Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
429 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 429 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

101....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 6:58 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
melina3 έγραψε:Vetaki pali thes na traabikseis tin prosoxi?thes na se paramoforisoun pou ferthikes anthropina?poies amfibolies eixes mwre?thimata tismarias eiste oles sas.kai pate na to paiksete giatrines kai psixologoi.sas oiktiro kai kuriws thn mhtsaina.

Ώστε ξέρεις και τη λέξη οικτίρω;;; Μιλάμε είσαι φοβερή! Ευχαριστώ και για την ιδιαίτερη προτίμηση, πρέπει να σου έχω κάνει φοβερή εντύπωση, κολακεύομαι πολύ ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 417472

102....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 6:59 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alesi_4_ έγραψε:ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ!!ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ?????????????ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΕΘΑΝΕ ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΨΑΞΤΕ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ!!ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΕΘΕΙ Η ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΚΟΒΩ!!ΚΑΛΕΣ ΤΥΨΕΙΣ ΝΑ ΧΕΤΕ
μια που μιλας για εξομολογηση ο Χριστος ειπε "αγαπα τον πλησιον σου" και "Μακάριοι οι ελεήμονες, ότι αυτοί ελεηθήσονται" και εν πασει περιπτωσει πηγαινε κι εσυ για εξομολογηση και πες οτι βριζεις καποιους που προσπαθησαν να βοηθησουν ενα ανθρωπινο ον και ας δουμε τι κανονας θα δωθει σε καθεναν μας....

103....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:00 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alesi_4_ έγραψε:ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ!!ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ?????????????ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΕΘΑΝΕ ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΨΑΞΤΕ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ!!ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΕΘΕΙ Η ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΚΟΒΩ!!ΚΑΛΕΣ ΤΥΨΕΙΣ ΝΑ ΧΕΤΕ

Αχ ευχαριστούμε, κι εσύ Καλό Πάσχα γλυκιά μου Very Happy

104....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:01 am

melina3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Makia kai se sena mhtsaina.vetaki exete parei gto parasimo tis anoixtis palamis apo thn maria kai apo tin ipoloipi ellada pou tin pistepsate.leuteria ston antoni.

105....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:04 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
melina3 έγραψε:Makia kai se sena mhtsaina.vetaki exete parei gto parasimo tis anoixtis palamis apo thn maria kai apo tin ipoloipi ellada pou tin pistepsate.leuteria ston antoni.


να μην σας δωσοουμε κ εμεις την αστειρευτης βλακειας?το αγορασα για εσας κ πιστεψτε με δεν το αξιζει κανεις οσο εσεις!!!!!!!!!!!!!

αντε γεια τσιρκολικια!!!!!!!!!!!!!!!

106....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:06 am

melina3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vetaki..! έγραψε:
melina3 έγραψε:Makia kai se sena mhtsaina.vetaki exete parei gto parasimo tis anoixtis palamis apo thn maria kai apo tin ipoloipi ellada pou tin pistepsate.leuteria ston antoni.


να μην σας δωσοουμε κ εμεις την αστειρευτης βλακειας?το αγορασα για εσας κ πιστεψτε με δεν το αξιζει κανεις οσο εσεις!!!!!!!!!!!!!

αντε γεια τσιρκολικια!!!!!!!!!!!!!!!

Tsirkolikia???sorry den omilo tin argko... Shocked

107....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:09 am

mana me tous 2 gious


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
betaki sunxaritiria !!!esu ti ftes den exw katalabei esu an8ropws eisai kalos pou stis meres mas spanizei!!!oti ekanes to ekanes me thn kardia sou kai mprabw giati den eixes kati na kerdiseis apo olh thn istoria !!!giati se krazoun den exw katalabei akoma Rolling Eyes !!!
egw 8a sas pw kati pou sinebei s emena kai se mia filh mou edw sthn a8hna gia na deite oti kamia fora emeis fteme xwris na to kanoume epitides!!!prin 2 xronia h filh mou genise ton giotis ena ugiestato paidaki !!! 2 mhnwn krionei kai fonazei ton giatro pou parepiptontos tis ton eixa sistisei egw tis deinei odigies gia to pws prepei na dwsei ta farmaka (kortizonei ka8arei gia na mhn pw to onoma tou farmakou)kai ta grafei kai se xarti giati einai tipikos ekeinei apo thn taraxiths dinei oti nane sto paidi kai ftanei 10 meres meta sto nosokomeio prismeno xalia oi giatroi ekei alla zwa anti na tis poun oti h kortizonei den kabete maxeri thn dioxnoun me allh agogi kai girizei spiti kai to paidi briskete ena bima prin na kleisei o lemos tou kai na .... (ax panagia mou kai pou to skeutomai tremw)eutixos o antrasths ligo pio psixremos blepei to paidi oti den einai kala to paei se allo nosokomeio kai sto tsak to prolaban!!!twra 8a mou peite giati sas ta lew ola auta ?? apla h filh mou htan ston kosmo tis kai den akouse swsta tis odigies tou giatrou paei sto nosokomio kai ekei kanoun la8os kai eprepe na bre8ei se allo nosokomeio gia na sosoun to paidi ths !!!sumperasma fteei ekeinei alla kai oi alloi !!!ara kai me thn maria h allh8ia einai kapou sthn mesh !!!pote den 8a thn ma8oume kai kalo 8a htan kai na thn 3exasoume!!!ena einai to sigouro den geniomaste oles manes siga siga ginomaste mera me thn mera wra me thn wra orimazoume mazi me ta kamaria mas !!!sugnwmh an sas kourasa me auta kai mporei na ta 8eoreite asxeta alla den einai!!!betaki kai pali xilia mprabo kai mhn akous kanenan!!!

yg . eimai dislektikh kai grafw agloelinika mpas kai glitosw ta la8ei alla den boh8aw na ta diabazete !!!

108....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:17 am

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βετάκη αστούς να λέμε ανεξάρτητα από την κατάληξη της ιστορίας εσυ έκανες το σωστό.
μπράβο σου κοπέλα μου

109....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:17 am

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα και απο εμένα ... Αυτό που θα ήθελα να πω ειναι ένα μεγάλο μπράβο στο βετακι αν και δεν το χρειάζεται απλά οι πράξεις καρδιάς θα πρέπει να επαινουνται και να βροντοφοναζονται για να παραδείγματιζομαστε ... Είμαι και εγώ μια μανούλα Μονή με άντρα στρατιωτικό έχω δυο παιδάκια ένα 2,5 χρόνων και ένα 6 μόλις μηνών είμαι μακριά απο την πόλη μου, τους δικούς μου, τους φίλους και οποιοδήποτε γνωστό μου, αυτό πραγματικα με έκανε να πιστέψω την Μαρία σε αυτά που έλεγε απο την αρχή διότι όταν είσαι Μονή τον μόνο που μπορείς να ακούσεις και να βασιστεις ειναι ο Παιδιατρος σου που προσέχει το παιδάκι σου και ακολουθείς αυτά που σου λέει έτσι και εγώ βασίστηκαν στο ότι αντικαταστουσε το γάλα με το τσάι πολυ λάθος και μετά σκέφτηκα ότι μπορεί να έχει κάτι με το στόμαχακί του προσπαθούσα να την δικαιολογήσω μέσα μου γιατί και εγώ όπως όλες είχα κάποια κενά καθ ασάφειες , πλέον όμως μετά το πορισμα απλά με έχει πάρει απο κάτω δεν μπορώ να διανοηθω ότι ένα μωρακι χάθηκε μέσα σε τόσο πόνο βασανισμενο!!!!!! Κρατάω αγκαλιά τον μπεμπη μου και μου ερχετε τόση θλίψη !!!!!! Ειναι τόσο άδικο να φύγει με τόσο βασανιστικό τροπο αυτός ο άγγελος !!!!!! Πάντως βετακι και με αυτή την εξέλιξη νομίζω και εγω τα ίδια θα έκανα ναι γιατί είμαστε άνθρωποι και να συνεχίσεις να είσαι τέτοιος άνθρωπος γιατί πιστέψε με ειναι λίγοι !!!!

110....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:37 am

????????


Επισκέπτης
melina3 έγραψε:
vetaki..! έγραψε:
melina3 έγραψε:Makia kai se sena mhtsaina.vetaki exete parei gto parasimo tis anoixtis palamis apo thn maria kai apo tin ipoloipi ellada pou tin pistepsate.leuteria ston antoni.


να μην σας δωσοουμε κ εμεις την αστειρευτης βλακειας?το αγορασα για εσας κ πιστεψτε με δεν το αξιζει κανεις οσο εσεις!!!!!!!!!!!!!

αντε γεια τσιρκολικια!!!!!!!!!!!!!!!

Tsirkolikia???sorry den omilo tin argko... Shocked

ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ...ΤΕΛΟΣ...ΑΝΤΩΝΗΣ Κ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ..Ε ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ..ΑΜΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΓΝΟΕΙΤΕ ΤΟ SITE????ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΩΡΑ Κ ΒΡΗΚΑΤΕ ΑΣΧΟΛΙΑ Ε???? ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 679259 ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 679259 ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 679259

111....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:38 am

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Βετάκι κ γενικότερα όλες τις κοπέλες που φέρθηκαν σαν Ανθρωποι(έστω κ αγράμματοι)δίπλα σε μια μάνα η οποία ότι κ να ήταν ότι κ να έκανε έχανε κ έχασε δυστηχώς το παιδί της δεν θα σας πω απλά μπράβο(το ακούσα τουλάχιστον απο τις περισσότερες) θα πω απλά ότι ο ΘΕΟΣ είναι ψηλά κ βλέπει...(όσοι αγράμματοι κατάλαβαν κατάλαβαν)για τους μορφωμένους δεν θα σχολιάσω αν το κατάλαβαν.....είναι εξυπνοπούλια(μην στο τέλος ισχύσει η παροιμία ότι το έξυπνο πουλι απο την μύτη πιάνετε)

112....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:42 am

melina3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nai nai to fotostefano tis leipei kale....apedeuta atoma.....

113....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:49 am

mana me tous 2 gious


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
melina3 έγραψε:Nai nai to fotostefano tis leipei kale....apedeuta atoma.....

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΤΙ ΦΤΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙΣ??? ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙ!!!

114....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:55 am

melina3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mana me tous 2 gious έγραψε:
melina3 έγραψε:Nai nai to fotostefano tis leipei kale....apedeuta atoma.....

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΤΙ ΦΤΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙΣ??? ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙ!!!

Katarxin mou tin dinoune atoma pou epizitoun tin proboli me themita kai athemita mesa.dil ti thelei kai ekane ksexoristo post?gia na tin xrisete tin kali samaritissa tou forum.kai episis itan ena apo ta atoma pou me zilo ipostirizan tin maria kai twra paei na peripleksei katastaseis gia na dikaiologisei ta adikaiologita.

115....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:57 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:Εμένα κορίτσια μου με ανησυχεί πολύ και κάτι άλλο:
Εάν όπως λέει ο μαιευτήρας είδε 2 'ιδιόρρυθμα' άτομα πράγμα που επανέλαβε με τον τρόπο του και ο ιατροδικαστής (για τη μητέρα), μήπως ΑΝ υπήρχε μια άρτια οργανωμένη κοινωνική υπηρεσία (και το λέω μ' επιφύλαξη γιατί ποτέ δεν έχω πάει στη Λέρο, ας μας διαφωτίσουν οι Λέριοι φίλοι- ξέρω όμως την ελληνική πραγματικότητα) και μέσω της Εισαγγελίας Κω, αυτή λάμβανε δράση αμέσως μετά τη γέννα, το αγγελούδι αυτό τώρα θα ζούσε; Και κάθε άλλο αγγελούδι που θα είχε την ατυχία να βρεθεί στα χέρια 'ιδιόρρυθμων' ανθρώπων δε θα κινδύνευε να πάθει το ίδιο;


Και εγω αναρωτιομουν κατι παρομοιο!

116....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 7:59 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
melina3 έγραψε:
mana me tous 2 gious έγραψε:
melina3 έγραψε:Nai nai to fotostefano tis leipei kale....apedeuta atoma.....

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΤΙ ΦΤΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙΣ??? ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙ!!!

Katarxin mou tin dinoune atoma pou epizitoun tin proboli me themita kai athemita mesa.dil ti thelei kai ekane ksexoristo post?gia na tin xrisete tin kalisaaritissa tou forum.kai episis itan ena apo ta atoma pou me zilo ipostirizan tin maria kai twra paei na peripleksei katastaseis gia na dikaiologisei ta adikaiologita.

εσυ λοιπον που εισαι ανωτερος ανθρωπος και πιστευεις στην δικαιοσυνη γιατι δεν αφηνεις το θεμα να σταματησει?λες οι τοσοι δικαστες και επιστημονες που εχουν αναμειχθει στην υποθεση να παρουν λαθος αποφαση επειδη η βετα πηγε ενα πιατο φαι στη μανα?τοσο πολυ τους υποτιμας??λες να τους ξεγελασει μια "μπεεεεε"?????????

117....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 8:02 am

mana me tous 2 gious


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
melina3 έγραψε:
mana me tous 2 gious έγραψε:
melina3 έγραψε:Nai nai to fotostefano tis leipei kale....apedeuta atoma.....

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΤΙ ΦΤΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙΣ??? ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙ!!!

Katarxin mou tin dinoune atoma pou epizitoun tin proboli me themita kai athemita mesa.dil ti thelei kai ekane ksexoristo post?gia na tin xrisete tin kali samaritissa tou forum.kai episis itan ena apo ta atoma pou me zilo ipostirizan tin maria kai twra paei na peripleksei katastaseis gia na dikaiologisei ta adikaiologita.



egw den nomizw oti einai etsi an h8ele na to pai3ei kapoia 8a ebgene kai 8a elege se olous ti egine sto nosokomeio ti egine me thn maria ktl apla h kopela xwris na fteei apo thn kalhtis thn kardua etre3e kai boh8hse kapoia kopela pou gia ekeinh htan asxeth pou apla eniwse oti einai moni kai den 8a eixe kanen dipla se ena asxeto meros!!!pou to kako???den thn 3erw gia na thn upostiri3w alla toses meres thn krazoun xwris na exw katalabei to logo!!!na se rwtisw kati eisai manoula??

118....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 8:04 am

melina3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευάκι έγραψε:
melina3 έγραψε:
mana me tous 2 gious έγραψε:
melina3 έγραψε:Nai nai to fotostefano tis leipei kale....apedeuta atoma.....

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΤΙ ΦΤΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙΣ??? ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙ!!!

Katarxin mou tin dinoune atoma pou epizitoun tin proboli me themita kai athemita mesa.dil ti thelei kai ekane ksexoristo post?gia na tin xrisete tin kalisaaritissa tou forum.kai episis itan ena apo ta atoma pou me zilo ipostirizan tin maria kai twra paei na peripleksei katastaseis gia na dikaiologisei ta adikaiologita.

Mou prokaleite nusta gt eiste kommati argostrofes.





εσυ λοιπον που εισαι ανωτερος ανθρωπος και πιστευεις στην δικαιοσυνη γιατι δεν αφηνεις το θεμα να σταματησει?λες οι τοσοι δικαστες και επιστημονες που εχουν αναμειχθει στην υποθεση να παρουν λαθος αποφαση επειδη η βετα πηγε ενα πιατο φαι στη μανα?τοσο πολυ τους υποτιμας??λες να τους ξεγελασει μια "μπεεεεε"?????????

119....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 8:07 am

melina3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="melina3"]
Ευάκι έγραψε:
melina3 έγραψε:
mana me tous 2 gious έγραψε:
melina3 έγραψε:Nai nai to fotostefano tis leipei kale....apedeuta atoma.....

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΤΙ ΦΤΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙΣ??? ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙ!!!

Katarxin mou tin dinoune atoma pou epizitoun tin proboli me themita kai athemita mesa.dil ti thelei kai ekane ksexoristo post?gia na tin xrisete tin kalisaaritissa tou forum.kai episis itan ena apo ta atoma pou me zilo ipostirizan tin maria kai twra paei na peripleksei katastaseis gia na dikaiologisei ta adikaiologita.





εσυ λοιπον που εισαι ανωτερος ανθρωπος και πιστευεις στην δικαιοσυνη γιατι δεν αφηνεις το θεμα να σταματησει?λες οι τοσοι δικαστες και επιστημονες που εχουν αναμειχθει στην υποθεση να παρουν λαθος αποφαση επειδη η βετα πηγε ενα πιατο φαι στη μανα?τοσο πολυ τους υποτιμας??λες να τους ξεγελασει μια "μπεεεεε"?????????

mou prokaleite nusta gt eiste kommati argostrofes









Mou

120....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 8:08 am

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ρε κοριτσια κ αγόρια θα μας τρελάνετε;;;εσεις τι κράζατε την κοπέλα που στην τελική σε όλα τα ποστ με τα ξεκατινιάσματα δεν πήρε θέση...εγώ απο εσας την έμαθα την Βέτα κάθε φορά που έμπαινα κ διάβαζα έβλεπα 2-3-4 άτομα που την κράζανε κ της ζήταγαν να βγεί να μιλήσει...ε λοιπόν βγήκε τι θέλετε τώρα...αααααα κατάλαβα δεν τα είπε όπως θέλατε...έτσι δεν είναι;;;;συγνώμη δεν το είχα σκεφτεί νωρίτερα..... ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 679259

121....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 8:08 am

mana me tous 2 gious


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
melina3 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
melina3 έγραψε:
mana me tous 2 gious έγραψε:
melina3 έγραψε:Nai nai to fotostefano tis leipei kale....apedeuta atoma.....

ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΠΛΑ ΤΙ ΦΤΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙΣ??? ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙ!!!

Katarxin mou tin dinoune atoma pou epizitoun tin proboli me themita kai athemita mesa.dil ti thelei kai ekane ksexoristo post?gia na tin xrisete tin kalisaaritissa tou forum.kai episis itan ena apo ta atoma pou me zilo ipostirizan tin maria kai twra paei na peripleksei katastaseis gia na dikaiologisei ta adikaiologita.

Mou prokaleite nusta gt eiste kommati argostrofes.





εσυ λοιπον που εισαι ανωτερος ανθρωπος και πιστευεις στην δικαιοσυνη γιατι δεν αφηνεις το θεμα να σταματησει?λες οι τοσοι δικαστες και επιστημονες που εχουν αναμειχθει στην υποθεση να παρουν λαθος αποφαση επειδη η βετα πηγε ενα πιατο φαι στη μανα?τοσο πολυ τους υποτιμας??λες να τους ξεγελασει μια "μπεεεεε"?????????



den katalaba tipota!!!kai pesme xazh!!!Shocked

122....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 8:10 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω δεν καταλαβα τι ζορι τραβας???
εγω θελω να με στεψουν καλη σαμαρειτιδα κ οοοολες ειναι χαζες κ το εκαναν...εξακολουθω να μην καταλαβαινω ομως τι ζορι τραβας?????

mana me tous 2 gious μην ασχολεισαι καλη μου...!

123....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 8:10 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντώνη δεν ξεκουμπίζεσαι επιτέλους να ησυχάσουμε; Που θες και συγγνώμη; Ως τί ρε τη θες τη συγγνώμη; Άιντε παράτα μας επιτέλους και βρες κάτι να κάνεις στη ζωή σου. Που λες και ξαναλές ότι έχεις 3 παιδιά. Όχι, δεν ΕΧΕΙΣ τρια παιδιά ΕΚΑΝΕΣ τρια παιδιά. Έχει διαφορά. Για να τα έχεις πρέπει να ασχολείσαι κιόλας κι όχι να κάνεις 500 λογαριασμούς για να βρίζεις και να περνάς την ώρα σου. Άντε να βρεις κανένα καθηγητή πανεπιστημίου να αναλύσεις τις αηδίες σου μιας και δεν έχουμε το επίπεδό σου εδώ μέσα

124....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 8:13 am

mana me tous 2 gious


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vetaki..! έγραψε:εγω δεν καταλαβα τι ζορι τραβας???
εγω θελω να με στεψουν καλη σαμαρειτιδα κ οοοολες ειναι χαζες κ το εκαναν...εξακολουθω να μην καταλαβαινω ομως τι ζορι τραβας?????

mana me tous 2 gious μην ασχολεισαι καλη μου...!



egw ena 8a pw den se xerw alla mono apo ta matia sou katalabenw poso ka8aros an8ropws eisai!!!!!!asxetw alla apo mikri eixa thn tuxh h atixia na katalabenw tous an8ropous apo ta matia!!!

125....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 8:27 am

yellow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ποιες κοινωνικές υπηρεσίες βρε κορίτσια? αστεία λέτε? Στην Ελλάδα ζεις. Και συν τοις άλλοις δεν έγινε καμιά καταγγελία. Και απ ότι φαίνεται δεν ήταν οι ενδείξεις τέτοιες ώστε κάποιος να το αναφέρει στις αρμόδιες αρχές. Εξάλλου αν ήταν τόσο κραυγαλέες οι ενδείξεις θα την είχαν μυριστεί όλες από εδώ. Και εγώ που διάβασα εκ των υστέρων τα σχόλια της πραγματικά εντυπωσιάστηκα και ομολογώ πώς αν δεν ήξερα την κατάληξη θα ήμουν μπερδεμένη τώρα.

Και όχι ο γυναικολόγος δεν είναι και ψυχίατρος. Εδωσε στα 20 του ένα μάθημα που λέγεται ψυχιατρική και εκτοτε δεν ξαναασχολήθηκε με την συγκεκριμένη επιστήμη. Καθόλου δεν φταίει. Εκτός αν νομίζετε ότι οι γιατροί μπορούν να γνωρίζουν τα πάντα. Αλλο βασικές γνώσεις παθολογίας που όλοι οι ιατροί οφείλουν να γνωρίζουν και άλλο ιδιαίτερες γνώσεις άλλων ειδικοτήτων. Αν ήταν έτσι θα πηγαίναμε να μας χειρουργούν ενδοκρινολόγοι και για τα αυτιά μας στον γυναικολόγο....

Το αποτέλεσμα είναι που μένει... Δυστυχώς. Τόση μα τόση επιπολαιότητα και ανευθυνότητα εκ μέρους της δεν το χωράει ο νους....

Και όσο σκέφτομαι ότι άλλες κοπέλες παλεύουν να φέρουν στον κόσμο ένα παιδί....

Κρίμα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις