Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ιωαννα!

Μια χαρα ολα με τον μικρουλη μου! Κουραση βεβαια, πολυ ξενυχτι και κλαμα, γιατι εχει κολικους και καθε μερα ποναει, κλαιει και ζοριζεται πολυ το αγορακι μου, και μαζι του κι εγω. Αλλα σκαει και κατι χαμογελακια, και τα ξεχναμε ολα!!!

Εσυ πως εισαι, πως παει η εγκυμοσυνη σου; Ετοιμαζεστε κι εσεις σιγα σιγα, φτανει ο καιρος σου!! Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λενε πως μετα τις 40 μερες στρωνουν λιγο οι κολικοι!Το θηλαζεις; μηπως τρως κατι που το ενοχλει; Ακουσα εδω μεσα διαφορες λυσεις οπως του να του δωσεις το neo baby gripe water ή να πινεις τσαι πχ απο μαραθο κλπ!
Η εγκυμοσυνη μου εχει αρκετες δυσκολιες...τατελευταια μας νεα ειναι οτι εχει διπλη περιτυλιξη γυρω απο τολαιμο, εχω συσπασεις αρκετες κι η μικρουλα μου οντως ειναι μικρουλα σε βαρος! Rolling Eyes
Τα εχω ολα ετοιμα αποβαλιτσα μεχρι δωματιο!Μονο το μωρο μου λειπει! Razz

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η περιτυλιξη παλευεται καλη μου, αφου την παρακολουθειτε! Με καισαρικη δεν θα γεννησεις ουτως η αλλως; Μην στενοχωριεσαι και γι αυτο, ειναι απο τα πιο συνηθισμενα στην εγκυμοσυνη!

Για το βαρος μην αγχωνεσαι, θα την παρεις εσυ την μικρουλα σου και θα την μεγαλωσεις με το παραπανω κοντα στην μανουλα! Ενδεικτικα ειναι ολα, και οι μετρησεις και οι καμπυλες του βαρους. Κι ο δικος μου ο ποντικουλης ηταν ελλιποβαρες εμβρυακι, αλλα εν τελει ολα καλα ειναι!

Χαπια για τις συσπασεις περνεις ακομα η στα εχει κοψει ο γιατρος σου;

Θηλαζουμε αποκλειστικα απο την πρωτη μερα, και τρωει και πολυ μαλιστα. Θα περασουν οι κολικοι, απλα θελουν μονο χρονο. Τσαι με μαραθο πινω, αλλα δεν βλεπω να εχει καποιο αποτελεσμα. Με πολλη αγκαλια και χαδακια τους παλευουμε τους κολικους μας, και πολλη πολλη υπομονη! Δεν μπορω να κανω και τπτ, αυτο με στενοχωρει πιο πολυ...



ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ξερω πως ειναι κοινη η περιτυλιξη αλλα για μενα ειναι αγχος!Ξυπναω το βραδυ κι αγωνιω μεχρι να τη νοιωσω να κουνιεται!Ο γιατρος μου ευτυχως ειναι πολυ καλος και δεν εχει χασει ποτ παιδακι απο αυτη την αιτια!Μαλλον καισαρικη ετσι οπως πανε τα πραγματα...θα δουμε!Οσο για το βαρος οταν ξερεις πως μπορεις να το ενισχυσεις απο την κοιλια για να μην γεννηθει σαν γατακι θες να κανεις το καλυτερο!Ναι παιρνω ακομα 2 yutopar και 2 isoptin ανα 6ωρο και 3 μαγνησια!
Λενε πως αν του κανεις σα γυμναστικουλα με τα ποδαρακια ανακουφιζεται λιγο, επισης βοηθα ο απορροφητηρας!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στον απορροφητηρα κλαιει, με το σεσουαρ κλαιει, με μουσικουλα κλαιει.

Απο οτι εχω καταλαβει 2 εβδομαδες τωρα μονο η φωνη μου τον ηρεμει, και η αγκαλια και οι μαλαζεις στην κοιλιτσα του λιγο. Μερικες φορες και το μπανιο.

Θα περασει μωρε κι αυτο, που θα παει! Τοσα μωρακια περνανε κολικους! Rolling Eyes Rolling Eyes

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι συντομα θα περασουν!Καλου κακου κατεβασε ολο το παιδικο ρεμπερτοριο που ξερεις! Razz Razz Razz

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ??ΜΙΡΑΤΖΕΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΟΣΟ ΛΕΝΕ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ???ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ...ΤΟ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ Η ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΝ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ??ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ??

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χριστινα τι κανεις???
Χτες καναμε την β'επιπεδου κ ολα ηταν πολυ καλα.Ειδαμε τον μπεμπουλη μας κ ηταν πανεμορφος I love you I love you I love you
590 γραμ.εφτασε το κολοκυθακι.Ελενξαμε κ τον τραχηλο κ το μηκος ηταν καλο επισης.Τωρα θα τον δουμε παλι σε εναν μηνα-ευτυχως ο Φλεβαρης εχει λιγοτερες μερες.χιχιχιιχι!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινα την ειδα τη Δευτερα!Ξετυλιχτηκε αλλα ετσι που κανει σα μουρλο παλι θα τυλιχτει δεν τιθεται θεμα!Εσυ ολα καλα;

Δωρα πολυ ευχαριστα τα νεα σας!Μπραβο! Μελλουσες μαμαδες απο Αγρινιο-Μεσολογγι-Ναυπακτο??? - Σελίδα 8 328109

zozefina_27

zozefina_27
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mirantzela! έγραψε:Η περιτυλιξη παλευεται καλη μου, αφου την παρακολουθειτε! Με καισαρικη δεν θα γεννησεις ουτως η αλλως; Μην στενοχωριεσαι και γι αυτο, ειναι απο τα πιο συνηθισμενα στην εγκυμοσυνη!

Για το βαρος μην αγχωνεσαι, θα την παρεις εσυ την μικρουλα σου και θα την μεγαλωσεις με το παραπανω κοντα στην μανουλα! Ενδεικτικα ειναι ολα, και οι μετρησεις και οι καμπυλες του βαρους. Κι ο δικος μου ο ποντικουλης ηταν ελλιποβαρες εμβρυακι, αλλα εν τελει ολα καλα ειναι!

Χαπια για τις συσπασεις περνεις ακομα η στα εχει κοψει ο γιατρος σου;

Θηλαζουμε αποκλειστικα απο την πρωτη μερα, και τρωει και πολυ μαλιστα. Θα περασουν οι κολικοι, απλα θελουν μονο χρονο. Τσαι με μαραθο πινω, αλλα δεν βλεπω να εχει καποιο αποτελεσμα. Με πολλη αγκαλια και χαδακια τους παλευουμε τους κολικους μας, και πολλη πολλη υπομονη! Δεν μπορω να κανω και τπτ, αυτο με στενοχωρει πιο πολυ...

kalimera, na zsteneis panakia kai na bazeis sthn kilitsa tou ta anakoufizei! etsi ekana sthn mikri mou kai iremouse


ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΩΡΑ ΜΟΥ SUPER ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΣΑΣ..ΘΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΜΠΕΝΕΤΟΝ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ,ΑΠΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ....ΙΩΑΝΝΑ ΑΦΟΥ ΞΕΤΥΛΙΧΤΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΑ ΜΩΡΕ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 1 ΩΡΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΟΚ...ΕΓΡΑΨΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΟΙ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια!

zozefina_27 καλως ηερθες!

Χριστινα αν θες να βρεις νουμερα στα μπενετον πηγαινε τωρα!Ναι προς το παρον ξετυλιχτηκε...θα δουμε!Καλο το περπατημα αν εχεις καλη εγκυμοσυνη αλλα να μην κουραζεσαι και να προσεχεις!Μην αγχωνεσαι, κι αγορες θα γινουν κι ολα σιγα σιγα, εχεις χρονο!

zozefina_27

zozefina_27
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalws sas brika! Μελλουσες μαμαδες απο Αγρινιο-Μεσολογγι-Ναυπακτο??? - Σελίδα 8 215994

marisak

marisak
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας και από μένα εύχομαι σε όλες τις μανούλες τα καλύτερα!!

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου marisak.Σχεδον το ειχαμε ξεχασει το θεμα.Εσυ εισαι μαμα ή περιμενεις παιδακι?Απο που εισαι?

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κι απο μένα κορίτσια είμαι η Εφη.Έυχομαι με το καλό σε όσες περιμένουν το μωράκι τους.Εγω είμαι14+6 ακόμη και γεννάω Σεπτεμβριο.

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εφη καλως ηρθες ,να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου.
Εγω ειμαι 29,5 εβδομαδων κ γενναω στις 6 Ιουνιου.
Λογικα εχεις κανει αυχενικη διαφανεια,ε?Εχετε καμια υποψια φυλλου?Εμεις περιμενουμε αγορακι

marisak

marisak
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα και πάλι,
είμαι από Αθήνα αλλά μένω τα τελευταία χρόνια Αγρίνιο και τώρα περιμένω το πρώτο μου παιδάκι μετά από μία αποβολή που είχα το καλοκαίρι

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marisak σου ευχομαι να πανε ολα τελεια αυτη τη φορα.
Σε ποιον γιατρο πας?

marisak

marisak
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά... Στην Αθήνα το έμαθα από τον γιατρό που έχω εκεί ότι είμαι έγκυος και τώρα θα ψάξω να βρω εδώ κάποιον καλό να με παρακολουθήσει

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως σας βρήκα κορίτσια.Αυχενική έκανα πριν 3 εβδομάδες,ο γιατρός είπε ότι του φαίνεται για αγοράκι.Φυσικά δεν με πολυνοιάζει, είναι το πρώτο μου παιδάκι.Εγώ γιατρό πηγαίνω στον κ.Νικολακόπουλο.Μόνο που ξεγεννάει Πάτρα στο Ολύμπιον

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
miapetite έγραψε:Καλως σας βρήκα κορίτσια.Αυχενική έκανα πριν 3 εβδομάδες,ο γιατρός είπε ότι του φαίνεται για αγοράκι.Φυσικά δεν με πολυνοιάζει, είναι το πρώτο μου παιδάκι.Εγώ γιατρό πηγαίνω στον κ.Νικολακόπουλο.Μόνο που ξεγεννάει Πάτρα στο Ολύμπιον

Στον ιδιο γιατρο παμε.Εγω προσωπικα του εχω απολυτη εμπιστοσυνη.Εμεις Πατρα θα παμε,εσυ σκεφτεσαι για καπου αλλου?Ποτε σου εδωσε ΠΗΤ?

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marisak έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά... Στην Αθήνα το έμαθα από τον γιατρό που έχω εκεί ότι είμαι έγκυος και τώρα θα ψάξω να βρω εδώ κάποιον καλό να με παρακολουθήσει

Ευτυχως εχουμε πολλους κ καλους γιατρους-απο μαιευτηρια πασχουμε!Υπαρχει μονο μια κλινικη κ το νοσοκομειο.Οποτε αν θες να γεννησεις στο Αγρινιο θα περιοριστεις σε αυτα τα δυο

marisak

marisak
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αθανάσιος Νικολακόπουλος?
Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον συγκεκριμένο...μου είπαν πως φέρεται σαν Ανθρωπος γιατί έχω ακούσει και για κάποιους άλλους που δρουν με την τσέπη αλλά τεσπά...αχ παναγία μου αυτό το νοσοκομείο, δεν ξέρω πραγματικά βρε παιδιά έχω αγχωθεί γτ έχουν έρθει πολλά πράγματα μαζί....

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι ετσι λεγεται.Ειναι πραγματικα παρα πολυ καλος.Εγω σε δυο εβδομαδες μπαινω στον 8ο κ σε ολες τις επισκεψεις μου μεχρι τωρα ειναι παντα αψογος.Εαν θες μπορω να σου στειλω διευθυνση ή το τηλ.του ιατριου.Παντως οτι κ αν σου πω εγω μονο αν τον επισκεφτεις εσυ η ιδια θα μπορεσεις να βγαλεις τα συμπερασματα σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις