Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

51Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:02 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:
αυτο ακριβως ρε κοπελια !! το επιασες ! δεν με χαλασε μονο η παρουσια των τρολς αλλα και η αντιμετωπιση των υπολοιπων κοριτσιων που δεν ηταν καθολου αστεια οπως λες και εσυ !


Μετα το 5ο η 6ο κρουσμα προσπαθησαμε με πλακα να το τελειωσουμε ολο αυτο! Εμεις τουλαχιστον καναμε κατι.....

τι ακριβως θελεις να πεις βιβιαν με αυτο? οτι οι υπολοιπες που δεν απαντουσαμε καθολου στα θεματα, τι.....??

52Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:04 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
Vivian έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:
αυτο ακριβως ρε κοπελια !! το επιασες ! δεν με χαλασε μονο η παρουσια των τρολς αλλα και η αντιμετωπιση των υπολοιπων κοριτσιων που δεν ηταν καθολου αστεια οπως λες και εσυ !


Μετα το 5ο η 6ο κρουσμα προσπαθησαμε με πλακα να το τελειωσουμε ολο αυτο! Εμεις τουλαχιστον καναμε κατι.....

τι ακριβως θελεις να πεις βιβιαν με αυτο? οτι οι υπολοιπες που δεν απαντουσαμε καθολου στα θεματα, τι.....??

τιποτα δε νομιζω πως εννοει,απλα οτι ακομη κι αν ταισαμε το τρολ κανοντας την πλακα μας οτι δεν αποχωρησαμε απο το φορουμ και ξεμπροστιασαμε το τρολ,ασχετα που μετα στο θεμα κοροιδευαμε.αντε μην αρπαζομαστε χωρις λογο! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

53Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:06 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
Vivian έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:
αυτο ακριβως ρε κοπελια !! το επιασες ! δεν με χαλασε μονο η παρουσια των τρολς αλλα και η αντιμετωπιση των υπολοιπων κοριτσιων που δεν ηταν καθολου αστεια οπως λες και εσυ !


Μετα το 5ο η 6ο κρουσμα προσπαθησαμε με πλακα να το τελειωσουμε ολο αυτο! Εμεις τουλαχιστον καναμε κατι.....

τι ακριβως θελεις να πεις βιβιαν με αυτο? οτι οι υπολοιπες που δεν απαντουσαμε καθολου στα θεματα, τι.....??

Δεν φυγαμε εννουσα! Ποιος μιλησε για οσες δεν απαντησαν;; Αυτο ειναι προσωπικο θεμα του καθενος!!

54Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:09 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
Vivian έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:
αυτο ακριβως ρε κοπελια !! το επιασες ! δεν με χαλασε μονο η παρουσια των τρολς αλλα και η αντιμετωπιση των υπολοιπων κοριτσιων που δεν ηταν καθολου αστεια οπως λες και εσυ !


Μετα το 5ο η 6ο κρουσμα προσπαθησαμε με πλακα να το τελειωσουμε ολο αυτο! Εμεις τουλαχιστον καναμε κατι.....

τι ακριβως θελεις να πεις βιβιαν με αυτο? οτι οι υπολοιπες που δεν απαντουσαμε καθολου στα θεματα, τι.....??

Κορίτσια δεν νομίζω πως είναι σκόπιμο όλο αυτό. Η Χρύσλα και η Βαρβάρα εξέφρασαν το παράπονό τους για το πως έχει γίνει το φόρουμ. Σε αυτό έχουν δίκιο δεν είναι όπως παλιά. Και νομίζω πως πως όλες συμφωνούμε ότι το φόρουμ παλιά ήταν καλύτερο αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι μεμονομένα δυστυχώς. Θέλουν να απέχουν από γελεία θέματα.

Από την άλλη η Βίβιαν άνοιξε αυτό το θέμα γιατί και εκείνη βλέπει τα θέματα αυτά ως εισβολή. Προτείνει τρόπους αντιμετώπισης και εκείνη πρώτη ανέφερε πως η καλύτερη λύση είναι η αδιαφορία. Όμως από την άλλη ξέρουμε πως πολλά μέλη απο εμάς αρέσκονται στο να απαντούν και να μην αδιαφορούν. Κανένας δεν είναι υποχρεωμένος λοιπόν να απαντήσει. Και η αδιαφορία μια χαρά απάντηση είναι. Από την άλλη όμως δεν μπορεί κανένας να κάνει υποδείξεις στον άλλο για το αν κάνει καλά που απαντάει ή όχι. Πρέπει από μόνος του να το καταλάβει. Αλλιώς χαλιόμαστε μεταξύ μας από το πουθενά. Θεωρείται σωστό να αρχίσουμε έναν τσακωμό εδώ και τώρα για χάρη τρίτων; Τον σκοπό τους δεν πετυχαίνουν έστω και αργοπορημένα;

55Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:12 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι ψαχνεστε ορισμενες για καυγα ρε σεις;η κοπελα ανοιξε ενα θεμα ειπε την γνωμη της για το καλο του φορουμ οποιος θελει ακολουθει την συμβουλη της οποιος δε θελει παλι οχι.γιατι αρπαζεστε με το παραμικρο;δηλαδη καποιες επειδη καποιες αλλες εκαναν χαβαλε στα τοσα ηλιθια θεματα που ανοιχτηκαν προσβληθηκαν τοσο πολυ που αποχωρησαν απο το φορουμ;ας ηρεμησουμε λιγο βρε κοπελιες μου και ας κοιταξουμε ολες τοκαλο του φορουμ.

56Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:12 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συμφωνώ με την Βίβιαν και με όλες σας..
συμφωνώ και με την Βαρβάρα,τις τελευταίες μέρες το κακό παραέγινε νομίζω..Από την μέρα που μια κοπέλα (δεν το έχω το όνομα αυτή την στιγμή)μας ενημέρωσε για τα troll θα έπρεπε να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με κάθε ανόητο θέμα!!!δεν το κάναμε και γι αυτό σήμερα καθόμαστε και λέμε αυτά που λέμε...θέλω να πιστεύω πως θα είναι και η τελευταία φορά!!

Από δω και πέρα ας σταματήσουμε να ασχολούμαστε με τα μ@@@@@@@@να άτομα και τα γελοία θέματα τους και ας συνεχίσουμε την καλή μας παρεούλα που για κάποιες από εμάς ίσως είναι και η μοναδική....και αν καταλάθος μπούμε σε κανένα τέτοιο θέμα,την πατήσουμε με λίγα λόγια)ας το πει κάποια που το πήρε χαμπάρι με π.μ όπως είπε και η Βάνια...
Αυτά από εμένα...
Σας φιλώ γλυκά όλες..

57Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:15 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:γιατι ψαχνεστε ορισμενες για καυγα ρε σεις;η κοπελα ανοιξε ενα θεμα ειπε την γνωμη της για το καλο του φορουμ οποιος θελει ακολουθει την συμβουλη της οποιος δε θελει παλι οχι.γιατι αρπαζεστε με το παραμικρο;δηλαδη καποιες επειδη καποιες αλλες εκαναν χαβαλε στα τοσα ηλιθια θεματα που ανοιχτηκαν προσβληθηκαν τοσο πολυ που αποχωρησαν απο το φορουμ;ας ηρεμησουμε λιγο βρε κοπελιες μου και ας κοιταξουμε ολες τοκαλο του φορουμ.

Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 417472

58Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:21 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:
Vivian έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:
αυτο ακριβως ρε κοπελια !! το επιασες ! δεν με χαλασε μονο η παρουσια των τρολς αλλα και η αντιμετωπιση των υπολοιπων κοριτσιων που δεν ηταν καθολου αστεια οπως λες και εσυ !


Μετα το 5ο η 6ο κρουσμα προσπαθησαμε με πλακα να το τελειωσουμε ολο αυτο! Εμεις τουλαχιστον καναμε κατι.....

τι ακριβως θελεις να πεις βιβιαν με αυτο? οτι οι υπολοιπες που δεν απαντουσαμε καθολου στα θεματα, τι.....??

Δεν φυγαμε εννουσα! Ποιος μιλησε για οσες δεν απαντησαν;; Αυτο ειναι προσωπικο θεμα του καθενος!!

οπως κ το αν θα φυγει καποιος απο ενα φορουμ.. και αυτο θα επρεπε να μας απασχολει περισσοτερο.. το αν θα φυγει μια μανουλα που θελει να βοηθηθει αλλα κ να βοηθησει στο φορουμ αυτο!! κι οχι αν θα τελειωσουμε ενα ψευτικο θεμα.. αυτα δεν εχουν τελειωμο!! σημερα θα εμφανιστει κ αλλο, μεθαυριο κ αλλο, και παει λεγοντας..

59Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:26 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
οπως κ το αν θα φυγει καποιος απο ενα φορουμ.. και αυτο θα επρεπε να μας απασχολει περισσοτερο.. το αν θα φυγει μια μανουλα που θελει να βοηθηθει αλλα κ να βοηθησει στο φορουμ αυτο!! κι οχι αν θα τελειωσουμε ενα ψευτικο θεμα.. αυτα δεν εχουν τελειωμο!! σημερα θα εμφανιστει κ αλλο, μεθαυριο κ αλλο, και παει λεγοντας..


Αυτη ειναι η αποψη σου και ειναι σεβαστη.. Επειδη ομως δεν μου αρεσει ο επιθετικος σου τροπος απο μενα σταματαει εδω!

60Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:26 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:Από την μέρα που μια κοπέλα (δεν το έχω το όνομα αυτή την στιγμή)μας ενημέρωσε για τα troll θα έπρεπε να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με κάθε ανόητο θέμα!!!δεν το κάναμε και γι αυτό σήμερα καθόμαστε και λέμε αυτά που λέμε...θέλω να πιστεύω πως θα είναι και η τελευταία φορά!!

...

Σούλα μου και εγώ έτσι πίστευα και έχω ειδοποιήσει και εγώ στο παρελθόν για τρολ. Δεν ξέρω αν λες εμένα. Όμως μετά από μια αναστάτωση που δημιουργήθηκε πάλι, κατάλαβα ότι μερικοί δεν συμφωνούν με τους κανόνες και δεν θέλουν να αδιαφορήσουν. Νομιζα πως μόλις ανακοίνωνα πως πρόκειται για τρολ, θα σταματούσαν όλοι να ασχολούνται... αλλά δεν έγινε έτσι! Μπορεί να έγινε και το αντίθετο μη σου πω τελικά.
Επειδή τελικά, οι αποφάσεις δεν μπορούν να παρθούν από κοινού αλλά αυθαίρετα και μεμονομένα και επειδή δεν μπορούμε όλες να σκεφτούμε με το ίδιο μυαλό και να πράξουμε σαν μια γροθιά νομιζω πως για να λήξει το θέμα πρέπει να χαθεί το πάθος. Όχι μόνο το δικό μας που πλέων επιλέγουμε την αδιαφορία. Όχι μόνο όσων ακόμα δεν έχουν κουραστεί και αρέσκονται στο να ασχολούνται. Αλλά επίσης και το πάθος μας να θέλουμε να γίνουν τα πράγματα όπως πριν γιατί όταν ερχόμαστε σε κόντρα με τα μέλη που σχολιάζουν η διαφωνία γίνεται κόντρα και έπειτα τσακωμός και το θέμα τελικά καταντά να έχει μικρότερη σημασία απο το πρόβλημα που δημιουργείται. Γι' αυτό, προτείνω να δώσουμε χρόνο στα μέλη που απαντουν να βαρεθούν με τις ψεύτικες ιστορίες και αυτά και να αδιαφορήσουν, από μόνα τους.

61Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:30 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:γιατι ψαχνεστε ορισμενες για καυγα ρε σεις;η κοπελα ανοιξε ενα θεμα ειπε την γνωμη της για το καλο του φορουμ οποιος θελει ακολουθει την συμβουλη της οποιος δε θελει παλι οχι.γιατι αρπαζεστε με το παραμικρο;δηλαδη καποιες επειδη καποιες αλλες εκαναν χαβαλε στα τοσα ηλιθια θεματα που ανοιχτηκαν προσβληθηκαν τοσο πολυ που αποχωρησαν απο το φορουμ;ας ηρεμησουμε λιγο βρε κοπελιες μου και ας κοιταξουμε ολες τοκαλο του φορουμ.

επειδη μαλλον εμενα εννοεις, να πω πως ειλικρινα δεν θελω να καβγαδισω με καμια, ουτε ειναι το στυλ μου αυτο, ουτε το εχω κανει τοσο καιρο εδω.. αλλωστε δεν γνωριζω καμια μα καμια κοπελα προσωπικα, ουτε εχω κατι με καμια, ουτε να χωρισω εχω κατι με καμια..
απο την αρχη σε αυτο το θεμα συμφωνησα με την βιβιαν που το ανοιξε! απλα, διευκρινιζω ξανα οτι δεν μου αρεσει που γκρινιαζουμε κ σχολιαζουμε μονο την συμπεριφορα των trolls... ενω εμενα με ενοχλησαν κ καποιες αλλες. ελπιζω να καταλαβαινετε τι εννοω κ να μην παρεξηγηθει καμια μαζι μου..

62Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:32 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι δεν αναφερομουν αποκλειστικα σε εσενα και αλλες "ψιλορμησαν" στη βιβιαν εκτος απο εσενα.για αυτο ειπα γενικα οτι καλο ειναι να μην κανουμε επιθεση με το παραμικρο.

63Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:34 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
Vivian έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:
Vivian έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:
αυτο ακριβως ρε κοπελια !! το επιασες ! δεν με χαλασε μονο η παρουσια των τρολς αλλα και η αντιμετωπιση των υπολοιπων κοριτσιων που δεν ηταν καθολου αστεια οπως λες και εσυ !


Μετα το 5ο η 6ο κρουσμα προσπαθησαμε με πλακα να το τελειωσουμε ολο αυτο! Εμεις τουλαχιστον καναμε κατι.....

τι ακριβως θελεις να πεις βιβιαν με αυτο? οτι οι υπολοιπες που δεν απαντουσαμε καθολου στα θεματα, τι.....??

Δεν φυγαμε εννουσα! Ποιος μιλησε για οσες δεν απαντησαν;; Αυτο ειναι προσωπικο θεμα του καθενος!!

οπως κ το αν θα φυγει καποιος απο ενα φορουμ.. και αυτο θα επρεπε να μας απασχολει περισσοτερο.. το αν θα φυγει μια μανουλα που θελει να βοηθηθει αλλα κ να βοηθησει στο φορουμ αυτο!! κι οχι αν θα τελειωσουμε ενα ψευτικο θεμα.. αυτα δεν εχουν τελειωμο!! σημερα θα εμφανιστει κ αλλο, μεθαυριο κ αλλο, και παει λεγοντας..

Χρύσλα, μια μαμά που αποχωρεί από έναν χωρο έτσι εύκολα εμένα προσωπικά αν θες την γνώμη μου δεν με στεναχωρεί. Έχει την ελευθερία να φύγει όπως έχει μια άλλη μαμά την ελευθερία να σχολιάσει κάποια γελεία θέματα. Για εμένα αυτός που αποχωρεί σημαίνει πως δεν είχε τελικά πολλά να δώσει σε μια παρέα και ήταν εύκολο να αποκοπεί από αυτήν. Επίσης αυτός που φεύγει δεν δέχεται ότι εδώ μέσα υπάρχει κάθε καρυδιάς καρύδι και δεν δέχεται την διαφορετικότητα. Έτσι βγάζει βιαστικά συμπεράσματα για όλους και αποχωρεί. Αν τσακωθώ πχ εγώ με την Βίβιαν, δεν είναι παράλογο να θυμώσω με όλη την παρέα; Όπως είπε και μια κοπέλα πιο πάνω μάλλον η αφορμή είναι όλα αυτά για να αποχωρήσουν. Αυτή την γνώμη έχω εγώ για τα άτομα που φεύγουν έτσι εύκολα γενικότερα, όχι μονο μέσα σε ένα φόρουμ. Άλλο να βαρεθείς και να φύγεις και άλλο να αναγκαστείς τάχα απο καταστάσεις.

64Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:41 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να πω κι εγω τη γνωμη μου οσον αφορα στο θεμα που στεναχωρησε την χρυσλα μιας που απαντησα εντονα στο θεμα "το θαυμα της ζωης λαθος της στιγμης"....εκφραζοντας την αποψη μου,παραθετοντας λινκ για να την στηριξω η επομενη απαντηση ηταν fuck off....και αν ενοχλησε καποιους το οτι ειπα εντονα "ελεος με την καθε βλαμμενη" ζητω συγγνωμη...αλλα δε μπορει σε ενα θεμα τοσο λεπτο οσο οι εκτρωσεις να υπαρχουν ατομα που θα μας κανουν να ντρεπομαστε γιατι δεν καναμε εκτρωση....ελεος πια...υπαρχουν και καποιοι που διαβαζουν το θεμα σε μηχανη αναζητησης και παιρνουν το παραδειγμα ποιο???της μιας και μοναδικης που εχει κανει εκτρωση και πανηγυριζει?και με την επιθετικοτητα της σβηνει απο τον χαρτη τις αποψεις καποιων που καναν και μετανιωσαν,καποιων που δεν καναν κτλ?σα να ειναι η μοναδικη σωστη αποψη η δικη της?και να μας βριζει κι απο πανω?

65Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:44 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:οχι δεν αναφερομουν αποκλειστικα σε εσενα και αλλες "ψιλορμησαν" στη βιβιαν εκτος απο εσενα.για αυτο ειπα γενικα οτι καλο ειναι να μην κανουμε επιθεση με το παραμικρο.

εγω παλι ουτε ψιλο, ουτε χοντρο ορμηξα στην βιβιαν. το οτι συμφωνω με την βιβιαν (το ειπα ηδη), αλλα ταυτοχρονα με ενοχλει κ κατι αλλο, δεν σημαινει οτι κανω επιθεση σε κανεναν!! αν εδωσα τετοια εντυπωση ζητω μια μεγαλη συγνωμη συγκεκριμενα απο την βιβιαν αλλα κ απο τις υπολοιπες που το ειδαν ετσι

66Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:46 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω βλεπω οτι χαλιομαστε μεταξυ μας και ειναι κριμα.
Και απτα λογια της βιβιαν βγαινει εκτιμηση προς το προσωπο μας ,απο το αρχικο μηνυμα της.
Εχουμε καταλαβει οτι οι αποψεις μας μπορει να διαφερουν,αλλες να ενοχλουνται,αλλες αδιαφορουν. Αλλα η ουσια ειναι μια.σταματαμε να ασχολουμαστε και να αναλυουμε το θεμα τρολ και συνεχιζουμε.δεν μπορουν ολεσ οι αποψεις να κολλανε και με το γραπτο λογο το υφος μπορει να διαφερει η να παραπλανει.
Ας μην χαλιομαστε. Και ας σεβαστουμε η μια την αλλη.με τη σιωπη σαν δειγμα 'ανακωχης' στις αντιπαραθεσεις.
Εγω θα ειμαι εδω.δεν διαγραφω το προφιλ μου για κανεναν.γιατι θα ειναι σαν να διαγραφω εσας. Και επειδη εκτιμω βαθυτατα οτι μοιραζομαι μαζι σας ,ποσος με νοιαζει αν το τρολ η τα τρολ θα ειναι για παντα αναμεσα μας.οτι ειναι αληθινο με αγγιζει.αυτο εχω να πω.και στο βιβιανακι,να μην συγχιζεσαι!κριμα ειναι.μη χαλιεσαι.μας εξεφρασες οτι νιωθεις κ προσωπικα το θεωρησα πολυ γλυκο εκ μερους σου

67Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:46 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο κοπελα μου ετσι για να λυνεται η οποιαδηποτε παρεξηγηση. Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 417472

68Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:46 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:να πω κι εγω τη γνωμη μου οσον αφορα στο θεμα που στεναχωρησε την χρυσλα μιας που απαντησα εντονα στο θεμα "το θαυμα της ζωης λαθος της στιγμης"....εκφραζοντας την αποψη μου,παραθετοντας λινκ για να την στηριξω η επομενη απαντηση ηταν fuck off....και αν ενοχλησε καποιους το οτι ειπα εντονα "ελεος με την καθε βλαμμενη" ζητω συγγνωμη...αλλα δε μπορει σε ενα θεμα τοσο λεπτο οσο οι εκτρωσεις να υπαρχουν ατομα που θα μας κανουν να ντρεπομαστε γιατι δεν καναμε εκτρωση....ελεος πια...υπαρχουν και καποιοι που διαβαζουν το θεμα σε μηχανη αναζητησης και παιρνουν το παραδειγμα ποιο???της μιας και μοναδικης που εχει κανει εκτρωση και πανηγυριζει?και με την επιθετικοτητα της σβηνει απο τον χαρτη τις αποψεις καποιων που καναν και μετανιωσαν,καποιων που δεν καναν κτλ?σα να ειναι η μοναδικη σωστη αποψη η δικη της?και να μας βριζει κι απο πανω?

Ευάκι, ας το ξεχάσουμε. Δεν νομίζω να κατάφερε να σβήσει τίποτα και δεν νομίζω πως βγήκε καμιά άλλη χαμένη από όλο αυτό που συνέβη. Ξέρεις ποια είσαι και ξέρουμε τι είσαι. Δεν πρέπει να σε αγγίζουν τα λόγια κανενός.

69Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:47 am

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
symfwno mazi sou eyaki apolitos

70Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:48 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Εγω βλεπω οτι χαλιομαστε μεταξυ μας και ειναι κριμα.
Και απτα λογια της βιβιαν βγαινει εκτιμηση προς το προσωπο μας ,απο το αρχικο μηνυμα της.
Εχουμε καταλαβει οτι οι αποψεις μας μπορει να διαφερουν,αλλες να ενοχλουνται,αλλες αδιαφορουν. Αλλα η ουσια ειναι μια.σταματαμε να ασχολουμαστε και να αναλυουμε το θεμα τρολ και συνεχιζουμε.δεν μπορουν ολεσ οι αποψεις να κολλανε και με το γραπτο λογο το υφος μπορει να διαφερει η να παραπλανει.
Ας μην χαλιομαστε. Και ας σεβαστουμε η μια την αλλη.με τη σιωπη σαν δειγμα 'ανακωχης' στις αντιπαραθεσεις.
Εγω θα ειμαι εδω.δεν διαγραφω το προφιλ μου για κανεναν.γιατι θα ειναι σαν να διαγραφω εσας. Και επειδη εκτιμω βαθυτατα οτι μοιραζομαι μαζι σας ,ποσος με νοιαζει αν το τρολ η τα τρολ θα ειναι για παντα αναμεσα μας.οτι ειναι αληθινο με αγγιζει.αυτο εχω να πω.και στο βιβιανακι,να μην συγχιζεσαι!κριμα ειναι.μη χαλιεσαι.μας εξεφρασες οτι νιωθεις κ προσωπικα το θεωρησα πολυ γλυκο εκ μερους σου

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

71Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 5:50 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχουμε δημοκρατια ( νομιζω ) και εχω ξαναματαπει πως δεν ειμαστε εδω για να συμφωνουμε ............τωρα η βιβιαν δεν νομιζω να εισεπραξε πως της ορμησα γιατι αν νομισε κατι τετοιο θα της ορμησω το σαββατο θα δει Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 379767 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 379767 τι εχει να παθει !!! Razz Razz Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 990599

72Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 6:00 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:να πω κι εγω τη γνωμη μου οσον αφορα στο θεμα που στεναχωρησε την χρυσλα μιας που απαντησα εντονα στο θεμα "το θαυμα της ζωης λαθος της στιγμης"....εκφραζοντας την αποψη μου,παραθετοντας λινκ για να την στηριξω η επομενη απαντηση ηταν fuck off....και αν ενοχλησε καποιους το οτι ειπα εντονα "ελεος με την καθε βλαμμενη" ζητω συγγνωμη...αλλα δε μπορει σε ενα θεμα τοσο λεπτο οσο οι εκτρωσεις να υπαρχουν ατομα που θα μας κανουν να ντρεπομαστε γιατι δεν καναμε εκτρωση....ελεος
πια...υπαρχουν και καποιοι που διαβαζουν το θεμα σε μηχανη αναζητησης και παιρνουν το παραδειγμα ποιο???της μιας και μοναδικης που εχει κανει εκτρωση και πανηγυριζει?και με την επιθετικοτητα της σβηνει απο τον χαρτη τις αποψεις καποιων που καναν και μετανιωσαν,καποιων που δεν καναν κτλ?σα να ειναι η μοναδικη σωστη αποψη η δικη της?και να μας βριζει κι απο πανω?

ευακι μου, δεν ηταν προσωπικο αληθεια.. με τοσα αμετρητα μηνυματα τον τελευταιο καιρο, δεν θυμαμαι ποιες μιλησαν ασχημα, αλλα και ουτε με νοιαζει.. μην απολογησε σε μενα καλη μου, δεν χρειαζεται καν.
Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 417472

73Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 6:03 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
blackrose έγραψε:Εγω βλεπω οτι χαλιομαστε μεταξυ μας και ειναι κριμα.
Και απτα λογια της βιβιαν βγαινει εκτιμηση προς το προσωπο μας ,απο το αρχικο μηνυμα της.
Εχουμε καταλαβει οτι οι αποψεις μας μπορει να διαφερουν,αλλες να ενοχλουνται,αλλες αδιαφορουν. Αλλα η ουσια ειναι μια.σταματαμε να ασχολουμαστε και να αναλυουμε το θεμα τρολ και συνεχιζουμε.δεν μπορουν ολεσ οι αποψεις να κολλανε και με το γραπτο λογο το υφος μπορει να διαφερει η να παραπλανει.
Ας μην χαλιομαστε. Και ας σεβαστουμε η μια την αλλη.με τη σιωπη σαν δειγμα 'ανακωχης' στις αντιπαραθεσεις.
Εγω θα ειμαι εδω.δεν διαγραφω το προφιλ μου για κανεναν.γιατι θα ειναι σαν να διαγραφω εσας. Και επειδη εκτιμω βαθυτατα οτι μοιραζομαι μαζι σας ,ποσος με νοιαζει αν το τρολ η τα τρολ θα ειναι για παντα αναμεσα μας.οτι ειναι αληθινο με αγγιζει.αυτο εχω να πω.και στο βιβιανακι,να μην συγχιζεσαι!κριμα ειναι.μη χαλιεσαι.μας εξεφρασες οτι νιωθεις κ προσωπικα το θεωρησα πολυ γλυκο εκ μερους σου

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Respect Respect Respect Respect Respect
ειστε η αγαπημενη μου καθημερινη παρεα, κι ουτε εγω προκειται να φυγω απο εδω οτι και να γινει!! εκτος αν με διαγραψετε εσεις.. Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 417472 Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 417472

74Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 6:07 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου γιατι χαλιέστε τοσο πολύ!!!???? Γνώμη μου ....?? Ακομη κι αυτά τα θέματα εχουν την πλάκα τους!!! Μην δίνουμε τόση μεγαλη σημασία. Μην βλέπετε εμεις που ειμαστε καιρο εδω και χαζευουμε όλα τα θέματα λίγο πολύ και κάνουμε και τον χαβαλέ μας.. Οι γυναικες που μπαινουν εδω θέλοντας να μάθουν συγκεκριμένα πραγματα δεν θα μπουν καν σε αυτό το θέμα!!!

75Ενα μηνυμα για όλες! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενα μηνυμα για όλες! Τετ Ιουλ 20, 2011 6:13 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Εγω βλεπω οτι χαλιομαστε μεταξυ μας και ειναι κριμα.
Και απτα λογια της βιβιαν βγαινει εκτιμηση προς το προσωπο μας ,απο το αρχικο μηνυμα της.
Εχουμε καταλαβει οτι οι αποψεις μας μπορει να διαφερουν,αλλες να ενοχλουνται,αλλες αδιαφορουν. Αλλα η ουσια ειναι μια.σταματαμε να ασχολουμαστε και να αναλυουμε το θεμα τρολ και συνεχιζουμε.δεν μπορουν ολεσ οι αποψεις να κολλανε και με το γραπτο λογο το υφος μπορει να διαφερει η να παραπλανει.
Ας μην χαλιομαστε. Και ας σεβαστουμε η μια την αλλη.με τη σιωπη σαν δειγμα 'ανακωχης' στις αντιπαραθεσεις.
Εγω θα ειμαι εδω.δεν διαγραφω το προφιλ μου για κανεναν.γιατι θα ειναι σαν να διαγραφω εσας. Και επειδη εκτιμω βαθυτατα οτι μοιραζομαι μαζι σας ,ποσος με νοιαζει αν το τρολ η τα τρολ θα ειναι για παντα αναμεσα μας.οτι ειναι αληθινο με αγγιζει.αυτο εχω να πω.και στο βιβιανακι,να μην συγχιζεσαι!κριμα ειναι.μη χαλιεσαι.μας εξεφρασες οτι νιωθεις κ προσωπικα το θεωρησα πολυ γλυκο εκ μερους σου
μπραβο κλειω μου,τα ειπες ολα.δεν θα προσθεσω τιποτα.
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις