Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι ηθελε να κανει Πασχα με τους δικους του και οχι με εσενα;;

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοπέλα μου φυσικά δεν πρόκειται να σε βρίσουμε ή να σε κράξουμε για τίποτα. Η ζωή είναι δική σου και εφόσον εσύ νιώθεις καλά με τις αποφάσεις σου χαιρόμαστε και εμείς! Μακάρι να πάτε μαζί σε σύμβουλο και εύχομαι όλα να λυθούν και να καταφέρετε να είσαστε μαζί και αγαπημένη σαν οικογένεια με το παιδάκι σας. Αν πάλι δεν γίνει αυτό, πάλι τις δύσκολες αποφάσεις μόνη σου θα τις πάρεις. Εμείς είμαστε εδώ να σε στηρίξουμε σε ότι αποφασίσεις! Ειλικρινά εύχομαι αυτή την φορά να τα καταφέρετε! Και ας μην έχω σχηματίσει και εγώ και οι άλλες κοπέλες την καλύτερη γνώμη για τον σύζηγό σου. Εφόσον εσύ η ίδια που τα έχεις περάσει όλα αυτά αποφάσισες να τον συγχωρέσεις ποιες είμαστε εμείς που θα συνεχίσουμε να τον κατηγορουμε για λάθη του παρελθόντος; Αν τελικά καταφέρετε να είσαστε μαζί, ξέχασέ τα όλα και κοίτα μπροστά. Αν πάλι όχι, βάλ'τα πάλι σε μια ζυγαριά από την αρχή και πράξε ανάλογα. Να είσαι πάντα καλά! (με έναν καλό σύζηγο και ακόμα 3 παιδιά Wink )

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula έγραψε:
argyro 2 έγραψε:
Blue_yellow Butterfly έγραψε:Έχουμε κάνει άποιρες φορές, αυτές τις συζητήσεις και πάντα καταλήγουμε στο ότι έγω φταίω και είμαι άχρηστη και ανυπόφορη...

Δεν με ακούει, δεν μιλάμε και όταν πάω να πω το οτιδήποτε ακούω αυτές τις 3 φράσεις!!

Όταν με βλέπει ότι είμαι έτοιμη να την κάνω, γίνετε άλλος άνθρωπος! Εγώ όμως το βαρέθηκα αυτό το παιχνίδι...
Τότε κλύτερα να τονν τιμωρήσεις φεύγωντας μς το παιδί μακριά από το σπίτι για λίγο καιρό μέχρι να καταλάβει ότι με όλα αυτά θα σας χάσει και τους 2 να καταλάβει οτι δεν εισαι παιχνιδάκι που όποτε θέλει θα το αγαπάει και θα το φροντίζει και όποτε θέλει θα το πετάει μακριά.Αυτήν την στιγμή ίσως να σε θεωρεί δεδομένη και πως ότι και αν σου κάνει εσύ θα το δεχτείσ σαν να μην συμβαίνει τίποτα......αφού το συζητήσατε άπειρες φορές και εξακολουθεί να κάνει τα ίδια τότε η μόνη λύση σίγουρα δεν είναι το διαζύγιο αλλά να τον ταρακουνήσεις ώστε να καταλάβει πόσο σε αγαπάει γιατι για να σε παντρέυτηκε και για να κάνατε μαζί ενα παιδάκι σίγουρα σε αγαπάει εξάλλου δεν ανάφερες πουθενά οτι σε μισεί το οτι τσακώνεσται δεν σημαίνει τίποτα και εγώ όλη μέρα με τον άντρα μου καβγαδίζουμε και μου λέει ακριβώς τισ ίδιες φράσεις και εγώ τότε απλώς αδιαφορώ για να είμαι ήρεμη

Υ.Γ.:Συγνώμη για το μεγάλο ποστ!!!!!!!!!!!

Οι καβγαδες δεν σημαινουν τιποτα;; Διαφωνω πολυ μαζί σου μα παρα πολυ, ειναι οτι χειροτερο και ιδιως οταν υπαρχουν και παιδια στο σπιτι!!!
Βασούλα όταν έδωσα αυτήν την απάντ5ηση δεν είχα διαβάσει τα πάντα μετά εννοείται πως άλλαξα γνώμη αν διάβασες παρακάτω

Πετλουδίτσα καλά έκανες και του έδωσες άκυρο και που εννοείται οτι δεν τον πίστεψες σε όλα αυτά που σου είπε καλό κουράγιο και σε ένα 2μηνο αρχίζει μια καινούρια ζωή γιοα εσένα και τον μικρό σου πρίγκηπα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αrgyro μου το καταλαβα απλά για εσένα το έγραψα γιατί ανέφερες πως καυγαδίζεις με τον άντρα σου ολη μέρα και λές πως δεν έχει σημασία κι εγώ σου απάντησα πως έχει σημασία για την ηρεμία του σπιτιού αλλά των παιδιών!!
Χωρίς παρεξήγηση απλά έγραψα την γνώμη μου!!

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ, βρε κορίτσια... με κάνετε και γελάω Laughing

Μαρία, για την ευχή με άλλο σύζηγο και συν τρια παιδιά ακόμα...
(ο Ιωάννης, είναι ο ΑΝΤΡΑΣ της ζωής μου)

Αργυρό, για την ευχή σε 2 μήνες από τώρα...
(από το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί)


affraid Εδώ να λέμε τα παράδοξα που μας συμβαίνουν

Sleep και κάποια στιγμή, όσες κοιμούνται ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ

Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 893968 (παρεάκι, σας φιλώ) Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πεταλουδα μου διαβασα τι εχεις περασει και εχω μεινει αφωνη! Επειδη δεν ξερω τι να γραψω για να σε βοηθησει το μονο που θα σου ευχηθω ειναι υπομονη και να πανε ολα καλα για εσενα και το γιο σου! Ευχομαι αυτη η τελευταια προσπαθεια να ειναι η αρχη μιας καινουργιας καλυτερης ζωης! flower

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πεταλουδίτσα πως είσαι???
είναι όλα καλά???

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω!!!

Αν όλα πάνε καλά...
τέλος τις εβδομάδας, θα είμαι στους γονείς μου (μαζί με τον γιο μου)

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Blue_yellow Butterfly έγραψε:Χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω!!!

Αν όλα πάνε καλά...
τέλος τις εβδομάδας, θα είμαι στους γονείς μου (μαζί με τον γιο μου)
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Blue_yellow Butterfly έγραψε:Χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω!!!

Αν όλα πάνε καλά...
τέλος τις εβδομάδας, θα είμαι στους γονείς μου (μαζί με τον γιο μου)

μπραβο κοπελα μου προσπαθησε να παρεις την ζωη στα χερια σου για σενα και το παιδι το κυριοτερο .οσο δυσκολο και αν ακουγεται .γιατι εμεις ειμαστε εξω απο το χορο.ενα ενα σιγα σιγα και ολα θα πανε καλα.κοιτα την ηρεμια του παιδιου σου.δεν ανεχομαστε κανενα να μας ξευτιλιζει .εχεις πρωσοπικοτητα .το προσπαθησες τελος βαλε τα ορια σου .και σου ευχομαι μια καλη και καινουργια αρχη απο καρδιας

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο πεταλουδιτσα μου.σου ευχομαι οτι καλυτερο και ψυχικη υγεια σε σενα και στο αγορακι σου.αντε μια καινουρια αρχη για να ανεβαινουμε και λιγακι ψυχολογικα.κανενας δεν εχει το δικαιωμα να μας στερει το χαμογελο μας.ολα καλα θα πανε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ παναγιτσα μου αυτο δεν ηταν topik θριλερ ηταν μεχρη να φτασω ως εδω(στο σημερα)μετα απο 10 σελιδες.Τελος καλο ολα καλα,σε παρακαλω μη το μετανιωσεις,εισαι σε καλο δρομο φηγε,φηγε ΟΛΑ θα ειναι πολυ καλητερα θα δεις!!!να ειναι ευτηχισμενο το νινακι σου αυτο σε νοιαζει!!!σου ευχομε οοοολα τελεια ν πανε,αλλα αφου εκανες βημα στη πορτα ειμαι σιγουρη ολα καλα θα πανε.

Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 50580 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 50580 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 50580

lilalo

lilalo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σου ευχομαι ολοψυχα καλη τυχη.Ειμαι σιγουρη οτι θα ηρεμησεις και θα βρεις τον εαυτο σου πια.Το μελλον θα ειναι πολυ καλυτερο θα δεις καλη μου.Ευχομαι ολα πια να πανε δεξια Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα βάσανά του ο Θεός στους δυνατούς τα δίνει
γιατί στους αδυνάτους δεν έχει εμπιστοσύνη!!!!!!!
Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472 Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 417472

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγώ νόμιζα πως ήμουν η μόνη που είχα προβλήματα με τον άντρα μου... scratch scratch

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερουδια!!

Θελω να ΚρΑξΞξξΩΩΩΩωωωωω!!!Λοιπον
Οχι μονο τον εχω αφησει ελευθερο ν βγενει οποτε,οπου,με οποιον και καθομε εγω μονη μου σπιτι.αλλα μια μερα μου ηρθε 6 το χαραμα σπιτι.ΑΠΟ τοτε του εβαλα ΟΡΟ να ειναι σπιτι της 3!!!μεχρι τωρα ολα καλα.χτες σπαει ο διαολος το ποδαρακι του...ειχε ιδη παει 5 οταν ηρθε σπιτ.και σε τι κατασταση ΕΤΣΙ!!??? ΝΤΙΡΛΑ!!!βρομησε ολο το σπιτι.εριξε και το ποτυρι με χυμο ΒΙΣΙΝΟ παρακαλαω που ειχα στο τραπεζακι,και διπλα ο ΚΑΤΑΣΠΡΟς καναπες και δεν τον ακουσα ΚΑΝ να κανει κινηση να τα μαζεψει.Ηρθε ξαπλωσε πηγε να χαιδεψει τη κοιλια μου και ενωειτε οτι τραβιχτηκα!!!στο δευτερολεπτο τον πηρε ο υπνος,εγω ν σηκωνομε σαν τον Μ@@@Α να καθαριζω τις ζημιες του 6 Η ΩΡΑ το χαραμα.

Εχουμε μετακομισει σε καινουργειο σπιτι και ακομα δεν εχω προσαρμοστει πεταγομε σε καθε ηχο!ασε που λιγο πιο πανω εχουν κατασκηνωσει γειφτοι και εχω και την ενοια τους μη μου κανουν κανα ντου οσο λειπει.

Ειχα αγανακτισει ΤΟΣΟ χτες,λιγο ακομα να αργουσε θα το εκανα ΑΛΛΑ ειμαι σιγουρη οτι θα ξανα αργησει και τοτε ΘΑ ΔΕΙ αυτος!!Το εχω οραματιστει ΟΛΟ!!θα κανω ανω κατω το σαλωνι(οχι ολο το σπιτι ποιος το μαζευει μετα)μονο το σαλονι,θα πεταξω τα μαξιλαιρα του καναπε στο πατωμα,τα ριχταρια,τα ντουλαπια ολα αναποδα,ρουχα...(αν δεν φοβομουν θα αφηνα και την εξωπορτα ανοιχτη) ισως σταξω και λιγο Pumaro στο πατωμα να μοιαζει με αιμα.Θα ερθει το πουλι μου ξεγνιαστος να μπει μεσα και θα δει το κακο χαμο .εγω στο μπαλκωνι!!!!καλο ΕΕΕΕ!!!!?????
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Την επομενη φορα 3 και 5 αν παει ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! Δεν υπαρχει!!! Ευχομαι να μην χρειαστει να το κανεις, αλλα ΑΝ γινει, βαλε καμερα να γραφει και μετα ανεβασε το μας!!!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Veraki έγραψε:Καλημερουδια!!

Θελω να ΚρΑξΞξξΩΩΩΩωωωωω!!!Λοιπον
Οχι μονο τον εχω αφησει ελευθερο ν βγενει οποτε,οπου,με οποιον και καθομε εγω μονη μου σπιτι.αλλα μια μερα μου ηρθε 6 το χαραμα σπιτι.ΑΠΟ τοτε του εβαλα ΟΡΟ να ειναι σπιτι της 3!!!μεχρι τωρα ολα καλα.χτες σπαει ο διαολος το ποδαρακι του...ειχε ιδη παει 5 οταν ηρθε σπιτ.και σε τι κατασταση ΕΤΣΙ!!??? ΝΤΙΡΛΑ!!!βρομησε ολο το σπιτι.εριξε και το ποτυρι με χυμο ΒΙΣΙΝΟ παρακαλαω που ειχα στο τραπεζακι,και διπλα ο ΚΑΤΑΣΠΡΟς καναπες και δεν τον ακουσα ΚΑΝ να κανει κινηση να τα μαζεψει.Ηρθε ξαπλωσε πηγε να χαιδεψει τη κοιλια μου και ενωειτε οτι τραβιχτηκα!!!στο δευτερολεπτο τον πηρε ο υπνος,εγω ν σηκωνομε σαν τον Μ@@@Α να καθαριζω τις ζημιες του 6 Η ΩΡΑ το χαραμα.

Εχουμε μετακομισει σε καινουργειο σπιτι και ακομα δεν εχω προσαρμοστει πεταγομε σε καθε ηχο!ασε που λιγο πιο πανω εχουν κατασκηνωσει γειφτοι και εχω και την ενοια τους μη μου κανουν κανα ντου οσο λειπει.

Ειχα αγανακτισει ΤΟΣΟ χτες,λιγο ακομα να αργουσε θα το εκανα ΑΛΛΑ ειμαι σιγουρη οτι θα ξανα αργησει και τοτε ΘΑ ΔΕΙ αυτος!!Το εχω οραματιστει ΟΛΟ!!θα κανω ανω κατω το σαλωνι(οχι ολο το σπιτι ποιος το μαζευει μετα)μονο το σαλονι,θα πεταξω τα μαξιλαιρα του καναπε στο πατωμα,τα ριχταρια,τα ντουλαπια ολα αναποδα,ρουχα...(αν δεν φοβομουν θα αφηνα και την εξωπορτα ανοιχτη) ισως σταξω και λιγο Pumaro στο πατωμα να μοιαζει με αιμα.Θα ερθει το πουλι μου ξεγνιαστος να μπει μεσα και θα δει το κακο χαμο .εγω στο μπαλκωνι!!!!καλο ΕΕΕΕ!!!!?????
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Την επομενη φορα 3 και 5 αν παει ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ

ΩΡΑΙΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ...ΑΛΛΑ ΤΟ 3 ΤΟ ΕΧΕΙς ΒΑΛΕΙ ΣΑΝ ΟΡΙΟ ΓΙΑ ΝΩΡΙς???????
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΕΓΚΥΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!
12 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΝ ΠΟΥ ΛΕς ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΛΠ....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ....ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ..ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΕΓΩ..ΚΑΙ ΚΥΡΙΩς ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟς

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Veraki έγραψε:Καλημερουδια!!

Θελω να ΚρΑξΞξξΩΩΩΩωωωωω!!!Λοιπον
Οχι μονο τον εχω αφησει ελευθερο ν βγενει οποτε,οπου,με οποιον και καθομε εγω μονη μου σπιτι.αλλα μια μερα μου ηρθε 6 το χαραμα σπιτι.ΑΠΟ τοτε του εβαλα ΟΡΟ να ειναι σπιτι της 3!!!μεχρι τωρα ολα καλα.χτες σπαει ο διαολος το ποδαρακι του...ειχε ιδη παει 5 οταν ηρθε σπιτ.και σε τι κατασταση ΕΤΣΙ!!??? ΝΤΙΡΛΑ!!!βρομησε ολο το σπιτι.εριξε και το ποτυρι με χυμο ΒΙΣΙΝΟ παρακαλαω που ειχα στο τραπεζακι,και διπλα ο ΚΑΤΑΣΠΡΟς καναπες και δεν τον ακουσα ΚΑΝ να κανει κινηση να τα μαζεψει.Ηρθε ξαπλωσε πηγε να χαιδεψει τη κοιλια μου και ενωειτε οτι τραβιχτηκα!!!στο δευτερολεπτο τον πηρε ο υπνος,εγω ν σηκωνομε σαν τον Μ@@@Α να καθαριζω τις ζημιες του 6 Η ΩΡΑ το χαραμα.

Εχουμε μετακομισει σε καινουργειο σπιτι και ακομα δεν εχω προσαρμοστει πεταγομε σε καθε ηχο!ασε που λιγο πιο πανω εχουν κατασκηνωσει γειφτοι και εχω και την ενοια τους μη μου κανουν κανα ντου οσο λειπει.

Ειχα αγανακτισει ΤΟΣΟ χτες,λιγο ακομα να αργουσε θα το εκανα ΑΛΛΑ ειμαι σιγουρη οτι θα ξανα αργησει και τοτε ΘΑ ΔΕΙ αυτος!!Το εχω οραματιστει ΟΛΟ!!θα κανω ανω κατω το σαλωνι(οχι ολο το σπιτι ποιος το μαζευει μετα)μονο το σαλονι,θα πεταξω τα μαξιλαιρα του καναπε στο πατωμα,τα ριχταρια,τα ντουλαπια ολα αναποδα,ρουχα...(αν δεν φοβομουν θα αφηνα και την εξωπορτα ανοιχτη) ισως σταξω και λιγο Pumaro στο πατωμα να μοιαζει με αιμα.Θα ερθει το πουλι μου ξεγνιαστος να μπει μεσα και θα δει το κακο χαμο .εγω στο μπαλκωνι!!!!καλο ΕΕΕΕ!!!!?????
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Την επομενη φορα 3 και 5 αν παει ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ

ΡΕ κοριτσακιμου εγκυος γυναικα?Σορυ αλλα ωραιος ειναι κι αυτος..Που σε αφηνει ετσι??

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για ονομα βρε Veraki....!!και απο οτι βλεπω σε λιγο γεννας!!τι 3 λες νωρις νωρις στο σπιτι, αν σου τυχει κατι να μην εχεις εναν ανθρωπο διπλα σου στην κατασταση σου?..χωρια η συγχιση που περνας... απαραδεκτος!!

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια νομιζω οτι δεν ειναι κακο να βγαινει και μονος του, οχι βεβαια καθε μερα. Εμεις πριν μεινω εγκυος βγαιναμε τρεις τεσσερις φορες τη βδομαδα και μαζι και χωρια, τωρα φυσικα πιο χαλαρα. Αν θελει να βγει για ποτο, και εγω βαριεμαι, κανονιζει με τους φιλους μας και βγαινει, εγω οταν γυρναει κοιμαμαι δεν καταλαβαινω τιποτα.

http://www.worldjamboree.gr

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξέρω γιατί τους πιάνει αυτό.Κι ο δικός μου όταν ήμουν έγκυος έβγαινε βράδυ παρά βράδυ με τους φίλους του...Ίσως είναι η αντίδραση τους επειδή αρχίζει η ζωή μας να αλλάζει και εκμεταλλεύονται όσο χρόνο έχουν μέχρι να έρθουν τα παιδάκια μας στον κόσμο που και καλά τους δεσμεύουν αργότερα...Τον άφηνα να βγαίνει αλλά μέχρι τον 8ο γιατί μετά μπορεί να είχαμε πρόωρη γέννα,Μην στενοχωριέσαι.Μίλησε του ήρεμα και κάνε τον να καταλάβει ότι φοβάσαι.Αν του κάνεις αυτό το σκηνικό θα μαλώσετε και δεν νομίζω πως θα είναι και το καλύτερο για την κατάσταση σου...

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΤΣΙ? ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟΣΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ?Ε ΟΧΙ!ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΑΖΙ.ΤΟΥΣ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ.ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΝΥΧΤΩΠΕΡΠΑΤΗΜΑΤΑ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΠΕΡΝΕ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΑΖΙ.. ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΓΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΥΤΟ.ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΕΧΟΝΤΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ..ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΟΝΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΜΟΝΗ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ???ΑΥΤΗ ΕΝΑΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΝΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΡΑΒΑΤΟΝΟΝΤΕ ΜΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ.ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ??? ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??ΑΣ ΜΗΝ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ!!!

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΛΛΑ ΤΟ 3 ΤΟ ΕΧΕΙς ΒΑΛΕΙ ΣΑΝ ΟΡΙΟ ΓΙΑ ΝΩΡΙς???????
Ναι τρομαρα μου Rolling Eyes και καταληξαμε δωσε θαρος στο χωριατη να σ ανεβει στο κρεβατι.αχορτογα γουρουνια.

Και εγω αυτο πιστευω που λεει η didumomama
Ίσως είναι η αντίδραση τους επειδή αρχίζει η ζωή μας να αλλάζει και εκμεταλλεύονται όσο χρόνο έχουν μέχρι να έρθουν τα παιδάκια μας στον κόσμο που και καλά τους δεσμεύουν αργότερα.
γιατι σκεφτεται ΚΑΙ το 40ημερο που θα ειμαστε εσωκλειστοι και σ λεει:προλαβενω ενα ξενυχτι ακομα...

και απο οτι βλεπω σε λιγο γεννας
σε 20 μερουλες,τι ειναι ??τιποτα!!εγω του εχω εξηγηθει απο πριν,ετσι και λοιπει αδικιολογητα την ωρα που θα τον χρειαζομε (σπασαν τα νερα,ποναω,γλιστρησα,επεσα,αιμοραγια) πολυ απλα δεν θα το μαθει ΚΑΝ γτ σ εκεινη τη περιπτωση τον μπαμπα μου θα παρω ο οποιος ενωειτε θα τα παρει και εκεινος που ημουν μονη μου οποτε ΟΥΤΕ που θα τον ειδοποιησουμε οτι γενναω!!!ειναι ομως απο τις ανεπαναληπτες στιγμες που αμα χασεις....παπαλα.Αλλα και παλι παρασερνετε και κανει κατι τετοια χαζα.τωρα μαζευτικε(αυτο ελειπε)αρχισε τα χατιρακια,τα δωρακια,βολτουλες για φαγητο για να εξηλεωθει,και σημερα το πρωι τον πηρε ενας φιλος τηλ.για καφε και του ειπε απο μονος του οτι κλειδωνετε στ σπιτι πλεον Twisted Evil Οχι βγες αμα εισαι...το σκηνικο με την ληστεια ετοιμο το χω στο μυαλο μου Twisted Evil



ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟΣΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ
ενα ''αχ βαχ'' δεν εχει ακουσει 9 μηνες τωρα,επεσε σε σκλυροπετση.οποτε σου λεει μια χαρα ειναι τελεια εγκυμωσυνη εχουμε οποτε με περνει να ειμαι λασκα.

Τεσπα εγω τον εφαγα τον γαιδαρο,μυαλο για την επομενη εγκυμωσυνη...

????????


Επισκέπτης
Blue_yellow Butterfly έγραψε: Laughing Laughing Laughing

ΠΙΟ ΚΑΛΟ...

ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ!!!

Το επόμενο πρωί, δεν με σήκωσε... (δεν πειράζει κοιμήθηκα λίγο παραπάνω!

Παίρνω το παιδί από το σχολικό
ΚΑΙ


ΚΑΙ


ΚΑΙ

ΦΟΡΑΓΕ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Προβλήματα με τους άντρες μας; - Σελίδα 8 328109

Δε λες παλι καλα που δε του εκοψε και τα δαχτυλα;;; Χα χα χα!! Καλα,εχει πλακα ο αντρας σου!!!! Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις