Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
385 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 385 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

176....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 3:30 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria17 έγραψε:συγνωμη αλλα μπορω να σας ρωτησω κατι???δεν ζηταγατε να βγει η Βεττα???δεν θελατε να δειτε τι θα πει τωρα(εννοουσατε μετα το πορισμα.)δεν απαιτουσατε τουλαχιστον μια συγνωμη???η Βεττα
ειχε τα κοτσια κ τα α@@@@δια που πολλοι αντρες εδω μεσα δεν ειχαν....να ζητησει συγνωμη!!!!το οτι ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ με Α κεφαλαιο δεν της δινει το δικαιωμα κ της Βεττας κ πολλων αλλων (μαζι με εμενα) να κανουμε λαθος???το θεμα ειναι να παραδεχομαστε τα λαθη μας κατι που δεν ειδα απο αλλους που εδιναν με πολυ σιγουρια ιατρικα πορισματα....εξετασεις....κτλ.συγνωμη κιολας αλλα η ΑΝΘΡΩΠΙΑ, Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ,Η ΣΥΜΠΟΝΟΙΑ ΔΕΝ ΣΠΟΥΔΑΖΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΕΣ που λιγοι εχουν.οσο για τα παρασημα κ τα κλειδια της πολης ας τα παρουν αυτοι που ειχαν μυριστει την αληθεια απο την αρχη κ μπραβο τους!!!!
ας αφησουμε την ψυχουλα του μωρου να αναπαυθει επιτελους!!!!









Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect


κ να συμπληρωσο ολα αυτα που εγραψες δνε σπουδαζονται αλλα ειναι μαθημα ζωης,κ η κοπελια με τα πτυχεια της επειδη ειναι κ πολυ της μορφωσης δεν την βλεπω πουθενα!!
επειδη εισαι τοσο μορφωμενη τι δουλεια εχεις εδω αντε τραβα στα φυτα!!

εμα πια δνε σεβεστε τπτ ουτε μια αθωα ψυχουλα που εφυγε τοσο αδικα οποιος κ αν εφταιγε !!σαν δεν ντρεπομαστε λεω εγω ΕΛΕΟΣ

177....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 3:42 pm

ilaeira


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είχα αποφασίσει πως δεν χρειάζεται να πω τίποτα -εξάλλου αν και διάβασα όλα τα σχετικά θέματα, εγγραφή έκανα για κάτι τελείως άσχετο και δεν θα έκανα αλλιώς. Αλλά μια που υπάρχω ως μέλος θέλω να πω δυο-τρία πράγματα.
1. Βέτα, κορίτσι μου, σ' ευχαριστώ που υπάρχεις. Αν ήταν όλοι οι άνθρωποι έτσι, αυτός ο πλανήτης θα ήταν πολύ διαφορετικός, δε χρειάζεται να πω περισσότερα.
2. Αγνοείστε το τρολ. Έχει μια ψυχοπαθολογία, είναι προφανές. Απορώ πώς είστε σίγουρες ότι πρόκειται όντως για πατέρα. Μη τρέφετε αυτήν την παθολογία του απαντώντας του με οποιονδήποτε τρόπο και σε οποιοδήποτε ψευδώνυμό του. Σκεφτείτε πως δίνετε σε ναρκομανή τη δόση του.
3. Δεν ξέρω αν πρέπει να το θέσω καν αυτό, αλλά δεν αντέχω το πόσο επιδεικτικά αγνοείται αυτή η παράμετρος: πού ήταν ο πατέρας; (ο όποιος, κανονικός ή μη κτλ κτλ). Θέλω να είμαι σαφής: δε με ενδιαφέρει καθόλου να μεταθέσω την ευθύνη σε κάποιον άλλο, ή να δημιουργήσω καινούριο υποψήφιο θύμα για λιντσάρισμα. Αλλά γιατί θεωρούμε όλοι αυτονόητο ότι η ευθύνη βαραίνει αποκλειστικά την όποια μάνα και όχι τον όποιο πατέρα, ειδικά αν θεωρήσουμε ότι αυτός ήταν σε καλύτερη νοητική/ψυχολογική κατάσταση. Θέλω απλώς να τονίσω δηλαδή πως δεν είμαστε πρωτόγονοι πια, η ευθύνη είναι μοιρασμένη στα δύο, ό,τι κι αν λέει ο όποιος ιατροδικαστής, που πολύ κακώς αναφέρθηκε στα ζώα, αφού θα έπρεπε να ξέρει πως αλλιώς λειτουργούν εκεί τα ένστικτα και αλλιώς στους ανθρώπους. Υπάρχει λόγος που οι άνθρωποι ζουν σε οργανωμένες κοινωνίες και που τα παιδιά μας ΔΕΝ είναι ολοκληρωμένα "ζώα" σε dt. Δεν τα καταφέρνουμε μόνοι μας... Αυτό ακριβώς υποδεικνύει και την ανάγκη η κοινωνία/πολιτεία να προβλέπει τέτοιες καταστάσεις και να μην τις αφήνει στην τύχη. Κάπου εκεί είναι και η διαφορά μας με Σουηδίες, Γερμανίες κτλ κτλ.

4. Τέλος για όσες τυχόν δεν είναι χρυσαυγίτικα τρολ (αυτά κάνουν μπεεεε, σόρρυ) και όντως μισούν εκ βαθέων αυτό το κορίτσι, ας καταλάβουν πως προφανέστατα δεν υπήρχε δόλος αλλά τραγική ανεπάρκεια κάποιου είδους. Το ποιου, κανονικά θα έπρεπε να μπορεί να το πει η Πολιτεία. Κατά προτίμηση, εγκαίρως. Όσο για το "πέσιμο" σε όσες βοήθησαν, σκεφτείτε τι θα λέγατε τώρα, αν το παιδί ζούσε χάρη σε αυτή τη βοήθεια.

5. Και ναι, η διαχείριση καλό είναι να σβήνει μηνύματα. Πολλά και συχνά.

6. (δε θα ξαναγράψω σεντόνι, το υπόσχομαι, αλλά μάζευα πολλά προφανώς τόσες μέρες!) Σκέφτομαι πως αν ίσως κάποιος τηλεφωνούσε εκείνη τη μοιραία Παρασκευή στον γιατρό της Λέρου, μπορεί η ιστορία να είχε άλλη τροπή. Αλλά δυστυχώς έχουμε μάθει να μην πολυανακατευόμαστε. Το δε νοσοκομείο, ίσως θα έπρεπε να έχει θορυβηθεί από τα τόσα τηλεφωνήματά σας και κάποιος από όσους απάντησαν εκείνο το βράδυ, αν είχε ενδιαφερθεί περισσότερο και πιο προσωπικά, πάλι να το προλάβαιναν. Αυτά, σόρρυ σόρρυ σόρρυ για το σεντόνι!!

178....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 4:22 pm

maria17


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marinaki <3 <3 έγραψε:
maria17 έγραψε:συγνωμη αλλα μπορω να σας ρωτησω κατι???δεν ζηταγατε να βγει η Βεττα???δεν θελατε να δειτε τι θα πει τωρα(εννοουσατε μετα το πορισμα.)δεν απαιτουσατε τουλαχιστον μια συγνωμη???η Βεττα
ειχε τα κοτσια κ τα α@@@@δια που πολλοι αντρες εδω μεσα δεν ειχαν....να ζητησει συγνωμη!!!!το οτι ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ με Α κεφαλαιο δεν της δινει το δικαιωμα κ της Βεττας κ πολλων αλλων (μαζι με εμενα) να κανουμε λαθος???το θεμα ειναι να παραδεχομαστε τα λαθη μας κατι που δεν ειδα απο αλλους που εδιναν με πολυ σιγουρια ιατρικα πορισματα....εξετασεις....κτλ.συγνωμη κιολας αλλα η ΑΝΘΡΩΠΙΑ, Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ,Η ΣΥΜΠΟΝΟΙΑ ΔΕΝ ΣΠΟΥΔΑΖΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΕΣ που λιγοι εχουν.οσο για τα παρασημα κ τα κλειδια της πολης ας τα παρουν αυτοι που ειχαν μυριστει την αληθεια απο την αρχη κ μπραβο τους!!!!
ας αφησουμε την ψυχουλα του μωρου να αναπαυθει επιτελους!!!!









[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


κ να συμπληρωσο ολα αυτα που εγραψες δνε σπουδαζονται αλλα ειναι μαθημα ζωης,κ η κοπελια με τα πτυχεια της επειδη ειναι κ πολυ της μορφωσης δεν την βλεπω πουθενα!!
επειδη εισαι τοσο μορφωμενη τι δουλεια εχεις εδω αντε τραβα στα φυτα!!

εμα πια δνε σεβεστε τπτ ουτε μια αθωα ψυχουλα που εφυγε τοσο αδικα οποιος κ αν εφταιγε !!σαν δεν ντρεπομαστε λεω εγω ΕΛΕΟΣ

το ποιος σεβεται η οχι την αθωα αυτη ψυχουλα......οσο για την μορφωση ειναι υποκειμενικο ΟΣΟ Κ ΟΙ ΑΞΙΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΔΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ!!!! Κ ναι θα τους μαθω ΝΑ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΤΟΥΣ Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ τουλαχιστον θα πεφτουν ησυχα για υπνο κ δεν θα τους τρωνε οι τυψεις μηπως αν τον ειχα βοηθησει να ηταν αλλιως καποια πραγματα κ να πραλαβαινα καταστασεις????
επισης προτιμω να με λες αμορφωτη,καλοπροαιρετη κ φυτο παρα ΑΠΟΝΗ-ΑΠΑΝΘΡΩΠΗ-ΑΔΙΑΦΟΡΗκ ΣΚΛΗΡΗ!!!!!Ειμαι ανθρωπος κ κανω λαθη αλλα εχω το Γνώθι σαυτόν κ ξερω να ζηταω συγνωμη!!!!ετσι μπορω να κοιμαμαι ησυχη!!!!
αυτο λεω κ εγω ΝΤΡΟΠΗ ...ΑΣ ΑΝΑΠΑΥΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΨΥΧΟΥΛΑ!!!!!

179....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 11:24 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δύο διευκρινίσεις ήθελα να κάνω:
1. Την κοινωνική υπηρεσία μπορεί να την ειδοποιήσει η εισαγγελία μέσω επώνυμης καταγγελίας του οποιουδήποτε που θεωρεί
ότι ένα παιδί υφίσταται κακομεταχείρηση -πολλώ δε μάλλον γιατρού (οιασδήποτε ειδικότητας). Η κοινωνική υπηρεσία κρίνει αν το παιδί λαμβάνει τη φροντίδα που πρέπει, η ψυχιατρική πραγματογνωμοσύνη του γονιού δεν έχει σχέση εν προκειμένω (και ασφαλώς θα γίνει από ψυχίατρο, αλλά εγώ δε μίλησα γιαυτό).
2. Εγώ την επόμενη φορά που θα δω ένα μήνυμα 'sos βοήθεια' θα καλέσω αμέσως την αστυνομία. Είναι προτιμότερο από το να ψάχνω να δω αν πρόκειται περί τρολ κ.λ.π.... Δε λέω ότι το μωράκι θα ζούσε, κρίνοντας από τα λεγόμενα των γιατρών, ίσως όμως να μην ήταν τόσο πολύ αργά...

180....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Παρ Ιαν 25, 2013 11:29 pm

????????


Επισκέπτης
[quote="toutounaki"]2. Εγώ την επόμενη φορά που θα δω ένα μήνυμα 'sos βοήθεια' θα καλέσω αμέσως την αστυνομία. Είναι προτιμότερο από το να ψάχνω να δω αν πρόκειται περί τρολ κ.λ.π....

ακριβως!

181....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 12:07 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παρακολουθώ αυτό το θέμα και γενικότερα έχω διαβάσει τα πάντα πάνω στο θέμα του μικρούλη που έφυγε, δεν έχω πεί την άποψή μου γιατί το θεώρησα περιτό..

λοιπόν Βετάκι καλά έκανες και βοήθησες όσο μπορούσες αυτή τη κοπέλα. ότι έγινε μ'αυτή την ιστορία που είχε άσχημο τέλος δεν πρέπει να σε αλλάξει αλλά να μείνεις έτσι ακριβώς όπως είσαι γιατί το είδος του Ανθρώπου είναι είδος υπο εξαφάνιση στις μέρες μας δυστυχώς. το να βοηθήσεις ένα συνάνθρωπο που έχει πρόβλημα χωρίς να ψάξεις το πώς και το γιατί και χωρίς να είσαι καχύποπτη σε μένα δείχνει έναν αγνό άνθρωπο. τα περί μορφωτικού επιπέδου και δεν ξέρω τί άλλο διάβασα εδω μέσα για μένα είναι μπαρούφες. δυστυχώς οι μορφωμένοι χωρίς παιδεία και ανθρωπιά μας έφτασαν εδώ που είμαστε σήμερα οπότε να τα βράσω και τα πτυχία και τη μόρφωση. να είσαι καλά και κοίτα στα παιδάκια σου να περάσεις τις αρχές που έχεις εσύ ωστέ να γίνουν άνθρωποι!!!!

182....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 12:23 am

panos32


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
efaki0 έγραψε:Πολυ καλα εκανες και ασε καθε Αντωνη,Γιωργακη η Κωστακη να λεει οτι θελει..Εσυ εκανες αυτο που ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ! Χιλια μπραβο!

Αυτο με στεναχωρησε εμενα ειναι οτι μετα απο ολα αυτα και το πορισμα βγηκαν καποια ατομα εδω και το πανυγηριζαν επειδη ειχαν δικιο!!!Απιστευτα πραγματα..Ειχαν μεγαλη χαρα και ανακουφιση !!

Οσο για το αν επρεπε να φυγει το εχω αναφερει και εγω αλλα πηρα αρνητικες απαντησεις και ακομα πιστευω οτι κατι δεν πηγε καλα στην αρχη

ΠΑΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΤΟΥ ΖΗΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥΣΕΙΟ Η ΠΕΤΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΚΟΥΤΡΑ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ ! ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ .. ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ.!

183....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 1:08 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panos32 έγραψε:
efaki0 έγραψε:Πολυ καλα εκανες και ασε καθε Αντωνη,Γιωργακη η Κωστακη να λεει οτι θελει..Εσυ εκανες αυτο που ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ! Χιλια μπραβο!

Αυτο με στεναχωρησε εμενα ειναι οτι μετα απο ολα αυτα και το πορισμα βγηκαν καποια ατομα εδω και το πανυγηριζαν επειδη ειχαν δικιο!!!Απιστευτα πραγματα..Ειχαν μεγαλη χαρα και ανακουφιση !!

Οσο για το αν επρεπε να φυγει το εχω αναφερει και εγω αλλα πηρα αρνητικες απαντησεις και ακομα πιστευω οτι κατι δεν πηγε καλα στην αρχη

ΠΑΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΤΟΥ ΖΗΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥΣΕΙΟ Η ΠΕΤΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΚΟΥΤΡΑ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ ! ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ .. ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ.!

Ναι, αλλά σε παρακαλώ... να μη μάθει το μουσείο, ότι παρά το γεγονός ότι ο άνθρωπος είναι ένας πανεπιστήμων αρέσκεται να συχνάζει σε ένα forum που απαρτίζουν kakomoifres camorfotes ελληνίδες νοικοκυρούλες γιατί θα πέσει στην υπόληψή τους και δεν κάνει!

184....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 1:11 am

GINA1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βέτα θερμά συγχαρητήρια και απο μένα.
Δεν υπάρχει λόγος να απολογήσε για την ανθρωπιά που έδειξες απέναντι σε αυτη τη κοπέλα..
Ειλικρινα υποκλίνομαι στο μεγαλείο της ψυχής σου.
Και να τα λυπάσαι αυτα τα ..όρνεα, που είναι παντού και πάντα έτοιμα να "σκυλέψουν" την όποια κατάσταση...μέσα στη μίζερη ζωή τους η μοναδική ευχαρίστηση τους ειναι, τι περιμένεις?!

ΥΓ πάντως, μου λείπει πολυ εκεινη η καρακάξα ο Αντώνης.

185....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 1:16 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toutounaki έγραψε:
panos32 έγραψε:
efaki0 έγραψε:Πολυ καλα εκανες και ασε καθε Αντωνη,Γιωργακη η Κωστακη να λεει οτι θελει..Εσυ εκανες αυτο που ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ! Χιλια μπραβο!

Αυτο με στεναχωρησε εμενα ειναι οτι μετα απο ολα αυτα και το πορισμα βγηκαν καποια ατομα εδω και το πανυγηριζαν επειδη ειχαν δικιο!!!Απιστευτα πραγματα..Ειχαν μεγαλη χαρα και ανακουφιση !!

Οσο για το αν επρεπε να φυγει το εχω αναφερει και εγω αλλα πηρα αρνητικες απαντησεις και ακομα πιστευω οτι κατι δεν πηγε καλα στην αρχη

ΠΑΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΤΟΥ ΖΗΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥΣΕΙΟ Η ΠΕΤΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΚΟΥΤΡΑ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ ! ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ .. ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ.!

Ναι, αλλά σε παρακαλώ... να μη μάθει το μουσείο, ότι παρά το γεγονός ότι ο άνθρωπος είναι ένας πανεπιστήμων αρέσκεται να συχνάζει σε ένα forum που απαρτίζουν kakomoifres camorfotes ελληνίδες νοικοκυρούλες γιατί θα πέσει στην υπόληψή τους και δεν κάνει!

Χαχαχαχααααα κλαιωωωωωωω

186....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 1:37 am

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

ΒΕΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΙΞΑΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ
ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΟΖΕΤΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ
ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΩ ΟΛΟ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΑΜΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΜΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΧΑΝΩ ΦΑΙΑ ΟΥΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .......ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ.....ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΑΝΕΙΤΑΙ
ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΘΕΜΑΤΑ ΚΛΕΙΔΩΝΟΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
ΕΠΙΜΕΝΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ
ΕΣΥ ΒΕΤΑ ΕΓΩ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ....

187....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 2:00 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria17 έγραψε:συγνωμη αλλα μπορω να σας ρωτησω κατι???δεν ζηταγατε να βγει η Βεττα???δεν θελατε να δειτε τι θα πει τωρα(εννοουσατε μετα το πορισμα.)δεν απαιτουσατε τουλαχιστον μια συγνωμη???η Βεττα
ειχε τα κοτσια κ τα α@@@@δια που πολλοι αντρες εδω μεσα δεν ειχαν....να ζητησει συγνωμη!!!!το οτι ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ με Α κεφαλαιο δεν της δινει το δικαιωμα κ της Βεττας κ πολλων αλλων (μαζι με εμενα) να κανουμε λαθος???το θεμα ειναι να παραδεχομαστε τα λαθη μας κατι που δεν ειδα απο αλλους που εδιναν με πολυ σιγουρια ιατρικα πορισματα....εξετασεις....κτλ.συγνωμη κιολας αλλα η ΑΝΘΡΩΠΙΑ, Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ,Η ΣΥΜΠΟΝΟΙΑ ΔΕΝ ΣΠΟΥΔΑΖΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΕΣ που λιγοι εχουν.οσο για τα παρασημα κ τα κλειδια της πολης ας τα παρουν αυτοι που ειχαν μυριστει την αληθεια απο την αρχη κ μπραβο τους!!!!
ας αφησουμε την ψυχουλα του μωρου να αναπαυθει επιτελους!!!!


Respect Respect Respect

188....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 2:13 am

????????


Επισκέπτης
pana έγραψε:
.....................
ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΟΖΕΤΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ
ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΩ ΟΛΟ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΑΜΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΜΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΧΑΝΩ ΦΑΙΑ ΟΥΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .......ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ.....ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΑΝΕΙΤΑΙ
ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΘΕΜΑΤΑ ΚΛΕΙΔΩΝΟΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
ΕΠΙΜΕΝΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ
ΕΣΥ ΒΕΤΑ ΕΓΩ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ....


στην αρχη χαιρομουν που ειναι ελευθερο το φορουμ γιατι απο κει που ηρθα (και πολλες αλλες) ημασταν λεξη και μπαναρισμα.....δε μπορω να σου πω οτι δε με ενοχλει να βλεπω οτι δεν ειναι σχεδον ποτε μεσα οι διαχειριστριες......
ομως για να ειμαστε δικαιες οφειλω να πω κατι....δε μπορουν να ξερουν με κανεναν τροπο αν καποιος λεει ψεμματα, πως να το τσεκαρουν αυτο??? αν καποιος ζηταει ρουχα πχ οπως ειπες, η βοηθεια η κατι και ειναι μουφα, πως να το ξερει αυτο η καθε διαχειριστρια???? και η IP ακομα που μαθαμε και το λεμε και το ξαναλεμε, πιστεψε με ειναι πολυ ευκολο και να αλλαξει και να αποκρυφτει.....

ουσιαστικα λοιπον αν καποιος θελει να μας κανει πλακιτσες.....μπορει να το κανει ανετα......και το να κλειδωσει ενα θεμα......σε πεντε λεπτα υπαρχουν αλλα 10!!!!!

το μονο που περιμενω ειναι πως οταν περασουν λιγες μερες και παψουμε να ειμαστε η φρεσκια ιστορια.....οσοι δεν ενδιαφερονται πραγματικα θα "την κανουν" και οσοι μεινουν θα ειναι για καλο



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Σαβ Ιαν 26, 2013 5:08 am, 3 φορές συνολικά

189....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 5:04 am

????????


Επισκέπτης
ΑΥΤΟ..ΠΟΥ Η ΒΕΤΑ Κ Η ΚΑΘΕ ΒΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΒΟΗΘΗΣΕ,ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ.. ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕΛΙΝΕΣ ΚΑΤΙ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΞΥΠΝΕΣ..(.Ο.Κ....ΒΑΡΙΕΜΑΙ...ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΜΑΜΑ).ΑΝ Ο ΘΕΟΣ Η ΟΠΟΙΟΣ..ΕΧΕΙ ΠΛΑΝΟ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ Κ ΣΑΣ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.....ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΗΔΙΑ..............

190....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 6:19 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arco iris έγραψε:
pana έγραψε:
.....................
ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΟΖΕΤΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ
ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΩ ΟΛΟ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΑΜΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΜΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΧΑΝΩ ΦΑΙΑ ΟΥΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .......ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ.....ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΑΝΕΙΤΑΙ
ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΘΕΜΑΤΑ ΚΛΕΙΔΩΝΟΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
ΕΠΙΜΕΝΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ
ΕΣΥ ΒΕΤΑ ΕΓΩ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ....


στην αρχη χαιρομουν που ειναι ελευθερο το φορουμ γιατι απο κει που ηρθα (και πολλες αλλες) ημασταν λεξη και μπαναρισμα.....δε μπορω να σου πω οτι δε με ενοχλει να βλεπω οτι δεν ειναι σχεδον ποτε μεσα οι διαχειριστριες......
ομως για να ειμαστε δικαιες οφειλω να πω κατι....δε μπορουν να ξερουν με κανεναν τροπο αν καποιος λεει ψεμματα, πως να το τσεκαρουν αυτο??? αν καποιος ζηταει ρουχα πχ οπως ειπες, η βοηθεια η κατι και ειναι μουφα, πως να το ξερει αυτο η καθε διαχειριστρια???? και η IP ακομα που μαθαμε και το λεμε και το ξαναλεμε, πιστεψε με ειναι πολυ ευκολο και να αλλαξει και να αποκρυφτει.....

ουσιαστικα λοιπον αν καποιος θελει να μας κανει πλακιτσες.....μπορει να το κανει ανετα......και το να κλειδωσει ενα θεμα......σε πεντε λεπτα υπαρχουν αλλα 10!!!!!

το μονο που περιμενω ειναι πως οταν περασουν λιγες μερες και παψουμε να ειμαστε η φρεσκια ιστορια.....οσοι δεν ενδιαφερονται πραγματικα θα "την κανουν" και οσοι μεινουν θα ειναι για καλο


πες τα ρε στελλα
μα καλα μεσα στο μυαλο μου εισαι? αυτο σκευτομαι κι εγω θα ξεθυμανει το θεμα και ολα θα ερθουν ξανα εκει που ηταν παλια

191....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 9:06 am

panos32


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
toutounaki έγραψε:
panos32 έγραψε:
efaki0 έγραψε:Πολυ καλα εκανες και ασε καθε Αντωνη,Γιωργακη η Κωστακη να λεει οτι θελει..Εσυ εκανες αυτο που ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ! Χιλια μπραβο!

Αυτο με στεναχωρησε εμενα ειναι οτι μετα απο ολα αυτα και το πορισμα βγηκαν καποια ατομα εδω και το πανυγηριζαν επειδη ειχαν δικιο!!!Απιστευτα πραγματα..Ειχαν μεγαλη χαρα και ανακουφιση !!

Οσο για το αν επρεπε να φυγει το εχω αναφερει και εγω αλλα πηρα αρνητικες απαντησεις και ακομα πιστευω οτι κατι δεν πηγε καλα στην αρχη

ΠΑΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΤΟΥ ΖΗΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥΣΕΙΟ Η ΠΕΤΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΚΟΥΤΡΑ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ ! ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ .. ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ.!

Ναι, αλλά σε παρακαλώ... να μη μάθει το μουσείο, ότι παρά το γεγονός ότι ο άνθρωπος είναι ένας πανεπιστήμων αρέσκεται να συχνάζει σε ένα forum που απαρτίζουν kakomoifres camorfotes ελληνίδες νοικοκυρούλες γιατί θα πέσει στην υπόληψή τους και δεν κάνει!

δεν νομιζω οτι θα το μαθουν η εκτος κι αν μπαινει κανενος η γυναικα εδω..αλλα και παλι υπερ του θα ειναι. μολις μαθουν οτι εδωσε οδηγιες για το πως πλενουνε τα πιατα και πως καθαριζουν το τραπεζι μετα το μεσημεριανο ειμαι σιγουρος οτι θα ανεβει περισσοτερο στην υπολιψη τους.!

192....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 11:12 am

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πωπω εχω πεθανει απο τα γελια βρε Πανο να εισαι καλα

193....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 11:13 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις μου εστειλε μηνυμα η Δημητρα. θα μεινουν γυρω στις 10 μερες μεσα. Αθανασια, δεν εχει καλο σημα λεει. μου ειπε να σας πω: "ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΓΕΙΑ."
Με συγκινει παντα η σκατουλα!!

194....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 11:14 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμμμμμ που το εγραψα η χριστιανη? ακυροοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

195....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 11:29 am

mum.gr


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χιλια συγνωμη που πεταγομαι σαν την πορδη αλλα εγω σε αυτο το "θεμα" ειχα κανει δυο "απαντησεις" δεν τις βρισκω...γιατι...τις εσβησε καποιος, εγινε κατι? ειμαι στραβη και δε τις βλεπω??

196....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 12:00 pm

christina2006


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μα ειναι δυνατόν να κατηγορείται ένας άνθρωπος επειδή προσπάθησε να βοηθήσει??? Αδιανόητο μου φαίνεται και πραγματικά έχω φρικάρει με το πόση κακία υπάρχει! Πού??? Στις μητέρες που σκυλοβρίζουν άλλες μανάδες!!!
Προσωπικά, επειδή είμαι και εγώ μάνα δεν μπορούσα να πιστέψω πως μια μανα μπορεί να φερθεί έτσι! Και δεν το πίστευα! Αυτό που θέλω να πω είναι πως ακόμα και τώρα δεν μπορώ να την βρίσω! Κάποιος λόγος τον οποίο δεν μπορούμε να καταλάβουμε εμείς που το μητρικό μας ένστικτο λειτούργησε, οδήγησε την Μαρία να λειτουργήσει έτσι! Μπορεί να λέγεται επιλόχειος κατάθλιψη ή οτιδήποτε άλλο αλλά εγώ είμαι 100% σίγουρη πως πονάει και ο μεγαλύτερος τιμωρός είναι ο ίδιος ο εαυτός της! Για αυτό εσείς που την βρίζεται να ξέρεται πως έχει την μεγαλύτερη τιμωρία που μπορεί να νιώσει άνθρωπος.
Το να βρίζεται δεν βοηθάει ούτε το μωρό που έφηγε, ούτε τον εαυτό σας ούτε κανένα. Είναι ένας θλιβερός επίλογος πάνω από το σώμα ενός αθώου βρέφους ...

197....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Σαβ Ιαν 26, 2013 12:11 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
christina2006 θα συμφωνήσω μαζί σου γιατί κάπως έτσι νιώθω κι εγώ για την όλη κατάσταση...


198....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Κυρ Ιαν 27, 2013 11:44 pm

mpam


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα σας και καλη εβδομαδα...για να μην μπω στην διαδικασια να εξηγω πως λειτουργουν τα φορουμς,υπαρχει τροπος να μπορει να ελεγχει ο διαχειριστης την ip του μελους που εγγραφεται κτλ κτλ,οποτε δεν μπορει να γραφτει το ιδιο μελος με 566 διαφορετικα νικς και να βριζει.Απλα εδω ειναι ολιγον ξεφραγο το αμπελι και περιμενεις μολις γραψεις την αποψη σου,απο που θα σου ερθει το κοσμητικο επιθετο.

Και btw,μην καθεστε και ασχολειστε με ατομα τα οποια δεν εχουν τι να κανουν και μπαινουν στο νετ να βγαλουν το ψυχολογικο τους προβλημα.Μια χαρα συζητηση γινοταν μεχρι να αρχισουν να γραφουν οι ¨μορφωμενοι¨

199....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Δευ Ιαν 28, 2013 12:58 am

????????


Επισκέπτης
[quote="mpam"].................υπαρχει τροπος να μπορει να ελεγχει ο διαχειριστης την ip του μελους που εγγραφεται κτλ κτλ,οποτε δεν μπορει να γραφτει το ιδιο μελος με 566 διαφορετικα νικς και να βριζει.Απλα εδω ειναι ολιγον ξεφραγο το αμπελι και περιμενεις μολις γραψεις την αποψη σου,απο που θα σου ερθει το κοσμητικο επιθετο.........


μονο σε ενα κομματι θελω να σταθω, που ειχα ελλιπη ενημερωση κι εγω η ιδια.... η ΙP ειναι παααρα πολυ ευκολο να αλλαξει.....λιγες γνωσεις H/Υ ή ενα απο τα χιλιαδες προγραμματακια που κυκλοφορουν......

200....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... - Σελίδα 8 Empty Απ: ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.... Δευ Ιαν 28, 2013 3:29 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχει δικιο η arco iris το εχω προσεξει και εγω αυτο που λεει!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις