Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

151Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:50 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eiralis έγραψε:
florentiab έγραψε:
siren έγραψε:Ναι στο Τιθορα. Το ξερεις? εχεις παει? Very Happy


εννοείται!
σύχναζα εκεί όταν ήμουν στο λύκειο

Μμμμ.. κι εσείς???
Κι εγώ!!!


κοίτα που θα βγούμε και συγγενείς Very Happy

152Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:53 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Laughing λες? σε ποια σχολεια ησασταν αν και διαφερουν λιγο οι ηλικιες μας μπορει να γνωριζομαστε

153Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:55 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε: Laughing λες? σε ποια σχολεια ησασταν αν και διαφερουν λιγο οι ηλικιες μας μπορει να γνωριζομαστε


πολυκλαδικό πήγαινα. έτος αποφοίτησης 1995 - δεν θέλω γέλια έτσι;

154Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 2:05 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:
siren έγραψε: Laughing λες? σε ποια σχολεια ησασταν αν και διαφερουν λιγο οι ηλικιες μας μπορει να γνωριζομαστε


πολυκλαδικό πήγαινα. έτος αποφοίτησης 1995 - δεν θέλω γέλια έτσι;
Σιγα καλε γιατι να γελασω για τα πεντα χρονια διαφορας? εγω απο τεχνικο αποφοιτησα το 2000 Razz

155Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 2:10 pm

eiralis

eiralis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ως θαμώνας του Τιθόρα στη Σαντορίνη, δεν άργησα να ανακαλύψω και το "αδελφάκι" του στην Αθήνα!!
Πολύ πίσω με πάτε... 1994!!!!!!

156Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 2:14 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eiralis έγραψε:Ως θαμώνας του Τιθόρα στη Σαντορίνη, δεν άργησα να ανακαλύψω και το "αδελφάκι" του στην Αθήνα!!
Πολύ πίσω με πάτε... 1994!!!!!!

Εγω στην σαντορινη μια φορα πηγα μονο οποτε δεν προλαβα να το απολαυσω... Ενημερωτικα Εχει Τιθορα και στον Παρνασσο αν δεν κανω λαθος...

157Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 10:27 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλενα η ιστορία είναι για σενάριο ταινίας. Τέλεια γνωριμία.
Εγώ τον άντρα μου τον γνώριζα το 1994 τέλη Ιουνίου, τελευταία μέρα πανελλαδικών που έδινα για ...τρίτη φορά (και δεν πέρασα πουθενά φυσικά, αλλά εξάντλησα όλα τα περιθώρια).
Το βράδυ είχαμε κανονίσει έξοδο με την κολλητή μου σε ένα ρετσινάδικο. Καθίσαμε και σε λίγο όλα τα τραπέζια στο μαγαζί ήταν πιασμένα. Σε λίγο βλέπουμε ένα γνωστό μας μαζί με έναν φίλο του. Ο φίλος του ένα αδύνατος μακρυμάλλης με έντονα μεγάλα καστανά μάτια. Τρέλλα εγώ με τους μακρυμάλληδες τότε. Κάνω νόημα στην κολλητή μου να τους φωνάξει να κάτσουν μαζί μας. Και κάτσανε. Τότε λοιπόν γνώρισα τον μακρυμάλλη (ο άντρας μου) και ερωτεύτηκα. Φυσικά, δεν έγινε τίποτα εκείνο το καλοκαίρι. Εκείνος τα φτιαξε με άλλη και εγώ με άλλον. Ούτε το επόμενο καλοκαίρι. Τα είχα με άλλον. Αλλά καταφέραμε να τα βρούμε ...κάπως το Χειμώνα του 1996. Μετά πάλι τα έφτιαξε με άλλην εκείνος και στο τέλος από τον Σεπτέμβρη του 1996 είμαστε μαζί χωρίς να τα "χαλάσουμε" ούτε μία φορά. Κλείσαμε 15 χρόνια μαζί.
Το 1999 πήγαμε μαζί στη Σαντορίνη και πήγαμε στο πιο σκοτεινό μπαρ που έχω πάει ποτέ... στο Τιθόρα. Δεν ήξερα ότι υπάρχει και στην Αθήνα.

158Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 11:02 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:Έλενα η ιστορία είναι για σενάριο ταινίας. Τέλεια γνωριμία.
Εγώ τον άντρα μου τον γνώριζα το 1994 τέλη Ιουνίου, τελευταία μέρα πανελλαδικών που έδινα για ...τρίτη φορά (και δεν πέρασα πουθενά φυσικά, αλλά εξάντλησα όλα τα περιθώρια).
Το βράδυ είχαμε κανονίσει έξοδο με την κολλητή μου σε ένα ρετσινάδικο. Καθίσαμε και σε λίγο όλα τα τραπέζια στο μαγαζί ήταν πιασμένα. Σε λίγο βλέπουμε ένα γνωστό μας μαζί με έναν φίλο του. Ο φίλος του ένα αδύνατος μακρυμάλλης με έντονα μεγάλα καστανά μάτια. Τρέλλα εγώ με τους μακρυμάλληδες τότε. Κάνω νόημα στην κολλητή μου να τους φωνάξει να κάτσουν μαζί μας. Και κάτσανε. Τότε λοιπόν γνώρισα τον μακρυμάλλη (ο άντρας μου) και ερωτεύτηκα. Φυσικά, δεν έγινε τίποτα εκείνο το καλοκαίρι. Εκείνος τα φτιαξε με άλλη και εγώ με άλλον. Ούτε το επόμενο καλοκαίρι. Τα είχα με άλλον. Αλλά καταφέραμε να τα βρούμε ...κάπως το Χειμώνα του 1996. Μετά πάλι τα έφτιαξε με άλλην εκείνος και στο τέλος από τον Σεπτέμβρη του 1996 είμαστε μαζί χωρίς να τα "χαλάσουμε" ούτε μία φορά. Κλείσαμε 15 χρόνια μαζί.
Το 1999 πήγαμε μαζί στη Σαντορίνη και πήγαμε στο πιο σκοτεινό μπαρ που έχω πάει ποτέ... στο Τιθόρα. Δεν ήξερα ότι υπάρχει και στην Αθήνα.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 328109 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 328109 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 328109 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 328109 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 215994 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 215994 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 215994 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 215994

159Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Οκτ 08, 2011 12:01 am

????????


Επισκέπτης
Το 2002 είχα σχέση με ένα παιδί μέχρι και το 2006.Έναν χειμώνα του 2004 πήγαμε με την παρέα σε ένα μαγαζί στο Κέντρο ώπου κάποια στιγμή εκεί που καθόμασταν έρχεται μια κοπέλα με τον αδερφό της.(την κοπέλα την είχα γνωρίσει..τον αδερφό της όχι)
Συστηνόμαστε με το παιδί και όλο το βράδυ μιλάγαμε μόνοι μας σα να μην υπήρχε ο τότε γκόμενός μου ή η αδερφή του.Ε,κάποια στιγμη φύγαμε από το μαγαζί(είχε ξημερώσει κι όλας) και πάμε σπίτια μας.

Στο εν τω μεταξύ ψιλοβρισκόμασταν με τον Θοδωρή (ο αδερφός και πλέων άντρας μου!) εντελώς φιλικά και ποτάκι κλπ, ώσπου το 2005 φεύγει για φαντάρος.Το 2006 που απολύθηκε, με βρίσκει χωρισμένη με τον τότε γκόμενό μου (αυτόν από το 2002) και σε μια ψιλοχάλια κατάσταση.
Μη σας τα πολυλογώ, βγαίναμε, γελάγαμε, ξενυχτάγαμε και γενικά ήταν ο άνθρωπος που με έκανε να ξεχαστώ από τον τότε γκόμενο.Ο Θοδωρής όμως είχε ένα κακό ελλάτωμα..ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ούτε σχέση, ούτε έρωτες, ούτε αγάπες ουτε ΤΙΠΟΤΑ.
ΤΙΠΟΤΕ-ΤΙΠΟΤΑ.Εγώ όμως την είχα ήδη πατήσει!!!
Κάποια στιγμή λοιπόν εκεί που καθόμασταν σε ένα φιλικό μας σπίτι (μετά από έναν μήνα καθημερινής διασκέδασης, κάνει ένα βήμα με αγκαλιάζει(όχι ερωτικά πάντως!! Embarassed ) και με φιλάει.!!!

ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 654316

Γιούπι λέω..θέλει σχέση!!!Θέλει σχέση!!Σκατούλες όμως ήθελε!Μόνο κρεββάτι χωρίς δεσμεύσεις και τέτοιες ιστορίες.Κορίτσια....μου έβγαλε την ψυχή έναν μήνα ακόμα!!!Είχα φρικάρει, ώσπου κάποια στιγμή το παίρνω απόφαση και λέω στον κολλητό μου.: " Θα του πω να την διαλύσουμε την ιστορία, γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα.Μια είναι ζεστός, μία ψυχρός.Δε μπορώ έτσι.Δε μπορώ να καταλάβω αν θέλει σχέση τελικά ή όχι!Θα του πω να το διαλύσουμε και ΧΩΡΙΣ να ξέρει ότι είμαι ερωτευμένη μαζί του (ξέχασα να σας πω, πως για να μην τον χάσω δεν τον πίεσα ποτέ και ποτε δεν του είχα πει ότι ήμουν ερωτευμένη μαζί του και ότι είχε ξεκινήσει και ο δρόμος προς την αγάπη!!!)

Και το θαύμα τελικά έγινε...Μετά από μια εβδομάδα, (την ημέρα που πήγαινα να του πω να το διαλύσουμε) γυρνάει και μου λέει:
"Ξέρεις κάτι;Ύστερα από κάποια μικροσκηνικά που έχουν συμβεί, κατάλαβα ότι σε αγαπάω!!"

Μένεις παγωτό ή όχι;χαχαχα

Το αποτέλεσμα είναι λοιπόν, να είμαστε μαζί από τις 13 Μαϊου του 2006, τον Σεπτέμβρη του 2006 μείναμε μαζί σε σπίτι, και από τότε είμαστε μαζί..παντρεμένοι και περιμένουμε και το παιδάκι μας!!! Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 417472

Πως τα φέρνει η ζωή κάποιες στιγμές όμως ε;χαχα

160Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Οκτ 08, 2011 6:26 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LayElDi έγραψε:Το 2002 είχα σχέση με ένα παιδί μέχρι και το 2006.Έναν χειμώνα του 2004 πήγαμε με την παρέα σε ένα μαγαζί στο Κέντρο ώπου κάποια στιγμή εκεί που καθόμασταν έρχεται μια κοπέλα με τον αδερφό της.(την κοπέλα την είχα γνωρίσει..τον αδερφό της όχι)
Συστηνόμαστε με το παιδί και όλο το βράδυ μιλάγαμε μόνοι μας σα να μην υπήρχε ο τότε γκόμενός μου ή η αδερφή του.Ε,κάποια στιγμη φύγαμε από το μαγαζί(είχε ξημερώσει κι όλας) και πάμε σπίτια μας.

Στο εν τω μεταξύ ψιλοβρισκόμασταν με τον Θοδωρή (ο αδερφός και πλέων άντρας μου!) εντελώς φιλικά και ποτάκι κλπ, ώσπου το 2005 φεύγει για φαντάρος.Το 2006 που απολύθηκε, με βρίσκει χωρισμένη με τον τότε γκόμενό μου (αυτόν από το 2002) και σε μια ψιλοχάλια κατάσταση.
Μη σας τα πολυλογώ, βγαίναμε, γελάγαμε, ξενυχτάγαμε και γενικά ήταν ο άνθρωπος που με έκανε να ξεχαστώ από τον τότε γκόμενο.Ο Θοδωρής όμως είχε ένα κακό ελλάτωμα..ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ούτε σχέση, ούτε έρωτες, ούτε αγάπες ουτε ΤΙΠΟΤΑ.
ΤΙΠΟΤΕ-ΤΙΠΟΤΑ.Εγώ όμως την είχα ήδη πατήσει!!!
Κάποια στιγμή λοιπόν εκεί που καθόμασταν σε ένα φιλικό μας σπίτι (μετά από έναν μήνα καθημερινής διασκέδασης, κάνει ένα βήμα με αγκαλιάζει(όχι ερωτικά πάντως!! Embarassed ) και με φιλάει.!!!

ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 654316

Γιούπι λέω..θέλει σχέση!!!Θέλει σχέση!!Σκατούλες όμως ήθελε!Μόνο κρεββάτι χωρίς δεσμεύσεις και τέτοιες ιστορίες.Κορίτσια....μου έβγαλε την ψυχή έναν μήνα ακόμα!!!Είχα φρικάρει, ώσπου κάποια στιγμή το παίρνω απόφαση και λέω στον κολλητό μου.: " Θα του πω να την διαλύσουμε την ιστορία, γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα.Μια είναι ζεστός, μία ψυχρός.Δε μπορώ έτσι.Δε μπορώ να καταλάβω αν θέλει σχέση τελικά ή όχι!Θα του πω να το διαλύσουμε και ΧΩΡΙΣ να ξέρει ότι είμαι ερωτευμένη μαζί του (ξέχασα να σας πω, πως για να μην τον χάσω δεν τον πίεσα ποτέ και ποτε δεν του είχα πει ότι ήμουν ερωτευμένη μαζί του και ότι είχε ξεκινήσει και ο δρόμος προς την αγάπη!!!)

Και το θαύμα τελικά έγινε...Μετά από μια εβδομάδα, (την ημέρα που πήγαινα να του πω να το διαλύσουμε) γυρνάει και μου λέει:
"Ξέρεις κάτι;Ύστερα από κάποια μικροσκηνικά που έχουν συμβεί, κατάλαβα ότι σε αγαπάω!!"

Μένεις παγωτό ή όχι;χαχαχα

Το αποτέλεσμα είναι λοιπόν, να είμαστε μαζί από τις 13 Μαϊου του 2006, τον Σεπτέμβρη του 2006 μείναμε μαζί σε σπίτι, και από τότε είμαστε μαζί..παντρεμένοι και περιμένουμε και το παιδάκι μας!!! Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 417472

Πως τα φέρνει η ζωή κάποιες στιγμές όμως ε;χαχα

Κάπως έτσι είμασταν και εμείς.
Στην αρχή φίλοι, μετά "πηδιόμασταν φιλικά" για 7 μήνες όποτε βρισκόμασταν και όταν του είπα να κόψουμε αυτό το συνήθειο (και εγώ ήμουν ερωτευμένη μαζί του) τότε αποφάσισε και έκανε το "μεγάλο βημα" τον Σεπτέμβριο του 96 ένα βράδυ που διασκεδάζαμε στο ίδιο στέκι και ήρθε και με φίλησε "δημοσίως" (ο κόσμος το 'χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι). Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 35468

161Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Οκτ 08, 2011 10:42 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:
eiralis έγραψε:Ως θαμώνας του Τιθόρα στη Σαντορίνη, δεν άργησα να ανακαλύψω και το "αδελφάκι" του στην Αθήνα!!
Πολύ πίσω με πάτε... 1994!!!!!!

Εγω στην σαντορινη μια φορα πηγα μονο οποτε δεν προλαβα να το απολαυσω... Ενημερωτικα Εχει Τιθορα και στον Παρνασσο αν δεν κανω λαθος...


ναι έχει κσι στον Παρνασσό! βασικά δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα
Τιθόρα σύχναζα την περίδο ΄93-95

ωραίο ροκομάγαζο

162Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Οκτ 08, 2011 12:27 pm

...katerina...

...katerina...
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμεις στην Ναξο το 2001!!!!
Εγω ειχα παει καλοκαιρι 2000 για δουλεια οποτε το 2001 ξαναπηγα..εκει που ειχε πιασει δουλεια ο αντρας μου εγω τους ειχα γνωρισει απο την προηγ χρονια..ετσι πηγαινα συχνα για μπανιο καφε κλπ..κ μετα απο κανα μηνα και κατι που πηγαινα μου εκανε κλικ..ετσι ενα βραδυ του στειλα ενα πειραχτικο μνμ κ βρεθηκαμε μετα την δουλεια για ποτο..το ιδιο βραδυ τα φτιαξαμε κ αο τοτε ειμαστε αχωριστοι!!!!!
παρ ολο που εφαγε το πρηξιμο του πρηξιματος απο τους δικους μου κ αυτος κ εγω καθοτι 3 χρονια μικροτερος μου..εκεινος ηταν 20 εγω 23κλπ..τους αντεξε γιατι με αγαπαει πολυ!!!!!Τωρα πλεον ειμαστε οικογενεια!!!
Κ ο πατερας μου πια εχει να το λεει...πως τον αντεξε!!!

163Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Οκτ 08, 2011 1:22 pm

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
florentiab έγραψε:
siren έγραψε: Laughing λες? σε ποια σχολεια ησασταν αν και διαφερουν λιγο οι ηλικιες μας μπορει να γνωριζομαστε


πολυκλαδικό πήγαινα. έτος αποφοίτησης 1995 - δεν θέλω γέλια έτσι;
κοριτσια και εγω πηγενε τηθορα αποφοιτησα το 1995 εκεινη την εποχη κανανε "πορτα "στο τηθορα 2 πολυ καλοι μου φιλοι

και να σας πω πως γνωρισα τον αντρα μου να ειμαι και μες το θεμα
ειχα χωρισει απο μια σχεση μου πολυ μεγαλη και δεν ηθελα να γνωρισω καπιον αλλο, σε μια εκδηλοση που εκανε το σχολειο μου ,ηθελε η φιλη μου να "φερουμε" μια κοπελα να κανει παρεα στον φιλο του αγοριου της κανονισαμε να του κανει παρεα μια κοινη γνωστη , ελα ομως που εκεινο το βραδυ εγω βρεθηκα στην ιδια παρεα με τον πρωην μου και ενα μεθυσμενο φιλο του που μου κολαγε και για να τον αποφυγω εφυγα και πηγα στην παρεα της φιλης μου και γιανα μη σας τσα πολυλογο την επομενη μερα βγηκαμε για καφε και απο τοτε ημαστε μαζι

164Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 09, 2011 12:42 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα σας πω κι εγώ την ιστορία μας, όσο πιο απλά μπορώ, γιατί είναι λίγο μπέρδεμα..
λοιπόν, έπαιζα ένα πολεμικό παιχνίδι στον ίντερνετ, όπου έκρυβα ότι είμαι γυναίκα, για να με σέβονται οι συμπαίκτες...!!
στην πορεία ξεκίνησα να μιλάω με έναν παίκτη από Ξάνθη, με τον οποίον ταιριάζαμε απόλυτα στην σκέψη...
Του είπα ότι είμαι γυναίκα, μιλούσαμε msn, με τον παλιό τρόπο, μόνο γραφτά. Και μιλούσαμε μόνο για το παιχνίδι..
Αυτό για 3 μήνες.

Ένα βράδυ θα έβγαινα, και μου είπε μην ανησυχείς, όταν γυρίσεις θα είμαι εδώ, και θα σε περιμένω.. Εκείνο το βράδυ για πρώτη φορά στη ζωή μου γύρισα στις 02.00

Μετά από 2 μέρες βγήκε εκείνος, και έγινε κάτι παρόμοιο. Όταν γύρισε μου είπε ότι έχει πιει λίγο, οπότε του έκανα στενό μαρκάρισμα, και μετά από 3-4 ώρε μου είπε ότι με γουστάρει, αλλά δεν έχει νόημα αφού εκείνος είναι Ξάνθη, κι εγώ Αθήνα..!!
Την επόμενη μέρα βάλαμε κάμερα κ μικρόφωνο, και για ένα μήνα μιλούσαμε συνέχεια..

24 Αυγούστου 2008 κατέβηκε Αθήνα για 4 μέρες, γύρισε Ξάνθη, μετά από 1 βδομάδα ξανακατέβηκε, έχοντας παραιτηθεί από την δουλειά του, και φέρνοντας μόνο μία βαλίτσα, κι από τότε μένουμε μαζί..Στην πορεία ανεβήκαμε πάνω μόνο και μόνο για να πακετάρουμε πράγματα, και για να γνωρίσει η οικογένειά του την γυναίκα που κατάφερε να αλλάξει τη ζωή του..!!!

Μετά από έναν χρόνο παντρευτήκαμε, και μετά από έναν χρόνο γεννήθηκε ο Απόλλωνας...
Τρία χρόνια μετά, είμαι πιο ερωτευμένη από ποτέ με τον άντρα μου, και έχω την υποψία ότι κι εκείνος αισθάνεται το ίδιο..!!

165Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 09, 2011 12:45 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
prozac μοιάζουν λίγο οι ιστορίες μας! Χαχαχαχα! Το μόνο που λείπει από μένα είναι το παιδάκι! Πού θα πάει όμως, θα έρθει κι αυτό! Να χαίρεστε την οικογένειά σας!

166Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 09, 2011 12:48 am

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου..!!
άντε κι εσείς σύντομα με ένα μωρό στην αγκαλιά σας..!!

167Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 09, 2011 12:53 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστούμε πολύ!!!

168Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 09, 2011 7:48 am

abouna

abouna
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω φυσικοθεραπευτρια και αυτος ποδοσφαιριστης στην ιδια ομαδα! παντρευτηκαμε σε 10 μηνες! ερωτας κεραυνοβολος! εχουμε 2 παιδακια και πολλα πολλα προβληματα που μονο με αγαπη τα ξεπερναει κανεις! ελπιζω σε μια ζωη μαζι!!!!!!!!!!!!

169Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 09, 2011 8:32 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καοριτσακια ειτε το πιστευτε ειτε οχι γνωρηστικαμε μεσω ιντερνετ σε ενα τσατ στο zoo.gr!!!..εγω απογοητευμενη απο την ζωη μου ετοιμη να καταρευσω λογω ενως ασχημου χωρισμου μιας εξησου ασχημης σχεση και φυσικα εβριζα οτι κυκλωφορει σε αρσενικο.αν μπορουσα θα τους ειχα εξολοθρευσει ολους!!!!! κπως ετσι μου μιλησε εκεινος λεγοντας μου οτι δεν ειναι ολοι ιδιοι!!! αμ δε που ημουν τοσο πληγωμενη που δεν ακουγα τπτ...καποια στιγμη ανταλαξαμε μσν κ μιλουσαμε απο κει.εγινε ο πρωσοπικος μου ψυχολογος! καποια στιγμη μου πεταει την θεικη ατακα 'θα μου δωσεις το κινητο σου?' κοκκαλο η δικια σου...στο επομενο μου γραφει '' η μηπως κωλονεις?'' κ φυσικα αυτο ειναι το κουμπι μου!! μιλησαμε αρκετα κ κανονησαμε να βγουμε εγω φυσικα δεν ειχα καμια ορεξη να μπλεξω σε νεα σχεση μετα απο οτι τραβηξα απο τον πρωην μου.βγαινουμε λοιπον ολα καλα χαλαρα ξαναβγαινουμε κ εχω αρχησει να βλεπω πολυ καλα στοιχεια κ ταιριαζαμε σε παρα πολλα (εκτως της ομαδας εγω παο εκεινος παοκ) αλλα το επαιζα λιγο δυσκολη. Laughing Laughing Laughing καποια στιγμη γινεται το θεικο!!! παει να με αγκαλιασει κ τον καταλαβαινω οτι τρεμει!! ετρεμε σαν ψαρι...εισαι καλα του λεω ? ναι μια χαρα! τι μια χαρα που ειχε γινε κοκκινος σαν το πατζαρι??? λεω εδω ειμαστε 30 χρονων μουλαρι κ τοσο ντροπαλος που να το ελεγα κ να με πιστευαν οι κολλητες μου μου ελεγαν οτι ισως ειναι παρθενος ακομα(κ σιγουρα οχι στο ζωδιο!!! Shocked Shocked )αφου λοιπον τα φτιαξαμε επισημα εγω ξεκαθαρησα οτι σεξ δεν μπορω να κανω γιατι δεν αισθανομαι καλα ακομα.εισαι διατεθημενος να περιμενεις η οχι??? οσο χρονο χρειαστεις τον εχεις! οκ εκει ελιωσα αλλα δεν το εδειξα Wink λογω ομως καποιον θεματων με την οικογενεια μου βασικα με εκλεψε κ μειναμε μαζι ενα χρονο ωσπου μαθανουμε οτι ειμαι εγκυος! αποφασηζω να λυσω τα προβληματα με την οικογενεια μου παντρευομαστε με πολιτικο κ λιγο αργοτερα εφερα στον κοσμο το λουλουδι μας!!! σημ. απο οταν γνωριστηκαμε κ ετρεμε ετσι τον λεω τρεμοψαρακι Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 215994 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 215994 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 215994 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την thequeen86 στις Κυρ Οκτ 09, 2011 11:29 am, 1 φορά

170Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 09, 2011 11:20 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σαββατο βραδυ...Μαρτιος του '09...Κρυα νυχτα...Δεν ηθελα με τιποτα να βγω εξω..Ενας φιλος μου με παιρνει τηλ και μου λεει ελα εξω θα βγω με την κολλητη μου,ειναι ωραιο το μπαρακι θα περασουμε τελεια...Εγω βαριομουνα,καλα θα δω...Η αδερφη μου μου λεει,ξεκολλα απο το σπιτι πια..Βγες...Με τα πολλα βγηκα...Στολιστηκα,βαφτικα και βγηκα εξω...Γνωριζω τη Νικολ την κολλητη του φιλου μου και εκεινη περνει τον αδερφο της τηλ....Ερχεται τρεχατος αυτος μετα την δουλεια...Επαθα πλακα...Κι αυτος το ιδιο....Απο κεινη την μερα ειμαστε αχωριστοι...Και πλεον με εναν γιο,ΟΛΑ τα λεφτα...

171Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 09, 2011 11:26 am

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια...τι ωραίες ιστορίες! Τις διάβασα όλες και ορισμένες σου μεταδίδουν το συναίσθημα τόσο ωραία...

172Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Κυρ Οκτ 09, 2011 4:07 pm

dimitradiam81

dimitradiam81
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αααααααααααααχ , τι μού θυμίσατε τώρα:

Ιούλιος 2002 , κατεβαίνω με λατρεμένη μου αδερφή στα Χανιά για διακοπές(όντας εγώ φοιτητρια στην ΑΣΚΤ)..προσπαθώντας να ξεκολλησω το μυαλό της αδερφής μου απο έναν ανεκπλήρωτο τότε έρωτά της βγαίνουμε σε ένα μπαράκι και στον γυρισμό μοιραζόμαστε το ίδιο ταξί , χεχεχε!ουρανικατέβατο που λέμε??

καμμια φορά αρκει μιά ματιά και το ένστικτό σου , ακολουθείς απλά την καρδιά σου εκεί που σε πάει Smile

απο τότε είμαστε μαζί , χαρούενοι και παντρεμένοι τα τελευταια 2 χρόνια και δεν βλέπουμε την ώρα να μεγαλώσουμε την οικογένειά μας!

σας φιλώ , συγχωρήστε τυχόν λαθάκια μου , καθ'ότι ειμαι καινούρια εδώ Very Happy

173Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Δευ Οκτ 10, 2011 9:54 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ας πω και εγώ τη δική μου ιστορία... Εγώ δούλευα προωθήσεις σε s/m και ο άντρας μου υπάλληλος στην υποδοχή. Μια μέρα λοιπόν ο

υπάλληλος από τα απορρυπαντικά (που σημειωτέον μου άρεσε και κάτι παιζόταν) μου έδωσε λάθος δώρα να πάω στην υποδοχή. Εγώ το

κατάλαβα αλλά βαριόμουν να ασχοληθώ για να διορθωθεί το θέμα. Λίγη ώρα πριν σχολάσω αποφασίζω να ασχοληθώ για να μην πάθω

τίποτα.Πάω στην υποδοχή και εκεί είναι ο αντρούλης μου. Πολύ ευγενικός και με αρχίζει στις παπάτζες. Εννοείται θα πάω εγώ να

δω και κάτι τέτοια. Τελικά πήγα εγώ σιγά να μη πήγαινε αλλά δεν το συζητάω! Από και και πέρα κάθε φορά που δούλευα όταν

ερχόταν για δουλειά πέρναγε από εκεί που ήμουν δήθεν τυχαία να πει ένα γεια. Μια μέρα λοιπόνμίλαγα με μια φίλη μου η οποία

αποδείχτηκε κοινή γνωστή. Έρχεται και λέει: "Γειά, τι κάνετε;, Ελένη τι κάνεις; Να κανονίσουμε να πάμε για καφέ καμια μέρα".

Γυρνάει σε μένα και λέει έχεις το τηλ μου; Όχι λέω. Γράψε μου λεεί. Από και και πέρα με είχε τρελάνει στα μηνύματα να πάμε

για καφέ. Εγώ τότε έπασχα από αφραγκία και ντρεπόμουν να πάω για καφέ χωρίς λεφτά. Του έλεγα οπότε συνέχεια δεν μπορώ δουλεύω

και δεν μπορώ! Κάποια στιγμή που μπορούσα μου είχε πει ναι και τελευταία στιγμή μου είπεότι κάτι του έτυχσε και δεν μπορεί.

Τελικά μετά από πολλές προσπάθειες βγήκαμε. Έκανε συνέχεια αστεία και για κάποιο λόγο εμένα δνε μου άρεσε αυτό. Έλεγα καλά

δεν είναι ποτέ σοβαρός αυτός; Πήγαμε για καφέ, για φαγητό και παντού πλήρωσε αυτός. Όταν με γύρισε σπίτι έκανα κίνηση να του

δώσω χρήματα και δεν δέχθηκε. Του λέω τότε άρα σου χρωστάω εγώ κέρασμα τώρα. Την επόμενη βδομάδα πήγαμε πάλι για ποτό για να

ξεπληρώσω το κέρασμα. Πιάσαμε σοβαρή κουβέντα και μίλαγε τόσο τέλεια που με ξετρέλανε! Μετά πήγαμε κοντά στη γέφυρα του Ρίου

και κάτσαμε στο αμάξι από τις 1 μέχρι τις 4 το πρωί. Είχα καταλάβει ότι ενδιαφερόταν αλλά ντρεπόταν να κάνει κίνηση. Το

αποκορύφωμα με το οποίο γελάμε μέχρι σήμερα είναι όταν προσπάθησα να τον κάνω να εκδηλωθεί οπότε του λέω τι σκέφτεσαι αυτή τη

στιγμή και μου λέει πιγκουίνους να παίζουν τάβλι! Λιώσαμε στα γέλια! Όταν του ζήτησα να γυρίσουμε πίσω τότε, μου έπιασε απαλά

το χέρι και όταν του χαμογέλασα πήρε θάρρος και με φίλησε! Εδώ και 5 χρόνια είμαστε μαζί και τον προηγούμενο Νοέμβρη, έμεινα

έγκυος, Φεβρουάριο παντρευτήκαμε με πολιτικό γάμο, Ιούλιο γεννήθηκε ο φατσάκος μας και τον επόμενο χρόνο θα παντρευτούμε και

θρησκευτικά! Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 215994

174Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty PWS GNWRISTHKATE.? Τρι Δεκ 06, 2011 6:59 am

marialena


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
EFW AN SAS PW TH ISTORIA PWS GNWRISTIKAME ISWS K NA GELASETE..TON GNWRISA MESO FACEBOOK.OTI EIXA XWRISEI EKEINH THN PERIODO K ME KANEI ADD O NIKOS TON DEXOMAI GIA FILO MOU K ARXIZEI NA MOU PIANI TI KOUVENTA STO CHAT EMENA APO THN ARXI MOU ARESE MOLIS EIDA PHOTO PROFILE EPA8A SOK KSAN8OS ME MPLE MATI ALLA APO TIN ALLH EIPA MIPOS DEN EINAI AFTOS 100 TIS 100 EXEI VALEI PSEUTIKI PHOTO.ALLA SUNEXISA NA MEILAW MAZI TOU MARESE M EIXE PEI OTI HTAN BARMAN SE ENA MAGAZI STHN GLUFADA MOU EIXAME PEI GIA TIS SXESHS MAS K OLLA AUTA OSPOU MIA MERA KANONIZAME ME TIN KOLLHTI MOU NA PAME STA GENE8LIA TIS STON XATZIGIANNI POU EINAI K O AGAPHMENOS MAS TRAGOUDISTHS NA TON AKOUSEME K VAZAME DIAFORA TRAGOUDIA TOU MIXALI STO FACEBOOK K LEGAME OTI THA PAME TESPA TO VLEPEI O NIKOS K MOU LEEI NA ERTHO K EGW?MONO MOU LEEI POU EGW 8A ERTHO ME TIN DIKIA MOU PAREA ALLA EINAI KALH EUKERIA NA SE DW APO KONTA!!ELA TOU LEW GIATI OXI?EGW VAIVEA DEN PERIMENA NA ERTHEI K ELEGA STHN FILH MOU SIGA MHN ERTHEI K DEN TO PISTEUO K TETIA K OMWS PAME STON XATZIGIANI K EKOI POU DIAKSEDAZW ME THN PAREA MOU TON VLEPW K MENO!!(KA8OMASTAN EKSW EKSW OPOTE MPOROUSA NA DW PIOS MPENEI K PIOS VGENEI.)EIXA PATHEI SOK!!!!!!! LEW STHN FILH MOU LIZAAAA EIRTHE O NIKOS MOU LEEI PLAKA KANEIS TIS LEW OXI DES!!!EE EPATHE K AFTH SOK AMESOS TOU ESTEILA MHNYMA POU KATHOMASTAN K EIRTHE K ME VREIKE THN ALLES MERES VGENAME..K TWRA EIMASTE 2 XRONIA MAZI K PERIMENOUME ME AGWIA K XARA TO MWRAKI MAS NA ER8EI K EPITELOUS NA PATREUTOUME K ME 8RISKEUTIKO NA KANOUME GAMO-VAFTISEI.Smile

175Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 7 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Τρι Δεκ 06, 2011 7:05 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μεγαααλη ιστορια...α!και αν βλεπατε ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ θα ακουγατε ολη την ιστορια μας!εκει του εκανα προταση γαμου...του ανδρουλη μου του αρεσα απο το σχολειο ακομα...εγω Η σνομπαρια δεν τον ηθελα καθολου...και μετα απο καποια καλοκαιρια ξαναειδοθηκαμε και με πλησιασε...με εψηνε 4 μηνας..μετα τα φτιαξαμε...και τον ερωτευτηκα φουλ με εκεινα κ με αυτα...ε μετα τον λατρεψα και τον λατρευω.ειμαστε 11 χρονια τωρα μαζι...και τους 4 τελευταιους μηνες παντρεμενοι...χχιχιχιχι!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις