Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

176Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Τρι Δεκ 06, 2011 7:13 am

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymama27 έγραψε:Μεγαααλη ιστορια...α!και αν βλεπατε ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ θα ακουγατε ολη την ιστορια μας!εκει του εκανα προταση γαμου...του ανδρουλη μου του αρεσα απο το σχολειο ακομα...εγω Η σνομπαρια δεν τον ηθελα καθολου...και μετα απο καποια καλοκαιρια ξαναειδοθηκαμε και με πλησιασε...με εψηνε 4 μηνας..μετα τα φτιαξαμε...και τον ερωτευτηκα φουλ με εκεινα κ με αυτα...ε μετα τον λατρεψα και τον λατρευω.ειμαστε 11 χρονια τωρα μαζι...και τους 4 τελευταιους μηνες παντρεμενοι...χχιχιχιχι!!!

crazymama ποτε πηγες στο ''παμε πακετο''??? Shocked

177Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Τρι Δεκ 06, 2011 7:18 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymama27 έγραψε:Μεγαααλη ιστορια...α!και αν βλεπατε ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ θα ακουγατε ολη την ιστορια μας!εκει του εκανα προταση γαμου...του ανδρουλη μου του αρεσα απο το σχολειο ακομα...εγω Η σνομπαρια δεν τον ηθελα καθολου...και μετα απο καποια καλοκαιρια ξαναειδοθηκαμε και με πλησιασε...με εψηνε 4 μηνας..μετα τα φτιαξαμε...και τον ερωτευτηκα φουλ με εκεινα κ με αυτα...ε μετα τον λατρεψα και τον λατρευω.ειμαστε 11 χρονια τωρα μαζι...και τους 4 τελευταιους μηνες παντρεμενοι...χχιχιχιχι!!!
μπορει και να σε ειδα! Very Happy ωραιο.

178Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Τρι Δεκ 06, 2011 7:28 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου έκανε .... "Ρουσφέτι"!!!!

Βασικά γνωριστήκαμε το 2003... Αυτος ήξερε απο πριν τη μαμα μου ένα χρόνο τουλάχιστον, γιατί η μαμα μου ασχολείται με τα κοινά και το αγόρι μου είναι δημοσιογράφος... Ετσι λοιπόν όταν τελείωσα τις πανελλήνιες καλοκαίρι ήμουν για μια εβδομάδα στην πόλη μου για ψώνια, περίεργο τότε γιατί το καλοκαίρι το περνούσα πάντα στο εξωχικό μας...

Γνωριστήκαμε σε ένα γραφείο απ΄ όπου έπρεπε να περάσει η μαμα μου για να χαιρετήσει κάτι γνωστούς της... Στην αρχη αντιπάθησε ο ένας τον άλλο, γιατί εγώ ήμουν εντελώς στον κόσμο μου και αυτός πολύ κυριλε και καθωσπρέπει..
Για να μην τα πολυλογώ...

Ήθελα μια εξυπηρέτηση από μια δημοσια υπηρεσία, ο καλός μου είχε και έχει αρκετές γνωριμίες και έτσι με εξυπηρέτησε ευχαρίστως... Αφου όπως είπε του είχα αρέσει, άσχετα που δεν με χώνεψε στην αρχή....

Για να καταλήξω γνωριστήκαμε γιατί του ζήτησα "ρουσφέτι" χαχαχα και απο τότε.... μου κάνει όλα τα "ρουσφέτια" με το αζημίωτο!!!!!χαχαχαχα!!!

179Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Τρι Δεκ 06, 2011 7:44 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
crazymama27 έγραψε:Μεγαααλη ιστορια...α!και αν βλεπατε ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ θα ακουγατε ολη την ιστορια μας!εκει του εκανα προταση γαμου...του ανδρουλη μου του αρεσα απο το σχολειο ακομα...εγω Η σνομπαρια δεν τον ηθελα καθολου...και μετα απο καποια καλοκαιρια ξαναειδοθηκαμε και με πλησιασε...με εψηνε 4 μηνας..μετα τα φτιαξαμε...και τον ερωτευτηκα φουλ με εκεινα κ με αυτα...ε μετα τον λατρεψα και τον λατρευω.ειμαστε 11 χρονια τωρα μαζι...και τους 4 τελευταιους μηνες παντρεμενοι...χχιχιχιχι!!!
μπορει και να σε ειδα! Very Happy ωραιο.
χιχιχιχι!!!Τι εμπειρια κ αυτη..sto studio μετα στον aslani... καγκελο ο ανδρουλης μου!!!!!

180Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Τρι Δεκ 06, 2011 9:09 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ωραίο θεματάκι!!! Κάθησα και τα διάβασα ένα ένα!! Να σας πω κι εγώ το δικό μου!
Πρώτο εξάμηνο φοιτήτρια φθηνόπωρο 2001, κάνω παρέα με ένα πολύ καλό παιδί που όμως μου είχε πει απο την αρχή ότι του άρεσα,αλλά εγώ τα είχα με άλλον τότε...και στην τελική δν τον έβλεπα καθόλου ερωτικά!! (Δν ήταν αυτός άντρας μου να μην μπερδευόμαστε Razz Razz !) Χωρίζω με αυτόν που τα είχα.. βαριόμουν εύκολα στα 18 Laughing οπότε και ψάχνομαι για καινούρια πράγματα.... και περνάει όλο το εξάμηνο με εμένα να μην μου αρέσει κανεις και να αναρωτιέμαι, "μα καλα, τοσα αγορια ξέρω αλλα δν μ αρεσει κανεις...μονη μου θα την βγαλω σαν φοιτήτρια??" ...στο μεταξύ ο φίλος που σας έλεγα στην αρχή με είχε γνωρίσει στον τώρα άντρα μου λέγοντας του "θα παμε εξω να σου γνωρίσω την κοπέλα που γουστάρω!" cyclops cyclops ...κάναμε παρέα όλοι μαζί από τότε 100άτομα όπως είναι οι κλασικές φοιτητικές παρέες, και ποτέ δν πέρασε από το μυαλό μου ότι μπορεί να κάνουμε κάτι.. του έλεγα που και που όμως ότι είμαι ερωτευμένη με τα μάτια του (είναι γαλανομάτης κι έχω ένα κόλλημα με τα μπλε ματια!)κι αυτός ντρεπόταν και κοκκίνιζε, αλλά δν τον έβλεπα ούτε αυτόν ερωτικά.... φεύγω τα χριστούγεννα για την πόλη μου και τότε είχα μια μανία να κάνω αναπάντητες σε όλους τους φίλους μου και καταλάθως κάνω και στον άντρα μου και τσουπ, μου σκάει ένα μηνυματάκι "τι κάνεις ΜΩΡΟ ΜΟΥ, καλά είσαι?" και ξαφνικά φυτρώνει η σκέψη στο μυαλό μου "χμμμ, που ξέρεις ..ίσως!" .. ο αντρούλης μου μικρός κι αυτός και ντροπαλός, οταν γυρισα Λάρισα από τις Χριστουγεννιάτικες διακοπές δν έδιχνε τπτ! Κανονίζαμε που και που να βγαίνουμε και οι δυο μας, αντι για όλη την παρέα αλλά όταν μας ρωτούσαν αν τα φτιάξαμε...τους κοιτούσαμε σαστισμένοι και λέγαμε"ΟΧΙ!!" affraid affraid μέχρι που όντως τα φτιάξαμε 22/1/2002 ..είμασταν ξαπλωμένοι μετά από μια κουραστική μέρα στο ΤΕΙ στο κρεβάτι μου..μουρη με μούρη για κανα 40λεπτό με εμένα να σκέφτομαι "ΜΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ? κι αυτος να σκέφτεται "ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΩ ΘΑ ΘΕΛΕΙ Η ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΝΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙ??"έλεος δηλαδη!! Ευτυχως κάποια στιγμή αποφάσισε να το ρισκάρει, με φίλησε κι από τότε είμαστε αχώριστοι ...στις 5/1/2010 αρραβωνιαστήκαμε και το καλοκαίρι του 2012 θα παντρευτούμε με το καλό!!
Το μόνο μελανό της ιστορίας είναι ότι ΔΝ θυμάμαι καθόλου την μέρα που γνωριστήκαμε.. από την μέρα που τα φτιάξαμε δν την θυμάμαι..το έχω καημό...!! Κι αυτό γιατί δν έδωσα και πολύ βάση, μιας και δν τον ήθελα τότε!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

181Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Δεκ 22, 2011 3:32 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
otan gnoristika me ton antra mou egw imoun 12 kai autos 14 etixe na imaste stin idia parea meta xoristikan i parees mas gia polu kero kai ksana vrethikame otan imoun 16 kai arxisame pali na kanoume parea kai telika stis 15/07/06 ta ftiaksame.... I love you I love you I love you

182Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Δεκ 22, 2011 5:40 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2005
ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ. ΤΕΛΟΣ Η ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΜΑΣ ΚΑΙ 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΙΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΙΑΣΩ ΣΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΤΟΤΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΥΜΑΜΕ ΛΕΓΟΤΑΝ "ΑΜΒΡΟΣΙΑ" ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΣΩ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΝ XELEXPO ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΤΑ. ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΨΑΡΩΜΕΝΗ ΧΑΧΑ ΚΑΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΛΙΓΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΕΝΑ ΨΗΛΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙ ΜΕ ΣΤΟΛΗ (ΗΤΑΝ ΑΡΧΙΦΥΛΑΚΑΣ) ΣΤΗΝ XELEXPO ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΕΝΑ ΦΡΑΠΕ ΣΚΕΤΟ ΜΕ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΚΑΦΕ ΑΧΤΥΠΗΤΟ (ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΦΡΑΠΕ ΣΚΕΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΧΤΥΠΗΜΑ Ο ΑΦΡΟΣ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΑΦΡΟ ΞΥΡΙΣΜΑΤΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ Η ΨΑΡΩΜΕΝΗ ΕΚΑΝΕ Μ@Λ@ΚΙ@) ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΦΡΑΠΕ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΨΩ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ?? ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΔΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ, ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΚΑΦΕ ΑΠΟ ΕΔΩ. ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΠΩΣ ΜΕ ΛΕΝΕ? ΣΥΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Ο ΚΑΦΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟΣ ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΠΑΓΑΚΙΑ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ. ΑΑΑΧΧΧ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΚΑΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΙΩ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΟΥ (ΤΟΝ ΣΚΕΤΟ ΑΧΤΥΠΗΤΟ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΦΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ. ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑ ΑΠ'ΑΥΤΟ. ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΧΟΛΑΓΕ ΣΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΣΧΟΛΑΓΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΞΕΡΟΣΤΑΛΙΑΖΕ Ο ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΗΣ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΨΑ ΛΙΓΟ 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2005 ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ, 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2005 ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ, ΚΑΙ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ. ΤΩΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΓΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΟΝΙΟΣ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΧ ΩΡΑΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΙΣ ΘΥΜΗΘΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΟΣΤΑΛΓΗΣΑ Very Happy

183Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Δεκ 22, 2011 6:46 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια τι τελειες οι ιστοριες σας!Δεν τις διαβασα ολες,δεν προλαβα αλλα σιγουρα θα το κανω!Με πολλες εχω ανατριχιασει!Παντα μου αρεζε να ακουω love stories και ιδιαιτερα τα απαγορευμενα και αυτα που στην αρχη δεν θελει ο ενας τον αλλο!Ευχομαι να ειστε παντα ετσι ολες,χαρουμενες και τοσο ενθουσιασμενες με το αλλο σας μισο!

184Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Δεκ 22, 2011 8:11 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΕ ΒΡΑΔΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ,ΗΤΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΜΑΘΩ ΤΟ ΠΟΣΤΟ.ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΣ ΕΒΑΛΑΝ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ,ΤΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΜΠΛΕΞΑΜΕ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΥ,ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2001!

185Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Δεκ 22, 2011 9:27 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Love at first sight... Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 669659 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 669659

186Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Δεκ 22, 2011 9:39 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωωω ναι ερωτας με τη πρωτη ματια και αμοιβαιος.

187Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Δεκ 22, 2011 9:46 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:Ωωω ναι ερωτας με τη πρωτη ματια και αμοιβαιος.

.. και κάθε ώρα που περνάει αυτός ο έρωτας φουντώνει όλο και περισσότερο.. Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 669659 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 669659 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 669659 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 669659 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 669659

188Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Δεκ 22, 2011 9:53 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ετσι ειναι και μακαρι να ειναι μεχρι τελους.το ευχομαι σε ολα τα ζευγαρια παντρεμενα και μη.αισια μεχρι τη δυση.

189Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Δεκ 22, 2011 10:41 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ηταν ενα γλυκο αγορι, ημουν ενα γλυκο κοριτσι.πολυ κοντα τοσα χρονια και τοσο μακρια καθως γνωριζε τον ξαδερφο μου και δεν τον ηξερα καν...η φιλη μου τα εφτιαξε με τον κολλητο του ,και μια μερα ειχα περασει να χερετησω τον φιλο του,δουλευαν μαζι εκεινη την ωρα ο φτερωτος αγγελος με τυφλωσε ...κατι που δεν πιστευα αρχισα να το ζω.και ετσι λοιπον μετραμε 6,5 χρονια ερωτα κ αγαπης ...δημιουργησαμε την οικογενεια μας και βαδιζουμε χερακι-χερακι στο ιδιο μονοπατι... Razz

190Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Δεκ 22, 2011 3:07 pm

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις κάπως ετσι..:
Δουλευε πολύ κοντά στο καφέ που δούλευα. Μια μέρα λοιπόν του 2007 ερχεται με ενα συνάδελφό του για καφεδάκι και δεν είχε αναπτήρα. Τότε κάπνιζα ακόμα και μου ζητησε φωτιά και του λέω ρε γμτ και εγω δεν έχω και ανάβω απο το γκαζάκι.. ε, τότε φέρε μου το γκαζάκι μου λέει ε, και του το έφερα στο τραπέζι αναμμένο!! Φεύγοντας λοιπόν μου λέει σ'ευχαριστώ πολύ για το φλογοβόλο και μου απλώνει το χέρι του και μου δίνει έναν αναπτήρα!!! Έτσι μου τράβηξε την προσοχή και αρχίσαμε να λέμε ένα γεία, αλλα τπτ παραπάνω. Κάποια στιγμή τον χάνω.. περνάει ένας μήνας και τσουπ! εμφανίζεται ο Κος χαμογελαστός και αρχίζει και μου λέει οτι είχε πάει στο Μπαλί διακοπές και τι ωραία που είναι και οτι θέλει να πάει να μείνει εκει μόνιμα κ.λ.π. κ.λ.π ...παθαίνω την πλάκα μου μιας και ήταν η μοναδική κουβέντα που είχαμε κάνει ποτέ αλλα σαν να το ήξερα.. και αρχισα να το δηλώνω στη μανα μου, στις φίλες μου: "εγω θα φυγω και θα παω με τον Γόη στο Μπαλι. ΤΕΛΟΣ!!" (δεν ήξερα το ονομά του και τον είχα βγάλει Γόη γιατι πραγματικά μου είχε πάρει τα μυαλά!!) ..περναγε ο καιρός και μέναμε στο "α! γιεαααα!" "επ! Καλημέρααααα" και μέχρι εκει γιατι πέρναγε απ'εξω απο το μαγαζί αλλα δεν έμπενε μέσα... μετα απο ένα-ενάμιση χρόνο(!!) τον χάνω τελείως.. παεί λεω ο Γόης... αρχισα να σκεφτομαι θα πηρε μετάθεση, θα εφυγε για πάντα στο Μπαλί...χαχαχα! Τέλος..
Και μια μέρα συννεφιασμένη και εγω στα όρια της κατάθληψης (άλλες ιστορίες για άλλη φάση σε άλλο θέμα!!!) ανοίγει η πόρτα και τσπουπ! ΝΑΤΟΣ!! μπαίνει μεσα στο μαγαζί με μια σακουλίτσα στο χέρι του και πολυ σίγουρος και σοβαρός (είχα και κόσμο στο μπαρ) μου λέει "αυτό είναι δικό σου.." και την αφήνει διακριτικά στην είσοδο του μπάρ και ετσι όπως μπήκε εκανε μεταβολή και έφυγε!!! ..μου είχε φέρει δώρο απο το Μπαλι!! Τα έχασα τελείως Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 875502 και είχα και δουλειά στο μαγαζί και άστα να πάνε... Μετά απο μερικές μέρες αλλάξαμε τηλ και κάποια στιγμή βγήκαμε να πιούμε μια μπυρίτσα. Αφού τα λέγαμε πολύ ωραία και όλα μια χαρα μου ξεφουρνίζει και οτι είναι γεννημένος την ίδια ημερομηνία που εχει γεννηθεί ο πατέρας μου και η αδελφή μου!!! Αλλο ένα Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 875502 παρακαλώ!!
Τα φτιάξαμε 21 Μαρτίου 2009 και μετά απο 4 μέρες (!!) κλείσαμε εισητίρια να πάμε 1 μήνα στο Μπαλι οι δύο μας!!!! Ε, εκεί ήμουνα σίγουρη ποια οτι αυτός είναι και άλλος κανείς!! Όταν γυρίσαμε αρχισα σιγά σιγά να μετακομίζω σπιτι του.
Πέρσυ εκεί που κάναμε sexaki με ρώτησε αν ήθελα να μου φουσκώσει την κοιλίτσα μου!!
Τον Φευρουάριο του 2011 παντρευτήκαμε με θρησκευτικό γαμο σε μια παραλία στο Μπαλί με παπα και με κουμπάρο!!!!!! Αλλα το ήξερα απο το 2007 οτι θα τον παντρευτω και μαλιστα εκεί!!!! Ακόμα δεν έχουμε παιδάκια αλλα έχουμε ο ένας τον άλλον και βλάπουμε ηλιοβασιλέματα σε δίαφορα μέρη ταξιδιάρικά!
Long story eee?

191Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 8 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Τετ Δεκ 28, 2011 6:27 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα καλα πως γινεται να μην εχω γραψει εγω σε αυτο θεμα; scratch Ξεκιναω...

Τον αντρα μου δε θυμαμαι ποτε τον ειδα πρωτη φορα γιατι δεν ειχα και την καλυτερη εντυπωση για εκεινον. Μια κοπελα ειπε καπου οτι αυτους που νομιζουμε πως δε θελουμε τους παντρευομαστε και ειχε δικιο. Το θεμα με εμενα ειναι οτι εκεινη την περιοδο -3ο εξαμηνο στη σχολη-ειχα μια μεγαλη παρεα με πολλα αγορια και ειχα μπουχτισει απο χαβαλε, χοντρα αστεια και καφριλα οπως τα περισσοτερα αγορια σε αυτη την ηλικια! Συναμα με τον ξαδερφο του αντρα μου ημασταν συμμαθητες στο λυκειο και δεν τον χωνευα και πολυ οποτε θεωρουσα πως θα ηταν μια απο τα ιδια! Αφηστε που ηταν και αλητοφατσα και εγω θα προτιμουσα εναν πιο... φλωρο! Τεσπα, ενα Σαββατοβραδο βγηκαμε με 3 φιλες μου. Η μια ηξερε καλα τον αντρα μου και τον ξαδερφο απο τη γειτονια και τους καλεσε. Να ναι καλα η κοπελα.
Ερχεται λοιπον ο αντρας μου με το αυτοκινητο να μας παρει απο το σπιτι. Μπαινω πρωτη μεσα και του λεω ενα μακροσυρτο "γειααααα" σε τονο νταλικερη (ειχαμε συστηθει πριν απο 1 μηνα περιπου). Οταν δεν πολυσυμπαθω καποιον μου βγαινει η νταλικα απο μεσα μου, χιχι! Ειναι η αμυνα μου για να μη με πλησιαζουν.
Καθομαστε στο τραπεζι και ερχεται η ωρα να παραγγειλουμε! Ο ξαδερφος δεν ειχε ερθει ακομα αρα ηταν το μονο αγορακι! Razz Παραγγελνω εγω ενα rigo, η αλλη ενα gordon's space κοκ ολα με αλκοολ -λογω Σαββατοβραδου- και ερχεται η σειρα του και παραγγελνει 1 ICE TEA!!! Eκει εγινε ενα κλικ μεσα μου και καταλαβα πως τα φαινομενα ισως απατουν. Παρκαρα τη νταλικα και μπηκα στη συζητηση. Η κοινη μας φιλη ειχε τη φαεινη ιδεα να μας φερει κοντα και σε καποια φαση μαλιστα μας αφησαν οι αθεοφοβες μονους στο τραπεζι! Πηγανε και οι 3 στο μπανιο, ουτε με διουρητικα τετοια συχνουρια εκεινη τη νυχτα! Συμπτωματικα εσβησε και το φως απο πανω μας. Ο Θεος επαιζε μαζι μας εκεινη τη νυχτα! Ολο το υπολοιπο βραδυ οι 3 φιλες μου μας ειχαν διακριτικα σε αποσταση και μας αφησαν να γνωριστουμε. Ειπαμε πολλα ασχετα για αδελφια,για κατοικιδια, για ομαδες, αλλα που και που πεταγε και απο κατι χωρις να μου την πεφτει ανοιχτα... Σαν σουπια που θολωνει τα νερα χαχαχα! Ηταν λιγο ντροπαλος αλλα δεν εχανε ευκαιριες ομως και αυτο ειχε αρχισει να μου αρεσει, το διακριτικο 'πεσιμο". Πχ οταν ανακαλυψαμε οτι παμε στο ιδιο ΤΕΙ σε διαφορετικες σχολες μου ειπε: 'απορω πως δε σε ειχα προσεξει, δε θα σε ειχα δει μαλλον". Κολακευτηκα χωρις να νιωσω αβολα για πρωτη φορα γιατι αισθανθηκα πως το εννοουσε.
Να αναφερω εδω τις τοτε ηλικιες μας. Εγω 19, εκεινος 20 και... ενας μλκς παραδιπλα που με παρακολουθουσε πισω απο μια εφημεριδα στα 25! Αυτος ηταν ενας που καπου καπως ειχα γνωρισει και χωρις να δωσω δικαιωματα φεροταν σαν ψυχακιας... Μη φανταστειτε πως ειμαι καμια θεα, εκεινος ειχε το προβλημα. Ας μην ασχοληθω αλλο. Ο αντρουλης μου τον ειχε παρει χαμπαρι και προσπαθουσε να καταλαβει τι γινεται. Θεωρησε πως ειναι πρωην cyclops και Απο αυτο ειχε βγαλει το συμπερασμα οτι τα 'φτιαχνω' με μεγαλους χαχα!
2 μερες περασαν και Τριτη πρωι κατεβηκαμε με παρεα για καφε! Καθησαμε διπλα αυτη τη φορα και οταν φυγαμε και περπατουσαμε στην παραλια,κατι μου ελεγε αλλα εγω για καποιο λογο ανεξηγητο δεν προσεχα. Γυρισα καποια στιγμη και ειδα την υπολοιπη παρεα να εχει απομακρυνθει και εκει ξυπνησα και εστησα αυτι: "μου αρεσεις σαν ανθρωπος αλλα και σαν γυναικα και θα μου αρεσε να καναμε πιο πολυ παρεα', ειπε. Δεν μιλησα γιατι αυτο το 'παρεα' με ειχε μπερδεψει... scratch Τι ηθελε να πει ο ποιητης; Το προφανες η ηθελε να γινουμε κολληταρια; Το μεσημερι του εστειλα ενα μηνυμα με το εξης κειμενο: "θα σου κανω μια χαζη ερωτηση. περιμενεις καποια απαντηση σε καποια ερωτηση που μου εχεις κανει;" Μου απαντησε ναι και πηρε το φταιξιμο πανω του επειδη δεν το ειπε ξεκαθαρα. Εγω τοτε σκεφτηκα οπως η φιλη chicken πριν λιγες σελιδες. 'Σιγα δε θα τον παντρευτω κιολας!' Τι κι αν στην ουσια τον γνωριζα μονο 3 μερες; Η σχεση μας ξεκινησε το ιδιο απογευμα που του απαντησα οταν βρεθηκαμε. Εκεινη η σχεση που ξεκινησε τοσο επιπολαια μετραει 10 χρονια και εχει στο ενεργητικο της 2 πτυχια, 1 στρατιωτικο, 1γαμο και 1 παιδακι! Ο αντρας μου λεει χαριτολογοντας, "εγω ενα τσαγακι πηγα να πιω εκεινο το βραδυ'! Χαχαχα!
Α! Και απο συμπτωσεις αλλο τιποτα! Πηγαιναμε μικροι, στο ιδιο φροντιστηριο Αγγλικων αλλα δεν το ξεραμε, εχω φωτογραφια που τυχαια ειναι κι εκεινος στο φοντο, απο πιο παλια και το βραδυ εκεινο που βγηκαμε σε ενα διπλανο τραπεζι ηταν ο παπας που βαπτισε το γιο μας! Τοτε ηταν φιλος του και δεν ηταν ακομα παπας.
Αυτα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις