Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

26Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Οκτ 24, 2010 11:21 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
parousa

27Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Οκτ 24, 2010 11:54 am

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
argyro 2 έγραψε:parousa
xaxa mas vrikes eee???????

28Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Οκτ 24, 2010 12:11 pm

mpempa

mpempa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xrysa7 έγραψε:
argyro 2 έγραψε:parousa
xaxa mas vrikes eee???????
geia sa koritsia !!!!!!!!!!!Smile k gw apo larisa eimai alla menw litoxwro twra logw douleias tou antra mou!alla kathe vdomada eimai larisa k apo arxes noemvrh tha mai monima larisa logw egumosinhs mou Smile

29Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Οκτ 24, 2010 12:13 pm

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mpempa έγραψε:
xrysa7 έγραψε:
argyro 2 έγραψε:parousa
xaxa mas vrikes eee???????
geia sa koritsia !!!!!!!!!!!Smile k gw apo larisa eimai alla menw litoxwro twra logw douleias tou antra mou!alla kathe vdomada eimai larisa k apo arxes noemvrh tha mai monima larisa logw egumosinhs mou Smile
geia soy ego meno xio logo syzigoy!! poy tha geniseis?se poio giatro!!kai larisa irtha genisa ton aygoysto!!

30Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Οκτ 24, 2010 12:25 pm

mpempa

mpempa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xrysa7 έγραψε:
mpempa έγραψε:
xrysa7 έγραψε:
argyro 2 έγραψε:parousa
xaxa mas vrikes eee???????
geia sa koritsia !!!!!!!!!!!Smile k gw apo larisa eimai alla menw litoxwro twra logw douleias tou antra mou!alla kathe vdomada eimai larisa k apo arxes noemvrh tha mai monima larisa logw egumosinhs mou Smile
geia soy ego meno xio logo syzigoy!! poy tha geniseis?se poio giatro!!kai larisa irtha genisa ton aygoysto!!
geia sou xrusa!!!!!!!sto ugeia tha gennhsw.exsw ton gretsh!super giatros k oikogeneiakos filos!!!!!!!!!!!Smile

31Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Οκτ 24, 2010 12:29 pm

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[/quote] geia sou xrusa!!!!!!!sto ugeia tha gennhsw.exsw ton gretsh!super giatros k oikogeneiakos filos!!!!!!!!!!!Smile[/quote] ela re kai ego se ayton genisa!!!ontos foveros giatros me poly xioymor kaipano apo ola Anthropos!!EMEINA POLY EYXARISTEMENH!!!EGO GENISA ME KAISARIKI!!ESY EXEI PAREI THESI TI SOY EIPE?

32Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Οκτ 24, 2010 12:33 pm

mpempa

mpempa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xrysa7 έγραψε:
geia sou xrusa!!!!!!!sto ugeia tha gennhsw.exsw ton gretsh!super giatros k oikogeneiakos filos!!!!!!!!!!!Smile[/quote] ela re kai ego se ayton genisa!!!ontos foveros giatros me poly xioymor kaipano apo ola Anthropos!!EMEINA POLY EYXARISTEMENH!!!EGO GENISA ME KAISARIKI!!ESY EXEI PAREI THESI TI SOY EIPE?[/quote]nai exei parei thesh!!!!!!!!!!!:)sumfwnw se ola einai panw apo ola anthrwpos k meta giatros!!!!!!!einai k to prwto mou k to perimenw pws k pws!!!!!!!!! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994

33Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Οκτ 24, 2010 12:41 pm

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xrysa7 έγραψε:
[/quote]nai exei parei thesh!!!!!!!!!!!:)sumfwnw se ola einai panw apo ola anthrwpos k meta giatros!!!!!!!einai k to prwto mou k to perimenw pws k pws!!!!!!!!! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994 [/quote]
SE KATALAVAINO ETSI PERIMENA KAI EGO!!!DEN PISTEYO NA THES NA GENISEIS ME KAISARIKI GIATI EGO PAR OTI EFAGA TOYS PONOYS DEN TO SIZITO TOYS KANA TROO ANETA!!!THN IMERA POY GENOYSA ITAN MIA KOPELA POY DEN ITHELE NA PONESEI KAI TON EIPE KAISARIKI KATEYTHIAN TO GRETSI !!MOY TA ELEGE THN ORA POY ERXOTAN NA ME DEI!!!OI KOPELES STHN KLINIKI EINAI POLY EKSIPIRETIKES KAI OTI ITHELA TIS EPERNA THL KAI ERXONTOYSAN!! SOY FAIRNOYN POLLES FORES KAI POLLES ORES TO MORO ALLA DEN THA TO XORTAINEIS!!!TI ALLO NA SOY PO ROTAME!!ITAN OI KALITRES STIGMES MOY STHN KLINIKI!!!

34Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Οκτ 24, 2010 12:59 pm

Veroniki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μιμή έγραψε:ΚΙ ΕΓΩ ΛΑΡΙΣΑΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΤΣΙ?ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 5 ΕΤΩΝ ΚΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 2,5.ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ?

Aπ'οτι ξερω διδασκουν παραδοσιακους χορους για παιδακια Δημοτικου στους κατα τοπους συνοικιακους συλλογους.Δεν ξερω ομως αν ειναι και για μικροτερα παιδακια.

35Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Δευ Οκτ 25, 2010 2:15 am

mpempa

mpempa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xrysa7 έγραψε:
xrysa7 έγραψε:
nai exei parei thesh!!!!!!!!!!!:)sumfwnw se ola einai panw apo ola anthrwpos k meta giatros!!!!!!!einai k to prwto mou k to perimenw pws k pws!!!!!!!!! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994 [/quote]
SE KATALAVAINO ETSI PERIMENA KAI EGO!!!DEN PISTEYO NA THES NA GENISEIS ME KAISARIKI GIATI EGO PAR OTI EFAGA TOYS PONOYS DEN TO SIZITO TOYS KANA TROO ANETA!!!THN IMERA POY GENOYSA ITAN MIA KOPELA POY DEN ITHELE NA PONESEI KAI TON EIPE KAISARIKI KATEYTHIAN TO GRETSI !!MOY TA ELEGE THN ORA POY ERXOTAN NA ME DEI!!!OI KOPELES STHN KLINIKI EINAI POLY EKSIPIRETIKES KAI OTI ITHELA TIS EPERNA THL KAI ERXONTOYSAN!! SOY FAIRNOYN POLLES FORES KAI POLLES ORES TO MORO ALLA DEN THA TO XORTAINEIS!!!TI ALLO NA SOY PO ROTAME!!ITAN OI KALITRES STIGMES MOY STHN KLINIKI!!![/quote]exw akousei k gw polu kala sxolia gai thn klinikh k ta koritsia pou douleuoun ekei!einai h mama mou maia k sunergazotan me ton gretsh k me allous giatrous mexri pou ekleise h klinikh k etsi merikoi giatroi phgan sto ugeia k kapoioi sto iasw.ara apo oti katalavaineis gnwrizw arketa pragmatakia.monoklino eixes h triklino?k pote phges na tatopoihseis ayth th leptomereia?ennoeitai pws thelw na gennhsw fusologika k an anteksw tous ponous k xwris episklhridio!!!!:)tyhelw na zhsw thn kathe sytigmh!Smile

36Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Δευ Οκτ 25, 2010 9:14 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xrysa7 έγραψε:
argyro 2 έγραψε:parousa
xaxa mas vrikes eee???????
giati perimenes oti den gtha sas evriska kopelia?

37Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Δευ Οκτ 25, 2010 9:16 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpempa έγραψε:
xrysa7 έγραψε:
geia sou xrusa!!!!!!!sto ugeia tha gennhsw.exsw ton gretsh!super giatros k oikogeneiakos filos!!!!!!!!!!!Smile
ela re kai ego se ayton genisa!!!ontos foveros giatros me poly xioymor kaipano apo ola Anthropos!!EMEINA POLY EYXARISTEMENH!!!EGO GENISA ME KAISARIKI!!ESY EXEI PAREI THESI TI SOY EIPE?[/quote]nai exei parei thesh!!!!!!!!!!!:)sumfwnw se ola einai panw apo ola anthrwpos k meta giatros!!!!!!!einai k to prwto mou k to perimenw pws k pws!!!!!!!!! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994 [/quote]kai ego sto ygeia gennisa alla den eixa ton gkretsi eixa tin diminikou kai opos leei kai i xrysa ontos sto ygeia oles oi kopeles einai teleies kai se voithane se oti theleis kai sou eyxomai na genniseis me ena pono

38Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τρι Οκτ 26, 2010 12:16 pm

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mpempa έγραψε:
xrysa7 έγραψε:
xrysa7 έγραψε:
nai exei parei thesh!!!!!!!!!!!:)sumfwnw se ola einai panw apo ola anthrwpos k meta giatros!!!!!!!einai k to prwto mou k to perimenw pws k pws!!!!!!!!! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994

SE KATALAVAINO ETSI PERIMENA KAI EGO!!!DEN PISTEYO NA THES NA GENISEIS ME KAISARIKI GIATI EGO PAR OTI EFAGA TOYS PONOYS DEN TO SIZITO TOYS KANA TROO ANETA!!!THN IMERA POY GENOYSA ITAN MIA KOPELA POY DEN ITHELE NA PONESEI KAI TON EIPE KAISARIKI KATEYTHIAN TO GRETSI !!MOY TA ELEGE THN ORA POY ERXOTAN NA ME DEI!!!OI KOPELES STHN KLINIKI EINAI POLY EKSIPIRETIKES KAI OTI ITHELA TIS EPERNA THL KAI ERXONTOYSAN!! SOY FAIRNOYN POLLES FORES KAI POLLES ORES TO MORO ALLA DEN THA TO XORTAINEIS!!!TI ALLO NA SOY PO ROTAME!!ITAN OI KALITRES STIGMES MOY STHN KLINIKI!!![/quote]exw akousei k gw polu kala sxolia gai thn klinikh k ta koritsia pou douleuoun ekei!einai h mama mou maia k sunergazotan me ton gretsh k me allous giatrous mexri pou ekleise h klinikh k etsi merikoi giatroi phgan sto ugeia k kapoioi sto iasw.ara apo oti katalavaineis gnwrizw arketa pragmatakia.monoklino eixes h triklino?k pote phges na tatopoihseis ayth th leptomereia?ennoeitai pws thelw na gennhsw fusologika k an anteksw tous ponous k xwris episklhridio!!!!:)tyhelw na zhsw thn kathe sytigmh!Smile[/quote] afoy einai i mama soy maia min fovasai tpt to exo sigoyro tha geniseis fysiologika giati i otan erxotan i proistameni na me dei elege einai psila kai otan me anoiksane eidan oti eixe katevei kai o gretsi evrize!!moy eipe meta allatelospanton den eixe kai kali thesi kai pedeytikame poly kai ego kai i mpempoyla!!triklino eixa to taktopoiisa ekeini thn imera poy piga na geniso!!ola na soy pane teleia kai na geniseis ena ygeiestato moraki!!!!me to9 kalo!!!

39Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 10:13 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακουνε οι λαρισαιες???? λαρισαια γεννημα θρεμα κι εγω αλλα λογω συζυγου...μενω εκτος σε γειτονικη πολη..!!!

εκει θα γεννησω κι εγω στο υγεια βρε κοριτσια και διαβαζω οτι ολα πηγανε πολυ καλα απο εσας!! απο θεμα κλινικης και εξυπηρετησης! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994

40Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 10:40 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κιεγώ από Λάρισα
κι έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το "ΥΓΕΙΑ"
Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό και η κλινική έχει πολύ ωραία δωμάτια!
Εγώ 2 φορές γέννησα στον Ιπποκράτη.
Κι επίσης έμεινα πολύ ευχαριστημένη
Very Happy
Ποιός γιατρός σε παρακολουθεί??

41Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 10:48 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaIoanna έγραψε:Κιεγώ από Λάρισα
κι έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το "ΥΓΕΙΑ"
Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό και η κλινική έχει πολύ ωραία δωμάτια!
Εγώ 2 φορές γέννησα στον Ιπποκράτη.
Κι επίσης έμεινα πολύ ευχαριστημένη
Very Happy
Ποιός γιατρός σε παρακολουθεί??



καλησπερα λαρισαια Very Happy !!! βασικα πριν 10 μερες ειχα νοσηλευτει 1 μερα στην κλινικη και ηταν οντως ολα πολυ καλα εκει και τα κοριτσια...αλλα σε 1 μερα ξερεις η πρωτη εντυπωση που λενε....παντως η αληθεια ειναι οτι δεν ειχα παραπονο απο το λιγο που εμεινα!καλα το δωματιο που κοιμηθηκα πολυ ωραιο σαν ξενοδοχειο ενα πραγμα!

στην γεννα θα δω πιο καθαρα τα παντα..!! ο γκρετσης με παρακολουθει και βλεπω και αλλες εδω μεσα?!! Very Happy

42Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 10:48 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:ακουνε οι λαρισαιες???? λαρισαια γεννημα θρεμα κι εγω αλλα λογω συζυγου...μενω εκτος σε γειτονικη πολη..!!!

εκει θα γεννησω κι εγω στο υγεια βρε κοριτσια και διαβαζω οτι ολα πηγανε πολυ καλα απο εσας!! απο θεμα κλινικης και εξυπηρετησης! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994
ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΚΕΙ!!!!!!ΣΕ ΟΤΙ ΚΙ ΑΜΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝΕ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ.........ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

43Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 10:59 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
argyro 2 έγραψε:
blackrose έγραψε:ακουνε οι λαρισαιες???? λαρισαια γεννημα θρεμα κι εγω αλλα λογω συζυγου...μενω εκτος σε γειτονικη πολη..!!!

εκει θα γεννησω κι εγω στο υγεια βρε κοριτσια και διαβαζω οτι ολα πηγανε πολυ καλα απο εσας!! απο θεμα κλινικης και εξυπηρετησης! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994
ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΚΕΙ!!!!!!ΣΕ ΟΤΙ ΚΙ ΑΜΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝΕ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ.........ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!!


να χαιρεσαι το μπεμπακι σου κουκλα ευχαριστω να σαι καλα!ναι ετσι ειδα απο εξυπηρετηση φαινοταν ολα αψογα!! ειπα θελω να με βαλουνε σε τρικλινο και ειπα με επισκληρηδιο...ποσο θα μου βγει πανω κατω ξερεις? και ποσο καθεσαι μεσα?? πανω απο 4 μερες?

επισης για το μωρο τι χρειαζεται να εχω μαζι μου??? Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994

44Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 10:59 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τον Γκρέτση τον έχουν αρκετές φίλες μου
και 2 ξαδέρφες μου και πραγματικά μου λένε τα καλύτερα!!
Όλα θα πάνε καλά!
Με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωράκι σου Very Happy

45Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 11:01 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaIoanna έγραψε:Τον Γκρέτση τον έχουν αρκετές φίλες μου
και 2 ξαδέρφες μου και πραγματικά μου λένε τα καλύτερα!!
Όλα θα πάνε καλά!
Με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωράκι σου Very Happy


ειμαι ευχαριστημενη μπορω να πω εκει γεννησε και η αδερφη μου και αλλες που ξερω και ξαδερφες....!! οπως και να εχει ολα καλα να πανε ευχαριστω!!!!

46Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 11:15 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:
argyro 2 έγραψε:
blackrose έγραψε:ακουνε οι λαρισαιες???? λαρισαια γεννημα θρεμα κι εγω αλλα λογω συζυγου...μενω εκτος σε γειτονικη πολη..!!!

εκει θα γεννησω κι εγω στο υγεια βρε κοριτσια και διαβαζω οτι ολα πηγανε πολυ καλα απο εσας!! απο θεμα κλινικης και εξυπηρετησης! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994
ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΚΕΙ!!!!!!ΣΕ ΟΤΙ ΚΙ ΑΜΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝΕ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ.........ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!!


να χαιρεσαι το μπεμπακι σου κουκλα ευχαριστω να σαι καλα!ναι ετσι ειδα απο εξυπηρετηση φαινοταν ολα αψογα!! ειπα θελω να με βαλουνε σε τρικλινο και ειπα με επισκληρηδιο...ποσο θα μου βγει πανω κατω ξερεις? και ποσο καθεσαι μεσα?? πανω απο 4 μερες?

επισης για το μωρο τι χρειαζεται να εχω μαζι μου??? Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994
Λοιπον περασαν και 10 μηνες δεν θυμαμαι ακριβως αλλα επειδη και εγω σε τρικλινο ζητησα πληρωσα γυρω στα 2200 με 2500 αν θυμαμαι καλα....για το μωρο μαζι σου θα παρεις μονο τα ρουχα που θα βαλετε οταν θα βγειτε απο την κλινικη μια κουβερτουλα και την καλαθουνα η το πορτ μπεμπε η οπου το βαλεις οταν το παρεις απο εκει!!!!!!!Πανες εχουνε εκει οποτε δεν χρειαζονται......πως θαγεννησεις εξαρταται αν ειναι φυσιολογικα καθεσαι 4 μερες αν ειναι καισαρικη καθεσαι 1 ή 2 μερες παραπανω!!!!!!!!'Οταν πας να σου κανεουνε το καρδιοτοκογραφημα πριν μπεις για να γεννησεις όμως ρώτα μήπως χρειαζεται και κατι αλλο για το μπεμπε αν και δεν νομιζω...Με το καλο ποτε ειναι η ΠΗΤ?

47Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 11:42 am

mama

mama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
blackrose έγραψε:ακουνε οι λαρισαιες???? λαρισαια γεννημα θρεμα κι εγω αλλα λογω συζυγου...μενω εκτος σε γειτονικη πολη..!!!

εκει θα γεννησω κι εγω στο υγεια βρε κοριτσια και διαβαζω οτι ολα πηγανε πολυ καλα απο εσας!! απο θεμα κλινικης και εξυπηρετησης! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 215994

Και εγω στο Υγεια γέννησα το 2007 και παρόλο που ηταν ακόμα στην ανακαίνιση ήταν πολύ καλα.. ποιο γιατρό έχεις?? εγω εχω τον Καρβελά... Εξαιρετικός.. τον λατρευω... Very Happy

48Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 12:02 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
argyro 2 έγραψε:Λοιπον περασαν και 10 μηνες δεν θυμαμαι ακριβως αλλα επειδη και εγω σε τρικλινο ζητησα πληρωσα γυρω στα 2200 με 2500 αν θυμαμαι καλα....για το μωρο μαζι σου θα παρεις μονο τα ρουχα που θα βαλετε οταν θα βγειτε απο την κλινικη μια κουβερτουλα και την καλαθουνα η το πορτ μπεμπε η οπου το βαλεις οταν το παρεις απο εκει!!!!!!!Πανες εχουνε εκει οποτε δεν χρειαζονται......πως θαγεννησεις εξαρταται αν ειναι φυσιολογικα καθεσαι 4 μερες αν ειναι καισαρικη καθεσαι 1 ή 2 μερες παραπανω!!!!!!!!'Οταν πας να σου κανεουνε το καρδιοτοκογραφημα πριν μπεις για να γεννησεις όμως ρώτα μήπως χρειαζεται και κατι αλλο για το μπεμπε αν και δεν νομιζω...Με το καλο ποτε ειναι η ΠΗΤ?



αντε να μαζευομαστε οι λαρισαιες !!!!


οτι λες, αυτα εχω ετοιμασει ακριβως για το μπεμπη....συν μπειμπιλινο να εχω και κρεμουλες κτλ...μηπως μεινω καμια μερα στους δικους μου πριν φυγουμε για το σπιτι μας!!! πητ εχω 8/5!! παντως 4 μερες ειχε κατσει μια γνωστη μου με καισαρικη! για φ.τ. δεν ξερω ...απο λεφτα ολα (με τον γιατρο μεσα) συνολο ετσι δεν ειναι?καλα ειναι ,ας ειναι καλα το επιδομα απο το ικα..! Very Happy τρικλινο θα κλεισω κι εγω!τι να λεει μονοκλινο και κανενα 1000ρικο παραπανω δεν νομιζω να αξιζει...!

49Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 12:21 pm

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:
argyro 2 έγραψε:Λοιπον περασαν και 10 μηνες δεν θυμαμαι ακριβως αλλα επειδη και εγω σε τρικλινο ζητησα πληρωσα γυρω στα 2200 με 2500 αν θυμαμαι καλα....για το μωρο μαζι σου θα παρεις μονο τα ρουχα που θα βαλετε οταν θα βγειτε απο την κλινικη μια κουβερτουλα και την καλαθουνα η το πορτ μπεμπε η οπου το βαλεις οταν το παρεις απο εκει!!!!!!!Πανες εχουνε εκει οποτε δεν χρειαζονται......πως θαγεννησεις εξαρταται αν ειναι φυσιολογικα καθεσαι 4 μερες αν ειναι καισαρικη καθεσαι 1 ή 2 μερες παραπανω!!!!!!!!'Οταν πας να σου κανεουνε το καρδιοτοκογραφημα πριν μπεις για να γεννησεις όμως ρώτα μήπως χρειαζεται και κατι αλλο για το μπεμπε αν και δεν νομιζω...Με το καλο ποτε ειναι η ΠΗΤ?



αντε να μαζευομαστε οι λαρισαιες !!!!


οτι λες, αυτα εχω ετοιμασει ακριβως για το μπεμπη....συν μπειμπιλινο να εχω και κρεμουλες κτλ...μηπως μεινω καμια μερα στους δικους μου πριν φυγουμε για το σπιτι μας!!! πητ εχω 8/5!! παντως 4 μερες ειχε κατσει μια γνωστη μου με καισαρικη! για φ.τ. δεν ξερω ...απο λεφτα ολα (με τον γιατρο μεσα) συνολο ετσι δεν ειναι?καλα ειναι ,ας ειναι καλα το επιδομα απο το ικα..! Very Happy τρικλινο θα κλεισω κι εγω!τι να λεει μονοκλινο και κανενα 1000ρικο παραπανω δεν νομιζω να αξιζει...!
ΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΑΝ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ 4?ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!ΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ Ε???????

50Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 12:29 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
argyro 2 έγραψε:
blackrose έγραψε:
argyro 2 έγραψε:Λοιπον περασαν και 10 μηνες δεν θυμαμαι ακριβως αλλα επειδη και εγω σε τρικλινο ζητησα πληρωσα γυρω στα 2200 με 2500 αν θυμαμαι καλα....για το μωρο μαζι σου θα παρεις μονο τα ρουχα που θα βαλετε οταν θα βγειτε απο την κλινικη μια κουβερτουλα και την καλαθουνα η το πορτ μπεμπε η οπου το βαλεις οταν το παρεις απο εκει!!!!!!!Πανες εχουνε εκει οποτε δεν χρειαζονται......πως θαγεννησεις εξαρταται αν ειναι φυσιολογικα καθεσαι 4 μερες αν ειναι καισαρικη καθεσαι 1 ή 2 μερες παραπανω!!!!!!!!'Οταν πας να σου κανεουνε το καρδιοτοκογραφημα πριν μπεις για να γεννησεις όμως ρώτα μήπως χρειαζεται και κατι αλλο για το μπεμπε αν και δεν νομιζω...Με το καλο ποτε ειναι η ΠΗΤ?



αντε να μαζευομαστε οι λαρισαιες !!!!


οτι λες, αυτα εχω ετοιμασει ακριβως για το μπεμπη....συν μπειμπιλινο να εχω και κρεμουλες κτλ...μηπως μεινω καμια μερα στους δικους μου πριν φυγουμε για το σπιτι μας!!! πητ εχω 8/5!! παντως 4 μερες ειχε κατσει μια γνωστη μου με καισαρικη! για φ.τ. δεν ξερω ...απο λεφτα ολα (με τον γιατρο μεσα) συνολο ετσι δεν ειναι?καλα ειναι ,ας ειναι καλα το επιδομα απο το ικα..! Very Happy τρικλινο θα κλεισω κι εγω!τι να λεει μονοκλινο και κανενα 1000ρικο παραπανω δεν νομιζω να αξιζει...!
ΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΑΝ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ 4?ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!ΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ Ε???????





ναι ναι!! αγοραρο!!! μα δεν ειναι μονο οτι θα πελαγωσεις σε μονοκλινο ,αλλα και ποιος ο λογος να πληρωσεις τοσα λεφτα για λιγες μερες και να εισαι μονη....αλλα οπως το βλεπει ο καθενας!!ευχαριστω πολυ αντε να γεννησω να σας τα πω!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις