Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 8]

1Πώς γνωριστήκατε? Empty Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 12:52 pm

Cleopatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αλήθεια, πώς γνωριστήκατε με τους αγαπημένους σας?? Πώς γνωριστήκατε? 604962

2Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 12:59 pm

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ego ton gnorisa se koini parea ...fantasou stin arxi den ton pira me kalo mati....xaxaxa
emelle na mou allaksei tin zoi omos....ton latreuo kai tha ton latreuo gia panta...

3Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 1:03 pm

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε club ένα βράδυ του Απρίλη 2007 μετά από σφηνακια... Την επόμενη μέρα τα φτιάξαμε, 9 μήνες μετά μείναμε μαζί και ούτε ενάμιση χρόνο μετά παντρευτηκαμε ενώ ήμουν 4,5 μηνών έγκυος.. Στα fast forward τα κάναμε όλα!!

4Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 1:03 pm

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειχαμε βρεθει στον Κιαμο με κοινη παρεα!! μου ειχε κανει την πιο ασχημη εντυπωση που θα μπορουσε να μου κανει ποτε ανθρωπος, δεν τον συμπαθησα ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!! δε μαρεσε ουτε σαν εμφανιση!! εμενα μαρεσαν παντα οι μελαχρινοι με σκουρα ματια, αυτος καστανοξανθος με καστανοπρασινα ματια..

επειδη η παρεα μας ηταν κοινη ετυχε να βρεθουμε καποιες φορες.. αλλα δεν υπηρχε ενδιαφερον για κατι παραπανω.. ωσπου μια μερα ενας φιλος μου που ηθελε να μας τα φτιαξει με πηγε σηκωτη μπροστα του και του ειπε πως ηθελα το τηλεφωνο του. ετσι αλλαξαμε κινητα.. μετα απο 1 χρονο μου ζητησε να παμε για καφε..

το φλερτ απο πλευρα του ηταν πολυ εντονο, κατι που ακομα και σημερα δεν παραδεχεται!! Laughing τελικα βγηκαμε μια ακομα φορα, μου εκανε κεφαλοκλειδωμα με φιλησε και εδω και 8 χρονια ειμαι η πιο τυχερη και ευτυχισμενη γυναικα στον κοσμο!!! I love you

5Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 1:04 pm

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emene 2 xronia dipla sxedon sto psiti mou gt spoudaze... kai egw ton snompara...oute kalimera den tou lega..xe xe..
kai molis pige ston evro(!!) fantaros kai kala...vrethikame se koini parea se 1 adeia tou...kai meta.....na nai kala to what s up!!!!!!
sto telos ton efera kriti monima kai isixase...
hahahahha

6Πώς γνωριστήκατε? Empty Πως γνωριστηκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 1:13 pm

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα δουλευε στα καραβια ,ετυχε να κανει τοτε το δρομολογιο Αθηνα- Σαμο μπηκα εγω στο καραβι για να παω αθηνα.εκεινο το καλοκαιρι ειχα κανονιση να παω στη γιαγια μου στο βολο και εκανα το πρωτο ταξιδι μονη μου χωρις τους γονεις μου ειμουν τοτε 17 ετων.κοιταχτηκαμε αλλα δεν μιλησαμε.τυχενει ομως με το ιδιο καραβι να γυρισω παλι σαμο και βεβαια και εκεινος στο ιδιο καραβι μεσα.δουλευε στο μπαρ του καραβιου πηγα και εγω και πηρα ενα καφεδακι (βεβαια δεν το ειπια γιατι δεν πινω καφε)αλλα βλεπετε ο ερωτας ειχε χτυπηση την πορτα.και εγω πηγα για να τον δω!!!εκει ηταν και το τυχερο!!μου μιλησε και ειπαμε τα ονοματα μας και ανταλαξαμε τηλ.οποτε ερχοταν το καραβι στο νησι εγω εκει τον περιμενα εστω να τον δω λιγακι!!ηρθε και με ζητησε απο τους γονεις μου 6 μηνες μετα!!!ειμαστε τωρα 13 χρονια μαζι και εχουμε 4 υπεροχα παιδακια!!!ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!! I love you

7Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 1:28 pm

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις γνωριστηκαμε στην δουλεια. Τοτε εγω ημουν με ενα αλλο παιδι αλλα μετα απο 1 μηνα χωρισαμε .Στην αρχη τον εβλεπα φιλικα και βγαιναμε καποιοι συναδελφοι για καφε και για ποτο και ηταν και αυτος στην παρεα .Σιγα σιγα αρχισε να μου αρεσει αλλα εκεινος δεν επαιρνε χαμπαρι τιποτα. Μια μερα αλλαξε εταιρια. Στον ιδιο ομιλο αλλα σε αλλη εταιρια και ημουν για να πεθανω .Ερχοταν που και που για δουλεια αλλα οχι συχνα . Καποια στιγμη ειχε καταλαβει κατι ( επιτελους ) και μαζι με αυτον και πολλοι συναδελφοι αλλα αυτος μου ειπε οτι του επεφτα πολυ μικρη . Shocked Shocked ( μολις 7 χρονια διαφορα ) μετα απο 6 μηνες που μου εβγαλε την ψυχη αποφασισε τελικα οτι δεν το πειραζει η ηλικια και ετσι απο τοτε ειμαστε μαζι 7 χρονια τωρα.

8Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 1:40 pm

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις γνωριστηκαμε με ενα πολυ κουλο τροπο εκανα τσατ στην κοσμοτε με ην παρεα μου ειχμε πιασει ενα δωματιο κ μιλαγαμε ολη την ημερα μεχρι που εμφανιστηκε εκεινος μπηκε κ δεν μλαγε απλα μας παρακολουθουσε τσατιστικα του εστειλα πμ οτι εαν δεν μιλαει καλο θα ηταν να φυγει να μπει ενας φιλος μας γιατι το δωματιο χωρουσε 10 ατομα μονο μετα απο 2 μηνες που του μιλαγα πμ αποφασισε να μου ζητησει να παμε για ποτο πρωτη φορα νγηκα ραντεβου στα τυφλα αφου βγηκαμε μου αρεσε δεν τρελλαθηκα κιλας καλος ηταν για σπιτι αλλα οχι για εμενα ειπα απο μεσα μου με συνοδευσε μεχριτο σπιτι κ εκει με φιλησε κ εμμεινα καγκελο κ εφυγα τρεχοντας με πηρε τηλ την αλλη μερα κ μετα απο 3 μηνες τον παντρευτηκα με πολιτικο γαμο κ ειμαστε μαζι 10 χρονια καναμε κ εναν θρησκευτικο για να εχουμε τους δικους μας χαλαρους τον λατρευω αυτον τον ανθρωπο γιατι μαζι του νιωθω οπως πρωτα ελευθερη Πώς γνωριστήκατε? 315810 Πώς γνωριστήκατε? 315810 Πώς γνωριστήκατε? 315810 Πώς γνωριστήκατε? 315810 Πώς γνωριστήκατε? 315810 Πώς γνωριστήκατε? 379767 Πώς γνωριστήκατε? 379767 Πώς γνωριστήκατε? 379767 Πώς γνωριστήκατε? 379767 Πώς γνωριστήκατε? 868444 Πώς γνωριστήκατε? 868444 Πώς γνωριστήκατε? 868444 Πώς γνωριστήκατε? 868444 Πώς γνωριστήκατε? 883208 Πώς γνωριστήκατε? 883208 Πώς γνωριστήκατε? 883208 Πώς γνωριστήκατε? 883208 Πώς γνωριστήκατε? 669659 Πώς γνωριστήκατε? 669659

http://www.gatospito.com

9Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 2:11 pm

Cleopatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια η δική μας ιστορία έχει πολύ σασπένς,δάκρυα και ιδρώτα!
Με τον Βαγγέλη δουλέυαμε στον ιδιο ραδιοφωνικό σταθμό.Εγώ καθημερινά 12-2 το μεσημέρι κι εκείνος 10-12 τα σαββατοκυριακα.Κάποια στιγμή που έκανα εκπομπή ήρθε μέσα στο στούντιο και μου εκανε παρέα.Και όλο μου έκανε προμοσιον τισ μαγειρικες του ικανοτητες κτλ κτλ!(Όντως μαγειρεύει τέλεια)
Τελικά,ανταλλάξαμε κινητά και μια Κυριακή βγήκαμε ραντεβού για παϊδάκια και βάφλες σοκολατας....Δεν μου άρεσε καθόλου!(Ο Βαγγέλης όχι τα παϊδάκια!)
επειδή είχα λίγο καιρό που είχα χωρίσει δεν είμουν γενικώς σε φάση σχέσης κι έτσι δεν τρελενόμουνα.Βγήκαμε άλλες 3-4 φορές,αλλά εγώ δεν μπορούσα καν να με φανταστώ να κάνω σεξ μαζί του.Και όλο προσπαθούσα να αποφύγω το πρωτο φιλί.....
Τελικά παραμονή Χριστουγέννων αποφασίζω να του πω ότι δεν θέλω να ξαναβγούμε και την ίδια μέρα ο διευθυντής του σταθμού μας ανακοίνωσε ότι θα έπρεπε να βγάλουμε μαζί την μεγάλη Χριστουγεννιάτικη εκπομπή του σταθμού την επόμενη μέρα.
Περιττό να σας πω ότι όλοι οι φίλοι μας που ήξεραν τι είχε συμβεί,ήταν κολλημένοι στα ραδιόφωνά τους!
Εμείς όμως κρατήσαμε χαρακτήρα και δεν δώσαμε δικαιώματα on air!
Χωριστήκαμε σε κλίμα Μ. Παρασκευής εκείνη τη μέρα και δεν ξαναμιλήσαμε μέχρι την Πρωτοχρονιά.
Ανήμερα του Αγ. Ιωάννη 7/1/2006 τρώω φλασιά και αποφασίζω να δώσω άλλη μια ευκαιρία στην όλη σχέση.Γιατί όσο δεν μιλούσαμε, ένιωθα να μου λείπει.Έτσι,τον πήρα τηλέφωνο να πάμε για καφεδάκι.Εκείνος Κύριος!Ούτε με πίεσε,ούτε ανέφερε τίποτα.Το άφησε πάνω μου.Κι εγώ πάνω στην κουβέντα του είπα ότι θα ήθελα να δώσουμε άλλη μια ευκαιρία σε όλο αυτό που γίνεται μεταξύ μας.
Έτσι τα ξαναφτιάξαμε και από εκείνη τη μέρα είμαστε αχώριστοι.
Μάλιστα,στις 7/1/2009 κάναμε τον πολιτικό μας γάμο,καθώς εγώ περίμενα το κορίτσι μας! flower flower flower

10Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 8:26 pm

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τον γνώρισα στην δουλειά. Το κατάστημα είναι μακριά, στη Σίνδο και ο συνάδελφος που ήρθε την πρώτη μέρα και με πήρε (εκείνος που αντικατέστησα) είπε πως ένας άλλος συνάδελφος τον πηγαινοφέρνει κανονικά οπότε θα του πει και για μένα μιας και είμαι κι εγώ στον δρόμο του. Ήταν ο άντρας μου.. ο μόνος ελεύθερος σε κατάστημα 6 ατόμων (μαζί με μένα 6). Καθώς ήταν μεγαλύτερος (και ασπρομάλλης) ήμουν στο "Καλημέρα κύριε Κώστα", "ευχαριστώ κύριε Κώστα" κλπ. Όταν όμως ο άλλος ο συνάδερφος έφυγε και μείναμε οι δυο μας στο αμάξι, αρχίσαμε να μιλάμε στη διαδρομή και άρχισα να αισθάνομαι πολύ καλά μαζί του. Βγήκαμε με όλους τους συναδέλφους για φαγητό και οταν τέλος μείναμε οι δυο μας πήγαμε για ποτό κι εσύ μιλώντας περί ανέμων και υδάτων μου έκανε πρόταση γάμου!!!! Το πήρα στην πλάκα και δεν έδωσα σημασία αλλά συνεχίσαμε να βρισκόμαστε εκτός δουλειάς συνεχώς και όταν κάποιο Σαββατοκύριακο δεν βρισκόμασταν στεναχωριόμουν. Η φίλη μου μου έλεγε "είσαι ερωτευμένη" εγώ έλεγα όχι και τελικά με άρπαξε μια μέρα ο Κώστας, μου είπε πως με θέλει, πως εννοούσε την πρόταση γάμου και με φίλησε. Αυτό ήταν. Εϊμαστε μαζί 6 χρόνια από τότε (4 παντρεμένοι) και έχουμε και την μπέμπα μας για να ολοκληρώσουμε την ευτυχία μας Smile Η πλάκα είναι πως όταν τελικά μετά από 2 χρόνια αρχίσαμε να ετοιμάζουμε τον γάμο μας...δεν μου ξαναέκανε πρόταση γάμου ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

11Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 9:19 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα Κ. έγραψε:Σε club ένα βράδυ του Απρίλη 2007 μετά από σφηνακια... Την επόμενη μέρα τα φτιάξαμε, 9 μήνες μετά μείναμε μαζί και ούτε ενάμιση χρόνο μετά παντρευτηκαμε ενώ ήμουν 4,5 μηνών έγκυος.. Στα fast forward τα κάναμε όλα!!
Γρήγορο πιστόλι Αννούλα μου! Πώς γνωριστήκατε? 417472

12Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 9:35 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς γνωριστήκαμε από μία κουφή σύμπτωση! Εγώ δούλευα σε μία βιοτεχνία και ο αντρούλης μου σε μία εταιρία με υφάσματα επιπλώσεων. Ξαφνικά μία μέρα πηγαίνει στη δουλειά και βρίσκει την έκθεση κλειστή οπότε φαντάζεται ότι έκλεισε (είχε ακουστεί κάτι τέτοιο) και παίρνει εφημερίδα, βρίσκει την πρώτη δουλειά, και έρχεται... (ούτε τηλέφωνο ούτε τίποτα απλά ήρθε). Τον δοκιμάζουν λοιπόν στη δουλειά και ενώ ήταν Ιούλιος ντάλα ο ήλιος και η ζέστη, τον πλησιάζω και του πηγαίνω ένα ποτήρι κρύο νερό. Αργότερα μου είπε ότι εκείνη τη στιγμή με είδε σαν τον καλό του άγγελο. Μένει λοιπόν στη δουλειά αλλά: Εκείνος είχε 2,5 χρόνια σχέση και ήταν στα πρόθυρα αρραβώνα κι εγώ είχα 5,5 χρόνια σχέση. Περιττό να σας πω ότι του έψησα το ψάρι στα χείλη με τους δισταγμούς μου (όχι ότι δεν ήθελα απλά ήθελα να χωρίσω πρώτα). Ήξερα από την πρώτη στιγμή ότι είναι ο άντρας της ζωής μου και βγήκα αληθινή αφού είμαστε μαζί 9 χρόνια, 4 παντρεμένοι και περιμένουμε το 2ο παιδάκι μας. Νιώθω πολύ τυχερή και τον λατρεύω! Σημειώνω βέβαια την κουφή σύμπτωση η οποία είναι ότι η εταιρία που δούλευε δεν είχε κλείσει τελικά απλά άργησε να πάει το αφεντικό γιατί ήταν σε εξωτερική δουλειά και είχε μείνει το κινητό του από μπαταρία!!!

13Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 9:56 pm

katerinaki84

katerinaki84
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Egw eixa erthei me tous dikous mou otan eimoun 17 xronwn gia ligous mines stin Germania.me ton antra mou eixame koini parea alla den etyxe na synantithoume pote apla akougame o enas gia ton allon apo tous koinous filous!mia mera mpike se mia kafeteria pou kathomoun me ton aderfo mou auto itan den ton iksera alla apo tin porta ton erwteutika!kai autos to idio irthe kateutheian sto trapezi na dei poia eimai giati iksere ton aderfo mou!ta ftiaksame alla gia plaka mono gia sex giati egw th efeuga gia Ellada meta apo ena mina!perasame katapliktika alla kapoia stimi efyga!Otan gyrisa stin Ellada milousame synexws sto til alla kaname tin zoi mas giati egw den ithela na erthw Germania na meinw oute autos stin Athina opwte theorousame oti tha mas perasei!kaname kai oi dyo makroxronies sxeseis alla milousame pou kai pou sto til.meta apo 7 xronia ksafnika fountwse kati kai xwrisame kai oi dyo kai na fantastite oti mono milousame mesw internet.etsi ena wraio prwi piga kai ebgala eisitirio kai irtha na kanw diakopes mazi tou!auto itan!otan gyrisa mazepsa ta pragmatakia mou kai to kako einai oti afou eixa xwrisei eixa metakomisei kai se diko mou spiti eixa balei kai gramatia pou akoma plirwnw,anakoinwsa stous dikous mou oti feugw Germania kai apla efyga!!!oloi me eipan treli alla twra me paradexontai!mesa se ena xrono pantreutikame kai meta irthe kai i koroula mas!ax ti kanei autos o erwtas!

14Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Ιουν 20, 2010 10:51 pm

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
polu maresei na diabazw tis istories sas!!!!!na kai i diki mou:
itan upallilos tou mpampa mpu!eixa katalabei oti tou aresa alla kolouse sto oti eimai i kori tou afentikou!ekana ega to prwto bima,meta apo 2xronia xwrizoume menoume xwrista gia 1xrono k xafnika ena bradu se ena baraki ginetai to moiraio pali apo timeria mou olo auto to diastima mou eleipe!efuge apo to mpampa mou me ti thelisi tou k pige stin alexandreia,egw kozani gia spoudes k se 2 xronia mou kanei protasi gamou k katalixame na pantreutoume meta apo 4 xronia!olo olo mazi eimaste 10 xronia ek twn opoiwn 2pantremenoi!mou xarise enan uperoxo gio,ton euxaristw,ton latreuw,einai o anthrwpos mou!!!!
simeiwsi: exei 1 xrono pou einai sunadelfoi me to mpampa mou Wink

15Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Ιουν 21, 2010 1:19 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου αρέσουν πολύ οι ιστορίες γνωριμιών. Εγώ γνώρισα το "στεφάνι" μου πρίν από 13 χρόνια. Ήμουν μόλις 19 χρονών και αυτός 26. Βρισκόμουν σε ένα περίπτερο και τηλεφωνούσα σε κάποιον (τότε δεν υπήρχαν πολλά κινητά) και είπα το όνομά μου. Μετά από λίγο στο δρόμο με σταμάτησε ένας τύπος με μηχανή φωνάζοντας το όνομά μου (ΦΛώρα-δεν με λένε και Μαρία). Γυρίζω και τον βλέπω πάνω σε μία μηχανή africa. Να σας πω ότι λίγες μέρες νωρίτερα είχα πάει με μεγάλη παρέα εκδρομή με το africa club. Tου μιλάω νομίζοντας ότι είναι κάποιος από αυτή την παρέα και δεν το θυμόμουν καλά. Σε κάποια φάση της κουβέντας του λέω ότι δεν τον θυμάμαι και αυτός μου λέει ότι όντως δεν γνωριζόμαστε άλλα με είδε και του άρεσα πολύ και άκουσε το ονομά μου που το έλεγα στο τηλέφωνο. Και τότε κάνω κάτι αψυχολόγητο για το δικό μου χαρακτήρα. Πήγα μαζί με έναν άγνωστο για καφέ. Και φανταστήτε ότι δεν μου άρεσε και πολύ. Μετά τον πρώτο καφέ είμαστε μαζί. Αυτό που δεν πιστεύω είναι ότι είμαι ακόμη καψούρα μαζί του. Όχι ερωτευμένη, καψούρα. Ι' m still in love with you!!! I love you

16Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Ιουν 21, 2010 1:24 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στο ριμέικ της ταινίας, κάνοντας εγώ τη Μάρθα Βούρτση κι εκείνος τον Νίκο Ξανθόπουλο... Razz

http://lovinghorses.pblogs.gr/

17Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Ιουν 21, 2010 1:30 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον εμάς είναι μια παράξενη ιστορία. Πριν από 5 χρόνια μετά από ένα μακρυχρόνιο δεσμό δικό μου και ενα δύσκολο χωρισμό είπα ότι φτάνει ως εδώ δεν ξανακάνω σχέση τουλάχιστον για τα επόμενα πέντε με δέκα χρόνια. Έτσι ζούσα τη ζωή μου καλά με τις φίλες μου και δεν ήθελα να ακούσω για αντρα με τίποτα. Αλλά στην Κύπρο δυστυχώς τα πράγματα για την δική μου εποχή και ηλικία είναι παλαιολιθικά. Οι συγγενείς πρέπει να βρεις αντρα είσαι 25 χρονών πότε θα παντρευτεις κτλ..... Ευτυχώς οι γονείς μου επειδή έζησαν τι τράβαγα όλα αυτά τα χρόνια ήταν πιο ήρεμοι...
Μια μέρα με παίρνει τηλ μια θεία μου και μου λέει ότι δουλευει με μια κυρία που έχει ένα γιο καλό που και αυτός θέλει να ξεφύγει από την παλιά σχέση κτλ. Εγώ με τίποτε δεν ήθελα να πάω. Τελικά μου λέει η κολλητή μου πάνε να μας κεράσουν και καφέ και να σταματήσουν να σε πιέζουν. Στα πολλά δέχομαι και πάω με την κολλητή μου και την ξεδέλφη μου. Πάμε στο καφέ και μπαίνουν μέσα δύο παιδιά (σημ. αυτός μου είπε θα έρθω με τον αδελφό μου). Τελικά να μην τα πολυλογώ κάθισα δίπλα από τον αδελφό και μιλούσαμε όλο το βράδυ αλλά επειδή είπα και σε ένα άλλο θέμα ήταν μικρός εγώ απλά είπα να περάσει η νύχτα και μετά καθένας σπίτι του. Την επόμενη μέρα άρχισε να στέλλει μυνήματα και εγώ να απαντώ τελείως φιλικά έλεγα δεν υπάρχει περίπτωση να έκανα κάτι. Ένα μήνα μετά τα φτοιάξαμε, τρεις μήνες μετά αρραβωνιαστήκαμε, τώρα τέσσερα χρόνια μετά είμαστε παντρεμένοι με ένα κοριτσάκι και ένα άλλο μωράκι στην κοιλιά.

Sorry για το μεγάλο Post......

18Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Ιουν 21, 2010 1:32 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μας αρεσουν τα μεγαλα ποστ.. εχουν ενδιαφερον και οι λεπτομερειες.. χιχιχι Razz

http://lovinghorses.pblogs.gr/

19Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Ιουν 21, 2010 1:58 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!
ΗΜΟΥΝ ΧΩΡΙΣΜΕΝΗ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕ ΤΡΕΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ. ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ, ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛ ΑΥΤΑ ΕΒΓΑΙΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ.ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ (ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ) ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΙΑΒΑΖΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ. ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΜΑ.ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΡ ΚΑΙ ΞΕΦΝΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ. (Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ) ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΧΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ. ΧΙΧΙΧΙ. ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 7 ΧΡΟΝΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ (ΕΙΧΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΟΜΩΣ) ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΧΟΡΕΥΑΜΕ&ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΛΑΚΙΤΣΑ. ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΚΛΕΙΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ (ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ). ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΓΕΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΥ ΚΛΩΤΣΑΓΑ ΤΟ ΠΟΔΙ.ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΧΙΧΙΧΙΧΙ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΞΑΝΑΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟ ΒΟΣΠΟΡΟ. ΩΣΠΟΥ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ. ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΣΚΥΨΕ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΙΣΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΛΩΝΑΚΙΑ ΣΒΑΡΝΑ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ.
ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟΥ ΕΨΗΣΑ ΤΟ ΨΑΡΙ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ. ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΡ ΚΑΙ ΓΩ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΤΟΝ ΕΔΙΩΝΧΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΚΕΙ ΒΡΑΧΟΣ. (ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ 15 ΚΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΞΑΝΑΠΗΡΕ).ΩΣΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΡΕΣΤΟΡΑΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΤΟΥ. ΑΑΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ. ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ). ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΨΗΣΕΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΟΥ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ. ΕΕΕΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΛΟΓΟΔΟΣΜΕΝΟΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ. ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑΙΖΩ ΚΑΜΙΑ ΚΛΩΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΡΩΝΕΙ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

20Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Ιουν 21, 2010 2:19 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2004 ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΡΙΑ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ,ΚΑΤΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ(ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ Embarassed ) ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙΑ.ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ,Ε ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΦΕ,ΗΡΘΕ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΟΛΛΗΤΟΣ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣΕ.ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΗΤΑΝ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΔΕΣ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΞΑΝΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΑΤΣΑ ΤΥΧΑΙΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΙΑΣΑΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ,ΤΟ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΝΑ ΦΙΛΙΟΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΤΟ Σ/Κ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΑΖΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕΝΑΜΕ ΗΔΗ ΜΑΖΙ,ΣΤΟΥΣ 10 ΜΗΝΕΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΜΟΛΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ.ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΥΠΤΙΚΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΕΧΩ 90% ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ.
ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΝΑΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΣΗΣ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΑΡΡΩΣΤΗ,ΕΜΕΤΟΥΣ ΧΑΛΙΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.ΔΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟΥΣ.ΜΟΥ ΛΕΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙΕ ΓΚΥΟΣ?ΠΑΣ ΚΑΛΑ?ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ...ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤ ΑΠ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΦΕΡΝΕΙ 2 ΔΙΠΛΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΣΥΝΟΛΙΚΑ 4 ΤΕΣΤ.ΚΑΙ ΤΑ 4 ΘΕΤΙΚΑ.ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝΑ 2 ΜΗΝΩΝ ΗΔΗ!ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΑ ΕΓΙΝΕ Ο ΓΑΜΟΣ,ΚΑΙ ΕΓΩ 4 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΣ ΜΟΥ.ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΡΑΣΕΙ 5ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ 4 ΗΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ.

21Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Ιουν 21, 2010 2:25 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσια τελειες οι ιστοριες σας!!!μακαρι να εισαστε παντοτινα ετσι ευτυχισμενες!!
εμεις με τον αντρουλη μου γνωριστηκαμε μια κυριακη μεσημερι του 2006 σε ενα κουτουκι που βγηκαμε με κοινη παρεα. εγω ημουν πανω στην τρελα μου και η αληθεια ειναι οτι ενω τον ειδα και μου αρεσε δεν του εδωσα και πολυ σημασια γιατι ημουν στα χωρισματα με τον πρωην μου. εκεινος απ'οτι μου ειπε με το που με ειδε ειπε στο φιλο του: παντρευομαι!!!μα ειναι με αλλον του λεει, ε και? του απαντησε ο δικος μου...ολο το απογευμα το περασαμε μαζι, μου αρεσε πολυ αλλα του εριχνα 4 χρονια!!!!ηταν μονο 21!!!κι ομως ο πιτσιρικας με εκανε να νιωσω πρωτογνωρα...μετα απο 2 μερες βρεθηκαμε γιατι ειχε γενεθλια...οταν μου αγγιξε το χερι ελιωσα...οταν με φιλησε ετρεμα ολοκληρη...αχ τι ωραιες στιγμες....μετα απο 1 χρονο εμεινα εγκυος, παντρευτηκαμε με πολιτικο και πριν απο 2 εβδομαδες αποκτησαμε και το 2ο παιδακι μας!!!!!
I love you βρε χαζουλη σ'αγαπω κι ας μου σπας συνεχεια τα νευρα!!! I love you

22Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Ιουν 21, 2010 5:39 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ladycat έγραψε:εμεις γνωριστηκαμε με ενα πολυ κουλο τροπο εκανα τσατ στην κοσμοτε με ην παρεα μου ειχμε πιασει ενα δωματιο κ μιλαγαμε ολη την ημερα μεχρι που εμφανιστηκε εκεινος μπηκε κ δεν μλαγε απλα μας παρακολουθουσε τσατιστικα του εστειλα πμ οτι εαν δεν μιλαει καλο θα ηταν να φυγει να μπει ενας φιλος μας γιατι το δωματιο χωρουσε 10 ατομα μονο μετα απο 2 μηνες που του μιλαγα πμ αποφασισε να μου ζητησει να παμε για ποτο πρωτη φορα νγηκα ραντεβου στα τυφλα αφου βγηκαμε μου αρεσε δεν τρελλαθηκα κιλας καλος ηταν για σπιτι αλλα οχι για εμενα ειπα απο μεσα μου με συνοδευσε μεχριτο σπιτι κ εκει με φιλησε κ εμμεινα καγκελο κ εφυγα τρεχοντας με πηρε τηλ την αλλη μερα κ μετα απο 3 μηνες τον παντρευτηκα με πολιτικο γαμο κ ειμαστε μαζι 10 χρονια καναμε κ εναν θρησκευτικο για να εχουμε τους δικους μας χαλαρους τον λατρευω αυτον τον ανθρωπο γιατι μαζι του νιωθω οπως πρωτα ελευθερη Πώς γνωριστήκατε? 315810 Πώς γνωριστήκατε? 315810 Πώς γνωριστήκατε? 315810 Πώς γνωριστήκατε? 315810 Πώς γνωριστήκατε? 315810 Πώς γνωριστήκατε? 379767 Πώς γνωριστήκατε? 379767 Πώς γνωριστήκατε? 379767 Πώς γνωριστήκατε? 379767 Πώς γνωριστήκατε? 868444 Πώς γνωριστήκατε? 868444 Πώς γνωριστήκατε? 868444 Πώς γνωριστήκατε? 868444 Πώς γνωριστήκατε? 883208 Πώς γνωριστήκατε? 883208 Πώς γνωριστήκατε? 883208 Πώς γνωριστήκατε? 883208 Πώς γνωριστήκατε? 669659 Πώς γνωριστήκατε? 669659


α και εγώ μέσα από ένα τσατ της wind (δεν είχε γίνει καν wind ακόμα) γνωριστήκαμε με τον αντρούλη μου! στην αρχή ανταλλάσσαμε μηνύματα κάθε μέρα για 3- 4 μήνες περίπου! είχε αναπτυχθεί μία οικειότητα μεταξύ μας, και έτσι μετά από αυτό το διάστημα αποφασίσαμε να βρεθούμε και από κοντά. στην αρχή είχα πει ότι μετά την συνάντησή μας αν δεν μου ξαναστείλει μήνυμα δεν θα του στείλω ούτε εγώ, αλλά την επόμενη μέρα κιόλας μετά την συνάντησή μας με πήρε τηλέφωνο, εγώ ήμουν λίγο διστακτική στην αρχή μιας και δεν είχα ξανακάνει σχέση μέχρι τότε, αλλά στο τέλος τα φτιάξαμε (δεν τα πήραμε έτοιμα Razz Razz ) και μετά από 7 μήνες αραβωνιαστήκαμε, και μετά από 2 χρόνια παντρευτήκαμε και είμαστε μαζί συνολικά 8 χρόνια! Πώς γνωριστήκατε? 868444

23Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Ιουν 21, 2010 6:55 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΙΝΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ, ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ,ΓΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ (ΜΕΣΩ ΕΝΟΣ ΣΤΕΝΟΥ ΦΙΛΟΥ) ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ. ΣΤΟ 3ο ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ, ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΓΑΜΟ,ΕΤΣΙ;"!! ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕς ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΑΚΟΜΑ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ! ΣΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΑΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!

24Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:42 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ χωρισμένη καμιά βδομάδα απο 7 χρόνια σχέσης(δικιά μου απόφαση γιατί βαρέθηκα)κοιμήθηκα στο σπίτι της κολλητής μου.Το πρωί ήρθε για καφέ ο δικός της με έναν φίλο του. Μετά απο μια βδομάδα που ξαναβγήκαμε όλοι μαζί αποφάσισα να "παίξω" λίγο με τον κούκλο φίλο αλλά την πάτησα......ερωτεύτηκα.Τα φτιάξαμε την επόμενη μέρα και σε 5 μήνες μου είπε οτι θέλει παιδί.Την πιάσαμε με τη 2η προσπάθεια, στους 7 μήνες σχέσης.Τώρα είμαστε 2 χρόνια και 3 μήνες μαζί και η μικρούλα μας είναι 11 μηνών.

25Πώς γνωριστήκατε? Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:21 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μετά από 9 χρόνια Shocked σχέσης - τον τελευταίο χρόνο συζούσαμε κιόλας - χώρισα. Ήταν καλοκαίρι του 2007. Το ευτύχημα ήταν ότι είχα τη δίδυμη αδερφούλα μου για συμπαράσταση και την κολλητή μου και πήγαμε και διακοπές μαζί κτλ κτλ. Όντως ήταν μία από τις καλύτερες περιόδους της ζωής μου (άσχετο).
Ένα βραδάκι του Σεπτεμβρίου μετά τη δουλειά, βαριόμουν - είχαν περάσει 2 μήνες από το χωρισμό - και αποφάσισα να λάβω δραστικά μέτρα μπας και γνωρίσω κάναν άνθρωπο (κι ότι ήθελε προκύψει!) καθότι πολύ μόνη...
Τι άλλο λοιπόν υπάρχει καλύτερο εκτός από το chat?
Αφού μίλησα με μερικούς μ... ξαφνικά το βλέπω! "Καλησπέρα αγγελικούλα" nickname: "χαμένες σκέψεις". Φιλοσοφημένο το άτομο σκέφτηκα (άσχετα που αποδείχθηκε ότι δεν είναι και τόσο). Τον κλίκαρα και μιλάγαμε επί 3 ώρες, χωρίς σεξουαλικά υπονοούμενα και τέτοια. Απλά για τις ζωές μας, περί ανέμων και υδάτων...
Τον ερωτεύτηκα αμέσως! Έλεγα ότι και χάλιας να είναι εμένα μου αρέσει! Ευτυχώς δεν ήταν! (Μου έστειλε φωτό)
Αφού ανταλλάξαμε νούμερο στο κινητό και στέλναμε μηνύματα επί 5 μέρες, επιτέλους συναντηθήκαμε. Σε εκείνο το ραντεβού κατάλαβα ότι του άρεσα αλλά δεν έκανε καμία κίνηση. Σταυρωτά στο μάγουλο με φίλησε.
Την επόμενη πήγαμε βόλτα με το αυτοκίνητο και έλεγα "Άντε θα μου πιάσει κάνα γόνατο? Τι θα κάνει?" Με φίλησε για καληνύχτα. ΤΙ ΓΛΥΚΌΣ ΚΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΌΣ (ιχθύς). Αυτό ήταν. Κόλλησα. 4 μήνες ύστερα με γνώρισε στους γονείς του. Στον 1 χρόνο και 4 μήνες μου έκανε πρόταση γάμου. Με είχε πάρει το παράπονο γιατί περίμενα ότι θα το κάνει στην "επέτειό" μας. Όμως εκτός από ρομαντικός ήθελε και να με ξαφνιάσει! Έτσι μια μέρα αφού τελείωσε μια ταινία που βλέπαμε μου λέει "Θυμάσαι που σου είχα πει ότι θέλω να είμαστε για πάντα μαζί?"
Ναι του λέω και μου κολλάει το δαχτυλίδι στη μούρη. "Για τόσο πάντα εννοούσα!" μου λέει. Πέθανα! Ήθελα να γελάσω και να κλάψω μαζί!
Sorry για το μεγάλο ποστ αλλά πήρα φόρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις