Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 9]

????????


Επισκέπτης
Βρε κοριτσι μου τι ειναι αυτα τα πραγματα;;; Να εισαι ετοιμη να γεννησεις και αυτος να γυρναει για ποτο;;; Εγω παρακαλαω τον δικο μου να παει για εναν καφε με εναν φιλο του, να ξεφυγει λιγο απο το σπιτι και δε ξεκολλαει απο μενα... Και πριν καν μεινω εγκυος, φαντασου τωρα...
Βεβαια ειναι κατι ''καλοθελητες'' κουμπαροι μας που τον κραζουν που δε βγαινει για ποτο κτλ και με βγαζουν εμενα καταπιεστικη, αλλα δε καταλαβαινουν οτι ο ιδιος δε θελει. Εγω δεν απογορευσα ποτε τιποτα, παρολο που μεσα μου οντως δε θα ηθελα να πηγαινει για ποτο. Για καφε δε με πειραζει.
Εγω μεγαλωσα σε σπιτι με πατερα να τρεχει για ποτα και να ερχεται στις 6 το πρωι... Και ξερω ποσο ποναει το παιδι και η γυναικα με αυτες τις καταστασεις. Δε θα το ηθελα στο δικο μου σπιτι αυτο και ευτυχως ο αντρουλης μου ειναι ησυχουλης και δε ξεκολλαει απο πανω μου!!!! Ειδικα τωρα!!! Χι χι χι Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 893968

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Etoile μια απο τα ιδια!!!!τα εχω περασει μικρη και δεν θα ηθελα να τα ζησω με τιποτα παλι,ποσο μαλλον τα παιδια μου,δεν το συγχωρω με τιποτα αυτο!!και εμενα ο αντρας μου εδω,τσιμπουρι,βγες χριστιανε μου του λεω να πας κανα καφε να γλιτωσω λιγο...οχι,τωρα ειδικα που ξανα-ειμαι εγκυος δεν κουναει, στην εγκυμοσυνη παντως πρεπει να κρατουνται τα προσχηματα σε περιπτωση αναγκης!

????????


Επισκέπτης
anthaki έγραψε:Etoile μια απο τα ιδια!!!!τα εχω περασει μικρη και δεν θα ηθελα να τα ζησω με τιποτα παλι,ποσο μαλλον τα παιδια μου,δεν το συγχωρω με τιποτα αυτο!!και εμενα ο αντρας μου εδω,τσιμπουρι,βγες χριστιανε μου του λεω να πας κανα καφε να γλιτωσω λιγο...οχι,τωρα ειδικα που ξανα-ειμαι εγκυος δεν κουναει, στην εγκυμοσυνη παντως πρεπει να κρατουνται τα προσχηματα σε περιπτωση αναγκης!

Χαχαχα,γελιο εχει. Και εγω τον παρακαλαω.. βρε βγες... τιποτα!!! Προχθες του λεω ''κοιτα να χαρεις τωρα ο,τι ειναι, κανε καμια βολτα με τους φιλους σου, γιατι μετα δε θα κουνας απο το σπιτι λεπτο'' και μου λεει με πονηρο γελακι (στην πλακα!!) ''ααα,σκεφτεσαι να μη με αφηνεις να κανω τιποτα;;Τοση καταπιεση;;;'' και του απανταω ''αγαπη μου , εσυ δε θα ξεκολλας απο το μωρο μας''!!!Πολυ γελιο.. Παντως εμενα μ αρεσει που ειναι κολλημενος πανω μου, νομιζω ετσι πρεπει να ειναι το ζευγαρι, ειδικα οταν κανουν παιδι.
Κατι φιλοι μας εχουν 2 παιδακια μικρα (διδυμα) και τα αφηνει ο ενας στον αλλο για να πανε εναλλαξ για ποτο!!! Εμενα αυτο μου φαινεται πολυ περιεργο και με λενε παλαιων αρχων!! Ε ναι ειμαι!!! Και το χαιρομαι!!!! Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 875502

pantofla


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
etoile! έγραψε:
anthaki έγραψε:Etoile μια απο τα ιδια!!!!τα εχω περασει μικρη και δεν θα ηθελα να τα ζησω με τιποτα παλι,ποσο μαλλον τα παιδια μου,δεν το συγχωρω με τιποτα αυτο!!και εμενα ο αντρας μου εδω,τσιμπουρι,βγες χριστιανε μου του λεω να πας κανα καφε να γλιτωσω λιγο...οχι,τωρα ειδικα που ξανα-ειμαι εγκυος δεν κουναει, στην εγκυμοσυνη παντως πρεπει να κρατουνται τα προσχηματα σε περιπτωση αναγκης!

Χαχαχα,γελιο εχει. Και εγω τον παρακαλαω.. βρε βγες... τιποτα!!! Προχθες του λεω ''κοιτα να χαρεις τωρα ο,τι ειναι, κανε καμια βολτα με τους φιλους σου, γιατι μετα δε θα κουνας απο το σπιτι λεπτο'' και μου λεει με πονηρο γελακι (στην πλακα!!) ''ααα,σκεφτεσαι να μη με αφηνεις να κανω τιποτα;;Τοση καταπιεση;;;'' και του απανταω ''αγαπη μου , εσυ δε θα ξεκολλας απο το μωρο μας''!!!Πολυ γελιο.. Παντως εμενα μ αρεσει που ειναι κολλημενος πανω μου, νομιζω ετσι πρεπει να ειναι το ζευγαρι, ειδικα οταν κανουν παιδι.
Κατι φιλοι μας εχουν 2 παιδακια μικρα (διδυμα) και τα αφηνει ο ενας στον αλλο για να πανε εναλλαξ για ποτο!!! Εμενα αυτο μου φαινεται πολυ περιεργο και με λενε παλαιων αρχων!! Ε ναι ειμαι!!! Και το χαιρομαι!!!! Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 875502

Εμείς πάλι με τον άντρα μου αυτό κάνουμε. Μια φορά την εβδομάδα ή όποτε μπορούμε βγαίνουμε εναλλάξ. Εμάς τουλάχιστόν μας κάνει πολύ καλό. Ξελαμπικάρουμε λίγο. Ειδικά εγώ που είμαι ολή μέρα μέσα στο σπίτι το έχω πολλή ανάγκη γιατί ώρες ώρες νομίζω θα λαλήσω! Αυτό που δεν μπορώ είναι πο άντρες που κάνουν τη ζωάρα τους λες και δεν άλλαξε τίποτα και η γυναίκα κάθεται σαν τον μ... μόνη της στο σπίτι. Εμείς βγαίνουμε πάντα κατόπιν συνεννόησης και μην φανταστείτε τίποτα τρελό, κανένα σινεμά ή χαλαρό ποτάκι. Και συνήθως μετά έχουμε και μεγαλύτερη όρεξη για ζουζουνιές.Σε βλέπει ο αντρας σου να ετοιμάζεσαι να φτιάχνεσαι και του αρέσει. Ξαναβλέπει τη γυναίκα του και όχι μόνο τη μάνα του παιδιού του

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εμεις ετσι θελουμε τη ζωη μας με το μωρο,και μη νομιζετε και εγω βγενω εκεινη τη μερα ας πουμε 12 γυρησα σπιτι,και βγενουμε και χωρια και μαζι,αλλα φανταστητε στην ιδια πολυ σε διαφορετικο μαγαζι ας πουμε,και μετα ετσι το εχουμε φανταστει οτι θα βγενουμε με βαρδιες αν θελουμε να ''ξεδωσουμε''λιγοολα αυτα βεβαια θα τα δουμε στην πραξη,εγω αυτο που θελω ειναι να μην ξεχνιεται/παρασειρετε/επαναπαυετε οτι ολα ειναι οκ σπιτι οποτε ας κατσω μεχρη τις 5 ΕΛΕΟΣ.και πρεπει ν τουσ κατσιασεις πρωτα για να μαζευτουν,αλλα αυτα ειναι standar πραγματα θα μου πεις,παντα ετσι ηταν οι αντρες...καταβαθος παιδια για νταντεμα.ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ μπραβο απο μενα στο ζευγαρι με τα δυδιμα που βγενουν εναλλαξ(ασχετο αλλα το πα)

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σας και πάλι...

Είμαι στους γονείς μου από 24 Ιούλιο, αφού πριν μια βδομάδα τις είχα ξαναφάει για τα καλά... μου έστειλε εξώδικο και δεν μπορούσα να πάρω το παιδί και να φύγω!

Έκανα μύνηση για ενδοοικογενειακή βία, για τα 2 χρόνια, έκανε πρόχειρα ασφαλιστικά μέτρα ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 17-21.30 Shocked

Το θέμα μου είναι όμως άλλο, το παιδί εδώ και δύο εβδομάδες ουρλιάζει στον ύπνο του (πριν το έκανε μόνο Δευτέρα και Τετάρτη βράδυ)...
όταν σηκώνομαι από τον καναπέ αρχίσει ουρλίαζοντας να τρέχει -προσπαθόντας να κρυφτεί- και ενώ τον πλησιάζω τρέμει...

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Sad Sad δεν μπορώ άλλο να το βλέπω έτσι
(δεν τον βάζω τιμωρίες και όμως σήμερα με τον που τον ξύπνησα, "μην με βάλεις τιμωρία" και του λέω τί είναι αγάπη μου.. δείχνοντας να συνειδιτοποιεί που είναι δεν απάντησε και αρχίζαμε να παίζουμε, ντυνοντάς το για να φύγει

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 534787

Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 688264



το ότι δεν έχει δώσει φράγκο για το παιδί είναι περριτό να το πω, κ.τ.λ.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Blue_yellow Butterfly έγραψε:Γειά σας και πάλι...

Είμαι στους γονείς μου από 24 Ιούλιο, αφού πριν μια βδομάδα τις είχα ξαναφάει για τα καλά... μου έστειλε εξώδικο και δεν μπορούσα να πάρω το παιδί και να φύγω!

Έκανα μύνηση για ενδοοικογενειακή βία, για τα 2 χρόνια, έκανε πρόχειρα ασφαλιστικά μέτρα ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 17-21.30 Shocked

Το θέμα μου είναι όμως άλλο, το παιδί εδώ και δύο εβδομάδες ουρλιάζει στον ύπνο του (πριν το έκανε μόνο Δευτέρα και Τετάρτη βράδυ)...
όταν σηκώνομαι από τον καναπέ αρχίσει ουρλίαζοντας να τρέχει -προσπαθόντας να κρυφτεί- και ενώ τον πλησιάζω τρέμει...

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Sad Sad δεν μπορώ άλλο να το βλέπω έτσι
(δεν τον βάζω τιμωρίες και όμως σήμερα με τον που τον ξύπνησα, "μην με βάλεις τιμωρία" και του λέω τί είναι αγάπη μου.. δείχνοντας να συνειδιτοποιεί που είναι δεν απάντησε και αρχίζαμε να παίζουμε, ντυνοντάς το για να φύγει

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 534787

Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 688264



το ότι δεν έχει δώσει φράγκο για το παιδί είναι περριτό να το πω, κ.τ.λ.

Να το πας σε παιδοψυχολογο το παιδι....Για να αντιδρα ετσι φαντασου τι μπορει να του εκανε...
Οσο για τα λεφτα θα ελεγα κατι ασχημο αλλα εχε χαρη....

Ποσο ασχημα πρεπει να περνας ρε κοριτσαρα μου!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προφανώς υπάρχει κάποιο πρόβλημα
δεν μπορει να κάνει το παιδί έτσι χωρίς λόγο.
μήπως να ρωτούσες κάποιον ειδικό

για δες και εδώ. ίσως να μπορεί να σε βοηθήσει κάπως με το νομικό κομματι


http://www.eimaimama.gr/2011/09/i-lili-kai-oi-nomikes-simvoule.html

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ειληκρινά είμαστε πάρα πολύ καλά, μπορώ να κοιμηθώ στο κρεβάτι μου και το απολαμβάνω, αγαλιάζω
Είμαστε χαρούμενοι και ευτυχισμένοι

Τώρα όμως ούτε το μεσημέρι δεν κοιμάται μόνος του...
Τελικά χωρίζοντας, μόνο εγώ γλίτωσα!; Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 534787

Πήρα τηλέφωνο στην γραμμή για το παιδί, αλλά θα με καλέσουν εκείνοι κι αν όχι να ξανακαλέσω αύριο, καλύτερα μεσημέρι... μου είπαν

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Blue_yellow Butterfly έγραψε:Γειά σας και πάλι...

Είμαι στους γονείς μου από 24 Ιούλιο, αφού πριν μια βδομάδα τις είχα ξαναφάει για τα καλά... μου έστειλε εξώδικο και δεν μπορούσα να πάρω το παιδί και να φύγω!

Έκανα μύνηση για ενδοοικογενειακή βία, για τα 2 χρόνια, έκανε πρόχειρα ασφαλιστικά μέτρα ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 17-21.30 Shocked

Το θέμα μου είναι όμως άλλο, το παιδί εδώ και δύο εβδομάδες ουρλιάζει στον ύπνο του (πριν το έκανε μόνο Δευτέρα και Τετάρτη βράδυ)...
όταν σηκώνομαι από τον καναπέ αρχίσει ουρλίαζοντας να τρέχει -προσπαθόντας να κρυφτεί- και ενώ τον πλησιάζω τρέμει...

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Sad Sad δεν μπορώ άλλο να το βλέπω έτσι
(δεν τον βάζω τιμωρίες και όμως σήμερα με τον που τον ξύπνησα, "μην με βάλεις τιμωρία" και του λέω τί είναι αγάπη μου.. δείχνοντας να συνειδιτοποιεί που είναι δεν απάντησε και αρχίζαμε να παίζουμε, ντυνοντάς το για να φύγει

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 534787

Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 688264

Γειά σου κοριτσάκι. οΟπως μου το περιγράφεις φαίνεται σαν κρίση τρόμου. Το λέω έτσι επειδή τα ίδια ακριβώς έκανε και η κόρη μου λίγο πριν γεννήσω το τρίτο μου παιδάκι και μόλις γέννησα για κάνα τρίμηνο. Μου είπε η παιδίατρος ότι κατά πάσα πιθανότητα είναι κρίση τρόμου αλλά να πάρω την γνώμη και παιδονευρολόγου. Εκλεισα και την πήγα στο παίδων όπου μου το επιβεβαίωσε. Μου είπε ότι τα παιδια επιρρεάζονται πολλές φορές από γεγονότα και το βγάζουν έτσι. Περνάει συνήθως γύρω στα τέσσερα έτη. Βάλε κρίσεις τρόμου στο google να διαβάσεις. Πάντως αν έχεις τη δυνατότητα ρώτα και κάποιον ειδικο.



το ότι δεν έχει δώσει φράγκο για το παιδί είναι περριτό να το πω, κ.τ.λ.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Blue_yellow Butterfly έγραψε:Ειληκρινά είμαστε πάρα πολύ καλά, μπορώ να κοιμηθώ στο κρεβάτι μου και το απολαμβάνω, αγαλιάζω
Είμαστε χαρούμενοι και ευτυχισμένοι

Τώρα όμως ούτε το μεσημέρι δεν κοιμάται μόνος του...
Τελικά χωρίζοντας, μόνο εγώ γλίτωσα!; Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 534787

Πήρα τηλέφωνο στην γραμμή για το παιδί, αλλά θα με καλέσουν εκείνοι κι αν όχι να ξανακαλέσω αύριο, καλύτερα μεσημέρι... μου είπαν

Σιγουρα ειστε καλυτερα,τι το καλυτερο απο το να ζειτε σε μια ηρεμια απο το να βλεπει το παιδι να τρως ξυλο και εσυ να φοβασαι μη παθεις κ τιποτα,αλλα να το πας το νινι σου σε παιδοψυχολογο....Νομιζω θα το βοηθησει..

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σήμερα μέσα στον ύπνο του, γυρνάει και μου λέει...(πρέπει να φώναζε για να ξύπνησα, το μόνο που πρόλαβα να πιάσω)
μαμά στενοχωρήθηκα τον ρώτησα γιατί, δεν μου απάντησε...
να έρθω μου λέει, έλα αγάπη μου - να έρθω να σε πάρω αγκαλτσα; ναι


Τον σήκωσα και τον πήρα στο κρεβάτι μου και συνεχείσαμε τον ύπνο μας Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 9 966307



Περριτό να πω ότι ο 'κύριος' εχθές που τον πήρε, αφού έδεσε το παιδί, άρχισε να μου φωνάζει ότι και καλά να μην εκδικούμαι το παιδί εάν εχω προβλήματα μαζί του και χαλάω την ψιχολογία του παιδιού και άλλα τέτοια
ήθελα να γυρίσω να του πω είσαι πολλά κιλά μαλάκας...

αλλά έστελνα φιλάκια στο γιο μου τον χεραιτούσα και τον 'κύριο' τον έγραψα όπως έκανα τόσα χρόνια, όταν τον γύρισε θα μιλήσουμε αύριο στο τηλέφωνο, είπε στο 27 μηνών γιό του... δεν εχει πάρει, απλά το είπε για να με προκαλέσει, εγώ απτόητη τον έγραφα... και μπήκα σπιτάκι μου, με τον γιο μου

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πότε θα βγει το ποσό που πρέπει να καταβάλει?

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamamatina έγραψε:Πότε θα βγει το ποσό που πρέπει να καταβάλει?

Τον Δεκέμβριο στα ασφαλιστικά και ελπίζω να σταματήσουν να του τον δίνουν τόσες πολλές ώρες...17.00 και τον φέρνει 21.30 μέχρι να πει μια κουβέντα να μας δει να πιει το γάλα του να παίξει...
κοιμάται στις 23.00

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θεωρω οτι το παιδι ειναι πολυ μικρο για να καθεται τοσο μαζι του...

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ήμουν παντρεμένη 2 χρόνια και έγκυος δεχόμουν οικονομική, ψυχολογική και σωματική βία!
Κατάφερα και τον χωρισα... εγώ γλύτωσα το παιδί μου όμως;

Είναι 27 μηνών και των παίρνει δύο φορές την εβδομάδα για συνολικά 8 ώρες και όμως είναι αρκετές.

ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΥΜΑΤΑ και πιο πολύ για μένα το λέω

Γραμμή για το παιδί 11525
ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ
ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
(να μην παρουσιάζω τον πατέρα του καλό, γιατί στην περίπτωση που βιώνει κάτι άσχημο μαζί του, το παιδί θα πιστέψει ότι δεν μπορώ να το προστατέψω)εννοείτε ότι δεν μιλάω ποτέ άσχημα μπροστά στο παιδί

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις