Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 10]

51Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 12:33 pm

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:ναι ναι!! αγοραρο!!! μα δεν ειναι μονο οτι θα πελαγωσεις σε μονοκλινο ,αλλα και ποιος ο λογος να πληρωσεις τοσα λεφτα για λιγες μερες και να εισαι μονη....αλλα οπως το βλεπει ο καθενας!!ευχαριστω πολυ αντε να γεννησω να σας τα πω!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ΜΕΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ!!!!!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΣΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

52Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 12:45 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
argyro 2 έγραψε:[ΜΕΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ!!!!!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΣΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!




αργυρω μου μπα.....δεν αγχωνομαι για την γεννα οσο για την ωρα που επιτελους θα το κοιταξω αυτο το πλασματακι στα ματια!!!!!!!!!!!!!!θα τα ξαναπουμε!!!!!!!!!!!να σαι καλααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Smile Laughing Very Happy Smile Laughing Very Happy Smile Laughing

53Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 1:17 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια καλησπέρα μιας κ σας βρήκα τις λαρισαίες να μην ανοίξω νεο θέμα
ποιόν γυναικολόγο θεωρείται καλύτερο?
μέχρι στιγμής πολλά ακούγονται κ τώρα που φτάνει η ώρα να ξεκινήσουμε για μωράκι αγχώνομαι Crying or Very sad

54Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 1:48 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
skountouflou έγραψε:κορίτσια καλησπέρα μιας κ σας βρήκα τις λαρισαίες να μην ανοίξω νεο θέμα
ποιόν γυναικολόγο θεωρείται καλύτερο?
μέχρι στιγμής πολλά ακούγονται κ τώρα που φτάνει η ώρα να ξεκινήσουμε για μωράκι αγχώνομαι Crying or Very sad




κοιτα υπαρχουνε πολλοι...εξαρταται και που σχεδιαζεις να γεννησεις...σε δημοσιο νοσοκομειο η κλινικη....!εμενα ο γιατρος μου ειναι ο γκρετσης παναγιωτης ειναι πολυ καλος και εμπειρος γιατρος και συνεργαζεται με την κλινικη υγεια...μια κλινικη συγχρονη και ανακαινισμενη! αν επιλεξεις πχ νοσοκομειο (πανεπηστημιακο)....ξερω γιατρους οπως ο λαλιος,μεσσηνης,μαδεμτζης αν δεν κανω λαθος......ειναι και αλλοι....!! ειναι και το ιασω αλλα δεν γνωριζω γιατρους... πρεπει να το ψαξεις..καταρχας μην αγχωνεσαι απο τωρα...,μεινε με το καλο εγκυος και ολα θα γινουν με την σειρα τους και το ευχομαι!! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 215994 Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 215994


55Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 1:58 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!



Τι ηλικίας είναι ο Γκρέτσης;;Έχω την Στυλοπούλου αλλά....δεν ξέρω ρε κορίτσι μου.Θέλουμε τώρα μετά το Πάσχα να κάνουμε εξετάσεις με τον άνδρα μου(προγγενητικό) κ να αρχίσουμε...
Θέλω να βρω ένα καλό γιατρό ...κ να μου εμπνέει εμπιστοσύνη πολύ.Δεν με ενδιαφέρει τόσο η κλινική ή το νοσοκομείο όσο ένας καλός γυναικολόγος.Με το καλό το αστεράκι σου κ αγκαλιά γεμάτη σου εύχομαι.

56Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 2:12 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
skountouflou έγραψε:


Τι ηλικίας είναι ο Γκρέτσης;;Έχω την Στυλοπούλου αλλά....δεν ξέρω ρε κορίτσι μου.Θέλουμε τώρα μετά το Πάσχα να κάνουμε εξετάσεις με τον άνδρα μου(προγγενητικό) κ να αρχίσουμε...
Θέλω να βρω ένα καλό γιατρό ...κ να μου εμπνέει εμπιστοσύνη πολύ.Δεν με ενδιαφέρει τόσο η κλινική ή το νοσοκομείο όσο ένας καλός γυναικολόγος.Με το καλό το αστεράκι σου κ αγκαλιά γεμάτη σου εύχομαι.


σε ευχαριστω πολυ....ο γκρετσης ειναι καπου στα 50και.κοιτα ειναι πολυ καλος γιατρος εμπειρος ασχολειται και με εξωσωματικη και γενικα εχει και πολυ μεγαλη πελατια!

γενικα ειναι ανθρωπος που σε κανει να νιωθεις καλα.εχει χιουμορ αλλα σαν ανθρωπος ειναι σοβαρος.η ουσια ειναι οτι ειναι νορμαλ ο τυπος να στο πω χυμα.....απλα ειναι πως θα σου γεμισει εσενα το ματι....εμενα και με προσεξε σε ολη την διαρκεια της κυησης και μου ελυνε τις αποριες μου,και εφοσον ολα πηγαινανε καλα δεν ειχα λογο να τον ζαλιζω μετα! Very Happy

οταν κατι θα δει ,θα στο πει...εσυ δεν εισαι ικανοποιημενη απο την δικη σου? τι ακριβως ζητας δηλαδη απο τον γιατρο να σου εμπνεει εμπιστοσυνη>?

απλα αν ειναι αυτο....ειναι οπως σου ειπα πως θα σου κατσει ,δηλ. μπορει για μενα να ειναι ο καλυτερος και για σενα να μην σου φανει καλος.....αν και εχει πολυ καλη φημη εξω ο γιατρος μου....ρωτα γενικα γνωστους σου....η ψαξε κι εδω ,παραπανω κι αλλες κοπελες εχουν τον ιδιο με μενα.....!


σου ευχομαι να ανθισει το σπορακι στην κοιλιτσα σου κουκλα!!!! Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 215994

57Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 2:22 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ κοπέλα μου για την υπέροχη ευχή!Εύχομαι του χρόνου τέτοιο καιρό να έχω κ εγώ γεμάτη αγκαλίτσα!
Δεν ζητώ πολλά,απλά θέλω χαλαρότητα,όχι βιαστηκά πράγματα κ πολύ προσοχή...δεν ξέρω...δεν έχω παράπονο αλλά έχω ακούσει κ δυο-τρια όχι ιδιαίτερα ικανοποιητικά σχόλια κ κάπου το σκέφτομαι..θέλω έναν κ καλό
δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις..

58Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τετ Απρ 20, 2011 11:24 pm

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Larisaies kalimera!Ego den eimai apo Larissa alla apo Lamia kai tha genniso sti Larissa sto Panepistimiako to deutero paidaki mou.Exo giatro ton Ntafopoulo.Ti gnomi exete gia to panepistimiako,to giatro to kserete,to prosopiko pos einai?Gnorizete kati?

59Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Πεμ Απρ 21, 2011 12:48 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:
argyro 2 έγραψε:[ΜΕΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ!!!!!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΣΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!




αργυρω μου μπα.....δεν αγχωνομαι για την γεννα οσο για την ωρα που επιτελους θα το κοιταξω αυτο το πλασματακι στα ματια!!!!!!!!!!!!!!θα τα ξαναπουμε!!!!!!!!!!!να σαι καλααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Smile Laughing Very Happy Smile Laughing Very Happy Smile Laughing
Αυτό είναι το καλύτεροο γλυκιά μου.........α!ξέχασα να σου πω η τιμή που σου είπα εχθές είναι με3 φυσιολογικό τοκετο με καισαρική δεν γνωριζω μαλλον είναι +500 παραπάνω αν θες ρωτάω και σου λεω

60Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Πεμ Απρ 21, 2011 12:53 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
skountouflou έγραψε:κορίτσια καλησπέρα μιας κ σας βρήκα τις λαρισαίες να μην ανοίξω νεο θέμα
ποιόν γυναικολόγο θεωρείται καλύτερο?
μέχρι στιγμής πολλά ακούγονται κ τώρα που φτάνει η ώρα να ξεκινήσουμε για μωράκι αγχώνομαι Crying or Very sad
Κουκλίτσα μουθ κακώς ανχωνεσαι το ανχος δεν βοηθαει ποτε.......αν ανχωνεσι απο τωρα 1ον δυσκολο να πιασεις ευκολα και 2ον θα εχεις πολλα προβληματα με την υγεια σου απεβαλλε το και ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!Και συντυονμα να μεινεις εγγυος και να φερεις ενα γλυκυτατο πλασματακι στον κοσμο

61Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Πεμ Απρ 21, 2011 2:15 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
argyro 2 έγραψε:
blackrose έγραψε:
argyro 2 έγραψε:[ΜΕΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ!!!!!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΣΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!




αργυρω μου μπα.....δεν αγχωνομαι για την γεννα οσο για την ωρα που επιτελους θα το κοιταξω αυτο το πλασματακι στα ματια!!!!!!!!!!!!!!θα τα ξαναπουμε!!!!!!!!!!!να σαι καλααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Smile Laughing Very Happy Smile Laughing Very Happy Smile Laughing
Αυτό είναι το καλύτεροο γλυκιά μου.........α!ξέχασα να σου πω η τιμή που σου είπα εχθές είναι με3 φυσιολογικό τοκετο με καισαρική δεν γνωριζω μαλλον είναι +500 παραπάνω αν θες ρωτάω και σου λεω





καλημερα!! κουκλα ενημερωθηκα...ειναι καπου 2200 με φ.τ και με καισαρικη αλλα 200 παραπανω...!! σε τρικλινο!αλλα βαλε και κανενα 100ρικο τον παιδιατρο....και τις μαιες που τις πας??? αρα ολο μου το επιδομα να ναι καλα εκει θα φυγει!!! ας ειναι...να πανε ολα καλα και χαλαλι!!!

οσο για το πανεπηστημιακο που ρωταει μΙΑ φιλη παραπανω εχω ακουσει αλλοτε καλα αλλοτε αρνητικα......ειναι αυτο που λεω οπως το ζει ο καθενας!!!σε γενικες γραμμες ξερω οτι ειναι καλα καθαρα και το μονο που ξερω ειναι οτι το μωρακι η μανουλα το εχει συνεχεια διπλα της...και το μονο "κακο" ειναι οτι δεν επιτρεπουν σε κανεναν να ειναι μαζι σου εκτος των ωρων επισκεπτηριου 4-6μ.μ.

τωρα αν πεφτω εξω ας μιλησει καποια που γεννησε εκει!!! φιλια!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy

62Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Πεμ Απρ 21, 2011 5:33 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
skountouflou έγραψε:


Τι ηλικίας είναι ο Γκρέτσης;;Έχω την Στυλοπούλου αλλά....δεν ξέρω ρε κορίτσι μου.Θέλουμε τώρα μετά το Πάσχα να κάνουμε εξετάσεις με τον άνδρα μου(προγγενητικό) κ να αρχίσουμε...
Θέλω να βρω ένα καλό γιατρό ...κ να μου εμπνέει εμπιστοσύνη πολύ.Δεν με ενδιαφέρει τόσο η κλινική ή το νοσοκομείο όσο ένας καλός γυναικολόγος.Με το καλό το αστεράκι σου κ αγκαλιά γεμάτη σου εύχομαι.
Εγω εχω την Γεωργια την Δημινικου και έμεινα απολυτα ευχαριστημενη
αλλα αν δεν εχεις προβλημα να πας και σε αντρα τοτε ο Γκρετσης που σου λενε τα κοριτσια ειναι ο πλεον καταλληλος γιατι εχω ακουσει τα καλυτερα

63Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Πεμ Απρ 21, 2011 5:37 am

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose που ακριβως μενεις στην Λαρισα?Εγω μενω στον Αγ.Αθανασιο
Smile Smile Smile Smile

64Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Δευ Μάης 09, 2011 5:09 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια, μήπως γνωρίζετε καμία κοπέλα που να κάνει μακιγιάζ? Γίνομαι κουμπάρα τον Σεπτέμβριο στην Λάρισα και δυστυχώς δεν βολεύει να με βάψει η κοπέλα που θα βάψει και την νύφη. Ξέρετε καμία?

65Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Δευ Μάης 09, 2011 11:16 pm

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου!!
Γνωρίζω εγώ!
Με έβαψε νύφη και νονά όταν έγινα και είναι πολύ καλή!
Αν ενδιαφέρεσαι μπορώ να σου δώσω τηλ

66Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Δευ Μάης 09, 2011 11:17 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaIoanna έγραψε:Γεια σου!!
Γνωρίζω εγώ!
Με έβαψε νύφη και νονά όταν έγινα και είναι πολύ καλή!
Αν ενδιαφέρεσαι μπορώ να σου δώσω τηλ

Ναι θα ήθελα σε παρακαλώ αν μπορείς. Γνωρίζεις μήπως και πόσο παίρνει?

67Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τρι Μάης 10, 2011 12:02 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πόσο παίρνει τώρα δεν ξέρω Rolling Eyes
Ρώτησε την από το τηλ να ξέρεις

σου στέλνω πμ

68Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τρι Μάης 10, 2011 6:28 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλήσαμε αλλά δεν βόλεψε τελικά γιατί μπορεί να με βάψει στις 2.30 το μεσημέρι αλλά ο γάμος είναι στις 7.30 οπότε...γνωρίζετε κάποια άλλη μήπως?

69Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τρι Μάης 10, 2011 6:35 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μα μέχρι και το Σεπτέμβρη κλεισμένη???
ουάου!!!
χμμμμμ θα σκεφτώ και θα ρωτήσω και θα σου στείλω μήνυμα Wink

70Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τρι Μάης 10, 2011 6:36 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!

71Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Καλησπέρα απο Λάρισα Παρ Μάης 20, 2011 6:35 am

anny

anny
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Very Happy
Λαρισαία και εγώ!!!!!

72Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τρι Μάης 24, 2011 12:31 am

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ HONDOS CENTER.Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΣ LOREAL ΒΑΦΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ.ΤΗ ΛΕΝΕ ΡΟΥΛΑ.ΜΕ ΕΒΑΨΕ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ

73Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Τρι Μάης 24, 2011 1:57 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιμή έγραψε:ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ HONDOS CENTER.Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΣ LOREAL ΒΑΦΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ.ΤΗ ΛΕΝΕ ΡΟΥΛΑ.ΜΕ ΕΒΑΨΕ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ

Σ'ευχαριστώ πολύ Μιμή..Δυστυχώς δεν μένω Λάρισα για να μπορέσω να την βρω γι'αυτο έψαχνα κάποια τηλεφωνικά..και μία κομμώτρια ίσως να μπορεί να έρεθι στο ξενοδοχείο..

74Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Ιουν 12, 2011 2:08 pm

ifigeneia1

ifigeneia1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κάργα λάρσα!!!!!!

γέννησα στο πανεπιστημιακό λάρισας. ο γιατρός μου είναι ο αλέξανδρος δαπόντε. στον ίδιο γιατρό έκανα και αφαίρεση "βαρθουλινιου" αδένα. τον γιατρό μου τον σύστησε ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. ΚΡΕΑΤΣΑΣ MD, FACS, FRCOG (ae), FACOG (ae) προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη. τώρα ως αναφορά την επιλογή μου στο να πάω στο νοσοκομείο είναι ότι οτιδήποτε άσχημο συμβεί σε στέλνουν εκεί. ( τυχαίο...δεν νομίζω) πάνω από όλα η ασφάλεια της μαμάς και του μωρού!!! (το θέμα είναι να είναι όλες οι μανούλες καλά με τα μωρά τους και όλα αυτά να είναι αχρείαστα. cheers

75Μαμαδες απο Λαρισα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μαμαδες απο Λαρισα Κυρ Ιουν 12, 2011 9:39 pm

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ifigeneia1 έγραψε:κάργα λάρσα!!!!!!

γέννησα στο πανεπιστημιακό λάρισας. ο γιατρός μου είναι ο αλέξανδρος δαπόντε. στον ίδιο γιατρό έκανα και αφαίρεση "βαρθουλινιου" αδένα. τον γιατρό μου τον σύστησε ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ. ΚΡΕΑΤΣΑΣ MD, FACS, FRCOG (ae), FACOG (ae) προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη. τώρα ως αναφορά την επιλογή μου στο να πάω στο νοσοκομείο είναι ότι οτιδήποτε άσχημο συμβεί σε στέλνουν εκεί. ( τυχαίο...δεν νομίζω) πάνω από όλα η ασφάλεια της μαμάς και του μωρού!!! (το θέμα είναι να είναι όλες οι μανούλες καλά με τα μωρά τους και όλα αυτά να είναι αχρείαστα. cheers
Kαλημέρα ,εγώ ειμαι απο Λαμια αλλα πριν λίγες μέρες γέννησα και γώ στο Πανεπηστημιακό με γιατρό τον Νταφόπουλο Κων/νο.Εχώ και γώ την ίδια άποψη με εσένα και επειδή δεν εμπιστευόμουν το νοσοκομείο της πόλης μου αποφάσισα και γω για το παννεπηστημιακό της πόλης σας και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη και με το γιατρό μου και με το προσωπικό και με τις κοπέλες απο την μαιευτική.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις