Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

101Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Αυγ 30, 2010 2:23 pm

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ με γυριζετε 18 χρονια πισω.Ειμαστε μαζι με τον Αντρικο μου απο το 1992 απο τη πρωτη λυκειου.Στην αρχη δεν τον ηθελα γιατι ημουν ερωτευμενη με τον πρωτο του ξαδελφο αλλα για καλη μου τυχη ευτυχωσ δεν εγινε τοτε κατι με τον ξαδελφο και λεω ευτυχωσ γιατι μετα απο λιγο καιρο εβαλα φακους επαφης και καταλαβενετε οτι η μυωπια μου δε με αφηνε να δω την πραγματικη εικονα του ξαδερφου.Τελοσ παντων στη αρχη η σχεση μου με τον αντρεα ηταν πολυ χαλια.Τοτε βεβαια 16 χρονων δεν ξεραμε τι ηταν οι καφετεριες(οχι οπως σημερα που απο 12 χρονων τα βλεπεισ εξω)οποτε μαζευομασταν ολη η παρεα στη γειτονια μου εκτοσ του Αντρεα που επαιζε απο το πρωι μεχρι το βραδυ μπασκετ και με αγνοουσε παντελως.Ετσι λοιπον η αδιαφορια μου(ομολογω οτι σιγα σιγα τον καψουρευομουν)απο την πλευρα μου καθε φορα που με εστηνε τον εκανε να αρχιζει να κολλαει μαζι μου,δεσαμε μετα,τελειωσαμε το σχολειο,πηγε φανταρος και οταν τελεισε το στρατιωτικο το 1997 ηρθε και με ζητησε.Παντρευτηκαμε το 2004,(καθυστερησε ο γαμος γιατι στο μεταξυ εχασα τον μπαμπα μου και φτιαχναμε και το σπιτι μας)το 2005 αποκτησαμε την κορουλα μας και το 2008 το γιο μας.Παντωσ 18 χρονια μετα εξακολουθουμε να ειμαστε ερωτευμενοι και πολυ αγαπημενοι

102Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Αυγ 30, 2010 9:26 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΛΑΜΠ!!!!ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΑΠΟ ΩΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΑΤΑΚΑ:΄΄ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΑΤΙΑ(ΟΧΙ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ!!!!ΨΩΝΙΟ)΄΄,ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΕΙΩΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥ :΄΄ΣΥΓΝΩΜΗ ,ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ??΄΄.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΤΟΗΘΗΚΕ!!!!ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ,ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΧΟΛΗ.ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΜΕ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ,ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΜΕΣΩ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ 1 ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ.ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ,ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΕ 2 ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΒΑΘΙΑ ΜΑΣ ΓΕΡΑΜΑΤΑ.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

103Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Αυγ 30, 2010 10:53 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι όμορφες οι ιστορίες σας!!!
GEOGATOU πολύ χαριτωμένη απάντηση του εδωσες στο σχόλιο για τα μάτια σου, φαντάζομαι την αντίδραση του!!

104Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Αυγ 30, 2010 10:57 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Τι όμορφες οι ιστορίες σας!!!
GEOGATOU πολύ χαριτωμένη απάντηση του εδωσες στο σχόλιο για τα μάτια σου, φαντάζομαι την αντίδραση του!!
ΝΑΙ....ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΕ!!!!!ΣΙΓΑ!!!ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΙΩ!!!!ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ!!!ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΕΔΩΣΕ ΑΜΑΧΗΤΙ ΤΑ ΟΠΛΑ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

105Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Αυγ 30, 2010 11:41 pm

HrisaA

HrisaA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμείς γνωριστήκαμε στο facebook!
Ιουνιος 2009 εγω χωρισμένη αλλα σε ελευθερη σχεση και εκεινος σε μια σχεση μολις λιγων ημερων αλλα χωρις καθολου νοημα.
Συζητουσαμε καθημερινα για ολα.Την προσωπικη μας ζωη, την ζωή γενικότερα ώσπου 1,5 μήνα μετα μου ειπε οτι εχω αρχισει να του γίνομαι απαραιτητη και οτι θα εδινε τα πάντα να ζουσα κοντά του (ειχαμε 700 χλμ αποσταση).
Μου αρεσε και εμενα!Ένιωθα πολυ μόνη τις ώρες που δεν μιλούσαμε.Ήθελα να τον γνωρίσω.Έτσι μιας και είχα εγώ τα κότσια λίγο περισσοτερο αποφάσισα να κατέβω στην Αθήνα να τον συναντήσω.
22 Αυγούστου 2008.Δεν θα ξεχάσω ποτέ την πρώτη ματια στο αεροδρόμιο.
Είμασταν συνειδητοποιημένοι και οι δύο.Ξέραμε τι θέλαμε.Εγώ αυτόν και αυτός εμένα. Και οικογένεια θέλαμε. Τα είχαμε βαρεθεί όλα. Αυτός 39 και εγώ 29 αλλα την είχα ζήσει για τα καλα΄τη ζωη μου.
Έτσι μας είχαν μάθει πια όλοι οι αεροσυνοδοί απο το πηγαινε ελα.
Ειμασταν σίγουροι οτι θέλαμε να είμαστε μαζι αλλα χρειαζόμασταν κάτι για να μας αναγκάσει να πάρουμε αποφάσεις. Μεγάλο πρόβλημα η απόσταση.
Θέλαμε ένα νινάκι και οι δύο και ήρθε με την πρώτη ελεύθερη κατα συνείδηση επαφή τον Οκτώβρη του 08.Δεν το πίστευα!Απερίγραπτη χαρά και τόσο μεγάλη που η απόσταση δεν έπαιζε ρόλο όπως και τίποτε αλλο για εμάς! Μόνο η αγάπη μας και το νινάκι μας.
Σε 2 μήνες ο καλός μου ήρθε να ζήσει μαζί μου στην Ξάνθη και στις 25 Φεβρουαρίου 2009 παντρευτήκαμε με πολιτικό γάμο.
Σήμερα είμαστε μαζί 2 χρόνια και κάτι και τα μυαλά μας τα έχει πάρει το 14 μηνών μπουμπούκι μας!Το Ειρηνάκι μας!Τους λατρεύω και τους δύο!

106Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Σεπ 06, 2010 1:31 pm

Χριστινούλα

Χριστινούλα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω ειχα αλλαξει σχολειο στην 3η λυκειου και απο την αρχη του αρεσα και μου επιανε συζητηση συνεχεια!
Εγω δν καταλαβα τιποτα και ετσι γιναμε σχεδον κολλητοι.Μετα απο ενα μηνα ηρθε σπιτι μου και ειχαμε σκοπο να κατσουμε να δουμε 2-3 ταινιες μιας και οι γονεις μου δεν ηταν σπιτι.Εκει που γελουσαμε ασταματητα και εκεινη τη στιγμη με αρπαξε και με φιλησε Embarassed Εμενα μου αρεσε και ετσι σιγα σιγα τον ερωτευτικα τρελα...

107Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Σεπ 06, 2010 3:45 pm

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tρελή ιστορία...θα σας την γραψω αύριο! Very Happy

108Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Οκτ 09, 2010 11:26 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς είχαμε σχέση εξ'αποστάσεως, αρραβώνα εξ'αποστάσεως,μέχρι κ γάμο εξ'αποστάσεως,έπεσε πολύ απόσταση στη σχέση μας.Γνωριστήκαμε 25 Ιουλίου 1998,η κολλητή μου τα έφτιαξε με τον κολλητό του κ μου είπε ότι είναι ενα μπακούρι στην παρέα που θα ταιριάζαμε.Εγώ σπούδαζα Αγγλία,γενικα ήμουν αλλού,δε γούσταρα κ το ξέκοψα απ'την αρχη ότι δεν γίνεται τίποτα,δεν τον χάλασε κ ιδιαίτερα απ'οτι κατάλαβα.
Razz Ενάμιση χρόνο μετά, είχα κατεβει Ελλάδα για Χριστούγεννα, τυχαίνει να βγούμε όλη η παρέα (κι αυτός μαζι) κ μου λέει να πάμε κάπου μόνοι μας να μιλήσουμε. Εγώ είχα αρχίσει να τον βλέπω με άλλο μάτι αλλά ρε κορίτσια αυτός ούτε το χερι δε μου έπιασε! Και μετά ούτε ένα τηλέφωνο! Τι μου ζήτησε να βγούμε?Για να μιλάμε για τον ΠΑΟΚ???Το ίδιο σκηνικό επαναλήφθηκε και πάνω που θα έλεγα "άι σιχτίρ" ο κύριος απεφάνθη ότι του αρέσω κ ότι γούσταρε! Κι εγώ σκυλάκι,τσουουπ,έπεσα.
Για 4 χρόνια είχαμε σχέση εξ'αποστάσεως λόγω δικών μου σπουδών και δικου του φανταρικού, το 2003 γύρισα Ελλάδα κ αρραβωνιαστήκαμε.Μετά δούλεψα για ενάμιση χρόνο στα Γιάννενα, ενώ είμασταν αρραβωνιασμένοι,εξ αποστάσεως πάλι,παντρευτήκαμε το 2005 με κουμπάρους την κολλητή με τον κολλητό που μας γνώρισαν,διότι κι αυτοί είχαν παντρευτεί στο μεταξύ. Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 50580 Τον πρώτο χρόνο του γάμου μας είμασταν εγώ Γιάννενα κι αυτός Καβάλα..Μόλις γύρισα Καβάλα έμεινα έγκυος στον Αλέξανδρο ο οποίος γεννήθηκε 25 Ιουλίου 2007, ακριβώς 9 χρόνια μετά τη γνωριμία μας.. Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 386913
Τυχαίο?? Δε νομίζω! Wink

109Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Οκτ 09, 2010 9:39 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
..μα για τον ΠΑΟΚ βρε Νενα? Laughing Laughing
και μεις ειχαμε αποσταση καποια χρονια.Δεν ειχε καμια πρωτοτυπια η γνωριμια μας,φιλοι απο μικροι,συμμαθητες,στο ιδιο θρανιο στο σχολειο στο ιδιο θρανιο και στο φροντιστηριο...ε..πολυ θελει ο ανθρωπος? Very Happy

110Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 10, 2010 12:56 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:..μα για τον ΠΑΟΚ βρε Νενα? Laughing Laughing
....

Άστα λιτσακι, και είμαι και Άρης, να φανταστεις... Για ποδόσφαιρο μιλούσαμε, τι νόμιζε, ότι ήμουν το κολλητάρι του από το λύκειο???
Πάντως, πάντα μου άρεσαν τα ζευγάρια που είναι μαζί από το λύκειο, το βρίσκω πολύ τρυφερό
Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 315810

111Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 10, 2010 2:49 am

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεις γνωριστικαμε περιπου κανα μηνα πριν το πασχα του 2008. ημασταν συναδελφοι αλλα δεν το ξεραμε!!! δουλευαμε σε μια γνωστη αλυσιδα πιτσαριας εγω πρωι και αυτο το βραδυ! δεν ειχε τυχει να συναντηθουμε ποτε! μεχρι που οταν εφυγα απο εκεινη τη δουλεια (βρηκα επιτελους σε αυτο που ειχα τελειωσει) περασα ενα βραδυ να χαιρετησω τα κοριτσια που ειχαμε γινει φιλες!!! τρομερο σκηνικο μολις με ειδε το οποιο δεν το ειδα εγω αλλα μου το περιεγραφε μετα μια φιλη που ειχαμε παει μαζι και το ειδε! κανονισε λοιπον ο κυριος να με μια απο τις κοπελες στη δουλεια να με γνωρισει δηθεν τυχαια οταν θα βγαιναμε ολοι μαζι για ποτο τις εταζε μαλιστα οτι θα τις κανει προξενιο και με εναν φιλο του που της αρεσε... απο τοτε μεχρι τον αυγουστο ή σεπτεμβρη(δεν ειμαι σιγουρη για το ακριβως) καναμε παρεα χωρις να καταλαβω οτι γουσταρε κατασταση(τι χαζη που ειμαι θεε μου, και να φανταστιτε με ειχε φιλησει καποια στιγμη αλλα δεν εδωσα σημασια γιατι ημασταν και οι δυο τυφλα στο μεθυσι σε ενα κλαμπ) και εγω εβγαινα ανενοχλητη διαφορα ραντεβου με αλλους και αυτος ηταν το φιλαρακι μου... καποια στιγμη αρχισα να νιωθω οτι μου γινοταν απαραιτητος και (παλι τυφλα στο μεθυσι) του την επεσα εγω! ακομα απορω με τον εαυτο μου πως εκανα κατι τετοιο... μετα απο μια σοβαρη συζητηση κανενα μηνα μετα καταληξαμε το οτι θελουμε και οι δυο να ειμαστε μαζι!(πανω που ειχα ορκιστει οτι εγω δεν ξανακανω σχεσεις)! ολα ηρθαν με τοσο φυσικο τροπο μετα και ειχαμε τοσο μεγαλη οικειοτητα μεταξυ μας απο την αρχη που ακομα και οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος το μονο που σκεφτομουν ειναι το οτι ειμαι μικρη σε ηλικια! αυτος σκεφτοταν και το οικονομικο αλλα η αγαπη μας το ξεπερασε και αυτο(τι ρομαντικα που τα λεω)... τωρα ειμαστε πανω απο 2 χρονια μαζι, σε 2 μηνες θα γεννηθει το κουτσουνι μας και σε λιγο καιρο παντρευομαστε με πολιτικο!!!
υ.γ.: ακομα του το βαραω καμια φορα το οτι 27 χρονων(τοτε) γαιδουρι, με βρηκε 18 χρονων πιτσιρικα και με εκμεταλευτηκε, αφου μεθυσμενη ημουν οταν πρωτο φιληθικαμε, μεθυσμενη ημουν και οταν το πρωτο καναμε!!! λετε μεθυσμενη να ημουν οταν πιασαμε και την μπεμπουλα μας????
συμπερασμα: δεν ξαναπινω!

112Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 10, 2010 5:54 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.... ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΥΣ...
ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΑ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΑΦΟΥ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΑΣ...
ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΞΩ!!!ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΒΟΥΤΗΞΕ ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ!!!! ΣΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΑΘΑΜΕ ΤΑ ΧΑΡΜΟΣΗΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!!!ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΛΑΤΡΕΥΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ!!!
ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ I love you

113Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Τετ Νοε 10, 2010 12:30 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είχα πάρει μετάθεση απο το υποκατάστημα Π.Φαλήρου αλυσίδας γυμναστηρίων και ήρθα στης Κρήτης.
Ο άντρας μου ήταν γυμναζόμενος εκεί.
Και κίνησε γη και ουρανό να με γνωρίσει.
Laughing Επειδή δεν ήξερε τα ωράρια μου μάλιστα, ερχόταν πρωι απόγευμα για προπόνηση .
Ενα πρωί λοιπόν είχε μπεί ένα ποντίκι στην υποδοχή του γυμναστηρίου.Πάνω στη φρίκη μου μπήκε εκείνος μέσα και μου έκανε παρέα μεχρι να σχολάσω επειδή φοβόμουν Cool
Εεεε λίγες μέρες μετα τα φτιάξαμε. Very Happy

114Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Νοε 26, 2010 8:48 am

manoulitsa90

manoulitsa90
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τελειες οι ιστοριες σας κοριτσια...ηθελε να βαλω κ εγω αυτο το θεμα αλλα με προλαβε αλλη.δε πειραζει...ακουστε λοιπον κ τη δικη μ ιστορια:ηταν 9 φεβρουαριου 2008 οταν ειδα για πρωτη φορα τον αντρουκο μ,τοτε ημουν σε αλλη σχεση αλλα σκοπευα να χωρισω μαζι τ(για πολλους λογους).ο αντρας μ τοτε δουλευε σε βενζιναδικο κ εγω ειχα παει να βαλω βενζινη στο μηχανακι μ...απο τη πρωτη στιγμη αρεσε ο ενας στον αλλον κ αυτο φανηκε(ειδικα απο τη μερια τ)γιατι μ εκανα διαφορες ερωτησεις κ κομπλιμεντα!οταν εφυγα το μονο π εκανα ηταν να τον σκεφτομαι κ να λεω σε ολες μ τις φιλες οτι γνωρισα εναν κουκλο βεζινα.ειχα να νιωσω πολυ καιρο ετσι γιατι με το αλλο παιδι ημασταν μαζι κοντα ενα χρονο κ επειδη ειμαι πιστη(αλλα κ αυτος ηταν ποοοοοοοοοοολυ ζηλιαρης)δεν εδινα ποτε σημασια σε καποιον π μ την επεφτε.εκεινη τη περιοδο ομως(μιας κ δεν τα πηγαιναμε καλα με τον πρωην μ)ηταν σαν ειχα αναγκη να μ συμβει κατι τετοιο για να ξαστραβωθω!!!!!μετα απο κανα μηνα(δεν ειχα χωρισει ακομα)πηγα στο βανζιναδικο με τον αδελφο κ ηταν εκει Wink .χαρηκα πολυ οταν τον ειδα κ ακομα πιο πολυ οταν καταλαβα οτι με θυμαται..εν τω μεταξυ αυτος νομιζε οτι ημουν με γκομενο αλλα πεταξα υπονοουμενο για να καταλαβει οτι ειναι ο αδελφος μ κ εσκασε ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια.μετα απο μια βδομαδα περιπου χωρισα με το παιδι π τα ειχαμε.μετα απο λιγες μερες θα πηγαινα παλι για βενζινη κ το ειπα σε μια φιλη μ κ πανω στη συζητηση εμεθα οτι τον ξερει κ πηρα καποιες πληροφοριες π ηθελα tongue αλλα δυστυχως εμαθα οτι ηταν με αλλη κ ετσι δεν ηθελα να μπω αναμεσα τους...τελοσπαντων μετα απο κανα δυο βδομαδες βρηκε αυτος τον αριθμο μ απο την κοινη γνωστη μας κ ετσι αρχισαμε να μιλαμε κ τα φτιαξαμε.σημερα εχουμε εναν μικρο μπεμπακο κ ειμαστε πολυ πολυ ευτυχησμενοι.... Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 654316

115Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Νοε 26, 2010 10:40 am

peny

peny
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμείς γνωριστήκαμε πριν από 14 σχεδόν χρόνια και ενώ πηγαίναμε σχολειο ακόμα!!! Ηταν περιοδος απεργιας των καθηγητων και πολλές ώρες τη βγάζαμε σε διάφορες καφετέριες. Εκει και γνωριστήκαμε και εκεί τα φτιάξαμε. Εγώ 16 και ο άντρας μου 17. από τότε πέρασαν τα χρόνια.Σπουδάσαμε, περάσαμε φανταριλικι του άντρα μου και μεγαλώσαμε μαζί.Το 2005 παντρευτήκαμε και μετά από τρία χρόνια κάναμε τον Κωσταντη μας.Τώρα 14 χρονια μετά νιώθω πιο ερωτευμένη από ποτέ με τον άντρα μου και τον σπορακο μας!!!!

http://mycraftcenter.blogspot.com/

116Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Νοε 27, 2010 1:56 am

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τι ωραια Love story!Αντε ζηλεψα θα παω και εγω το δικο μου!Εμεις γνωριστηκαμε στις διπλοπενιες(μπουζουκια στη πατρα) τον απριλη του 2001.Εγω ημουνα φοιτητρια τοτε και γιορταζα τα γενεθλια μου και ο θανουλης μου ειχε βγαλει εξω τους φιλους του να γλεντησουν μιας και ειχε επαναπατριστει μετα απο ενα χρονο ειρηνευτικη αποστολη στη βοσνια.Αρχισαμε να βγαινουμε αν και το παιζα λιγο δυσκολη στην αρχη Twisted Evil Απο τοτε ειμαστε αχωριστοι!Παντρευτηκαμε τον απριλη του 2007 και το μαρτη του 2010 ηρθε και ο μικρουλης μας που μας ξετρελανε!Μετα απο σχεδον 10 χρονια νιωθω πιο ερωτευμενη απο ποτε και τοσο ευτυχισμενη που αυτος ο ανθρωπος με αγαπαει τοσο πολυ!

117Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Νοε 27, 2010 2:15 am

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωραίες οι ιστορίες σας κορίτσια μου..Δείτε και την δική μου λοιπόν.
Πριν τρία χρόνια είχα βγεί από μία μεγάλη σχέση και λογικό είναι ήμουν λίγο κομμάτια....Έτσι λοιπόν μια φίλη με παρακίνησε να μπω σε ένα site αγγλικό έτσι για να κάνω την πλάκα μου και να ξεχνιέμαι αφού τότε δεν είχα όρεξη να κάνω τίποτα...Εκεί λοιπόν σε αυτό το site όπως καταλαβαίνετε καθότι αγγλικό δεν περίμενα αυτό που θα σας περιγράψω....Έτσι όπως κοίταγα και μέσω αναζήτησης έψαχνα να βρώ έλληνα να πω καμιά ελληνική κουβέντα ξάφνου βλέπω έναν ωραίο τύπο....Του έστειλα μήνυμα και μου απάντησε αμέσως..Αρχίσαμε να μιλάμε...Ήταν θα έλεγα η συντροφιά μου τότε.Κατά τη διάρκεια της συνομιλίας μας ανακαλύψαμε ότι μένουμε πολύ κοντά.... 5' λεπτα με μηχανή....Τυχαίο????Δεν νομίζω....Εν τω μεταξύ μόλις είχε βγεί κι αυτός από μια σχέση κι ήταν κι εκείνος λίγο πολύ χάλια...Έτσι λοιπόν ενώσαμε τους τότε και καλά πόνους μας....Αυτό γινόταν για μήνες...μιλάγαμε καθημερινά...Μέχρι που ήρθε η στιγμή της θέλησης για κοντινή κουβέντα και επαφή...Είχα τις αντιστάσεις μου στην αρχή αλλά κάτι με έτρωγε κι έτσι δέχθηκα και συναντηθήκαμε....Βγήκαμε αρκετές φορές μιλήσαμε για το τι θέλει ο καθένας και αρχίσαμε να γουστάρουμε ο ένας τον άλλον.....Έτσι λοιπόν για να μην σας τα πολυλογώ ήρθε επίσημα και με ζήτησε από τους δικούς μου, αρραβωνιαστήκαμε σε τρείς μήνες και μετά από τρείς μήνες (σύνολο έξι) παντρευτήκαμε με πολιτικό....Σήμερα μετά από τρία χρόνια γνωριμίας έχουμε αποκτήσει και ένα μικρό πρίγκιπα στην ζωή μας και είμαστε απόλυτα κατασταλαγμένοι και ολοκληρωμένοι σαν άνθρωποι...Είναι ακριβώς ότι ζητούσα στις προσευχές μου και είμαι πολύ ικανοποιημένη από τον τρόπο και την επιλογή μου.....




118Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Δεκ 05, 2010 7:44 am

aggeliki1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fouskitsa έγραψε:ειχα μια σχεση καμποσο καιρο και ζουσα στο ηρακλειο κρητης.ειχαμε παρα πολυ ασχημο χωρισμο και εγω ημουν χαλια ψυχολογικα.πηρα ενα περιοδικο καποια στιγμη να διαβασω και ειδα ενα αρθρο για το zoo.grμπηκα για πλακα δημιουργησα προφιλ και ο πρωτος ανθρωπος που μου μιλησε στο τσατ ηταν ο γιωργος!ετσι ξεκινησε η σχεση μου μαζι του,ειμαστε μαζι 3 χρονια και εχουμε ενα γιο 15 μηνων.
διαβασα τη δημοσιευση σου και τρομαξα... νομιζα οτι την ειχα γραψει εγω... απιστευτο!!! ειχα σχεση ως φοιτητρια στο ηρακλειο κρητης, τελειωσαν οι σπουδες και η σχεση, ερχομενη αθήνα , μολις ειχα παρει υπολογιστη για την πτυχιακή μου και καθως ανακαλυπτα το ιντερνετ, ανακαλυψα και το zoo.gr , μιλαγα στο τσατ και ξαφνικά μου μιλαει ο αντρας μου ( που επίσης τον λενε γιωργο), μιλησαμε καποιες φορες και καποια στιγμη ανταλαξαμε τηλεφωνο!!! τν 1η φορα μιλ΄σαμε 20 λεπτα, εκλεισα το τλ και ενοιθα μια χαρα... απιστευτο. Κανονιζουμε να βγουμε και δινουμε ραντεβου στα βιλατζ στο Ρεντη, χωρις να εχουμε δει φωτο ο ενας του αλλου. Σε ενα περιπτερο που ειχαμε ραντεβου εγω μιλαω στο κινητο με μια φιλη μου για εμψυχωση γιατι μου φαινονταν τρελο αυτο που εκανα αλλά ειχα απιστευτη διαθεση να κανω κατι με ρισκο.. τελος παντον σταμπαρω καποιον που περιμενε επισης εκει και λεω στη φιλη μου ειναι ενας ωραιος που περιμενει εκει αλλα σιγα μην ειναι αυτος.. που τετοια τυχη.. κλεινω το τηλ και παιρνω τηλ τον αντρα μου και κοιταζα τα χερια του απεναντι να δω αν θα χτυπησει το δικο του κινητο... και ναι χτυπησε.. Ενα θα σας πω τα φτιαξαμε την ιδια μερα...Κεραυνοβόλος!!! Απο τοτε εχουν περασει 5μιση χρονια.. Εμεις εχουμε μια κορουλα 4.5 μηνων

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λοιπον ξεκίναω την δίκη μου ιστόρια γνώριμιας με τον άντρα μου .έγινε πριν 12 χρονια πως πέρασαν .η γνώριμια μας νομίζω ηταν γράφτο να γινει γιατι πίστευω στην μοίρα .εγω μολις ειχα χώρισει απο καποια αλλα σχέση που ειχα και η παρέα μου για να ξεχαστω ηθέλε να βγούμε για πότακι .στην πάρεα υπήρχε και μια φίλη μου που ο άντρας της γνώριζε τον σημέρινο μου άντρα .βγήκαμε πέρασαμε ωραία. μου αρεσε του αρεσα .αλλα τοτε η ψυγχόλογια μου δεν ηταν η καλύτερη .το αφησαμε εκει .μέτα απο εξι μηνες που έτυχε να παω να εργάστω δίπλα απο το μαγάζι που ειχε ο κοινός μας φιλος .και μου ειπε πως ο άντρας μου ρωταγε τι κανω .τοτε ετοίμη πλεον και εγω του λεω να κάνονισει εξόδο . ο φίλος μας ηταν σίγουρος οτι θα κολλάγαμε .και οντως βγήκαμε και η σπίθα αναψέ αμέσως .απο τοτε ειμαστε μαζι 12 υπέροχα χρόνια .για μενα ηταν γραφτο να γινει ευγνωμονο βεβαια και το φιλο μας που μας εφερε κοντα .περιμενω και τις δικες σας ιστοριες

120Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 7:23 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υπάρχει κι αλλού αυτό το θέμα.. το διάβαζα πριν λίγες ημέρες. Smile

121Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 7:25 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

122Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 7:26 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΡΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ.ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΩΣΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ.ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ,ΑΠΟΖΗΜΙΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΒΛΕΠΩ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ,ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΝΘΟΔΕΣΜΗ ΜΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΝΜ: ΕΓΩ ΣΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΗΛ ΜΟΥ...ΕΕ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ,ΜΟΝΗ ΗΜΟΥΝ,ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ...ΑΥΤΑ

123Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 7:30 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΡΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ.ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΩΣΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ.ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ,ΑΠΟΖΗΜΙΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΒΛΕΠΩ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ,ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΝΘΟΔΕΣΜΗ ΜΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΝΜ: ΕΓΩ ΣΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΗΛ ΜΟΥ...ΕΕ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ,ΜΟΝΗ ΗΜΟΥΝ,ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ...ΑΥΤΑ
τελειος ο συζηγος!!!!σε εριξε με την μια!!! Respect Respect Respect Respect Respect

124Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 7:33 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lilliput έγραψε:α να το! http://forum.eimaimama.gr/t920-topic



δεν το ειχα δει εγω παντως .δεν πειραζει οποιος θελει απανταει και εδω .

125Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 7:38 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν πειραζει τα παλια θεματα συνηθως "θαβονται" μετα απο τοσο καιρο οποτε καλο ειναι να ζωντανευουν μεσα απο διασκευες κουρκουμπινια μου!! χιχιχι....το βραδυ θα σας πω κι εγω.....τωρα βιαζομαιιιι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις