Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 10]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dorto99 έγραψε:Τα καλυτερα ευχομαι ολοψυχα!

Σε ευχαριστω πολυ!Επισης!

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΝΕΑ!
ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΓΧΩΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΣΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Smile ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ...ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ!!ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΔΩΡΑ ΟΤΙ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠ'ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΣΩΣΤΑ!!!

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΙΩΑΝΝΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ,Ε??ΧΑΧΑΧΧΑ!!ΝΑ ΔΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΒΟΗΤΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ...ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ, ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΑΝ ΤΑ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ..ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ...
Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΑΝΑΤΕ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ..ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΝΑ ΦΑΩ Η ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΤΙ ΠΡΙΝ..ΕΣΕΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ?

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
dorto99 έγραψε:
ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR έγραψε:γεια σας κοριτσια,παλι βροχουλα στο Αγρινιο Μαρια Σ.καλως ηρθες,να σου ζησουν τα παιδακια σου... Δωρα με το καλο το αγορακι σου,στον κ Κανη παω..εσυ?εμενα στισ 21 εβδομαδες και 3 ημερων(β επιπεδου)ζυγιζε 500 γρ...κι εγω εχω σκεφτει την πατρα για τα ψωνια γιατι οντως εδω ειναι λιγο τσιμπιμενες οι τιμες...ευχαριστουμε Ιωαννα για τα καταστηματα,θα τα ψαξουμε ολα.... Κασσιανη περιμενουμε νεα σου...εγω στο μονο που εχω καταληξει ειναι στο καροτσι,maclaren xlr.σημαντικο οτι ειναι ελαφρυ και κλεινει ευκολα,ειναι απο νεογεννητο,ξαπλωνει εντελως η πλατη...
Χριστινα μου κι εσυ με το καλο το κοριτσακι σου.Εγω παω στον κ.Νικολακοπουλο και θα γεννησω στο ολυμπιον.Εσυ απο οτι διαβασα πιο πανω θα πας Κρικελη,ε?
Την β'επιπεδου που την εκανες?
ναι στον κρικελη,κι ο δικος μου γιατρος γενναει στο ολυμπιον αλλα δεν θελω να τρεχω τους δικους μου πατρα κι ετσι η επιλογη μου ειναι εδω...την β επιπεδου μου την εκανε ο γιατρος μου,εχει τα μηχανηματα και την κανει...

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR

ΧΡΙΣΤΙΝΑ@AGR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kassiani85 έγραψε:ΙΩΑΝΝΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ,Ε??ΧΑΧΑΧΧΑ!!ΝΑ ΔΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΒΟΗΤΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ...ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ, ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΑΝ ΤΑ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ..ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ...
Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΑΝΑΤΕ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ..ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΝΑ ΦΑΩ Η ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΤΙ ΠΡΙΝ..ΕΣΕΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ?
ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΦΑΩ Η ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΩ ΚΑΤΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ,ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΦΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ...ΑΠΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΙΤΣΑ...ΕΣΥ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΤΤΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΣΟΥ..(ΧΑΜΕΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ)

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΡΙΣΤΙΝΑ!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ Laughing ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κασσιανη θα περιμενουμε με ανυπομονησια τα νεα σου αυριο βραδυ!Αυτα που γραφω ειναι τα τελευταια, δυστυχως εχω περασει πολλα αλλα ολα θα τα περασω για το μωρακι μου!Δυστυχως καποια συμπτωματα δεν τα γλιτωνει καμια μανουλα!Στο λεω απο εμπειρια αλλα και απο τις πολλες εγκυουλες που εχω δει!Απο τζαμπο αξιζει αποστειρωτης της chicco εκτος κι αν το βρεις πουθενα με εκπτωση, απο εκει και περα μπορεις να βρεις της chicco τα παντα απο χτενες, βουρτσες, νυχοκοπτες μεχρι επιθεματα στηθους!Απο εκει και περα λενε πως εχει καλης ποιοτητας ρουχαλακια ειδικα της disney, δεν ξερω προσωπικα αλλα εχω ακουσει απο αλλες μαμαδες!οι οδηγιες που δινει ο δικος μου ειναι να εισαι νηστικη αν θες ενα τσαι ή καφε κι οχι γαλα με 1 φρυγανια!Επισης θα πρεπει να εχεις ενεργηθει εκεινη τη μερα!

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!ΕΝΤΑΞΕΙ, ΓΑΛΑ ΗΠΙΑ ΤΩΡΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΩ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ 12..Ε, ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3 ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΗΣΤΙΚΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Laughing ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ!!ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ ΤΗΣ ΒΓΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ I love you

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περιμενουμε νεα σου Κασσιανη!Ολα καλα να πανε!

MAMY


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σασ κοριτσια εγω ειμαι απο το Αιτωλικο αλλά δυστυχώσ λόγω δουλειασ μετοικισα!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MAMY έγραψε:Γεια σασ κοριτσια εγω ειμαι απο το Αιτωλικο αλλά δυστυχώσ λόγω δουλειασ μετοικισα!!!!

καλως ηρθες! που μενεις;

MAMY


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioanna85 έγραψε:
MAMY έγραψε:Γεια σασ κοριτσια εγω ειμαι απο το Αιτωλικο αλλά δυστυχώσ λόγω δουλειασ μετοικισα!!!!

καλως ηρθες! που μενεις;

Μένω Σαλαμίνα όπου και υπηρετώ!!!! Φιλια σε όλες τισ πατριώτισσες Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MAMY έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
MAMY έγραψε:Γεια σασ κοριτσια εγω ειμαι απο το Αιτωλικο αλλά δυστυχώσ λόγω δουλειασ μετοικισα!!!!

καλως ηρθες! που μενεις;

Μένω Σαλαμίνα όπου και υπηρετώ!!!! Φιλια σε όλες τισ πατριώτισσες Very Happy

Κι εγω απο Θερμο ειμαι αλλα μενω Πατρα οπου και παντρευτηκα!Περιμενω σε λιγο καιρο το πρωτο μου μωρακι!

MAMY


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioanna85 έγραψε:
MAMY έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
MAMY έγραψε:Γεια σασ κοριτσια εγω ειμαι απο το Αιτωλικο αλλά δυστυχώσ λόγω δουλειασ μετοικισα!!!!

καλως ηρθες! που μενεις;

Μένω Σαλαμίνα όπου και υπηρετώ!!!! Φιλια σε όλες τισ πατριώτισσες Very Happy

Κι εγω απο Θερμο ειμαι αλλα μενω Πατρα οπου και παντρευτηκα!Περιμενω σε λιγο καιρο το πρωτο μου μωρακι!


Με το καλο λοιπόν να έρθει το νέο μέλος στην οικογένειά σου!!! Εγώ έχω έναν γιο 17 μηνών σωστό ταρζανάκι!!!! Όταν είσαι μακρυά από τον τόπο σου και δη από τουσ δικούς σου ανθρώπουσ είναι λίγο δύσκολο αλλά τι να κάνουμε....!!! Sad

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σου ζησει το μπουμπουκακι σου!Οντως ειναι δυσκολα αλλα εσυ εχεις παρεουλα πια!Το μωρο σου, το πιο κοντινο ανθρωπο στη ζωη σου!Αμα αγαπας τον τοπο που πας παντου πατριδα ειναι αν κι εκει που γεννηθηκες και μεγαλωσες αφηνεις μεγαλο μερος της καρδιας σου!

????????


Επισκέπτης
τι κάνετε μανουλες και μέλλουσες μανουλες πως ειστε ?
Στο Θέρμο πήγα γυμνάσιο και λύκειο λέτε να ανοίξουμε θεματάκι ποιες ειναι απο θέρμο?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμαδυο έγραψε:τι κάνετε μανουλες και μέλλουσες μανουλες πως ειστε ?
Στο Θέρμο πήγα γυμνάσιο και λύκειο λέτε να ανοίξουμε θεματάκι ποιες ειναι απο θέρμο?

αληθεια;εγω γεννηθηκα και μεγαλωσα εκει μεχρι τα 18 μου!

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΧΤΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ..ΛΟΙΠΟΝ Η Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΑΣ ΠΗΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!! Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ, ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΗ(ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ ΟΛΑ!)500 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Smile ΠΗΡΕ 200 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΣΕ 13 ΜΕΡΕΣ!!ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ..ΑΧ!!ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ, ΜΑΣ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! ΤΟ ΝΕΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑΝ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑΝ ΜΕΤΑ!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ Wink ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΥΡΙ..ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΟΥΔΕΤΕΡΑ?ΦΟΥΛ ΤΟΥ ΡΟΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ!!!ΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ???

????????


Επισκέπτης
συγχαρητήρια Κασσιανή και με το καλό σε εσένα και σε όλες τις μανουλες του κόσμου.

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια.Χαλια ο καιρος σημερα στο Αγρινιο,βρεχει απο τη νυχτα.
Κασσιανη μου πολυ χαρηκα.Παντα ολα να σας πηγαινουν τελεια κ με το καλο το κοριτσακι σας.Φανταζομαι χαρα ο αντρας σου που του μοιαζει κιολας Smile Smile Smile 500 γραμμαρια,μια χαρα.Ποσο ακριβως εισαι τωρα που εκανες την εξεταση?

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dorto99 έγραψε:Καλημερα κοριτσια.Χαλια ο καιρος σημερα στο Αγρινιο,βρεχει απο τη νυχτα.
Κασσιανη μου πολυ χαρηκα.Παντα ολα να σας πηγαινουν τελεια κ με το καλο το κοριτσακι σας.Φανταζομαι χαρα ο αντρας σου που του μοιαζει κιολας Smile Smile Smile 500 γραμμαρια,μια χαρα.Ποσο ακριβως εισαι τωρα που εκανες την εξεταση?
ελα δωρα σε περιμενα!!σ'ευχαριστω!!και στα δικα σου τωρα!!22+3 εβδομαδων!!ποσο γρηγορα μεγαλωνουν τωρα!θα δεις και το δικο σου το μπεμπακι ετσι θα'ναι! καλα ο αντρας μου δε φανταζεσαι!μολις ανοιξε η οθονη πεταχτηκε πανω!"σαν εμενα ειναι, ιδιο!!"η αληθεια ειναι οτι κυριως φερνουν τα ματια του που ειναι χαρακτηριστικα μεγαλα!εσυ τι κανεις??

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kassiani85 έγραψε:
dorto99 έγραψε:Καλημερα κοριτσια.Χαλια ο καιρος σημερα στο Αγρινιο,βρεχει απο τη νυχτα.
Κασσιανη μου πολυ χαρηκα.Παντα ολα να σας πηγαινουν τελεια κ με το καλο το κοριτσακι σας.Φανταζομαι χαρα ο αντρας σου που του μοιαζει κιολας Smile Smile Smile 500 γραμμαρια,μια χαρα.Ποσο ακριβως εισαι τωρα που εκανες την εξεταση?
ελα δωρα σε περιμενα!!σ'ευχαριστω!!και στα δικα σου τωρα!!22+3 εβδομαδων!!ποσο γρηγορα μεγαλωνουν τωρα!θα δεις και το δικο σου το μπεμπακι ετσι θα'ναι! καλα ο αντρας μου δε φανταζεσαι!μολις ανοιξε η οθονη πεταχτηκε πανω!"σαν εμενα ειναι, ιδιο!!"η αληθεια ειναι οτι κυριως φερνουν τα ματια του που ειναι χαρακτηριστικα μεγαλα!εσυ τι κανεις??

Τι ωραιες στιγμες!!!Σ'ευχαριστω πολυ,αντε κ εμεις πλησιαζουμε τωρα!
Εγω χτες ειχα ενα θεματακι με το στηθος μου,που λιγο με ανησυχησε αλλα σημερα ευτυχως ολα καλα.Εχω και τον αντρουλη μου παρεα μιας κι σημερα δεν δουλευει και τον εχω τρελανει.

kassiani85


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dorto99 έγραψε:
kassiani85 έγραψε:
dorto99 έγραψε:Καλημερα κοριτσια.Χαλια ο καιρος σημερα στο Αγρινιο,βρεχει απο τη νυχτα.
Κασσιανη μου πολυ χαρηκα.Παντα ολα να σας πηγαινουν τελεια κ με το καλο το κοριτσακι σας.Φανταζομαι χαρα ο αντρας σου που του μοιαζει κιολας Smile Smile Smile 500 γραμμαρια,μια χαρα.Ποσο ακριβως εισαι τωρα που εκανες την εξεταση?
ελα δωρα σε περιμενα!!σ'ευχαριστω!!και στα δικα σου τωρα!!22+3 εβδομαδων!!ποσο γρηγορα μεγαλωνουν τωρα!θα δεις και το δικο σου το μπεμπακι ετσι θα'ναι! καλα ο αντρας μου δε φανταζεσαι!μολις ανοιξε η οθονη πεταχτηκε πανω!"σαν εμενα ειναι, ιδιο!!"η αληθεια ειναι οτι κυριως φερνουν τα ματια του που ειναι χαρακτηριστικα μεγαλα!εσυ τι κανεις??

Τι ωραιες στιγμες!!!Σ'ευχαριστω πολυ,αντε κ εμεις πλησιαζουμε τωρα!
Εγω χτες ειχα ενα θεματακι με το στηθος μου,που λιγο με ανησυχησε αλλα σημερα ευτυχως ολα καλα.Εχω και τον αντρουλη μου παρεα μιας κι σημερα δεν δουλευει και τον εχω τρελανει.
οτι προβληματακι κι αν ηταν αφου περασε μην σε ανησυχει..ρωτα και το γιατρο σου βεβαια!η αληθεια ειναι οτι πολλα πρωτογνωρα μας φοβιζουν και θα μας φοβιζουν μεχρι το τελος..υπομονη!
τυχερη που εχεις παρεουλα Smile εμενα δουλευει πρωι απογευμα και μ'αυτον τον καιρο κλειστηκα μεσα Sad μετα θα παμε στους γονεις μου για να δουν τις φωτογραφιες και να φαμε φυσικα Laughing Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!

Κασσιανη πολυ χαιρομαι για τα καλα νεα απο τη β επιπεδου σου!μια χαρα και το βαρος της! Μελλουσες μαμαδες απο Αγρινιο-Μεσολογγι-Ναυπακτο??? - Σελίδα 4 50580 με γεια τα ρουχαλακια, με το καλο να τα χαρει!

Χριστινα Μελλουσες μαμαδες απο Αγρινιο-Μεσολογγι-Ναυπακτο??? - Σελίδα 4 417472

Δωρα ολα καλα με το στηθος σου;

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιωαννα ναι ολα ενταξει σημερα.Εαν βεβαια ξαναδω κατι θα μιλησω με το γιατρο ,αλλα τουλαχιστον τωρα δεν ανησυχω.
Κασσιανη ειναι ακριβως αυτο που λες,ολα ειναι πρωτογνωρα κ δεν ξερω ακριβως πως να αντιδρασω.Καλα να περασετε στους γονεις σου(και καλη ορεξη Very Happy Very Happy Very Happy ) κ ειμαι σιγουρη οτι θα ξετρελαθουν με τις φωτο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις