Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωρα αν θες κατι που ξερουμε ρωτα μας!

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΣ ΡΙΧΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ?? ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΣΟΥΠΕΡ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΙΚΡΗ...ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΙΧΝΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ ΠΑΝΤΟΥ...ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΜΕ ΣΕ ΚΑΛΗ ΣΤΑΣΗ..ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΕΣΥ?ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΗΝΕΣ Η ΟΧΙ?? ΔΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΑΠΛΩΝΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ...Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΧΑΛΑΡΩΝΩ...ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???ΕΓΩ ΣΤΑ +8 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΨΙΛΟΕΚΡΑΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΑΦΟΥ ΠΡΙΝ ΜΕΡΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΜΟΥ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΟΡΜΟΝΗ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ,ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΗΣ FISHERPRICE ΜΕ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ?ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΨΕΙ??ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΝΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ I LOVE DADDY.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΣΑΣ ΠΑΛΑΒΩΣΑ Ε???ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Δωρα αν θες κατι που ξερουμε ρωτα μας!
Ευχαριστω για το ενδιαφερον κι εσενα Ιωαννα μου και τα υπολοιπα κοριτσια.Βασικα ειχε πρηστει κ ηταν λιγο σκληρη ολοκληρη η θηλη απο το δεξι στηθος αλλα μαλλον το ειχα πιεσει στον υπνο μου η απο το σουτιεν.Εκανα ενα μπανακι και εβαλα ενα πιο χαλαρο σουτιεν και απο τοτε ειναι ενταξει.

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΣ ΡΙΧΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ?? ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΣΟΥΠΕΡ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΙΚΡΗ...ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΙΧΝΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ ΠΑΝΤΟΥ...ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΜΕ ΣΕ ΚΑΛΗ ΣΤΑΣΗ..ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΕΣΥ?ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΗΝΕΣ Η ΟΧΙ?? ΔΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΑΠΛΩΝΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ...Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΧΑΛΑΡΩΝΩ...ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???ΕΓΩ ΣΤΑ +8 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΨΙΛΟΕΚΡΑΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΑΦΟΥ ΠΡΙΝ ΜΕΡΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΜΟΥ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΟΡΜΟΝΗ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ,ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΗΣ FISHERPRICE ΜΕ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ?ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΨΕΙ??ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΝΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ I LOVE DADDY.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΣΑΣ ΠΑΛΑΒΩΣΑ Ε???ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...

Χριστινα μια απο τα ιδια με τα κιλα.Εχω ξεκινησει διατροφη γιατι ο γιατρος με ταρακουνησε λιγο-εχω καμια βδομαδα περιπου.ειμαι 400 γραμμαρια κατω Very Happy Very Happy .Ενταξει τουλαχιστον δεν πηρα!!!
Ειχα παρει κι εγω φορμακι που εγραφε ''Dad is my hero'' ,εκανα εκπληξη στον αντρα μου τα χριστουγεννα,ηταν το πρωτο που πηρα.Για το μπανακι που λες εχεις δει αυτο με την αλλαξιερα απο πανω?
Σκεφτεσαι να το βαζεις εκει απο νεογεννητο?

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΤΣΙ!ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΕ ΜΑΣ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΜΟΝΗ ΣΤΟΝ 5ο Σ'ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΙΝΕ!!ΠΕΙΝΟΥΣΑ ΑΝΕΛΕΗΤΑ ΑΛΛΑ ΣΕ 1ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΑΣΕ...ΤΩΡΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!ΣΤΟ +7 ΕΙΜΑΙ ...ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΑ 3 ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ 5ου ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΜΗΝΑ Rolling Eyes ΑΑΑΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΠΗΡΑΜΕ!ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ " IF YOU THINK I'M PRETTY YOU HAVE TO SEE MY MUMMY" ΨΩΝΑΡΑ Η ΜΑΜΑ!!!
ΔΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ, ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΓΑΜΩΤΟ ΠΑΛΙ ΜΕ ΣΤΕΝΕΥΟΥΝ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ...ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ! ΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ..ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!

Χριστινα δυστυχως ο καιρος μας επηρεαζει! Rolling Eyes Καλα λεω οτι ειμαι, ευχαριστω που ρωτας! Οι τελευταιοι μηνες δεν περνανε και τοσο ευκολα! Ανυπομονεις να το παρεις στα χερια σου, κουραζεσαι κι απο το βαρος κι ολα τα συμπτωματα!Ποσο εβδομαδων εισαι ακριβως; Εγω τωρα που ειμαι 31 πηρα 9κιλα!κι εμενα φωναζει...μου λεει ατακες του τυπου αν ειναι τοσο τωρα ποσο θα πας στις 40εβδ.; και του απαντω καλα περιμενεις γιατρε να παω 40 εγω;;; Rolling Eyes Στην εγκυμοσυνη εχει αυξομειωσεις η ορεξη.Τωρα λογω κορτιζονης εκοψα εντελως ζαχαρη κι αλατι για λιγες μερες κι ετσι εμεινα σταθερη στα κιλα!Δεν μας παλαβωνεις καλε!Απο μπανακια δεν εχω ψαξει!Στο Mothercare που πηρα τα κορμακια τα περισσοτερα ειναι i love daddy και i love mammy!

Δωρα κι εγω με το στηθος ειχα απο που νωρις θεματα! Ετσι πηρα σουτιεν θηλασμου-εγκυμοσυνης της triumph. Εβαζα μεχρι πριν κρεμα για ραγαδες, τη σταματησα στον 6ο και ξεκινησα προετοιμασια με fissan για τις θηλες και το στηθος κι ηρεμησε λιγο!Επισης στο μπανιο δεν τις σαπουνιζω πολυ αλλα απαλα κυριως με νερακι!

Kασσιανη τα καινουργια σουτιεν δεν τα γλιτωνεις με τιποτα!να προσεξεις να διαλεξεις τα σωστα!

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω ηδη απο 3,5 μηνων περιπου βαζω αμυγδαλελαιο και στην κοιλια κ στο στηθος.Τωρα τελευταια κ στους γλουτους.Η αληθεια ειναι πως επιβαλεται να παρω σουτιεν εγκυμοσυνης,εχω δει στα Mothercare το σετ με τα δυο σουτιεν,ειναι καλα,τα εχει δοκιμασει καμια?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dorto99 έγραψε:Εγω ηδη απο 3,5 μηνων περιπου βαζω αμυγδαλελαιο και στην κοιλια κ στο στηθος.Τωρα τελευταια κ στους γλουτους.Η αληθεια ειναι πως επιβαλεται να παρω σουτιεν εγκυμοσυνης,εχω δει στα Mothercare το σετ με τα δυο σουτιεν,ειναι καλα,τα εχει δοκιμασει καμια?

τα εχω παρει κι οχι δεν εμεινα ικανοποιημενη!Για υπνο καλα ειναι αν ουτε κι εκει τα βαζω πια! Δες κι αυτα... καλο κρατημα και πολυ μαλακα! http://www.angel-underwear.gr/triumph-mamabel-cotton-p
Τωρα οι ραγαδες ειναι μεγαλο κεφαλαιο κι οσο καλο κι αν ειναι το αμυγδαλελαιο πιστευω οτι εχει κι αρκετα μειονεκτηματα!

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτα που ειναι θηλασμου μπορω να τα βαζω απο τωρα?
Τα αλλα απο τα Mothercare δεν τα εχω δοκιμασει αλλα αν λες πως δεν βολευουν να μην μπω στον κοπο.
Το αμυγδαλελαιο μου το συστησε ο γιατρος για αρχη κ ο φαρμακοποιος μου ειπε να ξεκινησω με αυτο κ αργοτερα να παρω κρεμα.Οταν λες μειονεκτηματα τι εννοεις?

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΙΩΑΝΝΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ...ΑΥΤΑ ΤΗΣ TRIUMPH ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ!!ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ?ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ?ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ?ΠΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ!! ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ(ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ) ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΩΣ!!ΜΠΡΑΒΟ!

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kassiani85 έγραψε:ΙΩΑΝΝΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ...ΑΥΤΑ ΤΗΣ TRIUMPH ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ!!ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ?ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ?ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ?ΠΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ!! ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ(ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ) ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΩΣ!!ΜΠΡΑΒΟ!

Μα ποσες αποριες!!! confused confused confused
Ετσι νιωθω κι εγω καθε μερα εχω να σκεφτομαι κ καινουρια πραγματα κ συνεχεια λεω ''α! ειναι κι αυτο.α!ειναι κ το αλλο'' κ ολο κ μια νεα απορια θα γεμιζει το ηδη κουρασμενο μυαλουδακι μου!!!

????????


Επισκέπτης
και κρεμούλες κορίτσια στην κοιλίτσα στο στήθος ψηλά και στους γλουτούς εμένα με βοήθησαν αν και λένε οτι είναι θέμα οργανισμού οι ραγάδες της εγκυμοσύνης.
τώρα για μπανάκι δεν ξέρω να σας πω κάτι γιατί τα έκανε μπανιο ο άντρας μου κρατώντας τα στο χέρι εγώ έτρεμα στην ιδέα και μόνο οτι θα το πιάνω έτσι αλλα για τον τρόπο που θα το κρατάτε όταν το κάνετε μπάνιο θα σας δείξουν στο μαιευτήριο.

????????


Επισκέπτης
στα τελευταία ψώνια μη ξεχάσετε να πάρετε καθαρό οινόπνευμα για τον αφαλό και ορούς

????????


Επισκέπτης
επίσης και επιθέματα στήθους μαζί σας υπάρχουν πολλά χωρίς να κάνω διαφήμιση δείτε και τα chicco είναι πολύ απορροφητικά.
και ότι αλλο θέλετε είμαι εδώ να ρωτήσετε χωρίς άγχος όλα θα πάνε τέλεια ζήστε τις στιγμές και χαιδέψτε την κοιλίτσα σας και από εμένα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωρα τα πηρα τα σουτιεν εγκυμοσυνης απο τα mothercare κι ειδα οτι δεν εχουν κρατημα, το στηθος γινοταν σαν κατι γιαγιαδων στο χωριο που κρεμαγε στα πλαγια!Ηθελα απο τη μπλουζα να φαινεται το στηθος μου οσο γινοταν οπως παλια! Πηγαινε και σε μαγαζια με εσωρουχα περα απο τα βρεφικα και θα βρεις σιγουρα!Το αμυγδαλελαιο περα απο το οτι κολλαει στα ρουχα δεν απορροφαται και τοσο καλα. Αν παρεις μια κρεμα οταν η κοιλια μεγαλωσει πολυ τι ενυδατωση θα προλαβει να κανει και τι ελαστικοτητα θα σου χαρισει τοτε; Φυσικα κι ειναι θεμα δερματος αλλα για 20-30€ γιατι να μη μειωσω τις πιθανοτητες μου να κανω ραγαδες;

Κασσιανη εγω πηρα 2 και τα εχω εχρι και τωρα αλλα μου ειπαν πως οταν μπεις στον 9ο και στον πρωτο καιρο του θηλασμου το στηθος μεγαλωνει κι αλλο λιγο!Οταν τα αγορασα τα δοκιμασα κουμπωνοντας τα στο μεσα μεσα και τις τιραντες σφιχτες!Με τον καιρο αλλαζω θεση στο κουμπωμα και τις τιραντες!Οντως ειναι πολλα τα πραγματα γι αυτο ειχα κανει λιστα...τι θελω εγω, τι το παιδι, τι η βαλιτσα μου κλπ!Σιγα σιγα σβηνω κι ετσι ειμαι ηρεμη!Τα κιλα θα ηταν πιο λιγα αν δεν επαιρνα 23χαπια τη μερα και δεν ημουν κυριως ξαπλα αλλα χαλαλι της μικρης μου πριγκηπισσουλας, να ειναι αυτη καλα κι ας παρω 100κιλα (λεμε τωρα!)!

μαμαδυο πως εισαι; προεκταση ναι αλλα σε σουτιεν πο ειναι μαλακα και δεν εχουν μπανελες!Εγω δεν το βλεπω να φτανω περα απο την 36η βδομαδα κι ετσι δεν εχω πολλα περιθωρια! Razz κι ο δικος μου αντρας θελει να αναλαβει το μπανιο του...τι να πω;!Πηρα ορακια και γαζες απο το φαρμακειο και για τον αφαλο και για τα ματακια του!Ναι της chicco πηρα κι εγω τα αντιβακτηριακα τα μιας χρησης!Σε ευχαριστουμε πολυ για ολα!

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΑΞΙΕΡΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΡΙΓΜΑ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ..ΝΟΜΙΖΩ 39 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ,FISHERPRICE.ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ 24 ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ..ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΠΑΡΩ 3-4 ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΡΙΣΤΗΜΕΝΗ..ΑΝ ΛΕΩ...ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΚΡΙΒΕΣ...ΕΓΩ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ ΒΑΖΩ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑ ΣΤΗΝ ΕΛΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΒΑΖΩ ΚΑΤΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΧΩ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΠΟΥΣΤΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΒΟΛΙΚΑ...ΣΤΟΝ 7 ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ,ΙΣΩΣ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΟΧΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ..ΜΑΜΑΔΥΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΩΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΝΟΘΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΟΥΜΕ...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινα μη σκας τοσο για τα κιλα- δε λεω να μην προσεχεις- αλλα απολαυσε την εγκυμοσυνη σου τωρα και ασχολεισαι μετα πως θα τα χασεις τα κιλα!τα μπουστακια σου κανουν καλο κρατημα; μην κρεμασει το στηθος μας κι απο το βαρος κριμα ειναι!Εγω παιρνω για τις ραγαδες της frezyderm την prevenstria, την πηρα 22-23€ και προχθες πηρα τη 2η!Για το στηθος η fissan εχει 3-4€!Α!Τη κοιλια σου μην την χαϊδευεις πολυ γιατι κανει συσπασεις η μητρα, με μετρο!

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioanna85 έγραψε:Χριστινα μη σκας τοσο για τα κιλα- δε λεω να μην προσεχεις- αλλα απολαυσε την εγκυμοσυνη σου τωρα και ασχολεισαι μετα πως θα τα χασεις τα κιλα!τα μπουστακια σου κανουν καλο κρατημα; μην κρεμασει το στηθος μας κι απο το βαρος κριμα ειναι!Εγω παιρνω για τις ραγαδες της frezyderm την prevenstria, την πηρα 22-23€ και προχθες πηρα τη 2η!Για το στηθος η fissan εχει 3-4€!Α!Τη κοιλια σου μην την χαϊδευεις πολυ γιατι κανει συσπασεις η μητρα, με μετρο!
ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΣΤΑΚΙΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΑ ...ΕΓΩ ΤΗΝ PREVENSTRIA ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ 28 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΚΡΙΒΗ.ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΣ FISSAN ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ..ΟΚ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ...ΧΑΧΑ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν ψαξεις λιγο στα φαρμακεια ή στο ιντερνετ θα βρεις σιγουρα καλες τιμες!Κι εγω κανονικο εχω αλλα τωρα στην εγκυμοσυνη που μεγαλωνει αποτομα θελω στηριξη και μαλακα υφασματα!

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dorto99 έγραψε:
kassiani85 έγραψε:ΙΩΑΝΝΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ...ΑΥΤΑ ΤΗΣ TRIUMPH ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ!!ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ?ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ?ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ?ΠΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ!! ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ(ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ) ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΩΣ!!ΜΠΡΑΒΟ!


Μα ποσες αποριες!!! confused confused confused
Ετσι νιωθω κι εγω καθε μερα εχω να σκεφτομαι κ καινουρια πραγματα κ συνεχεια λεω ''α! ειναι κι αυτο.α!ειναι κ το αλλο'' κ ολο κ μια νεα απορια θα γεμιζει το ηδη κουρασμενο μυαλουδακι μου!!!
ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΚΑΙ ΞΕΓΝΟΙΑΣΤΟ bom

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΝΕΑ ΑΠΟΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΑ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ...ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΠΟΥΣΤΑΚΙ?ΒΑΖΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ...ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΦΟΑΡΑΩ ΚΑΤΙ.ΠΕΙΡΑΖΕΙ??

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΝΕΑ ΑΠΟΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΑ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ...ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΠΟΥΣΤΑΚΙ?ΒΑΖΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ...ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΦΟΑΡΑΩ ΚΑΤΙ.ΠΕΙΡΑΖΕΙ??

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΕΕΕΕΕ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΠΑΤΗΣΑ???? Laughing Laughing Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για μενα καλο ειναι να παρεις σουτιεν καταλληλα για τη φαση που περνας και να τα φορας συνεχεια!Απο τη μια για να εχει καλο κρατημα το στηθος κι απο την αλλη οσο περναει ο καιρος κι οι θηλες γινονται πιο ευαισθητες να μην ερχονται σε επαφη κι υπαρχει τριβη με διαφορα υφασματα και χνουδια κλπ. Γνωμη μου παντα ε!

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioanna85 έγραψε:Για μενα καλο ειναι να παρεις σουτιεν καταλληλα για τη φαση που περνας και να τα φορας συνεχεια!Απο τη μια για να εχει καλο κρατημα το στηθος κι απο την αλλη οσο περναει ο καιρος κι οι θηλες γινονται πιο ευαισθητες να μην ερχονται σε επαφη κι υπαρχει τριβη με διαφορα υφασματα και χνουδια κλπ. Γνωμη μου παντα ε!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ "ΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ"!! Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις