Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:
eirini.pav έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΥΡΟΔΟΤΗΣΩ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΩΔΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΚΑΙΡΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝΩΤΙΚΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ!!! ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΑΧΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ (ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΕΙΜΑΙ!). ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙΤΕ ΤΟ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ! ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΗΛ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΣΥΖΥΓΟΣ, ΕΡΩΜΕΝΗ ΚΤΛ? ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ (Ο ΡΟΛΟΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ!) ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΜΑΣΤΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΜΕΡΟΣ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΓΕΝΝΕΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ? ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΔΗΛ ΧΑΡΙΝ ΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΝΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΑΜΠΟΥ (ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ) ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΩΣ ΚΑΤΙ ΜΙΕΡΟ...!


γιατι απλά δεν θελω να δει ο κοσμος το στηθος μου! γι'αυτο! δεν νομιζω οτι χρειαζεται να το δει ο κοσμος γιατι ειμαι μανα και ειναι ιερη στιγμη και μέρος του γεννητικου συστηματος. ειναι το στηθος μου και δεν θελω να το δει κανεις!


ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΛΩΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ! ΟΥΤΕ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΙΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΥΤΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ! ΜΠΟΡΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΕΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΤΟΥ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ! ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ, ΟΠΩΣ ΛΕΣ! ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΩΣ ΚΑΚΟ!

μαλλον βλεπεις φαντασματα ! να πω για αλλη μια φορα οτι δεν ειμαι επιθετικη και σταματηστε επιτελους να χρωματιζεται με τον τονο που φανταζεστε τις αναρτησεις των άλλων! δηλαδη πρεπει ντε και καλά να συμφωνω σε ολα και αν δεν το κανω σημαινει πως κρινω τον αλλον?? δεν το καταλαβαινω πραγματικά, απαντησα στο γιατι πρεπει να κρύβω το στηθος μου, ετσι εγραψες, και σου απανταω οτι δεν θελω να το δουν γι'αυτο και θελω να το κρυψω! ποσο πια απλα να το πω για να καταλαβετε οτι δεν θελω να δει ο κοσμος το στηθος μου! και πιστεψε καθε αλλο παρα αυτο που νομιζεις δεν ειμαι! ειμαι 2 χρονια στο φορθμ , δεν εχω δημιουργησε ποτε προβλημα , και απαντησα μονο σημερα και εμπλεξα κιολας. επικοινωνιακη δεν ειμαι και ουτε εχω αναγκη από φιλιες ωστε να θελω να γινομαι και επικοινωνιακη γιατι καταλαβα οτι δεν το ειπες με την καλή την εννοια! και με χαρακτηριζεις χωρις να σου εκανα το ιδιο! επιθετική εγινες γιατι απλά δεν συμφωνησα μαζ σου! διαβασε στην αναρτηση σου στο κομματι που κανεις την ερωτηση και θα δεις πως ακριβως απαντησα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini.pav στις Σαβ Μαρ 16, 2013 12:36 pm, 1 φορά

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΥΡΟΔΟΤΗΣΩ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΩΔΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΚΑΙΡΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝΩΤΙΚΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ!!! ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΑΧΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ (ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΕΙΜΑΙ!). ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙΤΕ ΤΟ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ! ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΗΛ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΣΥΖΥΓΟΣ, ΕΡΩΜΕΝΗ ΚΤΛ? ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ (Ο ΡΟΛΟΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ!) ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΜΑΣΤΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΜΕΡΟΣ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΓΕΝΝΕΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ? ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΔΗΛ ΧΑΡΙΝ ΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΝΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΑΜΠΟΥ (ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ) ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΩΣ ΚΑΤΙ ΜΙΕΡΟ...!


Σ'άυτο ακριβως απαντησα δεν θελω να δουν το στηθος μου! που ειναι η επιθεση και που ο επικοινωνιακος σκοπος????????

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rinoula έγραψε:Να ρωτησω κατι; Το προβλημα ειναι αν μια μαμα θηλαζει διπλα σας στην καφετερια ή σο ιδιο τραπεζι ή αν θηλαζει χωρις να καλυπτεται; Αν δηλαδη σκεπαζεται σας πειραζει; Αυτο δεν εχω καταλαβει.

εγω προσωπικα θα θηλαζω δημοσια αλλα σκεπασμενη ! ελπιζω και τωρα να μην φανηκε επιθετική η αναρτηση μου! και επιτελους να εγινα κατανοητη οτι σεβομαι τον δμοσιο θηλασμο, δεν με προσβαλει αλλα δεν υπαρχει λογος να φαινεται το στηθος μασ!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνη κι εγω σκεπασμενη θηλαζα, περισσοτρο για να αποφυγω τα σχολια. Απλα καποια post που διαβασα μου δινουν την εντυπωση οτι δεν συμφωνουν με το θηλασμο εξω απο το σπιτι γενικα... Να παμε πιο περα, οχι εκει που καθομαστε κτλ, γι'αυτο ζητησα τη διευκρινιση οχι μονο απο εσενα βεβαια.

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η ΕΙΡΗΝΗ ΗΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ..ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΑΚΟΜΗ Κ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ..Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ...ΑΣ ΜΗ ΧΑΛΑΜΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..
Κ ΝΑΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ..ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω μιλησα για μενα! πραγματικα κουραστηκα σημερα με το θεμα! πρεπει να υπογραμμιζεις του αλλου τις αναρτησεις για να του δειξεις σε τι ακριβως απαντας !



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini.pav στις Σαβ Μαρ 16, 2013 12:48 pm, 1 φορά

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα δεν ειπα για την Ειρηνη συγκεκριμενα.

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zeta86 έγραψε:Η ΕΙΡΗΝΗ ΗΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ..ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΑΚΟΜΗ Κ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ..Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ...ΑΣ ΜΗ ΧΑΛΑΜΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..
Κ ΝΑΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ..ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..

ευχαριστω ρε ζετα γιατι με ειπαν και επικοινωνιακη!!!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rinoula έγραψε:Μα δεν ειπα για την Ειρηνη συγκεκριμενα.

οχι οχι δεν το ειπε ασχημα η κοπελα!

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ..ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ..ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ..Κ ΗΤΑΝ Κ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ..

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zeta86 έγραψε:ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ..ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ..ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ..Κ ΗΤΑΝ Κ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ..

ευχαριστω!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΑΠΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΜΟΝΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΙΕΣ! ΕΓΩ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑ ΤΟ ΜΑΣΤΟ ΩΣ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ ΕΝΟΣ ΜΩΡΟΥ, ΤΗΣ ΣΙΤΙΣΗΣ! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ? ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ? ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΑΜΠΟΥ!


ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΕΣΟ ΑΝΘΡΩΠΟ Η ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ! Η ΠΛΕΙΟΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΜΕΝΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΡΑΦΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΑ ΣΚΕΠΑΖΑΝ ΤΟ ΜΑΣΤΟ ΚΑΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ! ΕΑΝ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΙΑΝΕΣΤΕ ΑΠΟ ΕΝΑ Η' ΔΥΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΣΑΣΤΑΝ ΑΥΤΟΠΤΕΣ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΕ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΑΒΩ ΜΕΡΟΣ! ΑΠΛΩΣ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΩΤΙΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΠΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μα κουκλα μου μαλλον δεν ειδες ολο το θεμα! δυστυχως από αλλου ξεκιναει και καταληγει αλλου γιατι πάντα αναφερονται πολλα και διαφορα περιστατικά! οτι παρουσιασα ειναι αληθινο, εχει γινει και δεν καθολου σπάνιο οσο νομιζεις ! και δεν νομιζω οτι ειναι ταμπου το οτι δεν θελω ο κοσμος να δει το στηθος μου ασχετα με το αν ειμαι μανα! αυτο προσπαθω να εξηγησω τοση ωρα και δεν γινομαι κατανοητη!ειμαι λιγοτερο μανα αν δεν φανει το στηθος μου? δεν υπαρχει τιποτα μεμπτο στο θηλασμο ουτε στον δημοσιο! εγω απλά θα σκεπαζομουν !τόσο απλά γιατι δεν μένω στην Ουγκαντα!

F(X)


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δηλαδή εσύ Αφρούλα είσαι υπέρ ή κατά του να θηλάζουν τα μωρά σε δημόσια θέα και δίπλα να πίνουν καφέ και να τρώνε ; Γιατί ακόμα και στο σπίτι μου όταν ήθελα να θηλάσω πήγαινα στην κρεβατοκάμαρα μας .Θα μου πεις άλλες γυναίκες δεν έχουν πρόβλημα να θηλάζουν και όταν κάνουν παντζάρια στη κουζίνα τους αλλά όχι να τα βγάζουν τους μαστούς τους και σε θέα δημόσια.Δεν είμαστε αγελάδες στους στάβλους ούτε στους αγρούς αλλά ούτε και τσιγγάνες,πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε και αυτό δεν δείχνει πολιτισμό.Ασφαλώς και να σκεπάζονται όσες θέλουν να θηλάζουν στα καφέ ,δε χρωστάει τίποτα ο άλλος να μας βλέπει.Γιατί τέτοια επίθεση ; Εσένα αν σου αρέσει βγάλτα και δείχνε τα και στους άλλους όταν θηλάζεις ,εμένα δεν μου αρέσει όπως και σε πολλές άλλες κοπέλες.Είναι τόσο απλό.

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
"Δεν είμαστε αγελάδες στους στάβλους ούτε στους αγρούς αλλά ούτε και τσιγγάνες,πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε και αυτό δεν δείχνει πολιτισμό."

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ!!Η ΑΦΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ!!!Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΣΙΓΓΑΝΕΣ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΘΗΛΑΣΕΙ!!!ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΣΚΕΠΑΣΤΕΙ !ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΤ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΧΩΡΙΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ?ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ...ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΕΠΕΤΕΘΗΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΠΤΙΚΗ! ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΝΤΙΠΑΑΡΑΘΣΗ! ΕΣΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ F(X)! ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ! Very Happy


ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΙ ΟΝΟΜΑΤΙΖΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ! ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΤΣΙΓΓΑΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΥΓΚΑΝΤΑ! ΑΠΛΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ... ΕΑΝ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΜΠΤΟ, ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ, ΥΠΟΔΕΕΣΤΕΡΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΧΤΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΠΡΩΤΑ! ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΗΓΕΙ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΚΠΕΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟΣ ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΤΟΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ! Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΠΟΡΕΥΕΤΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΕΡΝΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΤΩΝ ΠΕΠΡΑΓΜΕΝΩΝ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΙΡΗΜΕΝΩΝ ΤΟΥ!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εννοω σην Ουγκαντα γυρνανε γυμνοστηθες γιατι ετσι ειναι η κουλτουρα τους οποτε δεν παρεξηγειτε ενω εδω γυρνας με ρουχα οποτε υπαρχει θεμα αν κυκλοφορησω γυνοστηθη! και επισης θα μιλήσω για μενα προσωπικα δεν ειδα πουθενα να μου εξηγεις οτι πηρα λάθος τους χαρακτηρισμους αρα προφανως καλα καταλαβα! καικαταληγουμε στο οτι ενω το ξεκινησες αποχωρεις γιατι ηρθες στα λογια μας! δεν γινεται να συμφωνουμε ολοι!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η συζητηση επισης εχει αυτην την εννοια! να πεφτουν στο τραπεζι διαφορετικες αποψεις! θα ηταν πολύ βαρετη η ζωη αν συμφωνουσαμε σε όλα!

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΡΚΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΟΡΟΥΣ ΟΠΩΣ "ΑΓΕΛΑΔΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΡΟΥΣ" "ΤΣΙΓΓΑΝΟΓΥΦΤΟΙ" Κ ΤΑ ΟΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ..

F(X)


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Συμφωνώ αλλά λαμβάνουμε υπόψη μας το σωστό έτσι όπως μια κοινωνία το έχει με άγραφο τρόπο καθορίσει.Και εγώ θα ήθελα να κυκλοφορώ γυμνή το Καλοκαίρι γιατί ζεσταίνομαι υπερβολικά αλλά δεν το κάνω γιατί υπάρχουν κάποιοι άγραφοι και γραπτοί νόμοι.Οι τσιγγάνες που η προηγούμενη κοπέλα ανέφερε ότι κάπου το είδε ίσως να το είδε σε ένα blog για θηλασμό που έχει μια φωτογραφία μιας τσιγγανοπούλας η οποία θηλάζει.Εμείς τι φταίμε γι αυτό ; Αν ήμουν και εγώ τσιγγάνα θα το θήλαζα και μέσα στις μούρες όλων αλλά δεν είμαι τσιγγάνα,είμαι Ελληνίδα που οι γονείς μου με έμαθαν να σέβομαι τους άλλους και τον εαυτό μου,να δίνω τη θέση μου σε εγκύους,ηλικιωμένους και ιερείς και γενικώς να σέβομαι την κάθε ώρα και την κάθε στιγμή που πρέπει ή όχι να κάνω κάτι αλλά και πως να το κάνω.Δεν διαφωνούμε αλλά απλά ήσουν κάπως απότομη και φάνηκε.Γιατί δηλαδή να αποδεχτώ κάτι για το οποίο διαφωνώ και γιατί να ισχύει σαν έστω εθιμικό δίκαιο κάτι που ταιριάζει στη δική σου ή στις άλλες διαφορετικές απόψεις και να μην ισχύει η δική μου άποψη ή η άποψη που έχουνε και άλλες κοπέλες σαν τη δική μου ;

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν χρειαζεται ομως να την πληρωνουν κοπελες που δεν χρησιμοποιησαν κανεναν επιθετικό προσδιορισμο και να χαρακτηριζονται!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η ελευθερια μου σταματαει εκει που αρχιζει η ελευθερια του άλλου!

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ..ΑΠΛΑ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΤΣΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕ ΟΣΕΣ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΑ..ΔΙΑΒΑΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ Κ ΔΕΣ..Κ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΑΣΠΑΣΤΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΚΑΝΕΝΟΣ..ΑΠΛΑ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΣΤΕ Κ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΘΕΜΑ Κ ΝΑ ΡΙΧΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑΣ..ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ Κ ΤΟ ΤΟΝΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΣΙΓΓΑΝΕΣ ΜΟΝΟ Η ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΓΝΩΜΗ EIRINI.PAV ΠΟΙΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΕΝΝΟΕΙΣ? Shocked ΕΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΙΕΣ! ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ Ο ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΦΤΟΣ ΟΠΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΝ ΕΚΛΑΜΒΑΝΩ ΩΣ ΚΑΠΩΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΑΠΟΛΥΤΟ!


ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ! ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΚΘΕΣΗΣ ΤΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑΣ ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΠΙΒΟΛΗΣ ΤΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΜΑΣ ΩΣ ΣΩΣΤΕΣ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΤΕΤΟΙΑ "ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ" ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΟΤΙ ΑΠΟΧΩΡΩ! Wink

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μου ειπε και ο αντρασ μου να βαζω κανα εικονιδιο για να μην φαινομαι αποτομη αλλα πραγματικα δεν ειμαι ! ειπες οτι τα χρησιμοποιω οπως θελω τα λεγομενα για να εξυπηρετησω τους επικοινωνιακους μου σκοπους! και πάλι φευγοντας με προσβαλεις μιλωντας για παιχνιδια εξουσιας! δεν εχω αυτη την τη προθεση αλλα δεν μου αρεσει να αφηνεις να αιωρουνται χαρακτηρισμοι και να φευγεις!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις