Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 10]

226Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 Empty http://forum.eimaimama.gr/t4516-topic Πεμ Ιουλ 14, 2011 6:41 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ.
ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 70 ΕΤΩΝ Κ ΖΕΙ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΤΡΙΑΝΤΑ ΛΕΠΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ.ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,Η ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ Η ΝΑ ΜΕΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ.
ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΛΕΙΣΤΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ.ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΑΝΑ.ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ Η ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΒΩ ΓΥΝΑΙΚΑ...

victoria lucas

victoria lucas
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δε θα συνιστούσα την επιλογή της γυναίκας η εμπειρία μου είναι πικρή σε αυτό το τομέα.....καλύτερα ο παιδικός μάθαμε ένα σωρό πράγματα και τώρα πάμε δημοτικό. Έφαγα μεγάλη πίκρα αλλά τώρα όλα καλά!Τι να πω εγώ από μάνα ούτε φαϊ δεν είδα...αλλά όπως είπαν οι άλλες μαμάδες όλα εδώ πληρώνονται! αν περιμένουν ξεσ...τωμα ή γηροκόμηση από μένα θα φάνε καλά...ας πάρουν γυναίκα και αυτές....

alstxr

alstxr
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM.ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ! ΕΧΩ ΔΥΟ ΓΙΟΥΣ,7 ΚΑΙ 2.5 ΕΤΩΝ.ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ( ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ) ΟΤΑΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 4 ΜΗΝΩΝ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (ΚΗΔΕΙΑ,ΤΡΙΣΑΓΙΑ,ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΛΠ ) ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΥΚΟΛΙΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ-ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ.ΟΤΑΝ ΠΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΓΥΝΑΙΚΑ -ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΣ- ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΜΙΑ!ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΑΪ -ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!ΤΙΠΟΤΑ!!!ΚΑΙ ΑΝ ,ΑΝ ΛΕΩ, ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΩ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ!ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕ!ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΞΑΦΝΙΑΣΤΗΚΕ!ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ!ΝΑ ΤΣΙΡΙΞΩ ΤΩΡΑ Η' ΜΕΤΑ;

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΕΓΩ ΕΤΥΧΑ ΣΕ ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΟΓΙΟΣ,ΚΑΙ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΣ.ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ,ΤΗΝ ΠΗΡΑΜΕ ΣΠΙΤΙ.ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ,ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑ,ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμενα η πεθερα μου καλη ειναι και δεν ειχαμε ποτε προβληματα..Αλλα ειμαι της αποψης μακρια και αγαπημενοι και ευτυχως το σεβεται.
Τον Σεπτεμβριο επιστρεφω στην δουλεια μου, οποτε θα φερω γυναικα στο σπιτι και ολα μια χαρα.
Κανενας πανω απο το κεφαλι μου, να μπαινει μεσα στο σπιτι μου και να το κανει ανω-κατω με ιδεες και λογια. Δεν νομιζω βεβαια οτι θα ειχα αυτο το προβλημα με την πεθερα μου, αλλα θεωρω οτι οσο πιο κοντα ειναι ενα ζευγαρι με τους γονεις του, τοσο ακουει το μακρυ και το κοντο του καθενος. Καποια στιγμη το ζευγαρι ερχεται και αποσυντονοζεται γιατι κανει αυτο που θελουν οι αλλοι προκειμενου να μην ακουνε γκρινια. Επισης ειμαι της αποψης οτι οι παππουδες και οι γιαγιαδες κακομαθαινουν τα εγγονακια τους. Και απο την αλλη το ζευγαρι δεν νιωθει και πολυ ανετα να αρχισει τα '' οχι '' και τα ''μη'' στους γονεις του. Οποτε, για αυτο σας λεω μακρια και αγαπημενοι. Αν τυχει μια αναγκη σαφως και να μπορω να στραφω εκει αλλα εκτακτη αναγκη και οχι κουραφεξαλα. Ο καθενας στο σπιτακι του και με τις αναγκες του..

Silvermist

Silvermist
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ πάλι ακόμα δε την έχω ψυχολογήσει την πεθερά μου! Είμαστε αισίως 8 μηνών & είναι λίγες οι φορές που έχουν έρθει απο το σπίτι. Όσες φορές έχουμε ζητήσει να κρατήσουν το παιδί για διάφορους λόγους, όλο κάτι έχουν να κάνουν κ δε μπορούν! Παρ'όλα αυτά μου γκρινιάζουν τηλεφωνικώς να πάμε απο εκεί να μας δουν κ να τους αφήσουμε τη μικρή κανένα απόγευμα! Βγάλτε εσείς άκρη, γιατί εγώ δε μπορώ! confused

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Silvermist έγραψε:Εγώ πάλι ακόμα δε την έχω ψυχολογήσει την πεθερά μου! Είμαστε αισίως 8 μηνών & είναι λίγες οι φορές που έχουν έρθει απο το σπίτι. Όσες φορές έχουμε ζητήσει να κρατήσουν το παιδί για διάφορους λόγους, όλο κάτι έχουν να κάνουν κ δε μπορούν! Παρ'όλα αυτά μου γκρινιάζουν τηλεφωνικώς να πάμε απο εκεί να μας δουν κ να τους αφήσουμε τη μικρή κανένα απόγευμα! Βγάλτε εσείς άκρη, γιατί εγώ δε μπορώ! confused

ποτε δεν βγαινει ακρη ..και εμενα στο τηλεφωνο ολο λεει γιατι βλεπω τα παιδια..και δεν με ξερουν κλπ...αλλα ουτε σε βαφτισεις ηρθε ..και οταν παμε στον τοπο της φευγει για διακοπες...ε..πως να τη μαθουν τα παιδια μετα??

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΕΘΕΡΕΣ ΓΙΑ ΜΠΑΤΣΕΣ!!!!! ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. Sad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Silvermist έγραψε:Εγώ πάλι ακόμα δε την έχω ψυχολογήσει την πεθερά μου! Είμαστε αισίως 8 μηνών & είναι λίγες οι φορές που έχουν έρθει απο το σπίτι. Όσες φορές έχουμε ζητήσει να κρατήσουν το παιδί για διάφορους λόγους, όλο κάτι έχουν να κάνουν κ δε μπορούν! Παρ'όλα αυτά μου γκρινιάζουν τηλεφωνικώς να πάμε απο εκεί να μας δουν κ να τους αφήσουμε τη μικρή κανένα απόγευμα! Βγάλτε εσείς άκρη, γιατί εγώ δε μπορώ! confused

ποτε δεν βγαινει ακρη ..και εμενα στο τηλεφωνο ολο λεει γιατι βλεπω τα παιδια..και δεν με ξερουν κλπ...αλλα ουτε σε βαφτισεις ηρθε ..και οταν παμε στον τοπο της φευγει για διακοπες...ε..πως να τη μαθουν τα παιδια μετα??

ποιο τηλεφωνο ρε κοριτσια?!μεσα στο σπιτι μου 20 μερες και δεν κρατησε τα παιδια!!!τα ξυπναγα 6.30 το πρωι και τα πηγαινα στη μανα μου!!!για να μου πει κλαιγοντας(ποσο ευκολο το εχει το κλαμα παναγιτσα μου?!) οτι δε την εμπιστευομαι να μου κρατησει τα παιδια!!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid
βεβαια τα πηρα στο κρανιο και της ειπα οτι ποτε δε μου τα κρατησε,οσες φορες της το ζητησα μου ειπε οχι και αν δε τα κρατησει και δε δω πως τα κραταει δε τιθεται θεμα εμπιστοσυνης.... cyclops cyclops cyclops cyclops

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
Silvermist έγραψε:Εγώ πάλι ακόμα δε την έχω ψυχολογήσει την πεθερά μου! Είμαστε αισίως 8 μηνών & είναι λίγες οι φορές που έχουν έρθει απο το σπίτι. Όσες φορές έχουμε ζητήσει να κρατήσουν το παιδί για διάφορους λόγους, όλο κάτι έχουν να κάνουν κ δε μπορούν! Παρ'όλα αυτά μου γκρινιάζουν τηλεφωνικώς να πάμε απο εκεί να μας δουν κ να τους αφήσουμε τη μικρή κανένα απόγευμα! Βγάλτε εσείς άκρη, γιατί εγώ δε μπορώ! confused

ποτε δεν βγαινει ακρη ..και εμενα στο τηλεφωνο ολο λεει γιατι βλεπω τα παιδια..και δεν με ξερουν κλπ...αλλα ουτε σε βαφτισεις ηρθε ..και οταν παμε στον τοπο της φευγει για διακοπες...ε..πως να τη μαθουν τα παιδια μετα??



Μα βρε κορίτσια ,είναι παμπόνηρες! Δεν καταλαβαίνετε γιατί το κάνουν;;;Για να είναι καλυμμένες οτι αυτές θέλουν να κρατήσουν το παιδι και απλά εσεις φταίτε που δεν το πηγαίνετε εκει! Ανεξάρτητα αν δεν μπορούν ποτέ όταν το προτείνετε!Αυτό στον κόσμο κ στα λεγόμενά τους δεν φαίνεται ποτέ!Αυτές θέλουν να είναι εξασφαλισμένες ,εξάλλου μπορείς να την κατηγορήσεις οτι δεν θέλει να σου κατήσει το παιδι????? ΟΧΙ αφου γκρινιάζει συνέχεια γιαυτό...... Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Silvermist έγραψε:Εγώ πάλι ακόμα δε την έχω ψυχολογήσει την πεθερά μου! Είμαστε αισίως 8 μηνών & είναι λίγες οι φορές που έχουν έρθει απο το σπίτι. Όσες φορές έχουμε ζητήσει να κρατήσουν το παιδί για διάφορους λόγους, όλο κάτι έχουν να κάνουν κ δε μπορούν! Παρ'όλα αυτά μου γκρινιάζουν τηλεφωνικώς να πάμε απο εκεί να μας δουν κ να τους αφήσουμε τη μικρή κανένα απόγευμα! Βγάλτε εσείς άκρη, γιατί εγώ δε μπορώ! confused

ποτε δεν βγαινει ακρη ..και εμενα στο τηλεφωνο ολο λεει γιατι βλεπω τα παιδια..και δεν με ξερουν κλπ...αλλα ουτε σε βαφτισεις ηρθε ..και οταν παμε στον τοπο της φευγει για διακοπες...ε..πως να τη μαθουν τα παιδια μετα??



Μα βρε κορίτσια ,είναι παμπόνηρες! Δεν καταλαβαίνετε γιατί το κάνουν;;;Για να είναι καλυμμένες οτι αυτές θέλουν να κρατήσουν το παιδι και απλά εσεις φταίτε που δεν το πηγαίνετε εκει! Ανεξάρτητα αν δεν μπορούν ποτέ όταν το προτείνετε!Αυτό στον κόσμο κ στα λεγόμενά τους δεν φαίνεται ποτέ!Αυτές θέλουν να είναι εξασφαλισμένες ,εξάλλου μπορείς να την κατηγορήσεις οτι δεν θέλει να σου κατήσει το παιδι????? ΟΧΙ αφου γκρινιάζει συνέχεια γιαυτό...... Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259

.,και μας περνανε και για χαζες...εγω δεν μπορω καν να τις το προτεινω..γιατι ενω απο μακρια μας πρηζει..οταν ερχομαστε στα μερη της..η πεθερουλα την κανει..χαχα..την παρακαλαμε..( ο γιος της δηλ) για να τη δουμε...

τελικα μηπως θα επρεπε να ειμαι χαρουμενη?..μηπως ??

victoria lucas

victoria lucas
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δε παλεύονται ρε συ!!!!!!Πραγματικά όταν χρειάζεσαι όλο κάτι έχουν αλλά κατά τ'άλλα εσύ δε τους δίνεις τα παιδιά!!!!!αυτές μόνο τους λείπουν και δε τα βλέπουν Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 966307 ότι και να κάνεις φαουλ είσαι scratch
Εμένα ανα τακτά διαστήματα χρησιμοποιεί τις κάτωθι δικαιολογίες¨
- Εγώ δε της τα πάω ενώ αυτή παρακαλάει(????) confused
- όταν πω να της τα πάω ή δε μπορεί ποτέ ή γκρινιάζει πόσο κουράζεται αν αξιωθεί
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ TOP - Για να δικαιλογήσει το γιατί δεν παίρνει τηλ ή δεν ενδιαφέρεται αν ζούμε ή αν πεθάναμε....
ή έστω αν χρειάζομαι ένα μπουκάλι γάλα ενώ είναι στα 2 βήματα....υποστηρίζει ότι τη μισώ και γι'αυτό Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 679259 αποφεύγει...!!!! cyclops
-ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ!!!!!! Είχε πείσει τα παιδια ότι εγώ δεν αφήνω να πάνε Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 654316 3 λαλούν και 2 χορεύουν. Αφού λοιπόν εξήγησα στα παιδιά μου ότι μπορούν να πάνε όποτε θέλουν αρκεί να το ζητήσουν έβαλε μπρος το σχέδιο 2.
Αν τυχόν ζητήσουν τα παιδιά να μείνουν εκεί ή να κάνουν κάτι μαζί κοιτά με περίλυπο ύφος τα παιδιά που κλαίνε και χτυπιούνται και λέει "αχ τα καημένα" τι κρίμα που δε μπορώ γιατί .....και γω δε ξέρω τι έχει να κάνει!!!!Τελευταία φορά δεν άντεξα και την ξεμπρόστιασα μπροστά στα παιδιά είπα εγώ παιδιά σας αφήνω με τη γιαγιά να τα βρείτε και την άφησα να τα βγάλει πέρα μόνη της Σας κρατάει η πεθερά το παιδι? - Σελίδα 10 4872
Εντάξει λίγο άνθρωπος να΄σαι όταν τα παιδιά ζητάνε κάτι δε κάνεις τον Κινέζο και τα αφήνεις να κλαίνε! μιλάμε για μεγάλη pig

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σας εχω το καλυτερο νομιζω! το εχω ξαναναφερει και σε αλλο ποστ σχετικο. εμενα η πεθερα μου δεν μου εχει κρατησει το παιδι ουτε για να παω σουπερ μαρκετ, ουτε να ερθει μια φορα να την απασχολει μπας και κανω καμια δουλεια χωρις αγχος.

ωστοσο, ουσα γραμμενη σε μια εθελοντικη ομαδα παει και κραταει ενα ξενο, κι αυτο χωρις καν να πληρωνεται!

i rest my case.....

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:εγω σας εχω το καλυτερο νομιζω! το εχω ξαναναφερει και σε αλλο ποστ σχετικο. εμενα η πεθερα μου δεν μου εχει κρατησει το παιδι ουτε για να παω σουπερ μαρκετ, ουτε να ερθει μια φορα να την απασχολει μπας και κανω καμια δουλεια χωρις αγχος.

ωστοσο, ουσα γραμμενη σε μια εθελοντικη ομαδα παει και κραταει ενα ξενο, κι αυτο χωρις καν να πληρωνεται!

i rest my case.....

Tην εχετε ρωτησει ποτε,γιατι?
Ειναι λιγο περιεργο αυτο που κανει!Αντι να σας παρακαλαει να κρατησει το εγγονι της παει κ κραταει ενα αλλο?Που δεν λεω,ισως νιωθει καλα που βοηθαει αλλα με το εγγονι τι γινεται?

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε καλα κανει και βοηθαει δεν λεω αλλα εχει 5 εγγονια να ασχοληθει αμα θελει. τι να της πουμε δλδ? συμφωνα με τον αντρα μου εχει ψυχολογικο προβλημα! και να σου πω....ουτεκαι θα την παρακαλεσω να ασχοληθει και να παιξει με το εγγονι. με το ζορι δεν γουσταρω τιποτα. αυτα σου βγαινουν υποτιθεται απο μονα τους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις