Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 7:57 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδη υπαρχει ηδη θα το συνχωνευσω με το αλλο για να ειναι ολες οι ιστοριες μαζι! Wink

127Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 8:00 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελειος ο συζηγος!!!!σε εριξε με την μια!!!


ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΕΕ???

128Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 8:40 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η γνωριμία μας αποτελεί σενάριο για σαπουνόπερα..κάποια στιγμή πρέπει να την διηγηθώ και εγώ! Razz

129Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 8:45 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η γνωριμία μας αποτελεί σενάριο για σαπουνόπερα..κάποια στιγμή πρέπει να την διηγηθώ και εγώ!


ΠΕΣ ΤΗΝ ΜΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ...ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ...

130Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 12:31 pm

stavroulitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΠΑΡΕΑ .ΑΡΧΙΚΑ ΒΓΙΑΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΠΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ ΒΑΣΕΩΣ .ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΙΝΗΣΗ .ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ.4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2008... I love you

131Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 9:14 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς πηγαίναμε μαζί φροντιστήριο αγγλικών και βγήκαμε το πρώτο ραντεβού μας για να μου επιστρέψει το βιβλίο των ασκήσεων που του είχα δανείσει!Δεν είχα καταλάβει καν ότι του άρεσα,νόμιζα πως του άρεσε η φίλη μου και καθότι ξανθός με γαλάζια μάτια δεν μου κίνησε καθόλου το ενδιαφέρον!!(Προτιμούσα τους πιο καστανούς Razz Razz ) Από τότε έχουν περάσει 8 χρόνια και είμαστε μαζί συνέχεια!!!! Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 669659 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 669659 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 669659 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 669659 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 669659 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 669659

132Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 10:57 pm

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δουλευαμε και οι δυο Συνταγμα, εγω σε τουριστικο και εκεινος ειχε περιπτερο. Ηαν το μοναδικο περιπτερο που πουλαγε χυμο ανανα. Απο τοτε εχουν περασει 11 χρονια

133Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 11:37 pm

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΗΤΑΝ ΜΑΙΟΣ ΤΟΥ 2009.ΕΓΩ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΝΤΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ..ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!Ε ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΠΩΛΗΤΗΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΣ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΕΚΕΙ ΒΡΗΚΑ Κ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΑΜΑΞΑΚΙ.ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΝΗΣΗ.ΕΓΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΕΠΕΡΝΑ ΤΗΛ Κ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ ΤΟ ΕΠΕΡΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΙ ΟΛΑΣ ΜΗΠΩΣ Κ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ...ΤΖΙΦΟΣ.
ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΚΕΙΝΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ Κ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΜΗΜΑ(Κ ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΟΙΡΑ) ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΑΖΙ.ΤΗΣ ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠ'ΕΞΩ ΑΠ'ΕΞΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΝΜ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ Κ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ.ΗΤΑΝ ΑΜΟΙΒΑΙΟ Very Happy
ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΧΟΡΙΣΤΟΙ I love you

134Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 11:38 pm

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
totula έγραψε:Δουλευαμε και οι δυο Συνταγμα, εγω σε τουριστικο και εκεινος ειχε περιπτερο. Ηαν το μοναδικο περιπτερο που πουλαγε χυμο ανανα. Απο τοτε εχουν περασει 11 χρονια

Ο ΧΥΜΟΣ ΑΝΑΝΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ!!! Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 215994

135Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Σεπ 08, 2011 11:59 pm

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο ΧΥΜΟΣ ΑΝΑΝΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ!!! Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 215994 [/quote]

Μερικοι περνουν δωρα με τα περιοδικα εγω με το χυμο πηρα τον περιπτερα δωρο

136Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Σεπ 09, 2011 12:06 am

FOYNTOYKAKI

FOYNTOYKAKI
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΗΤΑΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ '97ΟΠΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΜΑΣ ΦΙΛΟ.ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΗΛΟΥΣΑΜΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΛΑΜΠΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΑ.ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΕΞΩ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΧΩΡΙΣΑΜΕ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ 2000 ΤΟΝ ΞΑΝΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΙΤΑΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗΛΗΝΗ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΘΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΕ ΔΥΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ.ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ Η ΜΟΙΡΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!

137Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Σεπ 09, 2011 12:12 am

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
totula έγραψε:Ο ΧΥΜΟΣ ΑΝΑΝΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ!!! Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 215994

Μερικοι περνουν δωρα με τα περιοδικα εγω με το χυμο πηρα τον περιπτερα δωρο[/quote]

XAXAXAXA ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΖΑΜΠΑ Κ ΤΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ!!!! Very Happy
ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

138Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Σεπ 09, 2011 4:43 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς γνωριστήκαμε με τον άντρα μου πριν 13!!! ολόκληρα χρόνια (λέω 13 και ακόμα να το πιστέψω πως πέρασαν..!!!)
Τρίτη Λυκείου τότε, η διπλανή μου, πήγαινε στο ίδιο φροντιστήριο με μια φίλη & συμμαθήτρια του άντρα μου. Μια μέρα λοιπόν κάναμε κοπάνα και πήγαμε στα εξάρχεια για καφέ, για να δούμε την φίλη της διπλανής μου & γιατί ήταν εξάρχεια για καφέ!!!
Εκεί λοιπόν που πάμε στο σχολείο για να πάρουμε την κοπέλα, τρώει μια φλασιά αυτή και σκέφτεται να με γνωρίσει με τον κολλητό της. Πίστευε πως θα ταιριάζαμε. (Το παράλογο είναι πως εμένα δεν με ήξερε καθόλου, απλά υπέθεσε πως θα του άρεσα του άντρα μου). Εκείνος ο κακομοίρης τότε έπαιρνε αντιβίωση για ωτίτιδα & είχε κάνει και την προηγούμενη μέρα κοπάνα και δεν μπορούσε να κάνει δύο συνεχόμενες μέρες....
Έτσι όταν του πρότεινε η φίλη μας να βγούμε την ίδια μέρα της είπε πως δεν μπορεί αλλά να το κανονίσουμε. Τότε του ξεφούρνισε η φίλη του τις σκέψεις της και αυτός νευρίασε γιατί το θεώρησε προξενιό (χαχαχαχα). Εγώ πάλι 3 λαλούν και 2 χορεύουν, για καφέ θα βγαίναμε, δεν θα τον παντρευόμασταν κιόλας Razz Razz Razz Τελικά κανονίσαμε να βγούμε ένα Σάββατο (το επόμενο? το μεθεπόμενο, ούτε που θυμάμαι)
Πάμε λοιπόν για καφέ και καθόμαστε δίπλα δίπλα και κρατιόμαστε χεράκι χεράκι (ναι ναι, ρομαντικό, δεν ήθελα να δείξω απο την πρώτη επάφή τι αναίσθητη είμαι Cool ).
Ερχεται η ώρα να φύγουμε και πηγαίνουμε όλοι προς τη στάση του λεωφορείου. Έτσι όπως προχωράμε λοιπόν, τον σταματάω μπροστά σε μια βιτρίνα φαρμακείου(!!! αυτό είχε εκεί, τι να έκανα?) για να περπατήσουν οι άλλοι να μείνουμε λίγο μόνοι μας. Εκεί λοιπόν που σταματάμε, με ρωτάει: "Τι κοιτάμε εδω?" "Τίποτα δεν κοιτάμε, του απαντάω, ευκαιρία ψάχνουμε."
Ε, αυτό ήταν, έσκυψε, με φίλησε & απο τότε ότι βλακεία και να έχω κάνει είναι πάντα εκεί & τον λατρεύω γιαυτό. Γιαυτό & για το ότι μου χάρισε την κόρη μας που είναι ίδια ο μπαμπάς της και κάθε μέρα με γεμίζει χαρά & υπερηφάνια Very Happy Very Happy

139Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Σεπ 09, 2011 6:58 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ και ο αρραβωνιαστικός μου γνωριζόμαστε πάνω από 8 χρόνια, άλλα είμαστε μαζί μόλις 8 μήνες. Αυτός έτυχε να συνεργαστεί πολλές φορές με τον πρώην αρραβωνιαστικό της αδερφής μου (αυτή τελικά χώρισε και παντρεύτηκε άλλον και έκανε και παιδί) και ενώ ποτέ δεν βρεθήκαμε σε κοινές παρέες ή δε βγήκαμε ποτέ μαζί έξω, ήξερα ότι είναι πολύ καλό παιδί, απλά τον υποτιμούσα λιγάκι γιατί είναι μικρότερος και εντελώς άλλης νοοτροπίας σαν άτομο και ποτέ δε θα σκεφτόμουν ότι κάτι μπορεί να γίνει με εμάς τους δύο.
Πριν ένα χρόνο περίπου ήρθε κατά τύχη και με άκουσε σε ένα μαγαζί που τραγουδούσα με μια ροκ μπάντα και κάποια στιγμή με χαιρετάει και μου λέει "τραγουδάς? δλδ είμαστε συνάδελφοι?" είναι μουσικός, γιαυτό. Με τα πολλά κάποια στιγμή με βρίσκει στο δρόμο και μου λέει να μάθω να λέω και ελληνικά κομμάτια (τραγουδούσα μόνο ξένα) για να μπορώ να δουλέψω σε περισσότερα μαγαζιά, κι ότι μπορώ να κάνω πρόβες μαζί του κι ότι θα με βοηθήσει (λόγω της καλής σχέσης που είχε με την αδερφή μου). Εγώ δεν πολυπείστηκα, άλλα είπα τί έχω να χάσω. Κάναμε μαθήματα για 2 μήνες περίπου μια φορά την εβδομάδα , είχαμε πολύ γέλιο, και όσο για συμπεριφορά ήταν εντελώς κύριος. Φυσικά εγώ εκείνο τον καιρό ήμουν αλλού, οπότε εννοείται ότι δε σκέφτηκα κάτι ερωτικο γιαυτόν.
Για 2 μήνες περίπου χαθήκαμε γιατί έπιασε δουλειά σε ένα μαγαζί σε άλλη πόλη (με πήρε όμως μερικές φορές τηλ, ενώ εγώ τον είχα ξεχάσει παντελώς). Πριν τα Χριστούγεννα σταμάτησε από κει και ξαναγύρισε στην πόλη μας. Έτυχε να βρεθούμε έξω και έτυχε εκείνο τον καιρό εγώ να έχω χωρίσει από μια πολύ ψυχοφθόρα σχέση. Κάποια στιγμή κανονίζουμε να βγούμε έξω εγώ, η αδερφή μου, ο άντρας της και να πάμε κάπου με ζωντανή μουσική, τον παίρνω και του το λέω γιατί ξερω ότι δούλευε εκεί και μου λέει θα ρθω να δω και τα παιδιά (τους μουσικούς).
Εκεί κάτσαμε δίπλα δίπλα και μιλήσαμε λίγο πιο προσωπικά, για πρώτη φορά μετά από τόσους μήνες στην κουβέντα μας υπήρχε φλερτ και ομολογώ ότι μου άρεσε πολύ το πως με έκανε να νιώθω. 26 Δεκεμβρίου κοιμηθήκαμε μαζί πρώτη φορά, ένα μήνα μετά μου ζήτησε να παντρευτούμε,ένα μήνα αργότερα μου είπε ότι θέλει να κάνουμε μωρό κι αρχίσαμε να έχουμε ελεύθερες επαφές και στον τέταρτο μήνα σχέσης αρραβωνιαστήκαμε. Ζήσαμε μαζί από τις πρώτες 10 μέρες της σχέσης μας. Και δεδομένου ότι εγώ έχω ήδη ένα παιδί από προηγούμενη σχέση (κάτι που το ήξερε φυσικά και το δέχτηκε χωρίς κανένα πρόβλημα), ζούσαμε όλοι μαζί ήδη από την αρχή. Έγινε σα να ήταν το πιο φυσικό πράγμα του κόσμου. Η κόρη μου μας άλλαξε τα δαχτυλίδια στον αρραβώνα. Ειλικρινά, αν κάποιος μου έλεγε πιο πριν ότι εγώ με αυτόν τον άνθρωπο θα ήμουν μαζί, θα γελούσα πάρα πολύ. Ποτέ όμως δεν ξέρεις τι επιφυλάσσει η ζωή και είμαι πλέον τόσο ερωτευμένη μαζί του που είναι σα να είμασταν μαζί από πάντα.
Συγγνώμη για το σεντόνι κορίτσια...

140Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Σεπ 09, 2011 7:54 am

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:Μετά από 9 χρόνια Shocked σχέσης - τον τελευταίο χρόνο συζούσαμε κιόλας - χώρισα. Ήταν καλοκαίρι του 2007. Το ευτύχημα ήταν ότι είχα τη δίδυμη αδερφούλα μου για συμπαράσταση και την κολλητή μου και πήγαμε και διακοπές μαζί κτλ κτλ. Όντως ήταν μία από τις καλύτερες περιόδους της ζωής μου (άσχετο).
Ένα βραδάκι του Σεπτεμβρίου μετά τη δουλειά, βαριόμουν - είχαν περάσει 2 μήνες από το χωρισμό - και αποφάσισα να λάβω δραστικά μέτρα μπας και γνωρίσω κάναν άνθρωπο (κι ότι ήθελε προκύψει!) καθότι πολύ μόνη...
Τι άλλο λοιπόν υπάρχει καλύτερο εκτός από το chat?
Αφού μίλησα με μερικούς μ... ξαφνικά το βλέπω! "Καλησπέρα αγγελικούλα" nickname: "χαμένες σκέψεις". Φιλοσοφημένο το άτομο σκέφτηκα (άσχετα που αποδείχθηκε ότι δεν είναι και τόσο). Τον κλίκαρα και μιλάγαμε επί 3 ώρες, χωρίς σεξουαλικά υπονοούμενα και τέτοια. Απλά για τις ζωές μας, περί ανέμων και υδάτων...
Τον ερωτεύτηκα αμέσως! Έλεγα ότι και χάλιας να είναι εμένα μου αρέσει! Ευτυχώς δεν ήταν! (Μου έστειλε φωτό)
Αφού ανταλλάξαμε νούμερο στο κινητό και στέλναμε μηνύματα επί 5 μέρες, επιτέλους συναντηθήκαμε. Σε εκείνο το ραντεβού κατάλαβα ότι του άρεσα αλλά δεν έκανε καμία κίνηση. Σταυρωτά στο μάγουλο με φίλησε.
Την επόμενη πήγαμε βόλτα με το αυτοκίνητο και έλεγα "Άντε θα μου πιάσει κάνα γόνατο? Τι θα κάνει?" Με φίλησε για καληνύχτα. ΤΙ ΓΛΥΚΌΣ ΚΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΌΣ (ιχθύς). Αυτό ήταν. Κόλλησα. 4 μήνες ύστερα με γνώρισε στους γονείς του. Στον 1 χρόνο και 4 μήνες μου έκανε πρόταση γάμου. Με είχε πάρει το παράπονο γιατί περίμενα ότι θα το κάνει στην "επέτειό" μας. Όμως εκτός από ρομαντικός ήθελε και να με ξαφνιάσει! Έτσι μια μέρα αφού τελείωσε μια ταινία που βλέπαμε μου λέει "Θυμάσαι που σου είχα πει ότι θέλω να είμαστε για πάντα μαζί?"
Ναι του λέω και μου κολλάει το δαχτυλίδι στη μούρη. "Για τόσο πάντα εννοούσα!" μου λέει. Πέθανα! Ήθελα να γελάσω και να κλάψω μαζί!
Sorry για το μεγάλο ποστ αλλά πήρα φόρα.
πολυ ωραιο...σνιφ-σνιφ..συγκηνιθηκα παλι... Crying or Very sad

141Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Σεπ 09, 2011 10:56 am

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ είχα 6 μήνες στην Ιταλία όταν αποφασισα να γραφτώ γυμναστήριο για να κάνω κι εξάσκηση με τη γλώσσα. (9 άντρες κι εγώ στο γυμναστήριο Very Happy Very Happy Very Happy) Ωσπου ένα απόγευμα του Ιουλίου να σου ο γυμναστής από την διπλα αίθουσα που έκανε μαθημα στα παιδάκια και που μεχρι τότε μονο από μακριά είχα δεί. Εγώ 19, αυτός 33 παρακαλώ!!!! Η πρώτη μας κουβέντα ήταν: εσύ νοικιασες το δωμάτιο στο σπίτι με τους Έλληνες κι εγώ μένω σε παγκάκι για χάρη σου; Και η απάντηση μου: έπρεπε να μου πεις σε ποια πλατεία ήσουν να έρθω να σου πετάξω ένα ξεροκόμματο. Αααα, είναι ξύπνιο το κοριτσάκι, λεει και μου ρίχνει ένα βλέμμα αξέχαστο!!!!! Μετά από 15 μέρες βγήκαμε όλοι μαζί από το γυμναστήριο για πίτσα. Με πήγε σπίτι, ανέβηκε κι όταν όντας κύριος και μεγαλύτερος, αποφάσισε να φύγει εγώ είπα την χαζή ατάκα ''θες να δεις τις κουρτίνες μου'' Εεεεε, δεν προλάβαμε να μπούμε στο δωμάτιο, ήταν ακαριαίο...κι ακόμα έτσι είναι!!!! Είμαστε 7 χρόνια μαζί και περιμένουμε με ανυπομονησία την κορούλα μας που θα έρθει το Δεκέμβρη! Αν με ρωτησει κανείς ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου θα πω η μέρα που με σφιξε στην αγκαλία του ο άντρας μου!

142Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Σεπ 09, 2011 11:49 am

lenia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αυτός τραγουδούσε σε ένα μαγαζί όπου πήγα σαν πελάτισσα,μου άρεσε απ την πρώτη στιγμή. Γνωριστήκαμε μέσω κοινής μας φίλης.Πέρασαν σχεδόν 11 χρόνια κ απο τότε είμαστε συνέχεια μαζί. Μες σε ένα χρόνο παντρευτήκαμε και κάναμε κ την πρώτη μας κόρη,τον άλλο χρόνο την δεύτερη και μόλις πέρσι μετα από 9 χρόνια τον γιο μας. Μακάρι να είμαστε πάντα μαζί και ευτυχισμένοι κ το ίδιο εύχομαι κ για σας! Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 875502

143Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:15 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια και απο μενα... Very Happy εγω τον αντρα μου τον γνωρισα σε ενα ροκαδικο στα ανω πατησια, ημουν στην αρχη μιας σχεσης η οποια δεν κρατησε σχεδον καθολου και εκεινος ητανε στην παρεα μας. Εκεινος ειπε οτι μολις με ειδε με ερωτευτηκε αλλα αφουν ημουν με αλλον δεν μπορουσε να κανει και τιποτα... Να μην πολυλεω οταν τον γνωρισα ητανε τυφλα στο μεθυσι!!!! γκομενες μηχανες και ποτα τιποτα αλλο τα εβλεπα καθε μερα γιατι περασαν 4 μηνες μεχρι να γινει κατι. Οποτε απο τις 12/04/09 ειμαστε μαζι μετα απο πολυ ψηστηρι γιατι τον φοβομουνα και λιγο η αληθεια ειναι και τον οκτωβριο του 2009 μειναμε μαζι απο τον νοεμβριο του 2009 εμεινα εγκυος στην κορακλα μας που γεννηθηκε 13/07/2010 και παντρευτηκαμε στις 8/07/2010 ισα ισα που προλαβαμε Shocked Shocked Shocked

144Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:24 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Καλησπερα κοριτσια και απο μενα... Very Happy εγω τον αντρα μου τον γνωρισα σε ενα ροκαδικο στα ανω πατησια, ημουν στην αρχη μιας σχεσης η οποια δεν κρατησε σχεδον καθολου και εκεινος ητανε στην παρεα μας. Εκεινος ειπε οτι μολις με ειδε με ερωτευτηκε αλλα αφουν ημουν με αλλον δεν μπορουσε να κανει και τιποτα... Να μην πολυλεω οταν τον γνωρισα ητανε τυφλα στο μεθυσι!!!! γκομενες μηχανες και ποτα τιποτα αλλο τα εβλεπα καθε μερα γιατι περασαν 4 μηνες μεχρι να γινει κατι. Οποτε απο τις 12/04/09 ειμαστε μαζι μετα απο πολυ ψηστηρι γιατι τον φοβομουνα και λιγο η αληθεια ειναι και τον οκτωβριο του 2009 μειναμε μαζι απο τον νοεμβριο του 2009 εμεινα εγκυος στην κορακλα μας που γεννηθηκε 13/07/2010 και παντρευτηκαμε στις 8/07/2010 ισα ισα που προλαβαμε Shocked Shocked Shocked


ΤΙΘΟΡΑ;

145Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:27 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι στο Τιθορα. Το ξερεις? εχεις παει? Very Happy

146Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:39 pm

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τώρα το ανακάλυψα αυτό το θέμα! Θα σας πω κι εγώ τη δικιά μας ιστορία!

Το 2004 πέρασα σε μια σχολή στην Αθήνα. Είχε τελειώσει το πρώτο εξάμηνο και ήταν Χριστούγεννα. Είχα κατέβει στο χωριό μου να κάνω γιορτές με την οικογένειά μου (τότε δεν είχαν χωρίσει ακόμη οι γονείς μου). Εγώ όμως μόλις είχα χωρίσει από μια σχέση και ήμουν κομμάτια. Πρωτοχρονιά λοιπόν, εγώ μέσα στο μαύρο μου το χάλι, κλεισμένη στο σπίτι και κλάαααααααμα. Το βράδι αργά, έρχεται ένα μήνυμα στο κινητό μου από άγνωστο νούμερο. Ευχές και τα τοιαύτα... Στέλνω να δω ποιος είναι. Έγινε ένα μπέρδεμα τεσπα και καταλάβαμε ότι έγινε λάθος στο νούμερο. Έλα όμως που πιάσαμε την κουβέντα. Αρχίσαμε να μιλάμε καθημερινά και για πολλή ώρα. Εκείνος ήταν 21 και εγώ 18. Από Καβάλα εκείνος (εγώ είπαμε, έμενα Αθήνα). Αρχίσαμε να γινόμαστε απαραίτητοι ο ένας στον άλλο. Εκείνος το Φεβρουάριο θα έφευγε από την Καβάλα και θα πήγαινε στη Φλώρινα να παρακολουθήσει τη σχολή στην οποία είχε περάσει 3 χρόνια πριν και που λόγω κάποιων προβλημάτων δεν είχε καταφέρει να πάει νωρίτερα. Είχαμε γίνει απαραίτητοι ο ένας στον άλλον, δε γινόταν να περάσει μέρα χωρίς να μιλήσουμε. Αρχές Μαρτίου αποφασίζει να έρθει στην Αθήνα να γνωριστούμε. Αυτό ήταν! Με την πρώτη ματιά που ρίξαμε ο ένας στον άλλο στα ΚΤΕΛ καταλάβαμε τα πάντα! Ήρθε λοιπόν για 3 μέρες. Όταν έφυγε ήταν η χειρότερη μέρα της ζωής μου μέχρι τότε! Σε τρεις εβδομάδες όμως θα πήγαινα εγώ να τον δω. Πήγα και έμεινα! Στην Αθήνα γύρισα μόνο για να αδειάσω το σπίτι που νοίκιαζα και έφυγα την επομένη για τη Φλώρινα! Στο τέλος του έτους έκανα μηχανογραφικό ξανά και πέρασα σε μια σχολή εκεί και από τότε είμαστε μαζί! Και εννοείται πως τον λατρεύω! Είναι ό,τι καλύτερο μου έχει συμβεί!

147Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:41 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ναι στο Τιθορα. Το ξερεις? εχεις παει? Very Happy


εννοείται!
σύχναζα εκεί όταν ήμουν στο λύκειο

148Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:45 pm

eiralis

eiralis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
florentiab έγραψε:
siren έγραψε:Ναι στο Τιθορα. Το ξερεις? εχεις παει? Very Happy


εννοείται!
σύχναζα εκεί όταν ήμουν στο λύκειο

Μμμμ.. κι εσείς???
Κι εγώ!!!

149Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:48 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω πηγαινα οταν ημουν στο λυκειο μετα πηγαινα σπανια και μετα με τον αντρα μου το ξανακαμε στεκι Very Happy ακομα και οταν ημουν εγκυος πηγαιναμε και στο club τωρα παλι με την μικρη δεν παμε πολυ αλλα οποτε βρουμε ευκαιρια εστω και για ενα καφε παμε Wink

150Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Οκτ 07, 2011 1:50 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="eiralis"]
florentiab έγραψε:
siren έγραψε:Ναι στο Τιθορα. Το ξερεις? εχεις παει? Very Happy


εννοείται!
σύχναζα εκεί όταν ήμουν στο λύκειο

Μμμμ.. κι εσείς???
Κι εγώ!!![/quote

Κοιτα να δεις δεν το περιμενα Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις