Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

26Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:00 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valerakievelinaki έγραψε:βιβιαν ηδη καποιες κοπελιες εχουν φυγει για αυτους τους λογους και επειδη μιλαμε μεσω φεις μου εχουν πει πως εχουν δυσαρεστηθει πολυ οπως και εγω !! δεν το παιζω σεμνοτυφη γιατι και εγω βωμολοχω αλλα στο σπιτι μου η με την παρεα μου ! οχι εδω ..... ολες ασχολειστε με την καθε μια που μπαινει και λεει οτι της κατεβαινει και μπαινετε στο παιχνιδι της να βγαζετε ασχημο χαρακτηρα ενω εκεινη - ες χτυπιουνται απ τα γελια ανακατευοντας τα παγακια του φραπε .... ολες καταλαβαινουμε οτι προκειτε για ανισσοροπους και ΑΠΛΑ αδιαφορουμε δεν καθομαστε να δωσουμε την ικανοποιηση στην καθε μια γιατι αυτον τον σκοπο εχουν ! τελος παντων ειναι καταντια αυτο το πραγμα γιατι αλλιως ξεκινησε το φορουμ και οχι για να ξεσπαει η καθε μια και χρησιμοποιει εκφρασεις που ριχνουν το επιπεδο του φορουμ !!

συμφωνω απολυτα!!
κιεγω ειμαι σχετικα καινουργια στην παρεα, αλλα εχω παρακολουθησει πολλα θεματα,και σοβαρα αλλα και αυτα τα τελευταια ψευτικα.. μπορει να μην απαντησα σε ολα αυτα, αλλα να πω την αληθεια χαλαστηκα πολυ απο την σταση καποιων αληθινων μελων εδω.. ενταξει σας εκνευριζει οταν μπαινει καποιο "κοριτσακι" κ αραδιαζει δυο βλακειες ωστε να γινει θεμα.. αλλα διαβασα καποια ασχημα λογια σε μερικες απαντησεις, και αν και καποιες λεγανε "πλακα κανουμε", εγω, αν και εχω μεγαλη δοση χιουμορ δεν το βρηκα καθολου αστειο!!
ζηταω λοιπον με την σειρα μου, απο τις πιο "εμπειρες" κοπελες εδω μεσα, μολις γινεται αντιληπτο οτι μια ιστορια ειναι ψευτικη να ανακοινωνετε αμεσως κ να σταματαμε κατευθειαν να απανταμε!! δεν χρειαζεται ουτε πλακα, ουτε ειρωνεια...ελεος πια! μπαινω καθημερινα να δω ενδιαφεροντα κ χρησιμα θεματα, και τελευταια πεφτω συνεχεια σε βλακειες..... φυσικα δεν θελω να θιξω καμια σας

27Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:05 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευουλα έγραψε:καλημερα και απο μενα!σας διαβαζω συνεχως αλλα λογω δουλειας δεν προλαβαινω να σχολιαζω!οσα διαβαζα εδω αλλα και στη σελιδα της ολιβιας ''ελληνιδες μαμαδες'' μονο προβληματισμο μου εφερεαν.δεν ξερω αν ειναι απο αλλα αντιστοιχα φορουμ η σελιδες που απλως θελουν να διαλυσουν την παρεα γιατι η αληθεια ειναι πως οτι εχει δημιουργησει η ολιβια εχει φοβερη επιτυχια.οπως και να χει μην δινετε σημασια σε τετοιες ιστοριες που εχουν σκοπο να χαλασουν το κλιμα!σας φιλω ολες!

Ναι η Ολίβια χωρίς να την έχω γνωρίσει προσωπικά έχω διαπιστώσει ότι ότι δημιουργεί έχει με επιτυχία και η επιτυχία αυτή ενοχλεί πολλούς.

Ευούλα μου έχει διαφύγει αυτό που λες για την σελίδα των "Ελληνίδων μαμάδων". Εννοείς τις παρεξηγήσεις που δημιουργούνται και εκεί συχνά ή αναφέρθηκε κάτι για το φόρουμ;

28Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:13 am

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaM έγραψε:
ευουλα έγραψε:καλημερα και απο μενα!σας διαβαζω συνεχως αλλα λογω δουλειας δεν προλαβαινω να σχολιαζω!οσα διαβαζα εδω αλλα και στη σελιδα της ολιβιας ''ελληνιδες μαμαδες'' μονο προβληματισμο μου εφερεαν.δεν ξερω αν ειναι απο αλλα αντιστοιχα φορουμ η σελιδες που απλως θελουν να διαλυσουν την παρεα γιατι η αληθεια ειναι πως οτι εχει δημιουργησει η ολιβια εχει φοβερη επιτυχια.οπως και να χει μην δινετε σημασια σε τετοιες ιστοριες που εχουν σκοπο να χαλασουν το κλιμα!σας φιλω ολες!
μαρια μου εχει γινει πανικος με ψευτικα προφιλ στη σελιδα!πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικοι ποιους κανουμε φιλους γιατι μπαινει ο καθε ανωμαλος που και καλα ειναι μαμα 5 παιδιων και παει λεγοντας!δεν μπορει τυχαια και στο φορουμ και στη σελιδα ταυτοχρονα να γινονται αυτα!

Ναι η Ολίβια χωρίς να την έχω γνωρίσει προσωπικά έχω διαπιστώσει ότι ότι δημιουργεί έχει με επιτυχία και η επιτυχία αυτή ενοχλεί πολλούς.

Ευούλα μου έχει διαφύγει αυτό που λες για την σελίδα των "Ελληνίδων μαμάδων". Εννοείς τις παρεξηγήσεις που δημιουργούνται και εκεί συχνά ή αναφέρθηκε κάτι για το φόρουμ;

29Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:14 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:

συμφωνω απολυτα!!
κιεγω ειμαι σχετικα καινουργια στην παρεα, αλλα εχω παρακολουθησει πολλα θεματα,και σοβαρα αλλα και αυτα τα τελευταια ψευτικα.. μπορει να μην απαντησα σε ολα αυτα, αλλα να πω την αληθεια χαλαστηκα πολυ απο την σταση καποιων αληθινων μελων εδω.. ενταξει σας εκνευριζει οταν μπαινει καποιο "κοριτσακι" κ αραδιαζει δυο βλακειες ωστε να γινει θεμα.. αλλα διαβασα καποια ασχημα λογια σε μερικες απαντησεις, και αν και καποιες λεγανε "πλακα κανουμε", εγω, αν και εχω μεγαλη δοση χιουμορ δεν το βρηκα καθολου αστειο!!
ζηταω λοιπον με την σειρα μου, απο τις πιο "εμπειρες" κοπελες εδω μεσα, μολις γινεται αντιληπτο οτι μια ιστορια ειναι ψευτικη να ανακοινωνετε αμεσως κ να σταματαμε κατευθειαν να απανταμε!! δεν χρειαζεται ουτε πλακα, ουτε ειρωνεια...ελεος πια! μπαινω καθημερινα να δω ενδιαφεροντα κ χρησιμα θεματα, και τελευταια πεφτω συνεχεια σε βλακειες..... φυσικα δεν θελω να θιξω καμια σας

Χρύσλα καταλαβαίνω αυτό που λες και εγώ στα πρώτα κρούσματα όπως είπα θύμωνα αλλά κατάλαβα ότι δεν μπορώ να αλλάξω τους άλλους με το ζόρι. Είμαστε διαφορετικές. Δεν μπορώ όσο και να προσπαθήσω να βρω τρόπο να "επιβάλλω" στους άλλους να αδιαφορήσουν. Μόνο τον εαυτό μου και το πως σκέφτομαι εγώ για τους άλλους μπορώ να αλλάξω. Σκέψου το. Νομίζω πως δεν πρέπει να δημιουργούνται κόντρες μεταξύ μας επειδή δεν μας αρέσουν τα θέματα που απαντούν κάποιοι που τελικά μπορεί και σε αυτους να μην αρέσουν αλλά θέλουν να απαντήσουν. Με το χρόνο θα καταλάβουν μόνοι τους και θα κουραστούν να απαντούν. Ας αφήσουμε την κάθεμια να αντιδρά όπως εκείνη καταλαβαίνει. Δεν σε παρεξηγώ γιατί σου λέω και εγώ έτσι σκεφτόμουν στην αρχή. Όμως πιο εύκολο τελικά είναι να αλλάξω τον τρόπο που σκέφτομαι παρά να αλλάξω τους άλλους. Πιο εύκολο είναι να ανοίξω την πόρτα για να περάσω παρά να χωθώ κάτω από την χαραμάδα. Έτσι δεν θα περάσω ποτέ. Το ξαναείπα είμαστε πλέων 5000 διαφορετικοί χαρακτήρες. Κάποιος θα βρεθεί να απαντήσει σε επόμενο ψεύτικο θέμα.

30Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:14 am

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ειδατε που ειχα καιρο να γραψω?τα μπουρδουκλωσα χαχαχαχα

31Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:15 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευουλα έγραψε:
MariaM έγραψε:
ευουλα έγραψε:καλημερα και απο μενα!σας διαβαζω συνεχως αλλα λογω δουλειας δεν προλαβαινω να σχολιαζω!οσα διαβαζα εδω αλλα και στη σελιδα της ολιβιας ''ελληνιδες μαμαδες'' μονο προβληματισμο μου εφερεαν.δεν ξερω αν ειναι απο αλλα αντιστοιχα φορουμ η σελιδες που απλως θελουν να διαλυσουν την παρεα γιατι η αληθεια ειναι πως οτι εχει δημιουργησει η ολιβια εχει φοβερη επιτυχια.οπως και να χει μην δινετε σημασια σε τετοιες ιστοριες που εχουν σκοπο να χαλασουν το κλιμα!σας φιλω ολες!

Ναι η Ολίβια χωρίς να την έχω γνωρίσει προσωπικά έχω διαπιστώσει ότι ότι δημιουργεί έχει με επιτυχία και η επιτυχία αυτή ενοχλεί πολλούς.

Ευούλα μου έχει διαφύγει αυτό που λες για την σελίδα των "Ελληνίδων μαμάδων". Εννοείς τις παρεξηγήσεις που δημιουργούνται και εκεί συχνά ή αναφέρθηκε κάτι για το φόρουμ;
μαρια μου εχει γινει πανικος με ψευτικα προφιλ στη σελιδα!πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικοι ποιους κανουμε φιλους γιατι μπαινει ο καθε ανωμαλος που και καλα ειναι μαμα 5 παιδιων και παει λεγοντας!δεν μπορει τυχαια και στο φορουμ και στη σελιδα ταυτοχρονα να γινονται αυτα!

Δίκιο έχεις, ίσως τίποτα να μην είναι τυχαίο.

32Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:17 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:είναι διαφορετικό να την λες με το γάντι και διαφορετικό να ρίχνουμε το επίπεδο μας με τέτοιες εκφράσεις με χαλάει ρε παιδί μου
Συμφωνώ. Το σχολίασα κι εγώ σε ένα ποστ.

MariaM έγραψε:εντάξει παίξαμε αρκετά και πλέων το παιχνίδι αυτό δεν έχει ενδιαφέρον.
Κι εδώ συμφωνώ.
Και γενικά με όσα έγραψες Μαρία (μία ώρα τα διάβαζα μαζί με τις διακοπές της μικρής χα χα)

33Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:20 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
βανια έγραψε:είναι διαφορετικό να την λες με το γάντι και διαφορετικό να ρίχνουμε το επίπεδο μας με τέτοιες εκφράσεις με χαλάει ρε παιδί μου
Συμφωνώ. Το σχολίασα κι εγώ σε ένα ποστ.

MariaM έγραψε:εντάξει παίξαμε αρκετά και πλέων το παιχνίδι αυτό δεν έχει ενδιαφέρον.
Κι εδώ συμφωνώ.
Και γενικά με όσα έγραψες Μαρία (μία ώρα τα διάβαζα μαζί με τις διακοπές της μικρής χα χα)

Ωχ, πάλι είπα πολλά ε; Σόρυ! Embarassed (Είμαι και σε μια ομάδα με μισές εγκυούλες και μισές λεχώνες και εκεί να δεις! Πάντα λέω πολλά! Πότε θα με πετάξουν έξω από την ομάδα δεν ξέρω χαχαχα!)

34Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:34 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου καλημερα! Πραγματικα το θεμα της Βιβιαν νομιζω οτι μας εκφραζει ολες. Εγω αν και καινουργια στην παρεα αυτη, εχω κανει το φορουμ μερος της καθημερινοτητας μου. Εχω αγωνια -ΟΧΙ κουτσομπολιστικη περιεργεια- για οτι προκυπτει στην καθεμια μας, ενημερωνομαι, γελαω, λυπαμαι με τα θεματα μας. ΕΙΣΤΕ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ σε μια δυσκολη για μενα περιοδο και θα ηθελα να συνεχισουμε να ανταλλαζουμε αποψεις, να συμφωνουμε και να διαφωνουμε ετσι ακριβως οπως κανουν οι πραγματικες φιλες. Σας αγαπω και σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

35Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 1:30 am

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίσια κι εγώ είμαι σχετικά καινούρια στο φόρουμ. Αυτό που έχω να πω από τη δική μου πλευρά είναι ότι πολλές φορές έμπαινα με διάθεση να ανταλλάξω απόψεις με άλλες μαμάδες, εγκυούλες και γυναίκες που εύχονται να δημιουργήσουν τη δική τους οικογένεια και δεν το έκανα. Ο λόγος ήταν όλα αυτά τα ποστ και η ατμόσφαιρα που δημιουργούσαν. Κατά κάποιο τρόπο "δηλητηρίαζαν" αυτή την τόσο όμορφη παρέα. Θεωρώ πως είναι στο χέρι μας να μην το αφήνουμε να συμβεί.

36Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 1:41 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βιβιβιανακι εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που λες .σιγουρα το να απανταμε συνεχιζουμε την κατασταση .ομως το θεωρο υπερβολικο να χαλασει την εικονα του φορουμ γενικως .ειμαστε ελεθευρες να απανταμε οπου θελουμε εμεις .το διαβαζεις δεν σου κανει μην το ξανανοιξεις .πηγενε σε θεματα που σε ενδιαφερουν .στην τελικη αυτη ηρθαν να δημιουργησουν προβλημα και καπως πρεπει να αντριδασεις καναμε την πλακα μας μπορει να ξεφυγαμε και μεις λιγο μας προκαλεσαν .ενταξει τελιωσε .αν ο αλλος θελει να φυγει δεν φευγει γιαυτο το λογο .ηθελε να φυγει και αυτο ειναι δικαιολογια για μενα .

37Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 2:58 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ;;; scratch scratch scratch scratch

Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ:Do NOT feed the troll....

38Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 3:07 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΠΟΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ;;; scratch scratch scratch scratch

Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ:Do NOT feed the troll....

Συμφωνώ απόλυτα! Απλά πιστεύω πως κάποιοι απο εμάς χρειάζονται το χρόνο τους για να το συνειδητοποιήσουν και άλλες που πιστεύουν την ιστορία. Εγώ θα έλεγα πως τροφή για ένα τρολ είναι η επίθεση και οι τσακωμοί. Αν κάποιος τον πιστέψει και του απαντάει για να λύσει το πρόβλημά του, δεν εχει τόσο ενδιαφέρον. Πιο ενδιαφέρον έχει όταν καταφέρει να κάνει κάποιον να θυμώσει ή όταν γίνει ένας τσακωμός. Ακόμα λοιπόν και αν κάποιοι απαντήσουν αν δεν συμβεί τίποτα από τα 2 παραπάνω θα χαθεί το ενδιαφέρον του τρολ γρήγορα και θα φύγει απο μόνο του. Αλλά όπως είπα αυτό που λέω είναι όπως εγώ το αντιλαμβάνομαι και καποιοι μπορεί να μην συμφωνούν.

39Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 3:13 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΠΟΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ;;; scratch scratch scratch scratch

Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ:Do NOT feed the troll....

Συμφωνώ απόλυτα! Απλά πιστεύω πως κάποιοι απο εμάς χρειάζονται το χρόνο τους για να το συνειδητοποιήσουν και άλλες που πιστεύουν την ιστορία. Εγώ θα έλεγα πως τροφή για ένα τρολ είναι η επίθεση και οι τσακωμοί. Αν κάποιος τον πιστέψει και του απαντάει για να λύσει το πρόβλημά του, δεν εχει τόσο ενδιαφέρον. Πιο ενδιαφέρον έχει όταν καταφέρει να κάνει κάποιον να θυμώσει ή όταν γίνει ένας τσακωμός. Ακόμα λοιπόν και αν κάποιοι απαντήσουν αν δεν συμβεί τίποτα από τα 2 παραπάνω θα χαθεί το ενδιαφέρον του τρολ γρήγορα και θα φύγει απο μόνο του. Αλλά όπως είπα αυτό που λέω είναι όπως εγώ το αντιλαμβάνομαι και καποιοι μπορεί να μην συμφωνούν.

ΑΚΡΙΒΩΣ!ΑΥΤΟΙ ΜΑΝΟΥΡΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑ ΝΑ ΑΝΑΨΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ.ΟΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ...ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΝ 5-10Ν ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΑΝ....ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΜΠΗΚΕ ΞΩΤΙΚΟ;

40Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 3:21 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
MariaM έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΠΟΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ;;; scratch scratch scratch scratch

Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ:Do NOT feed the troll....

Συμφωνώ απόλυτα! Απλά πιστεύω πως κάποιοι απο εμάς χρειάζονται το χρόνο τους για να το συνειδητοποιήσουν και άλλες που πιστεύουν την ιστορία. Εγώ θα έλεγα πως τροφή για ένα τρολ είναι η επίθεση και οι τσακωμοί. Αν κάποιος τον πιστέψει και του απαντάει για να λύσει το πρόβλημά του, δεν εχει τόσο ενδιαφέρον. Πιο ενδιαφέρον έχει όταν καταφέρει να κάνει κάποιον να θυμώσει ή όταν γίνει ένας τσακωμός. Ακόμα λοιπόν και αν κάποιοι απαντήσουν αν δεν συμβεί τίποτα από τα 2 παραπάνω θα χαθεί το ενδιαφέρον του τρολ γρήγορα και θα φύγει απο μόνο του. Αλλά όπως είπα αυτό που λέω είναι όπως εγώ το αντιλαμβάνομαι και καποιοι μπορεί να μην συμφωνούν.

ΑΚΡΙΒΩΣ!ΑΥΤΟΙ ΜΑΝΟΥΡΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑ ΝΑ ΑΝΑΨΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ.ΟΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ...ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΝ 5-10Ν ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΑΝ....ΑΛΗΘΕΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΜΠΗΚΕ ΞΩΤΙΚΟ;

Στο θέμα με τον "ΠΕΘΕΡΟ". Μας είπε και ευχαριστώ στο τέλος, χαχαχα! Εχει πλάκα το όλο θέμα, δεν λέω, αλλά νομίζω ότι για μένα ήταν το τελευταίο μου και καμία από τις επόμενες ιστορίες που θα προκύψουν δεν θα έχουν πια ενδιαφέρον. Απλά βαρέθηκα το ίδιο παιχνίδι συνέχεια!

41Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 3:26 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΥΤΟ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΟΥΦΛΕΕΕΕΕΕ!!!!! afro afro afro Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Α ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ... Wink ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΕΛΙΟ!ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΥΦΑΝΤΑΣΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ... Razz Razz Laughing Laughing Laughing Razz

42Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 3:29 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:βιβιαν ηδη καποιες κοπελιες εχουν φυγει για αυτους τους λογους και επειδη μιλαμε μεσω φεις μου εχουν πει πως εχουν δυσαρεστηθει πολυ οπως και εγω !! δεν το παιζω σεμνοτυφη γιατι και εγω βωμολοχω αλλα στο σπιτι μου η με την παρεα μου ! οχι εδω ..... ολες ασχολειστε με την καθε μια που μπαινει και λεει οτι της κατεβαινει και μπαινετε στο παιχνιδι της να βγαζετε ασχημο χαρακτηρα ενω εκεινη - ες χτυπιουνται απ τα γελια ανακατευοντας τα παγακια του φραπε .... ολες καταλαβαινουμε οτι προκειτε για ανισσοροπους και ΑΠΛΑ αδιαφορουμε δεν καθομαστε να δωσουμε την ικανοποιηση στην καθε μια γιατι αυτον τον σκοπο εχουν ! τελος παντων ειναι καταντια αυτο το πραγμα γιατι αλλιως ξεκινησε το φορουμ και οχι για να ξεσπαει η καθε μια και χρησιμοποιει εκφρασεις που ριχνουν το επιπεδο του φορουμ !!

Βαρβαρα συγνωμη αλλα διαφωνω! Για οσους εφυγαν δεν μπορω να μιλησω μιας και ο καθενας κανει τις επιλογες του! Εμενα με νοιαζουν οσες ειναι εδω, οσες ''παλευουμε'' μαζι για μα σταματησουν ολα αυτα! Αν φευγουμε στην πρωτη ''δυσκολια'' παει να πει οτι ποτε δεν θελαμε να ειμαστε εδω και με τα υπολοιπα κοριτσια δεν μας συνδεει τιποτα! Εμενα παλι με συνδεουν πολλα και θα το παλευω!!


Μαρακι μου με καλυψες απολυτα σε οσα εγραψες!

43Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 3:38 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα συμφωνησω και εγω με τη βιβιαν απολυτα.αν ειναι για καποιους ανοητους εισβολεις να παραταμε τα οπλα και να την κανουμε τοτε στα πιο δυσκολα τι θα κανουμε;ολες εδω ενωμενες και ποτε νικημενες.

44Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 3:40 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΙΒΙΑΝ ΜΗ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ!ΑΣΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΑΛΛΟΣ! Very Happy

45Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 4:00 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΑΥΤΟ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΟΥΦΛΕΕΕΕΕΕ!!!!! afro afro afro Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Α ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ... Wink ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΕΛΙΟ!ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΥΦΑΝΤΑΣΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ... Razz Razz Laughing Laughing Laughing Razz

Άντε καλέ! Εμείς έχουμε μεγαλύτερη φαντασία γιατί είμαστε πιο "ψημένες", χχαχαα! Δες το θέμα με τις μόνες, απροστάτευτες ιστοριούλες! Οπότε, ότι και να διαβάσω από δω και πέρα δεν θα μου κάνει εντύπωση. Μπορώ να πω πλέων ότι τα έχω ακούσει όλα, χαχαχα!

ΥΓ: Βιβιανάκι, Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 379767

46Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 4:15 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:βιβιαν ηδη καποιες κοπελιες εχουν φυγει για αυτους τους λογους και επειδη μιλαμε μεσω φεις μου εχουν πει πως εχουν δυσαρεστηθει πολυ οπως και εγω !! δεν το παιζω σεμνοτυφη γιατι και εγω βωμολοχω αλλα στο σπιτι μου η με την παρεα μου ! οχι εδω ..... ολες ασχολειστε με την καθε μια που μπαινει και λεει οτι της κατεβαινει και μπαινετε στο παιχνιδι της να βγαζετε ασχημο χαρακτηρα ενω εκεινη - ες χτυπιουνται απ τα γελια ανακατευοντας τα παγακια του φραπε .... ολες καταλαβαινουμε οτι προκειτε για ανισσοροπους και ΑΠΛΑ αδιαφορουμε δεν καθομαστε να δωσουμε την ικανοποιηση στην καθε μια γιατι αυτον τον σκοπο εχουν ! τελος παντων ειναι καταντια αυτο το πραγμα γιατι αλλιως ξεκινησε το φορουμ και οχι για να ξεσπαει η καθε μια και χρησιμοποιει εκφρασεις που ριχνουν το επιπεδο του φορουμ !!

συμφωνω απολυτα!!
κιεγω ειμαι σχετικα καινουργια στην παρεα, αλλα εχω παρακολουθησει πολλα θεματα,και σοβαρα αλλα και αυτα τα τελευταια ψευτικα.. μπορει να μην απαντησα σε ολα αυτα, αλλα να πω την αληθεια χαλαστηκα πολυ απο την σταση καποιων αληθινων μελων εδω.. ενταξει σας εκνευριζει οταν μπαινει καποιο "κοριτσακι" κ αραδιαζει δυο βλακειες ωστε να γινει θεμα.. αλλα διαβασα καποια ασχημα λογια σε μερικες απαντησεις, και αν και καποιες λεγανε "πλακα κανουμε", εγω, αν και εχω μεγαλη δοση χιουμορ δεν το βρηκα καθολου αστειο!!
ζηταω λοιπον με την σειρα μου, απο τις πιο "εμπειρες" κοπελες εδω μεσα, μολις γινεται αντιληπτο οτι μια ιστορια ειναι ψευτικη να ανακοινωνετε αμεσως κ να σταματαμε κατευθειαν να απανταμε!! δεν χρειαζεται ουτε πλακα, ουτε ειρωνεια...ελεος πια! μπαινω καθημερινα να δω ενδιαφεροντα κ χρησιμα θεματα, και τελευταια πεφτω συνεχεια σε βλακειες..... φυσικα δεν θελω να θιξω καμια σας

αυτο ακριβως ρε κοπελια !! το επιασες ! δεν με χαλασε μονο η παρουσια των τρολς αλλα και η αντιμετωπιση των υπολοιπων κοριτσιων που δεν ηταν καθολου αστεια οπως λες και εσυ !

47Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 4:18 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΑΥΤΟ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΟΥΦΛΕΕΕΕΕΕ!!!!! afro afro afro Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Α ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ... Wink ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΕΛΙΟ!ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΥΦΑΝΤΑΣΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ... Razz Razz Laughing Laughing Laughing Razz

Άντε καλέ! Εμείς έχουμε μεγαλύτερη φαντασία γιατί είμαστε πιο "ψημένες", χχαχαα! Δες το θέμα με τις μόνες, απροστάτευτες ιστοριούλες! Οπότε, ότι και να διαβάσω από δω και πέρα δεν θα μου κάνει εντύπωση. Μπορώ να πω πλέων ότι τα έχω ακούσει όλα, χαχαχα!

ΥΓ: Βιβιανάκι, Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 379767
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
ΤΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΒΡΕ ΖΟΥΡΛΕΣ;;;ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ... Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 911307 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 911307 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 911307 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 911307

48Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 4:25 am

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ...ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ TOPICS ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΟΡΟΥΝ Η ΜΑΣ ΣΥΓΧΙΖΟΥΝ...ΕΙΤΕ ΑΥΤΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΡΟΛ ΕΙΤΕ ΟΧΙ! Very Happy

49Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 4:29 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ...ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ TOPICS ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΟΡΟΥΝ Η ΜΑΣ ΣΥΓΧΙΖΟΥΝ...ΕΙΤΕ ΑΥΤΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΡΟΛ ΕΙΤΕ ΟΧΙ! Very Happy

Εκεί είναι η ουσία. Είμαστε απλά μέλη ένος φόρουμ. Διαβάζουμε και απαντούμε στα θέματα που θέλουμε ελεύθερα και το ίδιο ελεύθερα μπορούμε να αγνοούμε τα υπόλοιπα που δεν μας αρέσουν. Το γιατί υπάρχουν μέσα σε αυτό το φόρουμ και το γιατί κάποια άλλα μέλη ισάξια με εμάς απαντούν σε αυτά τα θέματα, δεν πρέπει να μας αφορά νομίζω γιατί δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι στην τελική για να τα εξαφανίσουμε.

50Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 4:54 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:
αυτο ακριβως ρε κοπελια !! το επιασες ! δεν με χαλασε μονο η παρουσια των τρολς αλλα και η αντιμετωπιση των υπολοιπων κοριτσιων που δεν ηταν καθολου αστεια οπως λες και εσυ !


Μετα το 5ο η 6ο κρουσμα προσπαθησαμε με πλακα να το τελειωσουμε ολο αυτο! Εμεις τουλαχιστον καναμε κατι.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις