Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μ, κατάλαβα και πως πάει πλεον το θέμα;

anastasia78

anastasia78
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
έχεις στηριξη απο την οικογενεια σου? αν ναι το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να χωρισεις. αν αλλαξει? θα τον ξανααγπησεις? περνας τοσα και μαζι με σενα και το παιδακι σου, μην νομιζεις οτι ειναι μικρος κ δεν καταλαβαινει. μιλα στην οικογενεια σου, πες τους τι αποφασισες, και πρεπει να καταλαβεις οτι δεν το κανεις για σενα αλλα για το παιδι. ειμαι κατα τον διαζυγιων αλλα επισης ειμαι κατα της βιας σε οποιαδηποτε μορφη της. οι γονεις σου δεν σε μεγαλωσαν για να σε βασανιζει κανενας. σου αξιζει κατι καλυτερο.

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vasoula έγραψε:
..και πιο πανω ειδα πως ακομα ειχες φυγει και 2 φορες, γυρισες αλλα η αλλαγη του δεν κρατησε πολυ, κουκλιτσα μου ποσο ετων εισαι;;
Τα χρονια περνουν γρηγορα και μας αξιζει να τα περναμε ευτυχισμενα, κανενας δεν εχει το δικαιωμα να μας ταραζει την ψυχικη μας ηρεμια και πανω απο ολα το παιδι σας, μην βλεπει τετοια πιστεψε θα δεις σε λιγα χρονια το γιατι στο λεω αυτο!!
Κανενας και τιποτα δεν μπορει να τον ταρακουνησει;;
Είμαι 26 και το ξέρω ότι περνούν τα χρόνια... αυτό σκέφτω, πως έχω κάνει τα πάντα και τίποτα δεν αλλάζει παρα μόνο για λίγο!
και όχι δεν έχω βρει κάτι ή κάποιον που να τον ταρακουνήσει...
τον μικρό και μόνο αυτόν σκεφτομαι, αλλιώς θα προσπαθούσα κι άλλο, αλλά θα είναι πολύ καλύτερα έτσι!

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blue-yelow b.θα στα πω με λιγα λογια..μιλησα για τριτο προσωπο πριν.και θα σου εξηγησω γιατι περασα πολυ χαλια την περιοδο εγκυμοσυνης ..ειχα απευδησει με πεθερικα με την γιαγια του αλλα πανω απο ολα με την αδιαφορια του συντροφου μου. θα τον λεω ν να καταλαβαινεισ μιασ κ ακομα ευτηχωσ αντρασ μου δεν ειναι.η αδιαφορια αρχισε οταν μειναμε μαζι πριν περιπου 2 χρονια 6 ημαστε μαζι. πιεστηκα πολυ απο ολουσ τουσ δικουσ του εννοειτε για να αφησω την δουλεια μου,το σπιτακι μου την γειτονεια μου για να παω κοντα σε αυτους και στο σπιτι που ειναι της γιαγιας του κ το παραχωρησε η κολογρια κ καλα σε εμας.τους ειχα ολη μερα σπιτι μου ολουσ πεθερα γιαγια θεια κοκ..εκεινος πουθενα δεν καναμε ουτε σεξ ουτε τιποτα.ετσι απλα λοιπον ανακοινωσα στην πεθερα μου οτι αν συνεχισει ετσι ο γιος της θα βρω γκομενο....και βρηκα η ρουφιανα ... θες να σου πω κ παρακατω:::::

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πριν λίγο καιρό, τους τα είπα όλα και ακόμα και το τί έχω δοκιμάσει, μήπως μου πει κάτι που ίσως ξέχασα!

Μου είπαν, όποια στιγμή το αποφασίσω... να πάω εκεί, χωρίς δεύτερη σκέψη!!!

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μαμαμια έγραψε:blue-yelow b.θα στα πω με λιγα λογια..μιλησα για τριτο προσωπο πριν.και θα σου εξηγησω γιατι περασα πολυ χαλια την περιοδο εγκυμοσυνης ..ειχα απευδησει με πεθερικα με την γιαγια του αλλα πανω απο ολα με την αδιαφορια του συντροφου μου. θα τον λεω ν να καταλαβαινεισ μιασ κ ακομα ευτηχωσ αντρασ μου δεν ειναι.η αδιαφορια αρχισε οταν μειναμε μαζι πριν περιπου 2 χρονια 6 ημαστε μαζι. πιεστηκα πολυ απο ολουσ τουσ δικουσ του εννοειτε για να αφησω την δουλεια μου,το σπιτακι μου την γειτονεια μου για να παω κοντα σε αυτους και στο σπιτι που ειναι της γιαγιας του κ το παραχωρησε η κολογρια κ καλα σε εμας.τους ειχα ολη μερα σπιτι μου ολουσ πεθερα γιαγια θεια κοκ..εκεινος πουθενα δεν καναμε ουτε σεξ ουτε τιποτα.ετσι απλα λοιπον ανακοινωσα στην πεθερα μου οτι αν συνεχισει ετσι ο γιος της θα βρω γκομενο....και βρηκα η ρουφιανα ... θες να σου πω κ παρακατω:::::
Twisted Evil ΕΝΝΟΕΙΤΕ

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απελπισμενη λοιπον εγω εχω πει και στον ν το ιδιο οτι αν δεν αλλαξει θα βρω αλλον να κανω την πλακα μου βρισκω εναν μαλ....α και εξαφανιζομαι 5 μερες μαζι του.γυρναω ολα μελι γαλα!!!!!!!! το γεγονος απλα το προσπερασα δεν του ειπα που ημουν παρα μονο οτι ηθελα να σκεφτω. αρχιζει ομως ο ν να ειναι ο τελειος ανδρας να με προσεχει να καθετε μαζι μου να μου κανει εκπληξεις να ειναι τρυφερος να ξαπλωνουμε μαζι να με βγαζει εξω να μην μου χαλαει κανενα χατιρι..συζητησαμε για την σχεση μας και ειπαμε να κανουμε επιτελους οικογενεια... πιανω παιδι λοιπον με την πρωτη και αφου καταληγω νοσοκομειο λογω υπερεμεσης κυησης αρχιζει το μαρτηριο..ο μαλα...ας που ειχα μπλεξει επειδη εφαγε σκαλωμα χωρις να του ταξω εγω τιποτα επειδη μετα απο κεινες τις μερες του ειπα οκ τερμα καλα περασαμε θεωρησε σωστο να τα πει ολα στον ν κ γιναμε μαλια κουβαρια

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω να χανω κιλα με το τσουβαλι(εχω κανει συζητηση με το θεμα υπερεμεση κυηση( ΜΠΕς ΝΑ ΔΕΙς ΑΝ ΘΕς.και κει που μονο εμετο κανω συνεχεια ερχοταν απο πανω μου κ μου ελεγε καλα να παθεις αυτο αξιζεις κτλ. μετα τα ειπε στην μανα μου οτι τον κερατωσα τα ειπε μετα κ σε αλουσ κ στους δικουσ του παντου,,αφου του ειπα να με αφησει υσηχη να χωρισουμε δηλαδη εκειονος δεν ηθελε αλλα πιστευε κιολας οτι το παιδι μας ειναι του αλου..περασα μαρτυρικες στιγμες εγκυμοσυνης ολο στο νοσοκομειο με ορους βαρος εχανα συκωτι χαλια χολη το ιδιο και με εβλεπε κ ψυχολογος αστα να πανε εχω κ αλλα α

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mad αυτό, πρέπει να πόνεσε!

ΚΑΙ

ΚΑΙ

???

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ λογικο μου ακουγεται να αναζητησεις αλλου συντροφια, οταν κατι δεν μας καλυπτει καταφευγουμε αλλου να καλυψουμε το κενο!!!

Καρεκλες, τραπεζια;; Τι ειναι αυτα;; εχεις σκεφτει μηπως σε παρει τιποτα καταλαθος και παθεις κατι;;
Συγνωμη ανεχεσαι τετοια συμπεριφορα;;
Ηθελα να ειμαι πολυ διακριτικη γιατι δεν θελω επομεμες κοπελες να πουνε του τυπου ''καλε βασουλα μα τι κανεις;; παρακινεις την κοπελα να χωρίσει''; αλλα μολις διαβασα αυτο εμεινα, κοριτσακι μου δεν εισαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια που τα περνας αυτά, μην επιτρεπεις σε κανεναν βια και προπαντως ψυχολογικη βια!!!

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βασούλα, δεν πετούσε πράγματα, ούτε χτυπούσε τοίχους
1 σφαλιάρα, 1 αγκωνιά, 1 σπρωξιά και το τελευταίο: μου έκλεισε το στόμα, για να μην μιλάω, έφαγε κλωστιές, μπουνιές, αγκωνιές δεν με άφηνε... μέχρι που κατάλαβε ότι έσβηνα μετά συνηλθα ενώ ήμουν ξαπλωμένη στην κουζίνα κι εκείνος να μου πετάει νερό από τον νεροχύτη!

Από τότε δεν με ξανα άγγιξε, αλλά μετά από λιγο με έστειλε στην μάνα μου, επειδή δεν σέβομαι τίποτα!
(και με αυτό εννοούσε τους γονείς του, που μένουν από κάτω)

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
που λες μια κατασταση αστα να πανε μας πεταξε κ η κολογρια απο το σπιτι ασε τι να σου λεω..εγω εγινα νευρικη αποτομη μα το κεφαλι δεν το εσκυψα.του ειπα κιολας αμα θελει ασ φυγει σκασιλα μου εγω εχω νοημα πια στην ζωη μου..αα και το παιδι μου στο ονομα μου αφου για να τον παντρευτω θα περασει πολλα να μου αποδειξει οτι αξιζει να το κανω..εγω μπορει να τον κερατωσα αλλα εκεινοσ με εσπρωχνε στο θανατο..οχι μεγαλε τωρα να σε δω,καλαδεν του εκανα κοριτσια:::::::: Wink Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 4 328109

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε πολύ καλά του έκανες, οπότε τώρα;
Είστε χώρια;
Σε κυνηγάει;
Τέλος;

...

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΩΡΑ ΗΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΝΟΙΚΙΑΣΑΜΕ ΑΦΟΥ Η ΚΟΛΟΓΡΙΑ ΜΑΣ ΕΔΙΩΞΕ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ 2 ΔΟΥΛΕΙΕς ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΣΤΕΡΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.. ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 3ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΗΚΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΑΣ.ΑΑΑΑ! ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΕΠΙΜΟΝΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ Η ΜΙΚΡΗ.ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Blue_yellow Butterfly έγραψε:[

ΣΥΓΝΩΜΗ δεν δικαιούμαι κι εγώ μία χρονιά με τους δικούς και το Πάσχα που ξέρω...
γιατί χωρίζω εγώ την οικογένεια και όχι εκείνος, πραγματικά πληγώνομαι, γιατί πρέπει πάντα να κάνω εγώ ένα βήμα πίσω, όταν λέει εκείνος όχι;[/quote]

μηπως να παιρνατε και τα πεθερικα σου μαζι σας???

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν θελω να πω μεγαλα λογια αλλα η βια ειναι πολυ "καλη" δικαιολογια για χωρισμο!δεν ξερω νομιζω πως τετοιοι ανθρωποι δεν αλλαζουν και ισα ισα χειροτερευουν!οτι και αν επιλεξεις ευχομαι απο εδω και περα μονο καλες στιγμες!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Blue_yellow Butterfly έγραψε:Βασούλα, δεν πετούσε πράγματα, ούτε χτυπούσε τοίχους
1 σφαλιάρα, 1 αγκωνιά, 1 σπρωξιά και το τελευταίο: μου έκλεισε το στόμα, για να μην μιλάω, έφαγε κλωστιές, μπουνιές, αγκωνιές δεν με άφηνε... μέχρι που κατάλαβε ότι έσβηνα μετά συνηλθα ενώ ήμουν ξαπλωμένη στην κουζίνα κι εκείνος να μου πετάει νερό από τον νεροχύτη!

Από τότε δεν με ξανα άγγιξε, αλλά μετά από λιγο με έστειλε στην μάνα μου, επειδή δεν σέβομαι τίποτα!
(και με αυτό εννοούσε τους γονείς
του, που μένουν από κάτω)

Καταρχην, τον υπολογιστη τον κρυβεις μην τα δει κι εχουμε ιστοριες;;
Τι να σου πω πες μου για ολα αυτα τι;; Οι γονεις σου το ξερουν αυτο το σκηνικο;;;

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μαμαμια έγραψε:ΤΩΡΑ ΗΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΝΟΙΚΙΑΣΑΜΕ ΑΦΟΥ Η ΚΟΛΟΓΡΙΑ ΜΑΣ ΕΔΙΩΞΕ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ 2 ΔΟΥΛΕΙΕς ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΣΤΕΡΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.. ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 3ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΗΚΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΑΣ.ΑΑΑΑ! ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΕΠΙΜΟΝΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ Η ΜΙΚΡΗ.ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ

ΜΠΡΑΒΟ!!!
Πως τα κατάφερεςςςςςςςςςςςς;;;;;;;

anastasia78

anastasia78
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μαμαμια έγραψε:ΤΩΡΑ ΗΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΝΟΙΚΙΑΣΑΜΕ ΑΦΟΥ Η ΚΟΛΟΓΡΙΑ ΜΑΣ ΕΔΙΩΞΕ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ 2 ΔΟΥΛΕΙΕς ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΣΤΕΡΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.. ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 3ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΗΚΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΑΣ.ΑΑΑΑ! ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΕΠΙΜΟΝΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ Η ΜΙΚΡΗ.ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ

μήπως να μην παντρευτείς? το παιδί μπορει να πάρει το ονομά του. να ξέρεις οτι σε κάθε δυσκολία θα σου το πετάει και απο την στιγμή που το είπε και σε όλους δύσκολα θα το ξεχάσει. ξέρω κάποια που απάτησε τον αντρα της και για το παραμικρο της μιλαει ασχημα. αμα είστε καλά έτσι περίμενε λίγο καιρο πριν παντρευτείς.

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
CHRISLA2216 έγραψε:μηπως να παιρνατε και τα πεθερικα σου μαζι σας???

Καλέ, αυτοί δεν ανεβαίνουν ένα όροφο και από τότε που γέννησα, ημερών τον κατέβαζε ο άντρας μου τον Ιωάννη, για να τον δούνε!!!

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vasoula έγραψε:
Blue_yellow Butterfly έγραψε:Βασούλα, δεν πετούσε πράγματα, ούτε χτυπούσε τοίχους
1 σφαλιάρα, 1 αγκωνιά, 1 σπρωξιά και το τελευταίο: μου έκλεισε το στόμα, για να μην μιλάω, έφαγε κλωστιές, μπουνιές, αγκωνιές δεν με άφηνε... μέχρι που κατάλαβε ότι έσβηνα μετά συνηλθα ενώ ήμουν ξαπλωμένη στην κουζίνα κι εκείνος να μου πετάει νερό από τον νεροχύτη!

Από τότε δεν με ξανα άγγιξε, αλλά μετά από λιγο με έστειλε στην μάνα μου, επειδή δεν σέβομαι τίποτα!
(και με αυτό εννοούσε τους γονείς
του, που μένουν από κάτω)

Καταρχην, τον υπολογιστη τον κρυβεις μην τα δει κι εχουμε ιστοριες;;
Τι να σου πω πες μου για ολα αυτα τι;; Οι γονεις σου το ξερουν αυτο το σκηνικο;;;

Ο υπολογιστής κλειδώνει, το δύτερο δεν το κατάλαβα και η μητέρα μου γνωρίζει τα πάντα εδώ και 2 μήνες... τα σκηνικά που ανάφερα έγιναν πριν 13 μήνες!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοω κορίτσι μου τι να πω τι να σχολιασω τι να συμβουλευσω, αν ενα ζευγαρι φθανει στις χειρονομιες τοτε δεν πανε καλα τα πραγματα, δεν εχει σημασια ποτε εγιναν.
Τι ειπε η μαμα σου;; Αδερφια εχεις?

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Blue_yellow Butterfly έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:μηπως να παιρνατε και τα πεθερικα σου μαζι σας???

Καλέ, αυτοί δεν ανεβαίνουν ένα όροφο και από τότε που γέννησα, ημερών τον κατέβαζε ο άντρας μου τον Ιωάννη, για να τον δούνε!!!

ουπς, συγνωμη δεν το καταλαβα αυτο απο οσα διαβασα..
λοιπον, εχω να πω κι εγω κατι για ολα αυτα που διαβασα...
καταρχην, η οποιαδηποτε μορφη βιας ειναι κατηγορηματικα εγκλημα!!
επειδη δεν καταλαβα καλα, ο αντρας σου ειναι αλκοολικος η' απλα τον χαλαει το ποτο? εννοω πινει πολυ και συστηματικα??
οσο για το "κερατο" που λετε κοριτσια, δεν ειμαι καθολου αυτης της αποψης..
και κατι τελευταιο..εφοσον εχεις πει πολλες φορες να χωρισεις, τοτε αυτο πρεπει να κανεις.. διοτι αν πραγματικα τον αγαπουσες δεν θα το σκεφτοσουν καν!!

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vasoula έγραψε: Εννοω κορίτσι μου τι να πω τι να σχολιασω τι να συμβουλευσω, αν ενα ζευγαρι φθανει στις χειρονομιες τοτε δεν πανε καλα τα πραγματα, δεν εχει σημασια ποτε εγιναν.
Τι ειπε η μαμα σου;; Αδερφια εχεις?
Στην αρχή έντονα, ήθελε να πάω σπίτι... αλλά εγώ ακόμα δεν ήμουν σίγουρη και μόλις είχα ξεκινήσει με την ψυχολόγο και προσπαθούσα να σώσω ότι μπορώ!
Έτσι μου είπε, όποια στιγμή και να το αποφασίσω... με περιμένουν! Έχω έναν αδερφό 3 χρόνια μικρότερο (που αγαπώ πολύ)

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
CHRISLA2216 έγραψε:ουπς, συγνωμη δεν το καταλαβα αυτο απο οσα διαβασα..
λοιπον, εχω να πω κι εγω κατι για ολα αυτα που διαβασα...
καταρχην, η οποιαδηποτε μορφη βιας ειναι κατηγορηματικα εγκλημα!!
επειδη δεν καταλαβα καλα, ο αντρας σου ειναι αλκοολικος η' απλα τον χαλαει το ποτο? εννοω πινει πολυ και συστηματικα??
οσο για το "κερατο" που λετε κοριτσια, δεν ειμαι καθολου αυτης της αποψης..
και κατι τελευταιο..εφοσον εχεις πει πολλες φορες να χωρισεις, τοτε αυτο πρεπει να κανεις.. διοτι αν πραγματικα τον αγαπουσες δεν θα το σκεφτοσουν καν!!

Όχι απλά από την χαρά της παρέας ή της βόλτας πίνει και τον χαλάει και απλά γυρίζουμε σπίτι και κοιμάται, δεν έχουμε ιστορίες.

Για τα πεθερικά μου, δεν έχω αναφέρει τίποτα, γιατί είναι υπερβολικά πολλά και γινόντουσαν μαζί με τα σκηνικά του αντρός μου, θα μπερδέψουμε τα μπούτια μας και δεν θα βγει νόημα!!

Αν δεν τον αγαπούσα πραγματικά, δεν θα προσπαθούσα 2 χρόνια τώρα, δεν θα ανεχόμουν την συμπεριφορά του, ούτε κάθε φορά θα πίστευα στα λόγια του παρ' όλο που από πράξεις τίποτα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις