Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

????????


Επισκέπτης
εγω ουτε στο αυτοκινητο θα ηθελα να παει......αλλα να ριξει κατι πανω της......ειναι τοσο απλο.........καλα τι να πω....τοσα ματια καρφωμενα εγω φοβαμαι

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:
LindakiS έγραψε:
θέλει τεχνική, τρόπο, μαεστρία και προσοχή αλλιώς θα μας κλείσουν πίσω στις κουζίνες μας κ θα χουν κ δίκαιο. Οταν είσαι μάνα προτεραιότητα σου είναι το παιδί σου , κι οχι το αν θα δουλέψεις, θα πας στην τραπεζα, θα πας βόλτες αυτά είναι διευκολύνσεις που πάλι έχουν στόχο το παιδί μέσω της μάνας...

Στάσου βρε κοπέλα μου γιατί με μπέρδεψες. Από τη μια λες οτι η κάθε μάνα έχει το δικαίωμα να θηλάσει όπου θέλει, κ από την άλλη λες οτι δεν μπορεί να βγαίνει από το σπίτι κ να πηγαίνει σε τράπεζες, καφέ κτλ. Ε τότε, σε ποιο μέρος μπορεί να θηλάσει όπου θέλει? Μέσα στο σπίτι της? Δεν το καταλαβαίνω αυτό.

Εμένα η κόρη μου τρώει κάθε 2 ώρες, όχι γιατί το επέλεξα εγώ, αλλά γιατί τότε πεινάει. Την προηγούμενη εβδομάδα, αφού την τάισα πήγα στην τράπεζα να ληρώσω ενα δάνειο που έχω. Καθυστέρησα γιατί είχε κόσμο κ η μικρή μου ξαναπείνασε. Τι θα έπρεπε να κάνω δηλαδή, να μην πληρώσω την τράπεζα, ή να αφήσω το παιδί να κλαίει από την πείνα? Πήγα σε ένα πάρκο, την τάισα, κ δεν ενοχλήθηκε κανείς.

Κ το σχόλιο θα μας κλείσουν πίσω στις κουζίνες μας κ θα χουν κ δίκιο, ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω...

βλέπεις την διαφορά ?αυτο εννοω με την υπερβολή ! εσυ δεν εχεις περιθωριο ειναι 4 μηνων! οταν θα γινει 17 ή 24 δεν εχεις αλλες επιλογες ή θελει να μου πει η κυρια Σάντυ οτι μόνο με το γαλα της τρεφεται το παιδι! για μενα ειναι εντελως θεαθήναι όλο αυτο!

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ Κ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΣΑΣΤΙΣΕΙ...ΕΧΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΓΟΡΑΚΙ 9ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ Κ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΚΟΜΗ..ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΑΜΑΔΕΣ..ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΚΑΠΟΙΟΥ Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΙΑΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ??ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ??ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΘΕΜΑ ΛΕΣ Κ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΑΠΡΕΠΕΣ!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΤ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΤΕ ΕΝΟΣ ΕΙΤΕ ΔΥΟ ΕΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ..??ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ Κ ΟΛΟΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ,ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΟΧΛΕΙΤΑΙ ΑΣ ΜΗ ΚΟΙΤΑΞΕΙ..Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΑΙΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ ,ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΤΟΥ,ΓΤ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΓΑΛΑ..ΔΛΔ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΧΟΥΦΤΩΜΑΤΑ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΜΝΟΣΤΗΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΝΤΥΜΕΝΕΣ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ Κ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ??ΠΟΣΟ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ??ΔΛΔ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ??Κ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ..ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ..ΖΟΥΣΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ Η ΣΕ ΕΜΠΟΡΙΚΑ Η ΑΚΟΜΗ Κ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΓΚΑΚΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΖΟΥΝ...ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΠΡΟΣΒΟΛΗ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ..ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΑΕΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ ΜΑΓΙΟ Κ ΦΕΡΕΤΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ??
Η\' ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΑΣ?ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ Κ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ??ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΤ Κ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ,ΔΛΔ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΗ ΜΑΝΑ??ΑΔΙΑΦΟΡΗ??ΘΗΛΑΖΩ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΔΙΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ..ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ 9 ΜΗΝΩΝ ΕΙΤΕ 1 ΕΤΟΥΣ ΕΙΤΕ 2 ΕΤΩΝ..ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΝΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΟΥΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΑΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΞΙΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΘΗΛΑΖΟΥΣΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ..ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ Η ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΤΟΥ Κ ΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΜΥΡΙΖΟΥΝ...ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΣΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΜΑΣ???ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΓΤ ΝΑ ΦΑΝΕ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ??

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arco iris έγραψε:εγω ουτε στο αυτοκινητο θα ηθελα να παει......αλλα να ριξει κατι πανω της......ειναι τοσο απλο.........καλα τι να πω....τοσα ματια καρφωμενα εγω φοβαμαι

λεει πως ηταν καλυμμενη, που εγω δεν το πιστευω και να σου πω και το γιατι! αφου με την διαμαρτυρια θελουν να δειξουν πως δεν ειναι κατι κακο και πως το κανουν με όλα τα μέτρα( πασμινες , κασκολ, ποδιες) γιατι ουτε μια δεν ηταν καλυμμενη??? ουτε καν αυτη! εγω προσωπικα ετσι θα εκανα! θα εδειχνα πως ημουν οταν εγινε η παρατηρηση για να αποδειξω το ποσο υπερβολικος ηταν ο securiτας! αλλα δυστυχως ουτε μια δεν το εκανε!

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΕΙΣΕΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ Ο ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΘΗΛΑΣΜΟΣ?

????????


Επισκέπτης
αρχισε να παρεκτρεπεται η συζητηση για αλλη μια φορα
ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΗΛΑΣΕΙ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ
αλλα αν βαλει ενα πανακι στο στηθος δε θα παθει και τιποτα, το μωρο της θα προφυλλαξει απο τα καρφωμενα ματια

και ναι, με ενοχλουν οι γυμνοστηθες στην παραλια, γιατι δεν ξερω τι να πω στο παιδι μου.....αλλα δε συγκρινω με τιποτα τις γυμνοστηθες με μια μαμα που θηλαζει, δεν υπαρχει καμια συνειρμικη συγκριση καν για μενα.......

τοσο απολυτοι να μην ημασταν σ αυτη τη χωρα......

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zeta86 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ Κ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΣΑΣΤΙΣΕΙ...ΕΧΩ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΓΟΡΑΚΙ 9ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ Κ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΚΟΜΗ..ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΑΜΑΔΕΣ..ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΚΑΠΟΙΟΥ Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΙΑΣ ΜΑΜΑΣ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ??ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ??ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΘΕΜΑ ΛΕΣ Κ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΑΠΡΕΠΕΣ!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΤ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΤΕ ΕΝΟΣ ΕΙΤΕ ΔΥΟ ΕΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ..??ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ Κ ΟΛΟΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ,ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΟΧΛΕΙΤΑΙ ΑΣ ΜΗ ΚΟΙΤΑΞΕΙ..Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΑΙΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ ,ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΤΟΥ,ΓΤ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΓΑΛΑ..ΔΛΔ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΧΟΥΦΤΩΜΑΤΑ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΜΝΟΣΤΗΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΝΤΥΜΕΝΕΣ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ Κ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ??ΠΟΣΟ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ??ΔΛΔ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ??Κ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ..ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ..ΖΟΥΣΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ Η ΣΕ ΕΜΠΟΡΙΚΑ Η ΑΚΟΜΗ Κ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΓΚΑΚΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΖΟΥΝ...ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΠΡΟΣΒΟΛΗ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ..ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΑΕΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ ΜΑΓΙΟ Κ ΦΕΡΕΤΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ??
Η\' ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΑΣ?ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ Κ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ??ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΤ Κ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ,ΔΛΔ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΗ ΜΑΝΑ??ΑΔΙΑΦΟΡΗ??ΘΗΛΑΖΩ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΔΙΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ..ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ 9 ΜΗΝΩΝ ΕΙΤΕ 1 ΕΤΟΥΣ ΕΙΤΕ 2 ΕΤΩΝ..ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΝΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΟΥΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΑΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΞΙΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΘΗΛΑΖΟΥΣΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ..ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ Η ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΤΟΥ Κ ΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΜΥΡΙΖΟΥΝ...ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΣΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΜΑΣ???ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΓΤ ΝΑ ΦΑΝΕ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ??

πραγματικα κουραστηκα με το σχολιο και εμεις αν ειναι να τρωμε στις τουαλετες! αφου το πατε στα ακρα και με συγκρισεις ακυρες να πω και εγψ πως και το να κανεις ερωτα ειναι αναγκη και πολύ τρυφερη στιγμη και δενει το ζευγαρι κτλ αλλα δεν το κανουμε μπροστα σε ολο τον κοσμο! και ατην τελικη δεν καταλαβαινω την επιμονη γιατι πρεπει η να μην σκεπαστω για ναθηλασω ή να θηλάσω σε τουαλετα?? δεν μπορουμε να θηλάσουμε εκει που ειμαστε άλλα σκεπασμενες?? πρεπει όλα να τα τεντωνουμε δηλαδη? και επισης ποιος σου ειπε πως δεν με πειραζουν οι γυμνοστηθες στην παραλία??



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini.pav στις Σαβ Μαρ 16, 2013 12:23 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
για μενα η διαμαρτυρια ετσι επρεπε να γινει ακριβως οπως εγινε........γιατι θελανε να δειξουν ποσο απενοχοποιημενο ειναι.....τι σοι διαμαρτυρια θα ηταν αν ηταν καλυμενες, καλα εκαναν
αλλα ποτε δεν ειδα ουτε μια που να μην εχει ενα πανακι ρε παιδια που το εχετε δει αυτο το φατσα φορα??/ πανακι ολες εχουν εστω και για το παιδι, δεν ειδα ποτε καποια ολογυμνη
τι να πω......

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ..ΓΤ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ?ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΞΩ ΟΠΟΤΕ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ Η\' ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΞΩ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ?Κ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ..ΑΠΛΑ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΙΑΣ ΜΑΜΑΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΤΑΝ ΤΑΙΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΑ ΕΧΩ ΑΙΤΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Κ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ..

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζετα να σε ρωτησω κατι??? υπο αλλς συνθηκες εστω και για δευτερολεπτα θα εβγαζες το στηθος σε κοινη θέα?? δεν νομιζω . τοτε γιατι ολα ξεχνιουνται αμα θηλάζεις? θεωρω πως πρεπει να εισαι καλυμμενη! αυτη ειναι η γνωμη και οχι να μη θηλασεις δημοσια! δεν ξέρω πως αλλιως να το εξηγησω! ειναι η απαντηση μου στην προηγουμενη δημοσιευση σου στο γιατι μας προσβαλει ο δημοσιος θηλασμος.

????????


Επισκέπτης
zeta86 έγραψε:ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ..ΓΤ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ?ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΞΩ ΟΠΟΤΕ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ Η\' ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΞΩ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ?Κ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ..ΑΠΛΑ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΙΑΣ ΜΑΜΑΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΤΑΝ ΤΑΙΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΑ ΕΧΩ ΑΙΤΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Κ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ..

αν για σενα εχει σχεση η γυναικα που θηλαζει με τη γυμνοστηθη στην παραλια δεν εχω να πω κατι ....... για μενα ειναι δυο τελειως διαφορετικα πραγματα, με την εννοια οτι το πρωτο με ενοχλει θανασιμα ενω το δευτερο μπορω να το καταλαβω.....αυτο ειπα

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ Η ΠΑΣΜΙΝΑ Κ ΤΗ ΡΙΧΝΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΩ..ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΘΕΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΠΑΣΤΕΙ..ΑΠΛΑ...
Κ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ..
ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΤΗ ΘΕΩΡΩ ΙΕΡΗ ΙΣΩΣ ΓΤ ΘΕΩΡΩ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ..ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΕΞΩ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΗ ΦΑΝΕΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Κ ΑΝ ΦΑΝΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ!!!!Κ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΝΑΙΤΙΑ ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΘΕΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΑΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ..ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ARCO IRIS ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ..ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΩΡΑ..ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ Η ΓΥΜΝΟΣΤΗΘΗ ΜΕ ΜΙΑ ΘΗΛΑΖΟΥΣΑ!!!ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ..ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΙΑΣ ΘΗΛΑΖΟΥΣΑΣ..ΕΡΩΤΗΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΑΝ ΘΑ ΒΓΑΖΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΑΝ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΑ..ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ???

????????


Επισκέπτης
δε βρισκω οτι διαφωνουμε σε κατι τοτε
απλα καποιες κοπελες νομιζουν οτι επειδη λεμε να ριξουν κατι πανω τους τις στειλαμε στις αντρικες τουαλετες να θηλασουν.......και για να μιλησω για τον εαυτο μου εκατο φορες ειπα να μην απομακρυνθουν καν.......
τεσπα δεν εχω κατι αλλο να προσφερω στο θεμα καλη σας συνεχεια

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΞΕΡΩ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΕΓΡΑΨΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΤ ΑΠΛΑ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΕ ΜΗΤΡΟΛΑΓΝΕΙΑ ΡΩΓΕΣ ΠΟΥ ΣΤΑΖΟΥΝ Κ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγνωμη οσες μανουλες εχω δει εγω να θηλαζουν και ειναι πολυ λιγες αυτες[μαλλον για κατι τετοια ειναι τοσες λιγες]δεν ειδα καμια να ''πεταει''το βυζι της εξω επιδεικτικα.συγνωμη δεν ξερω τι εχετε δει εσεις.
αυτα μας πειραξαν?πιο προκλητικο θεωρω το ανυπαρκτο σορτσακι το καλοκαιρι παρα μια μανουλα που ταιζει το μωρο της...αλλωστε για να μιλησουμε επανω στο θεμα η εν λογο κυρια ειπε οτι ηταν καλυμενη αν δεν κανω λαθος.

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζετα εσυ το πηρες προσωπικα και το εκανες και προσωπικο! Δυστυχως δεν με αξιωσε ο θεος ακομα να γινω μανα και να καταλαβω το ποσο ιερο πραμα ειναι η μητροτητα! με το δικο μου φτωχο μυαλο πιστευω πως οταν με το καλο γινω μανα θα θελω οταν θηλαζω να ειμαι εγω και το μωρο μου γιατι εχω ακουσει απο ολες εσας τις μανες ποσο ιερο πραγμα ειναι ενα μωρο που θηλάζει και σιγουρα δεν θα το κάνω στο cosmos.δεν συνεχιζω αλλο τη κουβεντα γιατι δυστυχως οσες θηλαζετε το παιρνετε προσωπικα και δεν λετε να καταλαβαιτε πως δεν εννοουμε να ειστε στη εξορια οσες θηλάζετε αλλα δεν δεχεστε οτι υπαρχουν και γυναικες που δεν το κανουν διακριτικα! δυστυχως σε αυτο το φορουμ παντα αυτη ειναι η εξελιξη των συζητησεων γι'αυτο και μιλαω σπανια! την καλημερα μου και οπως ειπε και ο Πανουσης Βυζακια εξω λοιπον!( χιουμοριστικο ειναι μη παρεξηγησει καμια , μου κόλλησε γιατι τοση ωρα μιλαμε για στηθος)! Καλημερα να εχουμε!

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κορίτσια μ'αρέσει που ενώ ουσιαστικά συμφωνούμε, κολλάμε σε λεπτομέρειες.

Συμφωνώ ότι μερικές κοπέλες μπορεί να μη τους αρέσει να φαίνεται το στήθος στη διάρκεια του θηλασμού.(εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα) Πρέπει να κάνουμε ψηφοφορία να δούμε πόσες έχουμε δει κάποια μαμά να θηλάζει λάιβ, μπροστά μας σε δημόσιο χώρο και να μην το κάνει διακριτικά. Αν από τις 1000 μαμάδες έχουν δει οι τρεις κι αυτές από μια φορά, ε τότε τζάμπα οι ώρες που φάγαμε να το συζητάμε. 'Ετσι, για να ξέρουμε αν υπάρχει λόγος να σφαζόμαστε ή μιλάμε θεωρήτικά.

Όσο για το αν κάτι προσβάλλει την αισθητική μας, είναι μεγάλο θέμα, κυρίως γιατί είναι τόσο μα τόσο υποκειμενικό. Εμένα πχ με ενοχλεί το βάψιμο με τη μπατανόβουρτσα, τα ψεύτικα νυχια και το ψεύτικο μαύρισμα, Ειλικρινά, θα ήθελα να υπάρχει νομοθετική ρύθμιση να τα απαγορεύει. Δε γίνεται όμως, ακριβώς γιατί ειναι τόσο υποκειμενικό.

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zeta86 έγραψε:ARCO IRIS ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ..ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΩΡΑ..ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ Η ΓΥΜΝΟΣΤΗΘΗ ΜΕ ΜΙΑ ΘΗΛΑΖΟΥΣΑ!!!ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ..ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΙΑΣ ΘΗΛΑΖΟΥΣΑΣ..ΕΡΩΤΗΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΑΝ ΘΑ ΒΓΑΖΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΑΝ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΑ..ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ???

για να μην μεινεις με την απορια , κατι τελευταιο, εννοω (και παντα με βαζει τις δικες μου εμπειριες) πως μεχριν να βγαλεις το στηθος εξω και να βολεψεις το μωρο περνανε καποια δευτερολεπτα που ειναι ολα στη φορα και που θα ειχε αποφευχθει αν ησουν σκεπασμενη ! εγω εχω δει απειρα τετοια περιστατικα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini.pav στις Σαβ Μαρ 16, 2013 12:56 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
eirini exeis pm

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ..ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ ΦΤΩΧΟ..ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ Κ ΣΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΟΠΩΣ Κ ΑΝ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΤ'ΙΔΙΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΞΩ Κ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΕΙΣ..ΤΟ ΟΤΙ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ Κ ΕΞΩ..Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΧΩΡΟΙ ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΕΙΣ..Κ ΡΩΤΗΣΕΣ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΘΑ ΒΓΑΖΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΝΑΙΤΙΑ ΕΞΩ..ΕΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΣΧΟΛΙΑ Κ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ..Κ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΕΞΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ..ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ...ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΜΙΑΣ..ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΓΜΕΝΕΣ ΡΩΓΕΣ ΠΟΥ ΣΤΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΓΙΑ ΜΗΤΡΟΛΑΓΝΕΙΑ Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ..ΑΥΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ..

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zeta86 έγραψε:ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ..ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ ΦΤΩΧΟ..ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ Κ ΣΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΟΠΩΣ Κ ΑΝ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΤ'ΙΔΙΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΞΩ Κ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΕΙΣ..ΤΟ ΟΤΙ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ Κ ΕΞΩ..Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΧΩΡΟΙ ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΕΙΣ..Κ ΡΩΤΗΣΕΣ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΘΑ ΒΓΑΖΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΝΑΙΤΙΑ ΕΞΩ..ΕΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΣΧΟΛΙΑ Κ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ..Κ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΕΞΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ..ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ...ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΜΙΑΣ..ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΓΜΕΝΕΣ ΡΩΓΕΣ ΠΟΥ ΣΤΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΓΙΑ ΜΗΤΡΟΛΑΓΝΕΙΑ Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ..ΑΥΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ..

προς θεου δεν ειπα οτι χαρακτηρισες εσυ ετσι το μυαλ μου και με τιποτα δεν εννουσα και εγω αυτα τα σχολια που ειπες οτι ειπωθηκαν για ρογες κτλ, ουτε θεωρω οτι καποιου του σηκωνετε κτλ, ! γι'αυτο ομως τονισα και οτι ειναι οι δικες μου εμπειριες , αυτα που εχω δει εγω και ισως γι'αυτο δεν μπορω να γινω κατανοητη! ο καθενας με τα βιωματα του!

zeta86

zeta86
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΚΡΑΝΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ..ΗΤΑΝ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΘΙΓΟΥΝ ΤΗ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΗΤΕΡΑ Ή ΜΗ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΘΕΜΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ..

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μη στεναχωριεσαι! δεν εγινε και τιποτα!

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zeta86 έγραψε:ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΚΡΑΝΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ..ΗΤΑΝ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΘΙΓΟΥΝ ΤΗ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΗΤΕΡΑ Ή ΜΗ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΘΕΜΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ..

Ναι αυτό με τη μητρολαγνεία ήταν κομματάκι βαρύ. Τα υπόλοιπα με τα γάλατα που τρέχουν κτλ ήταν κουβέντες του Τρολαντώνη, μη χαλιέσαι, μας έχει πει λεσβίες, βρωμιάρες, καριόλες και τσόλια. Εγω μόνο τα 'χω ακούσει από 2 διαφορετικά προφίλ του.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις