Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

76Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Κυρ Σεπ 14, 2014 8:01 am

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λοιπόν. Καταρχήν να ξεκαθαρίσουμε κάτι. Ούτε επέκρινα την κοπέλα αυτή μπροστά της, για το πως μεγαλώνει ή πως κοιμίζει το μωρό της ή πως το ταίζει ή πως του φέρεται. Για μένα τα κάνει όλα ΛΑΘΟΣ αλλά ποτέ δεν το έμαθε τουλάχιστον από το δικό μου στόμα. Το τι συζητάμε εδώ είναι μια άλλη ιστορία είναι η γνώμη μου μεσα από τα βιώματα που έχω με άλλες μαμάδε που είμασταν αρκετά κοντά, με ανήψια που έχω μεγαλώσει και έχω το δικαίωμα νομίζω να εκφράσω τη γνώμη μου αν ΘΕΩΡΩ πως κάποιος τρόπος είναι σωστός ή όχι ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΑ. Παραδείγματος χάρη, δεν χρειάζεται να είμαι πρωθυπουργός για να εκφράσω τη γνώμη ότι ο ΓΑΠ ήταν μ@λάκας. Πάει αυτό νομίζω ότι είναι κατανοητό.
Τώρα, η ενστασή μου, και το παράπονο μου, ήταν ΜΟΝΟ στη συμπεριφορά της συγκεκριμένης ηλίθιας απέναντι μου. Νομίζω πως δεν χρειάζεται να ζήσεις την μητρότητα για να διαχωρίσεις τη είναι ευγενικό, τι αγενές και τι απαράδεκτο! ΕΚΤΟΣ, και αν κάποιες κρύβονται πίσω από το γεγονός της μητρότητας για να δικαιολογήσουν τις απαράδεκτες συμπεριφορές τους. Είμαι σίγουρη όπως έχω γράψει και σε προηγούμενο ποστ, ότι στο τελος μένουν μόνες χωρίς ζωή και καλά να πάθουν! Να μάθουν να φέρονται σαν άνθρωποι και όχι σαν ΖΩΑ (αν και αγαπω τα ζωάκια). Δεν θα πέσω σε επίπεδα (θα γελάσω και χαχαχα και κανε παιδι και μη μιλας στο φορουμ γιατι δεν εισαι μανα... νομίζω ότι είμαι 35 και όχι 5 και πιστεύω πως είμαι και νοήμων άνθρωπος να κατάλβω οτι μέσα στο φόρουμ κυκλοφορούν πολλοί διαφορετικοι αριθμοί IQ. Κατανοητό και σεβαστό. Αλλά δεν θα αντιπαρατεθώ. Αυτό που είπα είναι ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ, και απλά αποτι κατάλαβα κάποιες έχετε φερθεί με τον ίδιο τρόπο σε φίλους ή φίλες και απλα θέλετε να δικαιολογήσετε την πράξη σας, μόνο που η ΑΓΕΝΕΙΑ δεν δικαιολογείται σε καμία περίπτωση. ΣΕ ΚΑΜΙΑ. Πάντα υπάρχει ένας όμορφος τρόπος να πεις σε κάποιον αυτό που θέλεις αλλα το να κάθεσαι επιδεικτικά μπροστα μου μιση ώρα πηγαίνοντας πανω κάτω ένα μωρό που κλείνανε τα μάτια του (αν το ακουμπούσε κάπου ΘΑ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ) και να κλεινεις τα φώτα και να μην προσφέρεις κάτι στη γιορτή σου και να ζητάς να ψιθυρίζουμε. Ε συγνώμη αλλά δεν έχει να κάνει με τις προτεραιότητες μιας μάνας αλλά με ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ.

77Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Κυρ Σεπ 14, 2014 8:35 am

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Jannete έγραψε: ΕΚΤΟΣ, και αν κάποιες κρύβονται πίσω από το γεγονός της μητρότητας για να δικαιολογήσουν τις απαράδεκτες συμπεριφορές τους. και απλά αποτι κατάλαβα κάποιες έχετε φερθεί με τον ίδιο τρόπο σε φίλους ή φίλες και απλα θέλετε να δικαιολογήσετε την πράξη σας, μόνο που η ΑΓΕΝΕΙΑ δεν δικαιολογείται σε καμία περίπτωση.

Όταν βλέπεις ότι ο άλλος υπερασπίζεται κάτι με τέτοια μανία και δεν δέχεται απλά ότι διαφωνείτε, τότε μου επιτρέπει κι εμένα να υποθέσω, ότι ναι, υπάρχει το ενδεχόμενο να έχουν φερθεί με τον ίδιο αγενή τρόπο και νιώθουν να ταυτίζονται με την κοπέλα που περιγράφεις.

Μια γνωστή της αδερφής μου 24-25 χρονών μανούλα, δεν αφήνει τους επισκέπτες να ακουμπάνε καν το μωρό, ούτε να το χαϊδέψουν λίγο στο κεφαλάκι, ούτε να του ακουμπήσουν λίγο τα δαχτυλάκια και γενικά τους έχει όλους σε απόσταση καραντίνας και ενώ στην αρχή πηγαίνανε επίσκεψη πολύ ενθουσιασμένοι τώρα πάνε κάπως ξενερωμένοι. Είπα στην αδερφή μου όταν το έμαθα ότι "που ξέρεις, μπορεί κι εγώ έτσι να κάνω, ίσως και να την καταλαβαίνω την κοπέλα που φοβάται.."

Αλλά όταν η αδερφή μου πάει επίσκεψη εκεί πέρα, η άλλη μιλάει μόνο για το πότε το μωρό είπε "μπα" και πότε έκλασε το μωρό και πότε άλλαξε πλευρό στην κούνια.
Μου θύμισε λίγο αυτήν που λες, απ'τη μία να βάζουν κανόνες που σε απομακρύνουν και σε αποξενώνουν απ'την όλη κατάσταση και απ'το μωρό τους, και απ'την άλλη να περιμένουν ότι θα δείξεις ενδιαφέρον για την κάθε λεπτομέρεια που αφορά το εν λόγω μωρό. Ε όχι ρε κοπελιά, αν με κάνεις να νιώθω ότι είμαι τόσο "τοξική" και επιβλαβής για το μωρό σου, μετά μην κάθεσαι να με ζαλίζεις με λεπτομέρειες για τις οποίες δεν με βοηθάς να ενδιαφερθώ.. Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 4872

78Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Κυρ Σεπ 14, 2014 9:15 am

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Chris_E έγραψε:
Jannete έγραψε: ΕΚΤΟΣ, και αν κάποιες κρύβονται πίσω από το γεγονός της μητρότητας για να δικαιολογήσουν τις απαράδεκτες συμπεριφορές τους. και απλά αποτι κατάλαβα κάποιες έχετε φερθεί με τον ίδιο τρόπο σε φίλους ή φίλες και απλα θέλετε να δικαιολογήσετε την πράξη σας, μόνο που η ΑΓΕΝΕΙΑ δεν δικαιολογείται σε καμία περίπτωση.

Όταν βλέπεις ότι ο άλλος υπερασπίζεται κάτι με τέτοια μανία και δεν δέχεται απλά ότι διαφωνείτε, τότε μου επιτρέπει κι εμένα να υποθέσω, ότι ναι, υπάρχει το ενδεχόμενο να έχουν φερθεί με τον ίδιο αγενή τρόπο και νιώθουν να ταυτίζονται με την κοπέλα που περιγράφεις.

Μια γνωστή της αδερφής μου 24-25 χρονών μανούλα, δεν αφήνει τους επισκέπτες να ακουμπάνε καν το μωρό, ούτε να το χαϊδέψουν λίγο στο κεφαλάκι, ούτε να του ακουμπήσουν λίγο τα δαχτυλάκια και γενικά τους έχει όλους σε απόσταση καραντίνας και ενώ στην αρχή πηγαίνανε επίσκεψη πολύ ενθουσιασμένοι τώρα πάνε κάπως ξενερωμένοι. Είπα στην αδερφή μου όταν το έμαθα ότι "που ξέρεις, μπορεί κι εγώ έτσι να κάνω, ίσως και να την καταλαβαίνω την κοπέλα που φοβάται.."

Αλλά όταν η αδερφή μου πάει επίσκεψη εκεί πέρα, η άλλη μιλάει μόνο για το πότε το μωρό είπε "μπα" και πότε έκλασε το μωρό και πότε άλλαξε πλευρό στην κούνια.
Μου θύμισε λίγο αυτήν που λες, απ'τη μία να βάζουν κανόνες που σε απομακρύνουν και σε αποξενώνουν απ'την όλη κατάσταση και απ'το μωρό τους, και απ'την άλλη να περιμένουν ότι θα δείξεις ενδιαφέρον για την κάθε λεπτομέρεια που αφορά το εν λόγω μωρό. Ε όχι ρε κοπελιά, αν με κάνεις να νιώθω ότι είμαι τόσο "τοξική" και επιβλαβής για το μωρό σου, μετά μην κάθεσαι να με ζαλίζεις με λεπτομέρειες για τις οποίες δεν με βοηθάς να ενδιαφερθώ.. Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 4872
Α οχι. Οχι. ΟΧΙ!! Δεν μπορείς να έχεις άποψη. Δεν εισαι μάνα! Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 215994 Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 215994 Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 215994

79Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Κυρ Σεπ 14, 2014 9:56 am

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Jannete έγραψε:
Α οχι. Οχι. ΟΧΙ!! Δεν μπορείς να έχεις άποψη. Δεν εισαι μάνα! Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 215994 Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 215994 Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 215994

Αχαχα, οκ ξαναμπαίνω να γράψω σε 4 μήνες τότε.Laughing

Έλα μωρέ τώρα..Εγώ που δεν είμαι μάνα έχω και μια δικαιολογία να μπαίνω και να γράφω στο "Περί ανέμων και υδάτων." Οι άλλες που υποτίθεται είναι μανάδες και "παίζουν το φόρουμ στα δάχτυλα" και μπαίνουν να κάνουν ρεσιτάλ κακαρίσματος και επίκρισης τι δικαιολογία έχουν; Που τον βρίσκουν τόσο χρόνο; Wink

80Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Κυρ Σεπ 14, 2014 12:14 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ ΠΟΤΕ δεν πηγαίνω επισκέψεις σε σπίτια με μωρά και ειδικά ακάλεστη affraid affraid affraid !!!! Αλλά και αν το κάνω δεν κάθομαι πάνω από μισή ώρα, και κόβω κίνηση να δώ αν με παίρνει έστω και μισή ώρα. Πιστεύω είναι ΑΓΕΝΕΙΑ να πας σε σπίτι με μωρό και να στρογγυλοκαθήσεις ακόμα κι αν είναι μέρα γιορτινή!
Επίσης έχω μάθει απ' το σπίτι μου (ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ) να μην κρίνω τους γύρω μου αλλά ούτε και τις επιλογές τους α' τη στιγμή που δεν μου δημιουργούν πρόβλημα!!!! Γι αυτό και δεν δέχομαι να με κρίνουν!!!! Με γεια της με χαρά της. Έτσι επέλεξε έτσι κάνει. Στην τελική δεν ζήτησε να της το κοιμήσουμε. Σωστα?
Σας εύχομαι όταν με το καλό κάνετε δικά σας να είναι γκρινιάρικα και να μην κοιμούνται. Μετά τα ξαναλέμε!!! Όχι για να σας δώσουμε συμβουλές αντιμετώπισης της κατάστασης, αλλά να γελάσουμε λίγο και να αρχίσουμε την κριτική εκ του ασφαλούς!!!! Εύχομαι πραγματικά να πιάσουν οι ευχές μου και όταν αποκτήσετε παιδάκια να τα προσαρμόσετε τόσο γρήγορα στο πρόγραμμά σας!!!! Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 417472 Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 417472 Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 417472 Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 417472 Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 417472

Υ.Γ. Εγώ που τα λέω ΌΛΑ αυτά έχω μάθει το μωρό μου να κοιμάται σε φασαρία, δεν έχω στερηθεί ποτέ έξοδο (καλά δεν πήγα και στα μπουζούκια) και στο σπίτι μας έρχονται σχεδόν καθημερινά τώρα το καλοκαίρι φίλοι!!!! Ααααααα και το μεγαλώνουμε ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΙ με τον άντρα μου χωρίς ΚΑΜΙΑ βοήθεια!!!!

81Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Κυρ Σεπ 14, 2014 12:22 pm

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
roodie έγραψε:
Σας εύχομαι όταν με το καλό κάνετε δικά σας να είναι γκρινιάρικα και να μην κοιμούνται. Μετά τα ξαναλέμε!!! Όχι για να σας δώσουμε συμβουλές αντιμετώπισης της κατάστασης, αλλά να γελάσουμε λίγο και να αρχίσουμε την κριτική εκ του ασφαλούς!!!! Εύχομαι πραγματικά να πιάσουν οι ευχές μου και όταν αποκτήσετε παιδάκια να τα προσαρμόσετε τόσο γρήγορα στο πρόγραμμά σας!!!!

Ελπίζω μιλώντας στον πληθυντικό να μην αναφέρεσαι και σε μένα γιατί δεν θα αντέξω να πω για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ότι εγώ διατηρώ τις επιφυλάξεις μου και θεωρώ πολύ πιθανό να κάνω τα ίδια όταν είμαι μαμά. Ειλικρινά, έχει κατέβει το IQ του φόρουμ γύρω στους 30 βαθμούς σήμερα, μην το τερματίσουμε..

Όχι άλλο κάρβουνο.. Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 585182

82Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Κυρ Σεπ 14, 2014 12:38 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γενικά μιλούσα!!!! Ακόμα και σε αυτούς που τα σκέφτονται και δεν τα έχουν εκφράσει Laughing Laughing Laughing Laughing

Όσο για το Ι.Q των μελών του φόρουμ? Ούτε αυτό είμαι ικανή να το κρίνω!!!! Wink Wink Wink


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

83Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Κυρ Σεπ 14, 2014 12:46 pm

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γιατι ολοι ψαχνουν αντιμτ ? τ εχουμε πει τοσες φορες δν υπαρχει!!! ειμαστε μονες μας εδω μεσα δν ειδατε στο θεμα κακοβουλη χρηστες τ εγινε κ ολλες εδω ειμαστε αν υπηρχε δν θα τρογαμε μια διαγραφη ?
το να εχεις ανηψια η να εισαι εγκυος δν σημαινη οτι ξερεις τ εστι παιδι
κρις κ ζανετ θελω την γνωμησας εγω πηγα πριν βολτα τον μικρο ολα καλα ολα ωραια μεχρι που ειδε το καθησμα του αυτοκινη του επι 5 λεπτα προσπαθουσα να το βαλο να κατση που παντα καθετε μονο του
δευτερο σκηνηκο πηγαμε στο παρκο κ δν ηθελε να κατση κατω να παιξη μολις ειδε την λακοβητσα με το νερακι εκατσε κ φυσηκα δν ηθελε να σηκοθη
κ σας ρωταο εσεις τ θα κανατε ? εδω κολαει το γεινε μανα προτα

84Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Κυρ Σεπ 14, 2014 12:53 pm

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ξεχασα να πω οτι ειχα παει για καφε με κατι φιλους κ ο μικρος δν καθοταν στο τραπεζι εκλεγε ηθελε να πηγενει αναμεσα στα τραπεζια κ ολη την ωρα τον κυνηγαγα κ δν τους ειδα καθολου καποια στιγμη λιγο πριν φυγουμε που τον πηρε ο φιλος του αντρα μ να τον παει βολτα. λεες να παρεξηγηθηκαν κρις κ ζανετ ?

85Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Κυρ Σεπ 14, 2014 4:38 pm

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τελικά εδώ μέσα επικρατεί καθεστώς γυναικείων φυλακών απ'ότι φαίνεται. Βλέπουμε ποια είναι καινούργια και πάμε να ρίξουμε όλα μας τα απωθημένα και την επιθετικότητα  πάνω της. Ή να την προκαλέσουμε, ή να την τσεκάρουμε και άλλα τέτοια κουραστικά.
Και αλίμονο στην κάθε καινούργια που ΤΟΛΜΑΕΙ  να έχει δική της γνώμη, να αμφισβητήσει εσάς τις παλιές καραβάνες και να μην κάνει τουμπεκί σ'αυτά που της λέτε..

Έλα, το 'χουμε δει και σε άλλα γυναικεία forum το παραμύθι, το είδαμε και εδώ σε προηγούμενα θέματα, που ανέβηκαν παλιότερα, πριν γίνω μέλος (όταν έγινα μέλος διάβασα μερικά παλιά θέματα, ευτυχώς που είναι διαθέσιμα δηλαδή, για να καταλαβαίνουμε και τι φρούτο είστε η καθεμιά σας εδώ μέσα)  και την πέφτατε πάλι στις καινούργιες σαν τα σκυλιά που προσπαθούν να μαρκάρουν την περιοχή τους. Δεν τολμάει μια κοπελίτσα να κάνει μια ερώτηση και ανοίγουν οι πύλες της κολάσεως. Μπορώ να παραθέσω τα quotes αν γουστάρετε. Βρωμάει από 100 μέτρα το πράγμα..

Δυστυχώς για σας, ενώ προσπαθείτε να υποστηρίξετε η μία την άλλη τελικά τα κάνετε χειρότερα και ρεζιλέυεστε γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ επιχειρήματα.

Όταν η Ζανέτ έχει ξεκαθαρίσει 80 φορές ότι δεν σχολιάζει το πως ανατρέφει η κάθε μία το παιδί της αλλά το πως φέρθηκε η άλλη στους καλεσμένους, και εσείς πάλι αμύνεστε περί ανατροφής των παιδιών, ε, ντάξει είναι ξεκάθαρο ότι έχετε ξεμείνει από λογικά επιχειρήματα και το γυρνάτε πάλι στα ίδια και τα ίδια μπας και αποπροσανατολίσετε τη συζήτηση. Τα αναμασάτε, λέτε και ξε-λέτε και το καταντάτε αηδία το θέμα.

Όσο για την ευχή που έδωσες roodaki στο αρχικό σου σχόλιο, μόνο ένας πολύ πικρόχολος  και μίζερος άνθρωπος θα ευχόταν κάτι τέτοιο σε μια μέλλουσα μάνα. Όπως και τις επιθετικές φωτογραφιούλες με τα γνωμικά που πόσταρες στο δεύτερο σχόλιο. Όποτε άσε τα "εγώ δεν είμαι ικανή να κρίνω" γιατί η κακοήθεια βγάζει μάτι. Δεν κρίνεις αλλά κατά τ'άλλα μια χαρά ξέρεις να αποκαλείς τους άλλους "stupid" μέσω φωτογραφιών..


Λυπάμαι, δεν το'χεις ούτε εσύ. Neext!

86Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 3:35 am

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zanette εγω θεωρω ότι εχεις ολο το δικιο και από ότι διαβασα τους ειχατε βοηθησει και οικονομικα καποια στιγμη αλλα προφανως δεν σεβαστηκε ουτε αυτό και η συμπεριφορα της ηταν απαραδεκτη για εμενα !μπορουσε να σας το πει με πιο ωραιο τροπο ολες ξερουμε από παιδια και από ξενυχτια κλαμματα και ολες τις δυσκολιες που εχουν τα μικρα αλλα η ξυνιλα ,η αγενεια και το κομπλεξ δεν εχει καμια σχεση με την μητροτητα

87Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 5:02 am

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Chris_E έγραψε:Τελικά εδώ μέσα επικρατεί καθεστώς γυναικείων φυλακών απ'ότι φαίνεται. Βλέπουμε ποια είναι καινούργια και πάμε να ρίξουμε όλα μας τα απωθημένα και την επιθετικότητα  πάνω της. Ή να την προκαλέσουμε, ή να την τσεκάρουμε και άλλα τέτοια κουραστικά.
Και αλίμονο στην κάθε καινούργια που ΤΟΛΜΑΕΙ  να έχει δική της γνώμη, να αμφισβητήσει εσάς τις παλιές καραβάνες και να μην κάνει τουμπεκί σ'αυτά που της λέτε..

Έλα, το 'χουμε δει και σε άλλα γυναικεία forum το παραμύθι, το είδαμε και εδώ σε προηγούμενα θέματα, που ανέβηκαν παλιότερα, πριν γίνω μέλος (όταν έγινα μέλος διάβασα μερικά παλιά θέματα, ευτυχώς που είναι διαθέσιμα δηλαδή, για να καταλαβαίνουμε και τι φρούτο είστε η καθεμιά σας εδώ μέσα)  και την πέφτατε πάλι στις καινούργιες σαν τα σκυλιά που προσπαθούν να μαρκάρουν την περιοχή τους. Δεν τολμάει μια κοπελίτσα να κάνει μια ερώτηση και ανοίγουν οι πύλες της κολάσεως. Μπορώ να παραθέσω τα quotes αν γουστάρετε. Βρωμάει από 100 μέτρα το πράγμα..

Δυστυχώς για σας, ενώ προσπαθείτε να υποστηρίξετε η μία την άλλη τελικά τα κάνετε χειρότερα και ρεζιλέυεστε γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ επιχειρήματα.

Όταν η Ζανέτ έχει ξεκαθαρίσει 80 φορές ότι δεν σχολιάζει το πως ανατρέφει η κάθε μία το παιδί της αλλά το πως φέρθηκε η άλλη στους καλεσμένους, και εσείς πάλι αμύνεστε περί ανατροφής των παιδιών, ε, ντάξει είναι ξεκάθαρο ότι έχετε ξεμείνει από λογικά επιχειρήματα και το γυρνάτε πάλι στα ίδια και τα ίδια μπας και αποπροσανατολίσετε τη συζήτηση. Τα αναμασάτε, λέτε και ξε-λέτε και το καταντάτε αηδία το θέμα.

Όσο για την ευχή που έδωσες roodaki στο αρχικό σου σχόλιο, μόνο ένας πολύ πικρόχολος  και μίζερος άνθρωπος θα ευχόταν κάτι τέτοιο σε μια μέλλουσα μάνα. Όπως και τις επιθετικές φωτογραφιούλες με τα γνωμικά που πόσταρες στο δεύτερο σχόλιο. Όποτε άσε τα "εγώ δεν είμαι ικανή να κρίνω" γιατί η κακοήθεια βγάζει μάτι. Δεν κρίνεις αλλά κατά τ'άλλα μια χαρά ξέρεις να αποκαλείς τους άλλους "stupid" μέσω φωτογραφιών..


Λυπάμαι, δεν το'χεις ούτε εσύ. Neext!
chris πραγματικά ασχολείσαι πολύ. Η καθεμία έχει τα θεματάκια της, ας τα βγάλει σε ένα φόρουμ, δεν τρέχει και τίποτα την ώρα μας περνάμε, βλέπουμε και διαβάζουμε ότι ανωμαλία υπάρχει σε αυτον τον κόσμο μέσω ίντερνετ, ε, θα το αντέξω και αυτό, δεν μασάμε! Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 215994 Μη πέφτεις στο επίπεδο... αλήθεια τώρα... Οταν η άλλη σου λέει δεν παω σε σπιτια ακαλεστη που εχουν μωρα καταλαβαινεις ποσο απόλυτη και ντουβάρι ειναι. μη χαλάς σάλιο. και κυρίως ενέργεια Razz Αστες όλες τις έμπειρες (κατ'εμέ ανίκανες να έχουν κοινωνική ζωή και φιλους) να ζουν μέσα στη μιζέρια τους, τι μας νοιάζει; Η δική μας ζωή είναι σκ@τα; Αστες να γελάνε και καλά όταν θα γίνουμε εμείς μανάδες θα φαιρόμαστε το ίδιο άξεστα και με αγένεια... αστες, να νομίζουν ότι τα κάνουν όλα σωστά και ΚΥΡΙΩΣ άστες να πιστεύουν πως έχουν επιχειρήματα απαντώντας με άσχετες απαντήσεις από το θέμα. Κορίτσια ξεκολήστε! Δεν με ενδιαφέρει αν το κοιμίζει πάνω της ή αν το χει όλη την ώρα αγκαλιά ή αν όλη την ώρα γκαρίζει κάνοντας δουλειές για να μη νιώθει μονο το μωρό (ωχ θεέ μουυυ!!). Οχι δεν με ενδιαφέρει τη ζωή τη δικιά της χαλάει. Εμένα με νοιάζει πως μου φέρθηκε. Δεν δικαιολογείται αυτή η συμπεριφορά παρα μόνο από βλαχάρες, ακοινώνητες και ξινές που δεν ξέρουν να μιλήσουν ανθρώπινα και να πουν αυτό που θέλουν. Μίζερες καταστάσεις μακριά απο μας.

88Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 5:05 am

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
souzan έγραψε:zanette εγω θεωρω ότι εχεις ολο το δικιο και από ότι διαβασα τους ειχατε βοηθησει και οικονομικα καποια στιγμη αλλα προφανως δεν σεβαστηκε ουτε αυτό και η συμπεριφορα της ηταν απαραδεκτη για εμενα !μπορουσε να σας το πει με πιο ωραιο τροπο ολες ξερουμε από παιδια και από ξενυχτια κλαμματα και ολες τις δυσκολιες που εχουν τα μικρα αλλα η ξυνιλα ,η αγενεια και το κομπλεξ δεν εχει καμια σχεση με την μητροτητα
Αν δεν είχαμε βοηθήσει οικονομικά δεν θα είχανε λεφτά να γεννήσουν. Τόσο απλά στο λέω. Και το ευχαριστώ το είδες... Σιχαίνομαι τέτοιους ανθρώπους που δεν εκτιμούν τίποτα. Πραγματικά είναι υπάνθρωποι και πρέπει να μάθω να τους αντιμετωπίζω ως αόρατους.

89Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 5:08 am

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kerasoula έγραψε:γιατι ολοι ψαχνουν αντιμτ ? τ εχουμε πει τοσες φορες δν υπαρχει!!! ειμαστε μονες μας εδω μεσα δν ειδατε στο θεμα κακοβουλη χρηστες τ εγινε κ ολλες εδω ειμαστε αν υπηρχε δν θα τρογαμε μια διαγραφη ?
το να εχεις ανηψια η να εισαι εγκυος δν σημαινη οτι ξερεις τ εστι παιδι
κρις κ ζανετ θελω την γνωμησας εγω πηγα πριν βολτα τον μικρο ολα καλα ολα ωραια μεχρι που ειδε το καθησμα του αυτοκινη του επι 5 λεπτα προσπαθουσα να το βαλο να κατση που παντα καθετε μονο του
δευτερο σκηνηκο πηγαμε στο παρκο κ δν ηθελε να κατση κατω να παιξη μολις ειδε την λακοβητσα με το νερακι εκατσε κ φυσηκα δν ηθελε να σηκοθη
κ σας ρωταο εσεις τ θα κανατε ? εδω κολαει το γεινε μανα προτα
Σφαλιάρα στον κώλο και σπίτι. Οτι έκαναν οι γονείς μας σε μας!Τι πρέπει δηλαδή να σου βγάλει την Παναγιά; Γι αυτό κάθεστε και τα δέχεστε και καλά να πάθετε! Σας κάνουν ότι θέλουν τα δίχρονα!

90Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 5:28 am

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Jannete έγραψε:
μη χαλάς σάλιο. και κυρίως ενέργεια

Τα fora (ναι, αυτός είναι ο πληθυντικός) υπάρχουν για κάποιο λόγο. Οι ανθρώποι μπαίνουν και επικοινωνούν γιατί το χρειάζονται. Αλλιώς δεν θα υπήρχαν.

Ε, δεν γίνεται κάθε φορά που κάνουμε μια ευχάριστη ή/και λογική συζήτηση να μου μπαίνει η κάθε διαταραγμένη να κάνει παράσιτα, δικτατορικά σχόλια "μη λες άλλα" και "μη μιλάς", αρνητικές παρεμβολές, παραλογισμούς και φωτογραφίες με προσβλητικά γνωμικά και μετά εγώ να το θεωρώ εδώ μέσα ένα χώρο όπου μπορώ να εκφραστώ και να επικοινωνήσω. Φοβάσαι να μιλήσεις στο τέλος. Το θέμα "τι ακούν τ'αυτιά μου" το πήρα από ένα αμερικάνικο forum. Εκεί όταν ο θεματοθέτης το ξεκίνησε, όλες μπαίναν με ενθουσιασμό και λέγαν "Oooh, fun topic". Γιατί σου λέει, εδώ θα τα πούμε και θα βρούμε και άλλες μανούλες που νιώθουν πάνω κάτω όπως κι εμείς για κάποιες ατάκες που ακούμε και απλά θα νιώσουμε ότι δεν είμαστε μόνο εμείς που αισθανόμαστε έτσι. Εδώ φοβόμαστε να μιλήσουμε γιατί θα μπει ή κάθε κομπλέξω και θα βάλει φρένο καλά καλά δεν ξεκινήσαμε.

Όχι ότι αυτό θα σταματήσει επειδή ξεβράκωσα εγώ 2-3 απ'αυτές. Αλλά τα είπα και ηρέμησα.

Άντε από κει..

91Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 5:46 am

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Chris_E έγραψε:
Jannete έγραψε:
μη χαλάς σάλιο. και κυρίως ενέργεια

Τα fora (ναι, αυτός είναι ο πληθυντικός) υπάρχουν για κάποιο λόγο. Οι ανθρώποι μπαίνουν και επικοινωνούν γιατί το χρειάζονται. Αλλιώς δεν θα υπήρχαν.

Ε, δεν γίνεται κάθε φορά που κάνουμε μια ευχάριστη ή/και λογική συζήτηση να μου μπαίνει η κάθε διαταραγμένη να κάνει παράσιτα, δικτατορικά σχόλια "μη λες άλλα" και "μη μιλάς", αρνητικές παρεμβολές, παραλογισμούς και φωτογραφίες με προσβλητικά γνωμικά και μετά εγώ να το θεωρώ εδώ μέσα ένα χώρο όπου μπορώ να εκφραστώ και να επικοινωνήσω. Φοβάσαι να μιλήσεις στο τέλος. Το θέμα "τι ακούν τ'αυτιά μου" το πήρα από ένα αμερικάνικο forum. Εκεί όταν ο θεματοθέτης το ξεκίνησε, όλες μπαίναν με ενθουσιασμό και λέγαν "Oooh, fun topic". Γιατί σου λέει, εδώ θα τα πούμε και θα βρούμε και άλλες μανούλες που νιώθουν πάνω κάτω όπως κι εμείς για κάποιες ατάκες που ακούμε και απλά θα νιώσουμε ότι δεν είμαστε μόνο εμείς που αισθανόμαστε έτσι. Εδώ φοβόμαστε να μιλήσουμε γιατί θα μπει ή κάθε κομπλέξω και θα βάλει φρένο καλά καλά δεν ξεκινήσαμε.

Όχι ότι αυτό θα σταματήσει επειδή ξεβράκωσα εγώ 2-3 απ'αυτές. Αλλά τα είπα και ηρέμησα.

Άντε από κει..
Δεν ξέρω πόσο καιρό είσαι στο φόρουμ εγω διαβάζω πολύ καιρό αλλα συμμετέχω λίγο. Διαφωνω φίλη μου. Εγώ όταν βλέπω τέτοιες ξερόλες γελάω. Και ειδικά όταν πετάνε το "αααα εσύ δεν ξέρεις και δεν μπορείς να μιλας γιατι δεν έχεις γίνει ΜΑΝΑ!" Καλα δεν υπάρχει γελάω και ρίχνω μούτζες στην οθόνη! Ρε, παιδάκι κάνατε δεν ανακαλύψατε τη θεωρία της σχετικότητας ξεκαβαλήστε λίγο!

92Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 5:56 am

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Jannete έγραψε:
Και ειδικά όταν πετάνε το "αααα εσύ δεν ξέρεις και δεν μπορείς να μιλας γιατι δεν έχεις γίνει ΜΑΝΑ!"

-Ντάξει ρε Αρετή, ελευθερία του λόγου έχουμε, αυτά τα "μη μιλάς" και "πες λιγότερα" δεν είναι κάπως καταπιεστικά;
-ΚΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΑ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ.

Because fuck logic. Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 328109

93Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 6:48 am

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
margdimitra έγραψε:Να το πω τώρα και γω και ας με κράξετε!!!

Τι δουλειά έχετε βρε κούκλες σε ένα μαμαδίστικο φόρουμ?
Γίνεσαι μαμά.... γράφεσαι στο φόρουμ.
Θες να γίνεις μάνα??? Τότε ρίξου με τα μούτρα στον άντρα σου και άσε τις χαζοκουβέντες.

Μα αυτοι που εφτιαξαν το φορουμ εχουν ενοτητες και για οσες θελουν να γινουν μαμαδες...και εκει εχουν δημιουργηθει τα αναλογα θεματα...οχι στα αλλα που ειναι για οσες εχουν ηδη παιδι..
Ισως το παραπανω μνμ ηταν απλα ενας "υμνος" αφιερωμενος στο να παρει νοημα ο τιτλος του θεματος αυτου...

94Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 7:40 am

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki123 έγραψε:
margdimitra έγραψε:Να το πω τώρα και γω και ας με κράξετε!!!

Τι δουλειά έχετε βρε κούκλες σε ένα μαμαδίστικο φόρουμ?
Γίνεσαι μαμά.... γράφεσαι στο φόρουμ.
Θες να γίνεις μάνα??? Τότε ρίξου με τα μούτρα στον άντρα σου και άσε τις χαζοκουβέντες.


Ισως το παραπανω μνμ ηταν απλα ενας "υμνος" αφιερωμενος στο να παρει νοημα ο τιτλος του θεματος αυτου...

Yeap... Respect

95Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 8:18 am

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki123 έγραψε:
margdimitra έγραψε:Να το πω τώρα και γω και ας με κράξετε!!!

Τι δουλειά έχετε βρε κούκλες σε ένα μαμαδίστικο φόρουμ?
Γίνεσαι μαμά.... γράφεσαι στο φόρουμ.
Θες να γίνεις μάνα??? Τότε ρίξου με τα μούτρα στον άντρα σου και άσε τις χαζοκουβέντες.

Μα αυτοι που εφτιαξαν το φορουμ εχουν ενοτητες και για οσες θελουν να γινουν μαμαδες...και εκει εχουν δημιουργηθει τα αναλογα θεματα...οχι στα αλλα που ειναι για οσες εχουν ηδη παιδι..
Ισως το παραπανω μνμ ηταν απλα ενας "υμνος" αφιερωμενος στο να παρει νοημα ο τιτλος του θεματος αυτου...
Χεχεχεχε!! Σωστό!! cheers Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 328109

96Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 2:02 pm

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ante na sas gyrisw sto thema ligo.... Smile
Ton titlo ths mis ti akoun ta aftia mou ton pairnw egw kai den akouw tipote.....

Ton gio mas ton exoume uiothetisei... Mia kyria loipon, pou to hksere ( karatsekarismeno afto) me rwtaei: Ton 8hlazeis?
Ths apantaw, mas pws na ton 8hlasw? Afou den ton gennisa...
Mou apantaei.... kakws... h nyfh mou pantws ta 8hlase ta paidia ths....

Eipate tipotis?

97Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 2:40 pm

Pausaki

Pausaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Petrini έγραψε: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 966307 Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 966307 Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 966307 ante na sas gyrisw sto thema ligo.... Smile
Ton titlo ths mis ti akoun ta aftia mou ton pairnw egw kai den akouw tipote.....

Ton gio mas ton exoume uiothetisei... Mia kyria loipon, pou to hksere ( karatsekarismeno afto) me rwtaei: Ton 8hlazeis?
Ths apantaw, mas pws na ton 8hlasw? Afou den ton gennisa...
Mou apantaei.... kakws... h nyfh mou pantws ta 8hlase ta paidia ths....

Eipate tipotis?
Χριστε μου τι σκατανθρωποι υπάρχουν!!!
Ντροπή της ....affraid

98Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Δευ Σεπ 15, 2014 4:04 pm

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Petrini έγραψε:
Ths apantaw, mas pws na ton 8hlasw? Afou den ton gennisa...
Mou apantaei.... kakws... h nyfh mou pantws ta 8hlase ta paidia ths....

Αν είναι δυνατόν.. Shocked  Χαλαρά είσαι φαβορί για τον τίτλο Miss "Τι ακούν τ'αυτιά μου" από τους υποψήφιους μέχρι τώρα..

Pausaki έγραψε:
Χριστε μου τι σκατανθρωποι υπάρχουν!!!
Ντροπή της ....affraid

Πραγματικά.

99Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Τρι Σεπ 16, 2014 12:34 am

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Petrini έγραψε:ante na sas gyrisw sto thema ligo.... Smile
Ton titlo ths mis ti akoun ta aftia mou ton pairnw egw kai den akouw tipote.....

Ton gio mas ton exoume uiothetisei... Mia kyria loipon, pou to hksere ( karatsekarismeno afto) me rwtaei: Ton 8hlazeis?
Ths apantaw, mas pws na ton 8hlasw? Afou den ton gennisa...
Mou apantaei.... kakws... h nyfh mou pantws ta 8hlase ta paidia ths....

Eipate tipotis?
Την πέταξες έξω απ το σπίτι;

100Τι ακούν τ'αυτιά μου!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι ακούν τ'αυτιά μου!! Τρι Σεπ 16, 2014 1:06 am

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Jannete, tsouk.... eftyxws den hmastan sto spiti... hmastan se parko.... kai epesan oi alles na thn fane... egw phra to mwro mou, ths efxhthika na dei ta eggonia ths opws fantazetai kai efxetai, kai na me afhsei na megalwsw opws thelw egw to diko mou paidi...... kai phga gia pagwto Smile

Siga mhn skasw me thn kathemia pyrovolhmenh....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις