωρα ακομα την κραζουν! Smile ειναι απιστευτο πραγματικα!

157Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 12:02 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AX NAI AS STAMATISEI POIA AUTI H EPI8ESI PRWS TO KORITSI...SIMASIA POIA EXEI OTI 8A KRATISEI TA AGGELOUDIA POU EXEI STIN KILITSA TIS..

158Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 12:11 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ilektra30 έγραψε:Συγγνωμη αλλα κραξαμε την κοπελα αρκετα στην αρχη και τη μεση. Πηρε τη μεγαλη αποφαση να κρατησει τα μωρακια παρα τις σημαντικες δυσκολιες που αντιμετωπιζει και υπαρχουν κοπελες που και τωρα ακομα την κραζουν! Smile ειναι απιστευτο πραγματικα!

Asabache έγραψε:AX NAI AS STAMATISEI POIA AUTI H EPI8ESI PRWS TO KORITSI...SIMASIA POIA EXEI OTI 8A KRATISEI TA AGGELOUDIA POU EXEI STIN KILITSA TIS..
+φωνο μαζη σας ελεος

159Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 1:02 am

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ilektra30 έγραψε:Συγγνωμη αλλα κραξαμε την κοπελα αρκετα στην αρχη και τη μεση. Πηρε τη μεγαλη αποφαση να κρατησει τα μωρακια παρα τις σημαντικες δυσκολιες που αντιμετωπιζει και υπαρχουν κοπελες που και τωρα ακομα την κραζουν! Smile ειναι απιστευτο πραγματικα!
δεν κραζει κανεις την κοπελα απλα εχει παραγινει το κακο με τις εκτρωσεις..οτι δυσκολιες κ να υπαρχουν οτι εμποδια κ αν υπαρχουν ο θεος παντα δινει δυναμη στις μανουλες,λυπαμαι πολυ αν μιλησα καπως αλλα καποτε ειχα μια φιλη η οποια ηταν 25 χρονων κ ο φιλος της 23 και εριξε το παιδι γιατι ο φιλος της δουλευε σε καφετερια κ απο οικογενειες με οικονομικη ανεση την παρακαλουσα μεχρι τελευταια στιγμη να μην το κανει κ μετα απο καιρο ξερετε τι μοθ ειπε?"μακαρι να μην το ειχα κανει το εχω μετανιωσει"γιαυτο μιλησα ετσι...οταν ο θεος σου δινει κατι εχει σκοπο να σου δςσει και δυναμη....

160Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 1:12 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
SIGOURA HTAN MEGA LA8OS POU EKANE AUTES THS EKTROSEIS OXI MONO AUTI KAI XILIADES ALES GUNAIKES POU TO EKANA ETSI APLA ALLA IDATE TELIKA 8A KRATISEI TA MWRAKIA TIS OLOI KANOUME LA8OI KAI TRAGIKA LA8OI POLES FORES ALLA O MONOS POU EXEI TO DIKEOMA NA MAS KRINI EINAI O 8EOS OXI EMIS...

161Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 1:21 am

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εύχομαι να μην αλλάξει τίποτα και να κρατήσεις τα μωράκια σου...
Κάποια στιγμή η ανευθυνότητα και η επιπολαιότητα πρέπει να λάμβάνει τέλος και αυτό το καθορίζουν οι καταστάσεις και όχι η ηλικία...
Ελπίζω να κατάλαβες τα λάθη σου κ όποιες κακές επιλογές και να προχωρήσεις μπροστά έχοντας για δύναμη τα δυό θαύματα που σου έστειλε ο Θεός...

162Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 1:25 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MarialenaK έγραψε:Εύχομαι να μην αλλάξει τίποτα και να κρατήσεις τα μωράκια σου...
Κάποια στιγμή η ανευθυνότητα και η επιπολαιότητα πρέπει να λάμβάνει τέλος και αυτό το καθορίζουν οι καταστάσεις και όχι η ηλικία...
Ελπίζω να κατάλαβες τα λάθη σου κ όποιες κακές επιλογές και να προχωρήσεις μπροστά έχοντας για δύναμη τα δυό θαύματα που σου έστειλε ο Θεός...

KALA TA EIPES Very Happy Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 50580 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 50580

163Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 6:29 am

????????


Επισκέπτης
μπραβο βασω κοπελα μου

ολα θα πανε καλα

η παναγια μαζι σου!

164Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 7:01 am

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βάσω μου χαιρομαι που τελικά θα τα κρατήσεις,γιατι ο θεος σου έδωσε 2 ευκεριές να μετανιώσεις και δεν το έκανες..και τώρα στην 3η έστω του δειχνεις οτι μετάνιωσες γιατι θα αφήσεις αυτες τις δυο ψυχούλες να έρθουν στην ζωή.εύχομαι ολα να πάνε καλά,και μην ανησυχεις ισως ο πατέρας των παιδιών να αλλάξει γνώμη όταν τα δει..μην απελπίζεσε..!!

165Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 7:25 am

melissoula84

melissoula84
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπραβο Βασω που αποφασισες να τα κρατησεις τα παιδια σου!
Εγω πιστευω οτι αυτη η αγωνια που σε επιασε μηπως δε μπορεσεις να γινεις τελικα μητερα αν διεκοπτες τη ζωη και αυτων των παιδιων ισως να ειναι καποιο ενστικτο που βγει αληθινο.

Απο τον τροπο που γραφεις, αν ολα ειναι αληθεια, πρεπει να εισαι καλη μαθητρια. Αν γεννησεις τα μικρα σου και εχεις τη συμπαρασταση της μητερας σου θα καταφερεις να τελειωσεις το σχολειο αλλα και καποιο πανεπιστημιο αν το θελησεις. Οτι αφορα στις μικρες κοινωνιες, πιστευω οτι τα πραγματα εχουν αντιστραφει.
Λογω καταγωγης απο τη μητερα μου απο νησι βλεπω οτι τα πραγματα εχουν αλλαξει πολυ. Δεν ειναι τοσο τραγικα ολα. Σιγουρα θα γινει αντικειμενο συζητησης αλλα θα το ξεπερασουν και ολοι θα τα χαιρονται τα μικρα σου.
του χρονου γινεσαι 18. Δεν εισαι και 14. Θα τα καταφερεις. Ποσοι χωρισμοι γινονται, δεν πιστευω οτι τα παιδια σου θα ειναι εμποδιο να γνωρισεις εναν ανθρωπο που θα σου σταθει και θα θελησει να ειναι διπλα σου.

Παντως η μητροτητα θα σε κανει να δεις ποσο σπουδαιο αγαθο ειναι, και πιστευω οτι ποτε δε θα μετανιωσεις για την αποφαση σου. Οτι μωρο και να χεις
μονο για ενα χρονο ειναι μωρο, μετα ολα αλλαζουν, δεν ειναι τοσο απαιτητικα τα πραγματα για το μεγαλωμα πχ ξυπνηματα και κλαμματα ολη την ωρα.
Ολα να πανε καλα ευχομαι!

166Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 10:51 am

Vaso11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κορίτσια σας ευχαριστω!
νιώθω ήδη πολύ καλύτερα κυρίως με τον εαυτό μου μετα την αποφαση που πήρα.Ευτυχώς η μητέρα μου είναι άνθρωπος λογικός και καταφέρνουμε παντα να συνεννοούμαστε. Έκανα το λάθος και συζητούσα τα προβλήματα της σχέσης μου και (ειδικα το τελευταίο) με φίλες οι οποίες λογω του νεαρού της ηλικίας τους σκέφτονταν όπως και εγω και δε μπορούσαν να με βοηθήσουν. Μακαρι οπως λέτε να πάνε όλα καλά και να τα καταφέρουμε εγω, τα νινάκια και οι γονεις μου που θα ναι διπλα μου.

167Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 11:12 am

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ολα καλα θα πάνε!....μη φοβάσαι τιποτα αφου δεν εισαι μόνη σου πια!!πραγματικά χαρηκα πολύ με την αποφαση σου!

168Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τρι Αυγ 28, 2012 11:39 am

markaaa

markaaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χαιρομαι πολυ για την αποφαση σου..πιστεψε με δεν θα το μετανιωσεις ποτε!!! σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα!!!!!

169Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Τετ Αυγ 29, 2012 1:35 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΑΒΟΟΟ ΣΟΥ ΜΠΡΑΒΟΟΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 50580 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 50580 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 50580 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 50580 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 604962 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 604962 Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 604962

170Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Πεμ Αυγ 30, 2012 1:11 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασω τι κανεις εχουμε κανενα νεο!!!ποτε σου εδωσε πητ ο γυναικολογως

171Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Σαβ Σεπ 01, 2012 2:30 am

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ μπραβο σου!!!!στην αρχη αρχισα να τα παιρνω με αυτα που ελεγες και σκεφτοσουν αλλα οταν εφτασα στην σελιδα 9 ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΚΑ! Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 215994

ΝΑ ΞΕΡΕΙς ΠΩς Η ΕΚΤΡΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΩς ΔΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΟΥΜΕ ΤΗ ΖΩΗ .

ΣΚΕΨΟΥ ΠΩς ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΣΟΥ ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕς ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙς ΕΚΑΝΕς ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ-ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑς ΝΑ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΕΙς (ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩς ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙς ΕΚΤΡΩΣΗ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙς ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΒΑΡΑΙΝΕΙ ΤΗ ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΝΗΔΗΣΗ ΣΟΥ),

ΑΧ ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΥΔΥΜΑ!!!!!!ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ.

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΕΩΡΗΣΕ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙς ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΔΥΜΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ(ΆΛΛΕς ΚΟΠΕΛΕς ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙς ΤΑ ΠΕΤΑς??ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ).


ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙς ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ.

ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙς ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ,ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙς ΠΩς ΔΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕς ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΠΑΕΙ..ΚΑΘΕ ΛΙΜΑΝΙ ΚΑΙ ΜΙΑ!


ΑΦΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕς ΤΙς ΔΥΟ ΚΑΡΔΟΥΛΕς ΝΑ ΤΙς ΚΡΑΤΗΣΕΙς ΚΑΙ ΝΑ ΤΙς ΒΑΛΕΙς ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΤΟΥς ΜΑΤΑΚΙΑ,Ο ΘΕΟς ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ.



ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ,ΔΕ ΞΕΡΕΙς ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.



ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ

172Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Σαβ Σεπ 01, 2012 7:06 am

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MOY EKANΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΠΟΛΕΩΤΗΤΑ.....ΔΥΟ ΕΚΤΡΩΣΕΙΣ....ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ ΔΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΘΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑ ΑΝΑΝΔΡΟ...ΓΙΑΤΙ ΜΑΓΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΗΔΑΣ....ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΘΟΙ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ....ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΟΘΕΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ 17 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΕΔΩ...ΕΙΙΜΑΙ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ...ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΕΧΡΗ ΝΑ ΕΝΗΛΙΚΩΘΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ....ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ

173Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Σαβ Σεπ 01, 2012 7:44 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:

Αυτο που λες είναι λιγο ρατσιστικό!!

από την άλλη πως ειναι δυνατον να θεωρεις καλύτερο το να τα σκοτώσει , απο το να τα αφήσει να ζήσουν , εστω και με άλλη οικογένεια????
απίστευτο πραγματικά!!!

καλύτερα δολοφόνος , παρα να αφήσεις τον άλλο να ζησει μακρια σου ε???

έχουμε ξεφύγει τελείως!!

υ.γ. πως καταφέρνουν τα τρολακια να μας βγάζουν εκτος εαυτου!!!

Θα συμφωνησω απολυτα με την Μπουμπουκιτσα! Εδω μεσα υπαρχουν ολες οι εθνικοτητες - φυλες γιαυτο ασ προσεχουμε τι λενε!

Επισης το εχουν υπαρξει Τρολλ στο παρελθον δεν σημαινει οτι καθε ιστορια δυσκολη ειανι και ψευτικη γιαυτο να προσεχουμε λιγο τι λεμε σας παρακαλω!!

Αντε καλό χειμωνα!

174Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Σεπ 02, 2012 5:16 am

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ 2012

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ 2012
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΙΚΟ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΜΕΝ ΟΥΤΕ ΤΩΝ ΔΕ.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΒΑΣΩ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΡΚΕΤΑ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΚΡΙΝΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΔΟΥΛΕΨΕ ΤΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ. ΑΡΧΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ Κ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΩΣΤΑ ΕΠΡΑΞΕΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΚΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. Η ΕΚΤΡΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΠΡΑΞΗ ΜΕ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ. ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΧΘΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ(ΠΡΟΛΗΨΗ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΣ. ΔΕ ΘΑ ΠΩ ΝΑ ΣΕ ΦΩΤΙΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ. ΜΥΑΛΟ ΕΧΕΙΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ. ΑΝ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ Κ ΜΕ ΑΓΑΠΗ. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ...ΑΛΛΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΕΙΝΟΣ! ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.Η ΑΝΤΑΜΟΙΒΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΩΡΙΜΑΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΤΕΛΟΣ ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΕΧΕΣΑΙ Κ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ Κ ΜΗΝ ΕΠΙΤΙΘΕΣΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΚΡΙΝΑΝ ΑΥΣΤΗΡΑ. ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΔΕ ΧΑΙΔΕΥΟΥΜΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΤΑΥΡΩΝΟΥΜΕ. ΜΠΗΚΕΣ ΣΕ ΕΝΑ FORUM ΜΕ ΜΑΜΑΔΕΣ, ΕΠΙΔΟΞΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟ. ΑΠΟΔΕΞΟΥ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ, ΔΕΞΟΥ ΤΑ ΩΣ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΩΣ ΤΙΜΩΡΙΑ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ ΛΑΘΗ. ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ. Smile

175Επιπτωσεις της εκτρωσης - Σελίδα 7 Empty Απ: Επιπτωσεις της εκτρωσης Κυρ Σεπ 02, 2012 5:21 am

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σκεφτομαι να απαντησω αλλα δυστυχως ειναι τοσο τρελο ολο αυτο που διαβαζω που δεν θα μπω στην διαδικασια να αναλυσω.ο θεος να μην αφηνει και η παναγια μαζι σας...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις