Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
45 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 45 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

76Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 6:47 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Εγω βλεπω οτι χαλιομαστε μεταξυ μας και ειναι κριμα.
Και απτα λογια της βιβιαν βγαινει εκτιμηση προς το προσωπο μας ,απο το αρχικο μηνυμα της.
Εχουμε καταλαβει οτι οι αποψεις μας μπορει να διαφερουν,αλλες να ενοχλουνται,αλλες αδιαφορουν. Αλλα η ουσια ειναι μια.σταματαμε να ασχολουμαστε και να αναλυουμε το θεμα τρολ και συνεχιζουμε.δεν μπορουν ολεσ οι αποψεις να κολλανε και με το γραπτο λογο το υφος μπορει να διαφερει η να παραπλανει.
Ας μην χαλιομαστε. Και ας σεβαστουμε η μια την αλλη.με τη σιωπη σαν δειγμα 'ανακωχης' στις αντιπαραθεσεις.
Εγω θα ειμαι εδω.δεν διαγραφω το προφιλ μου για κανεναν.γιατι θα ειναι σαν να διαγραφω εσας. Και επειδη εκτιμω βαθυτατα οτι μοιραζομαι μαζι σας ,ποσος με νοιαζει αν το τρολ η τα τρολ θα ειναι για παντα αναμεσα μας.οτι ειναι αληθινο με αγγιζει.αυτο εχω να πω.και στο βιβιανακι,να μην συγχιζεσαι!κριμα ειναι.μη χαλιεσαι.μας εξεφρασες οτι νιωθεις κ προσωπικα το θεωρησα πολυ γλυκο εκ μερους σου

Αληθεια σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου! Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 334590 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 334590

77Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 6:57 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sumfwnw k egw apolutws me ola osa eipe h vivian k oi perissoteres apo esas...
k egw epidh thn eixa pathsei apo tote mpainw mono ma mono sta themata pou me endiaferoun...k an pesei to mati mou se kapoio thema k diavazontas kataliksw oti einai troll apla tha to agnohsw...
twra an tuxei k thn pathsw ksana tha to ektimousa para polu an kapoia apo esas me enhmerwne me proswpiko mnm..!!!
Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 417472

78Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 7:46 am

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συμφωνω απολυτα αλλωστε γι αυτο δε μπηκα καν στη διδικασια να απαντησω στα γελια τους θεματα.

79Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 7:52 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιβιανακι γλυκο εγω σε ευχαριστω!!για οσα λογια ανταλλαξαμε και θα συνεχισουμε! Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 379767

80Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty afierwmeno se ola ta koritsia tou forum Τετ Ιουλ 20, 2011 9:40 am

aggeloudi_mou

aggeloudi_mou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsakia mou!!eimai lg kairo sto forum alla eixa thn anagkh na sas pw ena eyxaristw pou me kalodexthkate kai pou yparxei ayto to forum..kathe mera pou mpainw sto forum moirazomai kapoia provlhmatakia pou exw feygei arketo varos apo panw mu kai pragmatika eimai thelw na pw oti oles eiste YPEROXES edw mesa...anekseretws...sas filwwwww

81Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 11:52 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
Σούλα έγραψε:Από την μέρα που μια κοπέλα (δεν το έχω το όνομα αυτή την στιγμή)μας ενημέρωσε για τα troll θα έπρεπε να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με κάθε ανόητο θέμα!!!δεν το κάναμε και γι αυτό σήμερα καθόμαστε και λέμε αυτά που λέμε...θέλω να πιστεύω πως θα είναι και η τελευταία φορά!!

...

Σούλα μου και εγώ έτσι πίστευα και έχω ειδοποιήσει και εγώ στο παρελθόν για τρολ. Δεν ξέρω αν λες εμένα. Όμως μετά από μια αναστάτωση που δημιουργήθηκε πάλι, κατάλαβα ότι μερικοί δεν συμφωνούν με τους κανόνες και δεν θέλουν να αδιαφορήσουν. Νομιζα πως μόλις ανακοίνωνα πως πρόκειται για τρολ, θα σταματούσαν όλοι να ασχολούνται... αλλά δεν έγινε έτσι! Μπορεί να έγινε και το αντίθετο μη σου πω τελικά.
Επειδή τελικά, οι αποφάσεις δεν μπορούν να παρθούν από κοινού αλλά αυθαίρετα και μεμονομένα και επειδή δεν μπορούμε όλες να σκεφτούμε με το ίδιο μυαλό και να πράξουμε σαν μια γροθιά νομιζω πως για να λήξει το θέμα πρέπει να χαθεί το πάθος. Όχι μόνο το δικό μας που πλέων επιλέγουμε την αδιαφορία. Όχι μόνο όσων ακόμα δεν έχουν κουραστεί και αρέσκονται στο να ασχολούνται. Αλλά επίσης και το πάθος μας να θέλουμε να γίνουν τα πράγματα όπως πριν γιατί όταν ερχόμαστε σε κόντρα με τα μέλη που σχολιάζουν η διαφωνία γίνεται κόντρα και έπειτα τσακωμός και το θέμα τελικά καταντά να έχει μικρότερη σημασία απο το πρόβλημα που δημιουργείται. Γι' αυτό, προτείνω να δώσουμε χρόνο στα μέλη που απαντουν να βαρεθούν με τις ψεύτικες ιστορίες και αυτά και να αδιαφορήσουν, από μόνα τους.


Μαράκι τι άλλο να πούμε??
εύχομαι να πάν όλα προς το καλύτερο...με λιγότερες κόντρες και με περισσότερα αληθινά θέματα!!
να πέρνουμε και να δίνουμε η μια στην άλλη και όχι να τρωγόμαστε σαν τα κοκόρια,λες και έχουμε να χωρίσουμε τα χωράφια μας.. Very Happy

82Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 11:58 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:και όχι να τρωγόμαστε σαν τα κοκόρια,λες και έχουμε να χωρίσουμε τα χωράφια μας.. Very Happy

σουλα δε ξερω για τις αλλες αλλα εσυ κι εγω πρεπει να χωρισουμε τα χωραφια μας!!!δε μπορει να ειμαστε και γειτονισσες και να μην ειμαστε μαλωμενες!!!!χαχαχαχαχα Razz Razz Razz
ζεστη τρελη σημερα???? sunny

83Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:03 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Σούλα έγραψε:και όχι να τρωγόμαστε σαν τα κοκόρια,λες και έχουμε να χωρίσουμε τα χωράφια μας.. Very Happy

σουλα δε ξερω για τις αλλες αλλα εσυ κι εγω πρεπει να χωρισουμε τα χωραφια μας!!!δε μπορει να ειμαστε και γειτονισσες και να μην ειμαστε μαλωμενες!!!!χαχαχαχαχα Razz Razz Razz
ζεστη τρελη σημερα???? sunny


Λες να πατήσουμε ένα καβγαδάκι στα γρήγορα για τα ΜΠΟΥΓΑΔΟΣΚΟΙΝΑ???

Άσε άσε Ευάκι..ανάψαμε πάλι!! sunny

84Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:09 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
Λες να πατήσουμε ένα καβγαδάκι στα γρήγορα για τα ΜΠΟΥΓΑΔΟΣΚΟΙΝΑ???

ε μα?! ποσα σκοινια εχεις στο μπαλκονι σου?αν εχεις πανω απο 2 μου κοβεις τον αερα και την θεα και θα γινει χαμος σου λεω!!!!!!!!!!!!!!! Razz

85Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 12:10 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
MariaM έγραψε:
Σούλα έγραψε:Από την μέρα που μια κοπέλα (δεν το έχω το όνομα αυτή την στιγμή)μας ενημέρωσε για τα troll θα έπρεπε να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με κάθε ανόητο θέμα!!!δεν το κάναμε και γι αυτό σήμερα καθόμαστε και λέμε αυτά που λέμε...θέλω να πιστεύω πως θα είναι και η τελευταία φορά!!

...

Σούλα μου και εγώ έτσι πίστευα και έχω ειδοποιήσει και εγώ στο παρελθόν για τρολ. Δεν ξέρω αν λες εμένα. Όμως μετά από μια αναστάτωση που δημιουργήθηκε πάλι, κατάλαβα ότι μερικοί δεν συμφωνούν με τους κανόνες και δεν θέλουν να αδιαφορήσουν. Νομιζα πως μόλις ανακοίνωνα πως πρόκειται για τρολ, θα σταματούσαν όλοι να ασχολούνται... αλλά δεν έγινε έτσι! Μπορεί να έγινε και το αντίθετο μη σου πω τελικά.
Επειδή τελικά, οι αποφάσεις δεν μπορούν να παρθούν από κοινού αλλά αυθαίρετα και μεμονομένα και επειδή δεν μπορούμε όλες να σκεφτούμε με το ίδιο μυαλό και να πράξουμε σαν μια γροθιά νομιζω πως για να λήξει το θέμα πρέπει να χαθεί το πάθος. Όχι μόνο το δικό μας που πλέων επιλέγουμε την αδιαφορία. Όχι μόνο όσων ακόμα δεν έχουν κουραστεί και αρέσκονται στο να ασχολούνται. Αλλά επίσης και το πάθος μας να θέλουμε να γίνουν τα πράγματα όπως πριν γιατί όταν ερχόμαστε σε κόντρα με τα μέλη που σχολιάζουν η διαφωνία γίνεται κόντρα και έπειτα τσακωμός και το θέμα τελικά καταντά να έχει μικρότερη σημασία απο το πρόβλημα που δημιουργείται. Γι' αυτό, προτείνω να δώσουμε χρόνο στα μέλη που απαντουν να βαρεθούν με τις ψεύτικες ιστορίες και αυτά και να αδιαφορήσουν, από μόνα τους.


Μαράκι τι άλλο να πούμε??
εύχομαι να πάν όλα προς το καλύτερο...με λιγότερες κόντρες και με περισσότερα αληθινά θέματα!!
να πέρνουμε και να δίνουμε η μια στην άλλη και όχι να τρωγόμαστε σαν τα κοκόρια,λες και έχουμε να χωρίσουμε τα χωράφια μας.. Very Happy

Πραγματικά δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε τα αληθινά μέλη! Και εγώ δεν θα ξανασχοληθώ με ψεύτικα θέματα. Wink

86Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 1:31 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Ευάκι"]
Σούλα έγραψε:
Λες να πατήσουμε ένα καβγαδάκι στα γρήγορα για τα ΜΠΟΥΓΑΔΟΣΚΟΙΝΑ???

ε μα?! ποσα σκοινια εχεις στο μπαλκονι σου?αν εχεις πανω απο 2 μου κοβεις τον αερα και την θεα και θα γινει χαμος σου λεω!!!!!!!!!!!!!!! Razz[/quote


χα χα χα...3 έχω και δεν μου φτάνουν κιόλας!!!!λες να βάλω και ένα 4ο έτσι για τον καβγά?.....

87Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 2:12 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου εχετε ολες δικιο,εξω τα τρολ ξουτ!!!!Οταν κατι ειναι αληθινο τιποτα δεν μπορει να το χαλασει..Δεν γραφω αλλο γιατι νυσταξα και παω για υπνο ηθελα απλα να σας πω οτι συμφωνω και να σας ευχαριστησω που ανταποκριθηκατε σε οποιο προβλημα και αν ειχα..Σας φιλω ολες Very Happy

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

88Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 9:41 pm

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να ρωτησω κατι; τι ειναι 'τρολ';;

89Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 10:00 pm

alstxr

alstxr
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
titikos έγραψε:να ρωτησω κατι; τι ειναι 'τρολ';;
ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ!!!ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΚΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ''ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ'' ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

90Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 11:13 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το σκεφτομουνα χθες βραδυ που ημουν ξαπλωμενη....Οντως η κατασταση εχει ξεφυγει...Μου αρεσε οπως ηταν πριν...Αλλα οταν υπαρχει τοσος κοσμος σε ενα φορουν φυσικο ειναι να μπουν "ανταγωνιστες" για να το διαλυσουν..Εγω δε φευγω...Μ'αρεσει εδω κι εχω φιλες εστω και διαδικτυακες..Και προσωπικα ουτε για αστειο δε θα ξανα ασχολειθω με τετοια ηλιθια θεματα..

91Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 11:21 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alstxr έγραψε:
titikos έγραψε:να ρωτησω κατι; τι ειναι 'τρολ';;
ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ!!!ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΚΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ''ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ'' ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Κορίτσια δείτε αυτή την συζήτηση και ειδικά το ποστ 18:

http://forum.eimaimama.gr/t262-topic

Για περαιτέρω πληροφορίες ψάξτε στο google ή ρωτήστε μας! Very Happy

92Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 11:42 pm

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολες! Εχω καιρο να μπω και να γραψω... Διαβασα λοιπον το θεμα με τον πεθερο αφου πρωτα ειχα διαβασει αυτο το θεμα... Καλα ειστε τσακαλια.... Πως την τσακωσατε απο την αρχη...Δεν τα διαβασα ολα παραμονο την αρχη... Οσο για τις απαντησεις που δωθηκαν ενα εχω να πω: ηταν ολες εμπνευσμενες... Εμενα δεν μου αρεσει να χρεισιμοποιω βομολοχιες αλλα ο καθενας εχει το δικαιωμα να χρησιμοποιει οποια λεξη θελει... ενταξη το ομολογω με καποιες απαντησεις ξεκαρδιστηκα στα γελια κι ας ηταν λουσμενες με κοσμητικικα επιθετα... Ο καθενας εχει τον τροπο του και εγω προσωπικα δεν προσβληθηκα καθολου... Συγνωμη κιολας αλλα τα τραβαει ο οργανισμος του καθε troll... Εγω χαιρομαι παντως που ξυπνησαμε και αρχισαμε να ξεχωριζουμε το ψευτικο απο το αληθεινο... Η δικια μου η σταση ειναι απλα να μην απανταω, αλλα δεν με ενοχλουν τα ειρωνικα σχολια καποιων αλλων μελων προς τα troll.
Εγω για το μονο που στεναχωριεμαι ειναι οταν τσακωνομαστε αναμεταξημας ή οταν υπαρχουν παρεξηγησεις...
Καληηημεεεεραααααα....

93Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Πεμ Ιουλ 21, 2011 2:02 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vivian έγραψε:Θέλω μερες να σας πω μερικά πράγματα αλλά όλο κάτι με σταμάταγε! Νομίζω πως ήρθε η ώρα!

Εδώ και 1.5 μήνα με αποκορύφωμα βέβαια τις τελευταίες 2 εβδομάδες το Φόρουμ μας βομβαρδίζετε από διάφορα ψεύτικα προφίλ και κατ' επέκταση από διάφορες ιστορίες επιστημονικής φαντασίας! Στην αρχή δεν δώσαμε βάση αλλά πια είναι ξεκάθαρο ότι όλο αυτό δεν μπορεί να είναι τυχαίο!

Δεν θέλω να σκεφτώ αν είναι κάποιος από άλλο φόρουμ, αν είναι κάποιος που ήταν εδώ δεν το σήκωσε το κλίμα και αντιδρά έτσι η αν απλά είναι άτομα ανόητα χωρίς ζωή που ικανοποιούνται με όλο αυτό! Σκέφτομαι όμως τι αντίκτυπο έχει αυτό σε εμάς;

Το αγαπάω πολύ αυτό το Φόρουμ! Έχω μοιραστεί με εσάς τα σημαντικότερα κομμάτια της ζωής μου! Τα πρώτα βήματα και πρώτα γενέθλια του Κωνσταντίνου μου, την γέννηση της κορούλας μου καθώς και την ανακοίνωση για τον ερχομό του νέου μέλους τις οικογένειας μου!

Έχω κάνει αληθινές φίλιες εδώ μέσα! Δεν θέλω να χαλάσει με τίποτα όλο αυτό! Και το θετικό είναι ότι είμαστε πολλές που δεν θέλουμε να χαλάσει όλο αυτό!

Ας αφήσουμε πίσω μας όλα αυτά και ας μην αφήσουμε ΚΑΝΕΝΑΝ να αλλάξει πορεία στο μέρος αυτό όπου μοιραζόμαστε σημαντικές στιγμές! Ας μην ξανααπαντησουμε ούτε για αστείο σε κανέναν τους και θα καταλάβουν ότι εδώ μέσα δεν έχουν χώρο!!

Σας φιλώ όλες γλυκά!



βιβιαν μου εχεις απολυτο δικιο και εγω αν και ειμαι σχετικα καινουργια στο φορουμ εχω δεθει με ολες σας γιατι μοιραζομαστε τις ανησυχιες μας χαρες λυπες τα παντα!!ειναι σαν να εχουμε δευτερη οικογενεια!και μπραβο σου που ανοιξες αυτο το θεμα!![b]

94Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Πεμ Ιουλ 21, 2011 4:07 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ!
ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΑΝΟΙΧΤΑ!!!
ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΩ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΙΣΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΙΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ!!!
ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΝΙΑ Η ΝΕΝΑ Η ΤΑΤΙΑΝΑ Η ΑΝΝΑ ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΙ Η ΚΑΣΙ Η ΑΓΑΠΗ!!!
ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΙΒΙΑΝ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΤΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!
Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΞΗΣ!
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ!
ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΡΟΛ!!!
ΚΑΙ ΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ?
ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΡΑΤΙΕΤΕ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΟΛΣ!!
ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΒΡΙΖΩ!
ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΕΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΡΙΖΩ!
ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΡΙΖΑ ΤΗΝ ΤΖΕΝΗ!Η ΟΠΟΙΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΩ!
ΒΡΙΖΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΡΟΛΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥΣ ΤΟ ΒΡΙΣΙΜΟ!
ΕΒΡΙΣΑ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ Η ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟ ΜΕΛΟΣ Η ΟΧΙ?
ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ "ΑΚΟΥΕΙ" ΒΡΙΣΙΕΣ ΑΣ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΛ!
ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΒΡΙΣΑ!!!
ΤΕΛΟΣ ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ!!!!
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ!
ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΣ ΒΡΙΖΩ!ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΖΩ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΠΡΕΠΕΙ!ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ!!!!

ΥΓ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΛ!!!!!

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!!!!

95Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Πεμ Ιουλ 21, 2011 4:19 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναταλάκι, αυτό που είπε η Βίβιαν και συμφωνήσαμε όλες είναι ότι με το να βρίζεις τα τρολς δεν τα διώχνεις αλλά τα προκαλλείς να συνεχίσουν να απαντάνε και να υπάρχουν εδώ μέσα.
Επίσης κάποιες κοπέλες είπαμε μαζί και εγώ ότι επειδή δεν μπορούμε όλες να λειτουργούμε ενωμένες καλό είναι να μην σκοτιζόμαστε τόσο και να κάνει η κάθε μια ότι θέλει. Και στην τελική τα τρολς είναι πρόβλημα μικρό ή μεγάλο ασχετα αν και εγώ έχω πει σε προηγουμενο ποστ ότι δεν αποτελούν απειλη για το μέλλον του φόρουμ. Εδώ δεν ανοίγουμε μέτωπα. Συζητάμε και ψάχνουμε τρόπο αντιμετώπισης. Από κει και ύστερα η κάθεμία κάνει ότι νομίζει εντελώς ελεύθερα και δημοκρατικά. Μην το παίρνεις προσωπικά. Και ναι οι βρισιές είναι πρόβλημα και αν κάποιες δεν σου μίλησαν που έβρισες είναι επειδή η εν λόγω κυρία που έβριζες είχε βρίσει πρώτη. Νομίζω λοιπόν ότι σου είχε δώσει 1002 αφορμές για να την βρίσεις σε αντίθεση με ένα περιστατικό παλαιότερα που είχες ξεκινήσει εσύ πρώτη να βρίζεις. Το θέμα για εμένα είναι να μην γίνει η αρχή και όχι το ποιος βρίζει. Δεν το προσωποποιώ. Απλά δεν θεωρώ το βρισίδι επιχειρηματολογία. Μπορείς μια χαρά να τα πεις και έξυπνα χωρίς να βρίσεις. Και για εσένα ειδικά σε έχω δει σε αρκετά πρόσφατο θεματάκι να τα λες πολύ όμορφα! Καταλαβαίνεις νομίζω σε ποιο αναφέρομαι! Wink

96Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Πεμ Ιουλ 21, 2011 4:25 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αυτο που ξερω ειναι αυτο που λεει η Ολιβια και συμφωνω..τιποτα αλλο

http://forum.eimaimama.gr/t1424-topic

97Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Πεμ Ιουλ 21, 2011 4:26 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Ναταλάκι, αυτό που είπε η Βίβιαν και συμφωνήσαμε όλες είναι ότι με το να βρίζεις τα τρολς δεν τα διώχνεις αλλά τα προκαλλείς να συνεχίσουν να απαντάνε και να υπάρχουν εδώ μέσα.
Επίσης κάποιες κοπέλες είπαμε μαζί και εγώ ότι επειδή δεν μπορούμε όλες να λειτουργούμε ενωμένες καλό είναι να μην σκοτιζόμαστε τόσο και να κάνει η κάθε μια ότι θέλει. Και στην τελική τα τρολς είναι πρόβλημα μικρό ή μεγάλο ασχετα αν και εγώ έχω πει σε προηγουμενο ποστ ότι δεν αποτελούν απειλη για το μέλλον του φόρουμ. Εδώ δεν ανοίγουμε μέτωπα. Συζητάμε και ψάχνουμε τρόπο αντιμετώπισης. Από κει και ύστερα η κάθεμία κάνει ότι νομίζει εντελώς ελεύθερα και δημοκρατικά. Μην το παίρνεις προσωπικά. Και ναι οι βρισιές είναι πρόβλημα και αν κάποιες δεν σου μίλησαν που έβρισες είναι επειδή η εν λόγω κυρία που έβριζες είχε βρίσει πρώτη. Νομίζω λοιπόν ότι σου είχε δώσει 1002 αφορμές για να την βρίσεις σε αντίθεση με ένα περιστατικό παλαιότερα που είχες ξεκινήσει εσύ πρώτη να βρίζεις. Το θέμα για εμένα είναι να μην γίνει η αρχή και όχι το ποιος βρίζει. Δεν το προσωποποιώ. Απλά δεν θεωρώ το βρισίδι επιχειρηματολογία. Μπορείς μια χαρά να τα πεις και έξυπνα χωρίς να βρίσεις. Και για εσένα ειδικά σε έχω δει σε αρκετά πρόσφατο θεματάκι να τα λες πολύ όμορφα! Καταλαβαίνεις νομίζω σε ποιο αναφέρομαι! Wink


ΜΑΡΑΚΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟ ΘΕΜΑ ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΒΡΙΣΕΙ ΠΡΩΤΗ ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΙΧΤΗΚΑΝ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΟΛ!!!
ΟΤΑΝ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΟΜΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΧΥΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!
ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΡΙΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΧΑΖΟΜΑΡΑ!!!!
ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!!



Και για εσένα ειδικά σε έχω δει σε αρκετά πρόσφατο θεματάκι να τα λες πολύ όμορφα! Καταλαβαίνεις νομίζω σε ποιο αναφέρομαι! Wink [/quote]



ΚΑΤΑΛΑΒΑ Wink !!!!




98Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Πεμ Ιουλ 21, 2011 4:28 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cheers υποκλίνομαι .
Προσωπικά έχω την εντύπωση ότι λίγο πολύ όλες διασκεδάζουμε με τα τρολλ πλάκα θέλουν πλάκα θα έχουν η αδιαφορία ότι και να επιλέψει η κάθε μια είναι σεβαστό.Εμένα όλες αυτές οι ιστορίες με αφήνουν αδιάφορη δεν με νοιάζει αν η άλλη λέει ότι είναι έγκυος και θα το ρίξει ούτε αν η άλλη της αρέσει να πηγαίνει με το πεθερό σιγά μην κάτσω να σκάσω . Και μια συμβουλή φιλική προς τις εγκυούλες :αν νιώθετε πολλή ευαίσθητες και ξέρετε ότι θα ταραχτείτε με όλο αυτό (τα ψευτικά προφιλ )μην μπαίνετε μην ασχολείστε αφήστε εμάς να τα χωνουμε .

99Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Πεμ Ιουλ 21, 2011 4:31 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Respect Respect Respect
βανια έγραψε: cheers υποκλίνομαι .
Προσωπικά έχω την εντύπωση ότι λίγο πολύ όλες διασκεδάζουμε με τα τρολλ πλάκα θέλουν πλάκα θα έχουν η αδιαφορία ότι και να επιλέψει η κάθε μια είναι σεβαστό.Εμένα όλες αυτές οι ιστορίες με αφήνουν αδιάφορη δεν με νοιάζει αν η άλλη λέει ότι είναι έγκυος και θα το ρίξει ούτε αν η άλλη της αρέσει να πηγαίνει με το πεθερό σιγά μην κάτσω να σκάσω . Και μια συμβουλή φιλική προς τις εγκυούλες :αν νιώθετε πολλή ευαίσθητες και ξέρετε ότι θα ταραχτείτε με όλο αυτό (τα ψευτικά προφιλ )μην μπαίνετε μην ασχολείστε αφήστε εμάς να τα χωνουμε .
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

100Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 4 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Πεμ Ιουλ 21, 2011 4:34 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
MariaM έγραψε:Ναταλάκι, αυτό που είπε η Βίβιαν και συμφωνήσαμε όλες είναι ότι με το να βρίζεις τα τρολς δεν τα διώχνεις αλλά τα προκαλλείς να συνεχίσουν να απαντάνε και να υπάρχουν εδώ μέσα.
Επίσης κάποιες κοπέλες είπαμε μαζί και εγώ ότι επειδή δεν μπορούμε όλες να λειτουργούμε ενωμένες καλό είναι να μην σκοτιζόμαστε τόσο και να κάνει η κάθε μια ότι θέλει. Και στην τελική τα τρολς είναι πρόβλημα μικρό ή μεγάλο ασχετα αν και εγώ έχω πει σε προηγουμενο ποστ ότι δεν αποτελούν απειλη για το μέλλον του φόρουμ. Εδώ δεν ανοίγουμε μέτωπα. Συζητάμε και ψάχνουμε τρόπο αντιμετώπισης. Από κει και ύστερα η κάθεμία κάνει ότι νομίζει εντελώς ελεύθερα και δημοκρατικά. Μην το παίρνεις προσωπικά. Και ναι οι βρισιές είναι πρόβλημα και αν κάποιες δεν σου μίλησαν που έβρισες είναι επειδή η εν λόγω κυρία που έβριζες είχε βρίσει πρώτη. Νομίζω λοιπόν ότι σου είχε δώσει 1002 αφορμές για να την βρίσεις σε αντίθεση με ένα περιστατικό παλαιότερα που είχες ξεκινήσει εσύ πρώτη να βρίζεις. Το θέμα για εμένα είναι να μην γίνει η αρχή και όχι το ποιος βρίζει. Δεν το προσωποποιώ. Απλά δεν θεωρώ το βρισίδι επιχειρηματολογία. Μπορείς μια χαρά να τα πεις και έξυπνα χωρίς να βρίσεις. Και για εσένα ειδικά σε έχω δει σε αρκετά πρόσφατο θεματάκι να τα λες πολύ όμορφα! Καταλαβαίνεις νομίζω σε ποιο αναφέρομαι! Wink


ΜΑΡΑΚΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟ ΘΕΜΑ ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΒΡΙΣΕΙ ΠΡΩΤΗ ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΙΧΤΗΚΑΝ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΟΛ!!!
ΟΤΑΝ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΟΜΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΧΥΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!
ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΡΙΣΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΧΑΖΟΜΑΡΑ!!!!
ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!!



Και για εσένα ειδικά σε έχω δει σε αρκετά πρόσφατο θεματάκι να τα λες πολύ όμορφα! Καταλαβαίνεις νομίζω σε ποιο αναφέρομαι! Wink



ΚΑΤΑΛΑΒΑ Wink !!!!




[/quote]

Και γι' αυτό ακριβώς δεν έχεις όπως είδες πρόβλημα με καμία γιατί εξηγήθηκες και ζήτησες συγνώμη που έβρισες. Και εγώ φυσικά την δέχθηκα άσχετα που δεν συμφωνούσα με την άποψή που είχες για το συγκεκριμένο άτομο τότε. Όπως είπα δεν προσωποποιώ καταστάσεις και δεν βιάζομαι να βγάλω γενικά συμπεράσματα για άτομα. Είμαστε τόσες πολλές και η κάθεμια με τον χαρακτήρα της που είναι κρίμα να δημιουργούνται αντιπάθειες με ψίλου πήδημα. (Αυτό το ψίλου πήδημα πολύ παίζει τελευταία παρεπιπτόντως, χαχααχα!). Εξάλλου χάνουμε την ουσία αν προσπαθουμε η μία να επιβάλλουμε στην άλλη το αν θα απαντήσει ή όχι σε ένα θέμα. Αυτό που έγινε στο παρελθόν ήταν μάθημα και για εμένα μην νομίζεις. Εγώ προσωπικά δεν θα ξαναέρθω σε αντιπαράθεση με κανένα αληθινό μέλος για κανένα λόγο (ακόμα κι αν διαφωνώ με την στάση του) για χάρη κανενός τρολ. Και νομίζω πως αυτό είναι που πρέπει να συνειδητοποιήσουν μερικές κοπέλες και να μην έχουν απαιτήσεις και γνώμη για το πως πρέπει να συμπεριφέρονται τα άλλα μέλη στα τρολς. Υπάρχει ελευθερία ακόμα και εδώ μέσα. Αν δεν υπήρχε, δεν θα υπήρχαν και τρολς, αλλά και εμείς για να γραφτούμε θα έπρεπε να περάσουμε απο ελέγχους και φυσικά θα διαγραφόμασταν με το παραμικρό.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις