Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
558 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 558 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε?
Ο ηλιος μας σκαει δειλα δειλα ενα χαμογελο!


Εμεις σημερα παρολο που ξυπνησαμε δεν πηγαμε σχολειο,ειμαστε λιγο αδιαθετες!Και νομιζα οτι φετος,θα την γλιτωναμε και δεν θα αρρωσταιναμε πολλες φορες,ελπιζω να την περασουμε ξωφαλτσα!


Καλη μερα να εχουμε ολες!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!
Ελπιζω να την γλιτωσετε black beauty και να μην αρρωστησετε τελικα!
Εγω περιμενω να ξυπνησει η μικρη να ετοιμαστουμε για παιδιατρο και εμβολιο,αλλα σημερα το εχει ριξει στον υπνο και δε λεει να σηκωθει.Λες να το κανει επιτηδες για να χασει το εμβολιο το σκατουλακι μου;

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι σκέπτομαι ότι πρέπει να φτιάξω 3 κιλά ζαχαροπαστα, να κάνω φιγούρες για μια φάρμα με ζώα, να κάνω γλειφιτζούρια με φατσουλες μωρού , και μια βασιλόπιτα για 60 άτομα …… εεεε καλά εεεε και ακόμα χαζολογώ Shocked

http://www.candyland.gr

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΠΗΓΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΙΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Crying or Very sad Crying or Very sad ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ. ΗΛΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΠΟΛΛΗ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 4 534787 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 4 534787

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα όμορφες. cheers

Αλεξάνδρα

Αλεξάνδρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
1) Ότι κάνει κρύο και ότι παρά τα καλοριφέρ και τα κλιματιστικά που έχω ανοίξει εγώ να κρυώνω. 2) Ο μεγάλος για άλλη μια φορά με πυρετό. 3) Και ο μικρός με τρελή γκρίνια - κλάμα που δεν λέει να ηρεμήσει με τίποτα ότι και να κάνω. 4) Και κλείνοντας μακάρι και αυτή την φορά να πάνε όλα καλά και να σταματήσει το αιματάκι που βλέπω. Κουράστηκα με το πήγαινε - έλα στο Νοσοκομείο. 5) Να σταματήσω τα επαγγελματικά ταξίδια στο εξωτερικό. 6) Και πως θα είναι το σπίτι και τα αγόρια σε λίγο καιρό (μέσα Φεβρουαρίου) που θα έχουμε και μια λυκοκόρη. Ανυπομονώ να έχω σκυλάκι ξανά. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 4 215994 Πολλές σκέψεις κάνω και ανησυχώ. Embarassed

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:Καλημερα!
Ελπιζω να την γλιτωσετε black beauty και να μην αρρωστησετε τελικα!
Εγω περιμενω να ξυπνησει η μικρη να ετοιμαστουμε για παιδιατρο και εμβολιο,αλλα σημερα το εχει ριξει στον υπνο και δε λεει να σηκωθει.Λες να το κανει επιτηδες για να χασει το εμβολιο το σκατουλακι μου;


Σε ευχαριστω!Δηλαδη το γνωριζει οτι θα παει για εμβολιο ε?Καθολου περιεργο!Εμενα ηταν απο τα χειροτερα μου να την πηγαινω για εμβολιο,ωσπου με εβαλε στην θεση μου η γιατρος που της εκανε τα εμβολια,σαν λιγοψυχη εκανα!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκεφτομαι ποσο ωραιο συναισθημα να βλεπεις τα παιδακια σου να κοιμουνται,ειναι σαν αγγελουδια!Ποσο μαγικο οταν χαμογελανε στον υπνο τους και εσυ αναρωτιεσαι τι να τα κανει χαρουμενα και βγαζουν αυτο το σκαστο χαμογελακι μες στον υπνο τους....Ποσο αγνα και αθωα ειναι τα πλασματακια μας!


Οταν βλεπω την κορη μου να κοιμαται με πιανουν οι τυψεις για οσες φορες την μαλωνω!Δειχνει τοση γαληνια και ηρεμη,σωστο αγγελουδι! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 4 379767

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
black beauty έγραψε:Σκεφτομαι ποσο ωραιο συναισθημα να βλεπεις τα παιδακια σου να κοιμουνται,ειναι σαν αγγελουδια!Ποσο μαγικο οταν χαμογελανε στον υπνο τους και εσυ αναρωτιεσαι τι να τα κανει χαρουμενα και βγαζουν αυτο το σκαστο χαμογελακι μες στον υπνο τους....Ποσο αγνα και αθωα ειναι τα πλασματακια μας!


Οταν βλεπω την κορη μου να κοιμαται με πιανουν οι τυψεις για οσες φορες την μαλωνω!Δειχνει τοση γαληνια και ηρεμη,σωστο αγγελουδι! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 4 379767
Ακριβως τα ιδια σκεφτομουν κι εγω σημερα παλι!
Ποσο γαληνια και ευτυχισμενη δειχνει οταν κοιμαται!Κι αυτο το χαμογελακι!Φουσκωνω απο ευτυχια οταν την βλεπω ετσι να χαμογελαει!Αραγε τι να βλεπουν εκεινη τη στιγμη;Και επισης χαλιεμαι κι εγω οταν την μαλωνω καμια φορα,και λεω αξιζει να της στενοχωρω την ψυχουλα της;
Για το εμβολιο ηξερε οτι θα καναμε.Της το ειχα πει απο χθες.Κι ενω οσο περιμεναμε στο ιατρειο ηταν μες στην καλη χαρα,οταν μπηκαμε μεσα και ειδε τη γιατρο,της ειπε:μη με τσιμπησεις!Εκλαψε κλασικα,αλλα μετα ηταν ενταξει.Εμενα ο αντρας μου δεν αντεχει στα εμβολια να την βλεπει να κλαιει.Βουρκωνει κι αυτος.Εγω ειμαι πιο σκληρη.Και το καημενο ειχε νοσηλευτει περισυ με ουρολοιμωξη,οπου ζησαμε δραματικες καταστασεις.Να εχω το μωρο να το βλεπω να σπαραζει,να εχω και τον αντρα μου τον μπεμπη να κλαιει για την μικρη.Μεχρι που του εβαλα χερι και συμμαζευτηκε.Αντρες,τι να πεις σαν μικρα παιδια κανουνε!
Εσεις πως ειστε;Τη γλιτωσατε την ιωση;

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xaxax Φραντζολακι!Εμενα ευτυχως ο αντρας μου δεν τα χανει γιατι θα ημασταν για κλαματα,εγω φερνω την καταστροφη!


Οσο για την ιωση,δεν ξερω αν την γλιτωσαμε,ειναι νωρις ακομη,ειναι λιγο μπουκωμενη,την ετριψα με βιξ προς το παρον,της εβαλα ορους και φαινεται να κοιμαται καλα μεχρι τωρα!Το καλο ειναι οτι δεν μου κανει πυρετο ευκολα!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ !! ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ ΙΕΡΑΡΧΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΦΩΤΙΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τι κανετε?

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου τουρτιτσα!
Γεια σου Μαριλου!
Σημερα μαγειρευει το στεφανι μου,συνταγη του Τζειμι Ολιβερ και τωρα πλενει ΚΑΙ τα πιατα!Θα χιονισει αυριο!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΠΛΕΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΣΤΟ ΜΑΣΤΕΡ ΣΕΦ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΛΕΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα κοριτσια!


Τελικα εχουμε ωτιτιδα αλλα το περιεργο ειναι πως μας ειπαν οτι ειναι μαλλον απο αλλεργια Rolling Eyes !Μου φανηκε τοσο περιεργο γιατι ξερω πως τα αυτια παθαινουν ωτιτιδα γιατι μπουκωνει η μυτη,εμεις ουτε 2 μερες ειχαμε μπουκωμα και της την καθαριζα με ορους και της εβαζα και οτριβιν!Ειναι δυνατον μεσα σε 2 μερες να την πιασει πονος στα αυτια?

Και τωρα με την υπονοια της αλλεργιας τι να κανω να το ψαξω το θεμα?Πρεπει να παω σε αλλεργιολογο η μπορουμε και σε απλο παιδιατρο?Η πολη μας ειναι μικρη και αποκλειω να εχει αυτην την ειδικοτητα!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΠΛΕΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΣΤΟ ΜΑΣΤΕΡ ΣΕΦ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΛΕΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes
Καλημερα Μαριλου!
Τι ζωδιο ειστε;Μη φανταστεις οτι κι ο δικος μου τα συμμαζευει.Για αυτο ειπα χθες οτι θα χιονισει.Γιατι σχεδον παντα η κουζινα ειναι σαν βομβαρδισμενη,ενω εγω τα κανω παραλληλα.Μαγειρευω και καθαριζω οπως εσυ.
Χθες ειχε πολυ ορεξη,τι να πω;

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
black beauty έγραψε:Kαλημερα κοριτσια!


Τελικα εχουμε ωτιτιδα αλλα το περιεργο ειναι πως μας ειπαν οτι ειναι μαλλον απο αλλεργια Rolling Eyes !Μου φανηκε τοσο περιεργο γιατι ξερω πως τα αυτια παθαινουν ωτιτιδα γιατι μπουκωνει η μυτη,εμεις ουτε 2 μερες ειχαμε μπουκωμα και της την καθαριζα με ορους και της εβαζα και οτριβιν!Ειναι δυνατον μεσα σε 2 μερες να την πιασει πονος στα αυτια?

Και τωρα με την υπονοια της αλλεργιας τι να κανω να το ψαξω το θεμα?Πρεπει να παω σε αλλεργιολογο η μπορουμε και σε απλο παιδιατρο?Η πολη μας ειναι μικρη και αποκλειω να εχει αυτην την ειδικοτητα!

Καλημερα κοριτσακι!
Κριμα βρε που τελικα δεν τη γλιτωσατε.Κι εγω πρωτη φορα ακουω για ωτιτιδα απο αλλεργια.Αν πηγαινες στον παιδιατρο σου αρχικα,πιστευω αυτος θα σε κατευθηνε αναλογα.Μπορει να ξερει και καποιον αυτης της ειδικοτητας.
Περαστικα σας!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστω!Χθες την πηγαμε νοσοκομειο!Χμμ ισως πρεπει να το ψαξω περισσοτερο να εχω και το κεφαλι μας ησυχο!

Μα ναι παραξενευτηκα γιατι χειμωνας και της λεω: "τι αλλεργιες τωρα?"μου ειπε: "στο οτιδηποτε,ειτε στα ακαρεα της σκονης,ειτε σε σκυλο,ειτε σε σπιτι που εχει μουχλα",δηλαδη μπορει να πηγε καπου σε αλλο σπιτι(συνηθιζει να πηγαινει σβ στης πεθερας μου)και να ηρθε μπουκωμενη!


ps: Μπραβο στον αντρα σου χιχιχι,α για αυτο λες θα χιονισει,και εγω λεω γιατι το λεει με τοση σιγουρια.

Αλεξάνδρα

Αλεξάνδρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πόσο γρήγορα περνάει το 24ωρο. Shocked

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια I love you

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

Τί κάνετε?????? Εγώ όπως πάντα τρέχωωωωωωωωωω......

Φιλιά!!!!!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΠΛΕΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΣΤΟ ΜΑΣΤΕΡ ΣΕΦ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΛΕΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ ??? Rolling Eyes Rolling Eyes
Καλημερα Μαριλου!
Τι ζωδιο ειστε;Μη φανταστεις οτι κι ο δικος μου τα συμμαζευει.Για αυτο ειπα χθες οτι θα χιονισει.Γιατι σχεδον παντα η κουζινα ειναι σαν βομβαρδισμενη,ενω εγω τα κανω παραλληλα.Μαγειρευω και καθαριζω οπως εσυ.
Χθες ειχε πολυ ορεξη,τι να πω;
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΕΦ ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΣΤΕΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΤΑΞΗ !!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάσια* έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

Τί κάνετε?????? Εγώ όπως πάντα τρέχωωωωωωωωωω......

Φιλιά!!!!!!!!!

Που εισαι βρε κοριτσι;Ολα καλα;

Καλο βραδυ σε ολα τα ομορφα κοριτσια!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ !!! ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ!! Very Happy Very Happy

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερααααα!Καλο μηνααααα!
Εχουμε τελεια λιακαδα σημερα!Ειναι οτι πρεπει για βολτιτσα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις