Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

151Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 2:12 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ!!ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΗ ΣΟΥ!ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ!!!!ΑΚΑΡΔΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!


Ειδες σε τσακωσα αυτα λες για μενα!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vivian στις Παρ Ιουλ 22, 2011 2:48 pm, 1 φορά

152Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 2:14 pm

Goofy-mom

Goofy-mom
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
natali-maria έγραψε:ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ!!ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΗ ΣΟΥ!ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ!!!!ΑΚΑΡΔΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!



χαχαχαχαχαχαχαχα Καλά σου τα χώνει συμπεθέρα η Ναταλία!!!! χαχαχα Θα πάρει και εμένα η μπάλα αν αρχίσω να γράφω εντατικά εδώ μέσα!!! χαχα Σχεδόν χεσμένες τις έχουμε τις κόρες μας.....ευτυχώς έχουν και μπαμπάδες!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

153Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 2:15 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ!!ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΗ ΣΟΥ!ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ!!!!ΑΚΑΡΔΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!


Ειδες σε τσακωσα αυτα λες για μενα!!!!

ΕΓΩ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑΝΙ!!!!
ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΣΑΣ!!!

ΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧ

154Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 2:18 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
ΕΓΩ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑΝΙ!!!!
ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΣΑΣ!!!

ΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧ

Φανταζομαι καταλαβες οτι αστειευομουν! Τι να πω η εγω σημερα τα διαβαζω καπως η εσυ τα γραφεις καπως!

Καλη ξεκουραση!

155Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 2:22 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
ΕΓΩ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑΝΙ!!!!
ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΣΑΣ!!!

ΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧ

Φανταζομαι καταλαβες οτι αστειευομουν! Τι να πω η εγω σημερα τα διαβαζω καπως η εσυ τα γραφεις καπως!

Καλη ξεκουραση!

ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ Η ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΟΡΟΜΟΝΕΣ ΒΑΡΑΝΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΛΟΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΩΣ Η ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ (ΓΙΑΤΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ!!!ΔΕΝ ΓΚΡΕΜΙΣΤΗΚΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΟΥΡΝΟΣ!ΧΑΧΑΧΑΧ)ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΠΩΣ!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

156Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 2:30 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Goofy-mom έγραψε:
natali-maria έγραψε:ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ!!ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΗ ΣΟΥ!ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ!!!!ΑΚΑΡΔΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!



χαχαχαχαχαχαχαχα Καλά σου τα χώνει συμπεθέρα η Ναταλία!!!! χαχαχα Θα πάρει και εμένα η μπάλα αν αρχίσω να γράφω εντατικά εδώ μέσα!!! χαχα Σχεδόν χεσμένες τις έχουμε τις κόρες μας.....ευτυχώς έχουν και μπαμπάδες!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Καλα κανουμε συμπεθερουλα!! Κατι θα ξερουμε!!!!

157Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 2:33 pm

Goofy-mom

Goofy-mom
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Vivian έγραψε:Καλα κανουμε συμπεθερουλα!! Κατι θα ξερουμε!!!!

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!!!

158Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 2:34 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 654655 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 654655 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 654655 αααααααα καλααααααααααααααα !! ενταξει ! για να μην ψαχνεστε και κυριως εσυ ναταλι , εγω ειπα για τρολ χτες το βραδυ στο τσατ στην βανια και στην αννα ( δεν θυμαμαι αν ηταν και αλλες κοπελες ζητω συγνωμη προκαταβολικα ) ! προσεξε ομως με μια διαφορα : δεν ειπα Η ΝΑΤΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛ !!!!! συζητουσαμε για διαφορα ατομα και για εσενα δεν στο κρυβω και για τρολ και ειπα ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Η ΝΑΤΑΛΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛ !!! επεσημανα 1000000 φορες οτι ΤΥΧΑΙΑ επελεξα το ονομα σου γιατι εκεινη την στιγμη μιλουσαμε για εσενα ............. τωρα πως το καταλαβαν και πως στο μετεφεραν ειναι αλλο θεμα ! να ξερεις ομως πως εγω δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα προσωπικο μαζι σου !αν εχεις εσυ μπορουμε να το λυσουμε ειτε εδω ειτε τηλεφωνικος !

159Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 2:45 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ!!ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΗ ΣΟΥ!ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ!!!!ΑΚΑΡΔΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!


Χωρις να θελω να παρεξηγηθω θα ηθελα σε ασχετα θεματα να μην αναφερουμε τα παιδια μου! Δεν ηταν αστειο!

160Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 3:03 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ!!ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΗ ΣΟΥ!ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ!!!!ΑΚΑΡΔΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!


Χωρις να θελω να παρεξηγηθω θα ηθελα σε ασχετα θεματα να μην αναφερουμε τα παιδια μου! Δεν ηταν αστειο!

εχεις δικιο Βιβιαν τα παιδια δεν εχουμε καμια δουλεια να τα αναφερουμε! επισης θα πω οτι ουτε εγω ειμαι χαζη εχω αντιληψη δοξα το θεο! και οτι αυτο που ενιωθα εγω το ειπα απο καρδιας τωρα αν δεν επεισα η δεν ενδιαφερονται καποιοι δεν πειραζει "καλη καρδια"
και τις ευχες που δινω τις εννοω!!!!!
ολα καλα λοιπον!!!!!!!

161Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 3:08 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περασα να πω ενα γειααααα! Εχω 2 μερεσ να μπω και επιτελους σας βρισκω! Ε μα και το προφιλ της βιβιαν φορουμ το καναμε στο fb! Χιχιχι .φιλακια κοριτσαρες!!!!

162Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 3:11 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:περασα να πω ενα γειααααα! Εχω 2 μερεσ να μπω και επιτελους σας βρισκω! Ε μα και το προφιλ της βιβιαν φορουμ το καναμε στο fb! Χιχιχι .φιλακια κοριτσαρες!!!!

γεια σου Κλειω μου!! μονο φορουμ το καναμε ? χαμος! χαχαχα φιλακια! Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 417472

163Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Παρ Ιουλ 22, 2011 7:56 pm

papaki

papaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια δεν γράφω συχνα αλλά σας παρακολουθώ καιρό...είμαι μέλος κι σε ένα άλλο forum για μαμάδες...και αντιμετωπίσαμε παρόμοιο πρόβλημα με το θέμα "πεθερος" η καλύτερη λύση είναι η αδιαφορία...και όποτε ξαναείχαμε παρόμοια συμπεριφορά ζητάγαμε από την διαχειρίστρια να το διαγράφει το μέλος που δημιουργεί την ένταση...και χαλάει το forum....μην αφήνετε "κομπλεξικά άτομα" να χαλάνε αυτήν την όμορφη παρέα που έχετε.....

164Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:16 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ!!ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΗ ΣΟΥ!ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ!!!!ΑΚΑΡΔΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!


Χωρις να θελω να παρεξηγηθω θα ηθελα σε ασχετα θεματα να μην αναφερουμε τα παιδια μου! Δεν ηταν αστειο!

εχεις δικιο Βιβιαν τα παιδια δεν εχουμε καμια δουλεια να τα αναφερουμε! επισης θα πω οτι ουτε εγω ειμαι χαζη εχω αντιληψη δοξα το θεο! και οτι αυτο που ενιωθα εγω το ειπα απο καρδιας τωρα αν δεν επεισα η δεν ενδιαφερονται καποιοι δεν πειραζει "καλη καρδια"
και τις ευχες που δινω τις εννοω!!!!!
ολα καλα λοιπον!!!!!!!



ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ!!!ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ?
ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ!ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΙΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΙΠΑ!ΚΑΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΑΜΕ!
ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΤΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΔΩ?ΓΙΑΤΙ?
ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ!ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ!ΜΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΕΣ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ!ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΙΞΩ ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!


ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ!
ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΚΙΑ Η ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ!
ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΛΕΩ!ΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΣΑΣ!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΙΣ ΕΝΝΟΕΙΣ!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

165Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:27 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε: Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 654655 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 654655 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 654655 αααααααα καλααααααααααααααα !! ενταξει ! για να μην ψαχνεστε και κυριως εσυ ναταλι , εγω ειπα για τρολ χτες το βραδυ στο τσατ στην βανια και στην αννα ( δεν θυμαμαι αν ηταν και αλλες κοπελες ζητω συγνωμη προκαταβολικα ) ! προσεξε ομως με μια διαφορα : δεν ειπα Η ΝΑΤΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛ !!!!! συζητουσαμε για διαφορα ατομα και για εσενα δεν στο κρυβω και για τρολ και ειπα ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Η ΝΑΤΑΛΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛ !!! επεσημανα 1000000 φορες οτι ΤΥΧΑΙΑ επελεξα το ονομα σου γιατι εκεινη την στιγμη μιλουσαμε για εσενα ............. τωρα πως το καταλαβαν και πως στο μετεφεραν ειναι αλλο θεμα ! να ξερεις ομως πως εγω δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα προσωπικο μαζι σου !αν εχεις εσυ μπορουμε να το λυσουμε ειτε εδω ειτε τηλεφωνικος !

ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΤΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ!ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ!
ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕ ΘΑΒΑΤΕ!ΜΙΛΗΣΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΝΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΠΡΟΚΕΙΤΟ ΓΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΧΗΜΑ ΛΟΓΟΥ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΩΣ ΣΧΗΜΑ ΛΟΓΟΥ ΝΑ ΜΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΜΕΝΑ?ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑΙ?Ε!ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΩΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΡΟΛ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΟΧΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ!
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την natali-maria στις Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:37 am, 1 φορά

166Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:30 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ!!!ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ?
ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ!ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΙΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΙΠΑ!ΚΑΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΑΜΕ!
ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΤΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΔΩ?ΓΙΑΤΙ?
ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ!ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ!ΜΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΕΣ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ!ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΙΞΩ ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!


Ναταλακι στο τσατ εχουμε κανει απειρες φορες την πλακα αυτη απειρες.. Αν διαβασεις ομως τα χτεσινα σου μηνυματα θα καταλαβεις οτι δεν ειχα καμμια πλακα ηταν μαλλον ειρωνικα και στο λεω επειδη τοσο καιρο πιστευα οτι ειμασταν φιλες.. Πραγματικα με οσα διαβασα 2 μερες τωρα φαινετε να εχεις κατι.. Και με εχει στεναχωρησει πολυ αυτο...

167Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:43 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μη γελιομαστε....Φιλες ειμαστε οταν στην δυσκολη εχουμε καποιον να στηριχτουμε....Εχουμε χασει την εννοια της λεξεως "φιλια"...
Ναι εσυ Βιβιαν σε μια εκρηξη μου στο φεις γυρισες και ειπες να τα μαζεψω και να σου ερθω με το μωρο....Ειλικρινα δε το περιμενα...Και σε 1000 ευχαριστησα αν και δε θα γινομουν βαρος ειδικα σε μια κοπελα που ειναι εγκυακι...
Εγω εδω ξερω ποιες ειναι "φιλες"-γνωστες-φιλες..

Ευχαριστω κ γεια σας..

168Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:43 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
natali-maria έγραψε:
ΒΙΒΙΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ!!!ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ?
ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ!ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΙΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΙΠΑ!ΚΑΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΑΜΕ!
ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΤΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΔΩ?ΓΙΑΤΙ?
ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ!ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ!ΜΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΕΣ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ!ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΙΞΩ ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!


Ναταλακι στο τσατ εχουμε κανει απειρες φορες την πλακα αυτη απειρες.. Αν διαβασεις ομως τα χτεσινα σου μηνυματα θα καταλαβεις οτι δεν ειχα καμμια πλακα ηταν μαλλον ειρωνικα και στο λεω επειδη τοσο καιρο πιστευα οτι ειμασταν φιλες.. Πραγματικα με οσα διαβασα 2 μερες τωρα φαινετε να εχεις κατι.. Και με εχει στεναχωρησει πολυ αυτο...


ΒΙΒΙΑΝΑΚΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ!!
ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΡΩΝΙΚΑ!ΟΥΤΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΦΑΤΣΑΚΙΑ!!!!
ΕΙΜΑΙ ΠΙΕΣΜΕΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΤΛ (ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΣΑΤWink!!) ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΕΣΑΣ!

ΦΑΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΓΕΛΑΕΙ ΦΑΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΓΕΛΑΕΙ ΦΑΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΓΕΛΑΕΙ!ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

169Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:47 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ας μη γελιομαστε....Φιλες ειμαστε οταν στην δυσκολη εχουμε καποιον να στηριχτουμε....Εχουμε χασει την εννοια της λεξεως "φιλια"...
Ναι εσυ Βιβιαν σε μια εκρηξη μου στο φεις γυρισες και ειπες να τα μαζεψω και να σου ερθω με το μωρο....Ειλικρινα δε το περιμενα...Και σε 1000 ευχαριστησα αν και δε θα γινομουν βαρος ειδικα σε μια κοπελα που ειναι εγκυακι...
Εγω εδω ξερω ποιες ειναι "φιλες"-γνωστες-φιλες..

Ευχαριστω κ γεια σας..


ΜΑΡΗ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΗ-ΓΝΩΣΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΣ ΣΚΑΤΟΥΛΕΣ!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

170Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:54 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ας μη γελιομαστε....Φιλες ειμαστε οταν στην δυσκολη εχουμε καποιον να στηριχτουμε....Εχουμε χασει την εννοια της λεξεως "φιλια"...
Ναι εσυ Βιβιαν σε μια εκρηξη μου στο φεις γυρισες και ειπες να τα μαζεψω και να σου ερθω με το μωρο....Ειλικρινα δε το περιμενα...Και σε 1000 ευχαριστησα αν και δε θα γινομουν βαρος ειδικα σε μια κοπελα που ειναι εγκυακι...
Εγω εδω ξερω ποιες ειναι "φιλες"-γνωστες-φιλες..

Ευχαριστω κ γεια σας..

Τατιαννακι εισαι ψυχαρα το εχω ξαναπει!! Σε φιλω!

171Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:54 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι ρε εννοουσα οτι ξερω ποια ειναι "φιλη" μου,ποια γνωστη μου και ποια φιλη μου...Και τα δυο τελευταια ειναι χωρις ""

172Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:56 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Οχι ρε εννοουσα οτι ξερω ποια ειναι "φιλη" μου,ποια γνωστη μου και ποια φιλη μου...Και τα δυο τελευταια ειναι χωρις ""



ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ?

cry cry cry cry!!!!!!!

173Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 3:58 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλλωστε στα 31 μου με τετοια ζωη που εκανα και τι εχω περασει και τι εχω μαθει μεχρι στιγμης μπορω να κρινω ποια ειναι ποια...Καμια φορα πεφτω εξω φυσικο ειναι..

Γεια σας και παλι κι αερα στα......[δικο σας]

174Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 4:01 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Αλλωστε στα 31 μου με τετοια ζωη που εκανα και τι εχω περασει και τι εχω μαθει μεχρι στιγμης μπορω να κρινω ποια ειναι ποια...Καμια φορα πεφτω εξω φυσικο ειναι..

Γεια σας και παλι κι αερα στα......[δικο σας]



A!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΣΚΑΣΕΙΣ!!!!
ΜΙΛΑ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

175Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Σαβ Ιουλ 23, 2011 4:03 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
tatijana έγραψε:Ας μη γελιομαστε....Φιλες ειμαστε οταν στην δυσκολη εχουμε καποιον να στηριχτουμε....Εχουμε χασει την εννοια της λεξεως "φιλια"...
Ναι εσυ Βιβιαν σε μια εκρηξη μου στο φεις γυρισες και ειπες να τα μαζεψω και να σου ερθω με το μωρο....Ειλικρινα δε το περιμενα...Και σε 1000 ευχαριστησα αν και δε θα γινομουν βαρος ειδικα σε μια κοπελα που ειναι εγκυακι...
Εγω εδω ξερω ποιες ειναι "φιλες"-γνωστες-φιλες..

Ευχαριστω κ γεια σας..

Τατιαννακι εισαι ψυχαρα το εχω ξαναπει!! Σε φιλω!

Ευχαριστω μικρη μου...Το ξερω.. Embarassed Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις