Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

26Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:12 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 215994 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 215994 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 215994 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Maya στις Τρι Σεπ 28, 2010 1:24 pm, 3 φορές συνολικά

27Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:42 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε πέντε μέρες!!!

Με το καλό!!!

Σου εύχομαι η ζωή του μικρού σου να είναι όπως ο έρωτάς σας καλοκαιρινός...

28Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:50 am

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πωπω ανατριχιασα!!!ειναι η πιο συγκινητικη ιστορια που εχω διαβασει!!!!
εμεις γνωριζομαστε 13 χρονια..οταν συναντηθηκαμε πρωτη φορα ηταν το 1997,στα 17 μας..τα ειχα με ενα παιδι απο την παρεα αυτος με μια κοπελα απο την παρεα..οταν χωρισαμε κι οι δυο χαθηκαμε για 2-3 χρονια κι οταν ξαναβρεθηκαμε γιναμε αυτοκολλητοι..ουτε που καταλαβα ποια στιγμη επαψα να τον βλεπω σα φιλο..εκεινος καποτε μου ειπε οτι με εβλεπε αλλιως χρονια πριν..μπλεξαμε κι οι δυο με λαθος ανθρωπους αλλα τωρα ειμαστε 8 χρονια μαζι,ενα χρονο κ κατι παντρεμενοι και εχουμε ενα υπεροχο κοριτσακι...υ.γ..ηταν γραφτο να συναντηθουμε..ο θειος μου κι ο ξαδερφος του ηταν κολλητοι απλα δεν ειχε τυχει να βρεθουμε ολοι μαζι..

29Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:57 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ολόκληρη ιστορία είναι και ο δικός μας δεσμός!!!
Ξεκίνησε απο μια καλή φιλία και εξελίχθηκε σε έρωτα, γάμο, οικογένεια, παιδιά. Very Happy
Γνωρίστηκαμε σε μια καφετέρια από κοινούς φίλους και αμέσως σμίξαμε σαν φίλοι σαν να γνωριζόμαστε χρόοοοονια! Τότε εγώ τα είχα με άλλον και εκείνος με άλλη. Μέσα στο πρώτο εξάμηνο της γνωριμίας μας χωρίσαμε και οι δύο αλλά κανένας δεν έκανε κίνηση!!!
Έτσι πέρασε ένα χρόνος. Διακοπές το καλοκαίρι με άλλες παρέες και ξανασμίγουμε το Φθινόπωρο! Κάθε Σάββατο βγαίναμε όλοι μαζί σαν παρέα και εκείνος όλο υπονοούμενα πέταγε αλλά εγώ το βόϊδι λόγω βραδινής δουλειάς και κούρασης δεν έπαιρνα χαμπάρι Laughing Τελικά με ειδοποίησε μια φίλη που είχε δει τα σημάδια και τότε άρχισα και εγώ να τον προσεγγίζω διαφορετικά. Μέχρι τότε εκείνος δεν είχε πει τίποτα καθαρά γιατί δεν ήξερε πως θα το πάρω.
Ώσπου ένα βράδυ μέσα στο αυτοκίνητο, κάτω από το σπίτι μου, μου το ξεφούρνισε μετά από δική μου επιμονή!!! Εκείνος δεν ήθελε να μου το πει επειδή λέει ήμουν κουρασμένη από τη δουλειά!! Shocked
Τελικά του έκανα λίγο τη δύσκολη και του είπα ότι θα του απαντούσα την επόμενη που θα βγαίναμε.
Το επόμενο βράδυ πήγαμε σε ένα κλαμπ στο Μικρολίμανο και επειδή δεν είχα ψιλά (1.000 δραχμές το 1996) έδωσε εκείνος. Μέσα στο κλαμπ του είπα: "Για εκείνο που μου είπες χθες η απάντηση είναι Ναι".
Αλλά εκείνος δεν το άκουσε καθαρά λόγω της μουσικής και μου είπε: "Εντάξει, δεν πειράζει. Θα τα βρούμε μετά" εννοώντας τα χρήματα της εισόδου!!! Laughing
Μαζί μας ήταν μια φίλη μου και ο κουνιάδος μου και είχαμε ξεκαρδιστεί στα γέλια. Τότε εκείνος κατάλαβε τι συνέβη και με πήρε τάχα μου να πάμε για τσιγάρα.
Με θέα τα καραβάκια, τη θάλασσα και κάτω από ένα φοίνικα με φίλησε για πρώτη φορά!!! I love you

http://mammael.blogspot.com/

30Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 4:07 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetkat80 έγραψε:ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΠΟ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΜΑΣ!!!!

Με το καλό το αγγελούδι σας!!!!

31Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 4:18 am

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμεις γνωριστικαμε μεσω (κοινης φιλης) της κουμπαρας μας τελη Ιουλιου του 1996 εγω μολις ειχα κλεισει τα 16 κ εκεινος λιγο πριν κλεισει τα 17!Τον ηξερα φυσιογνωμικα χρονια πηγαιναμε στο ιδιο δημοτικο μεναμε στην ιδια γειτονια...Τον ειχα παρει με στραβο ματι επειδη πολλα κοριτσια γνωστα μου ηταν ερωτευμενα μαζι του κ πιστευα οτι ειναι ψωνιο!!!Ομως εκανα λαθος!Κ ομως ηταν το πιο ισορροπημενο αγορι που ειχα γνωρισει..αρκουσε μια στθγμη που κοιταχτηκαμε στα ματια για να τον ερωτευτω κ να με ερωτευτει...ομως δεν το ξεστομιζαμε απλα κ οι δυο πρηζαμε την κοινη μας φιλη...καναμε παρεα 5μηνες κ απο τις 14.12.96 ειμαστε μαζι!Ξεραμε οτι ημασταν ο ενας για τον αλλο κ ας ημασταν μικροι περασαμε μαζι αποστασεις σπουδες στρατο ξεκινηματα εργασιων μεγαλωσαμε μαζι...Λιγο πριν παρω το πτυχιο μου μου εκανε προταση γαμου!Και αρραβωνιαστικαμε συζησαμε κ τωρα εχουμε μια υπεροχη κορουλα 6μηνων που την λατρευουμε!!Ειμαστε μαζι πολλα χρονια μα νιωθω σαν να τα φτιαξαμε χθες!!!

32Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 4:31 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ φατσουλινάκι η ιστορία σου μου θύμισε τη δική μου (9 χρόνια σχέσης - από τα 15) αλλά δεν είχε happy end...
Τώρα όμως είμαι παντρεμένη με "το όνειρό μου".
Είναι αυτός που παρακάλαγα να έρθει να με πάρει όσο ήμουν με τον άλλο...

33Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 4:40 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς πάλι είμαστε μαζί από το 1996 (19 εγώ, 26 αυτός)σαν και εσένα fatsoulinaki. Ούτε που κατάλαβα πως πέρασαν τόσα χρόνια!!!

http://mammael.blogspot.com/

34Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 4:47 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με τον αντρουλη μου ειμαστε μαζι 15 χρονια!ημουν μονο 16 οταν τον γνωρισα και σε 6 μηνες αρραβωνιαστηκαμε!!εχουμε 7μιση χρονια παντρεμενοι,ευτυχισμενοι με ενα γιο 6μιση χρ και ευχομαστε και με αλλα παιδακια!

35Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 6:28 am

Δ.Δ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Very Happy

36Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 6:49 am

Δ.Δ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ.ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ!!!ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΑ ΣΕ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΘΕΛΕ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ.ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ 3ΜΗΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ 2002 ΠΩΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ ΜΥΝΗΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΕΥΤΩ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΟΙΝΟΥΣ ΓΝΟΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΤΕ.ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΡΙΞΕ ΧΙΟΝΙ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2002 ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝΑ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΑ ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ...SOORY ΑΜΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 850933

37Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:06 pm

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μα δεν ειναι υπεροχο να μην καταλαβαινεις πως περναν τα χρονια?Οποιο κομματι της ζωης σου να γυριζεις να θυμηθεις ο ανθρωπος σου να ναι παντα εκει?
Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 438696 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 597524
Οσο καιρο κ αν ειμαστε με τους αντρες μας λιγο η πολυ σημασια εχει να ειμαστε ο ενας για τον αλλο να υπαρχει αγαπη αγοσιωση ειλικρινεια κ ευτυχια!!! Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 265569

38Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:25 pm

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμείς με τον άντρα μου είμαστε γείτονες αλλά κανένας δεν ήξερε την υπάρξη του άλλου! γνωριστήκαμε τυχαία ένα βράδυ μέσω ενός κοινού μας φίλου, αλλά τα 16,5 χρόνια διαφοράς μας-εγώ είμουνα 19- μας έφερναν και μία κόντρα! Μετά από λίγες ημέρες που ξανασυνατηθήκαμε από τύχη, κατάλαβα ότι αυτός ήταν ο άντρας της ζωής μου. Τώρα είμαστε 12 χρόνια μαζί, έχουμε τα παιδάκια μας και είμαστε περσσότερο ερωτευμένοι!!!!!!! Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 315810

39Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Ιουλ 02, 2010 12:56 am

KLEOPATRA

KLEOPATRA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμεις παλι κοριτσια γνωριζομασταν απο οταν θυμαμαι τον ευατο μου...βλεπεις τα αδερφακια μας πηγαιναν μαζι σχολειο και ηταν κολληταρια..ομως δεν μιλουσαμε..στα εικοσιδο μου ομως συναντηθηκαμε σε ενα πανηγυρι οπου αυτος ηταν λιγο...τυφλα και αρχησε να μου την πεφτει...εγω δεν του εδωσα σημασια οπως ηταν επομενο.μου ειχε κανει ασχημη εντυπωση αν και ηταν πολυ ευγενικος... Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 966307
για μια εβδομαδα προσπαθουσαν να με πεισουν να βγουμε και ελεγα οχι..βγηκαμε τελικα και αυτο ηταν.μετα απο τρια χρονια παντρευτηκαμε αι στα τεσσερα περιπου καναμε το γιο μας.. Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 417472 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 417472 Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 417472

40Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Ιουλ 02, 2010 1:16 am

Βασω

Βασω
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. ΕΓΩ 17 ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ 20.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ.ΕΙΜΑΣΤΕ 4 1/2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ.

41Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Ιουλ 02, 2010 3:16 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Είναι αυτός που παρακάλαγα να έρθει να με πάρει όσο ήμουν με τον άλλο...

Καλά εσύ είσαι το άλλο μου μισό,όπου σε πετυχαίνω συμφωνώ με ό,τι γράφεις Very Happy

Αυτή η ατάκα σου είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που σκέφτομαι για τον Βασίλη μου!!! I love you

42Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Παρ Ιουλ 02, 2010 3:18 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είδες? Κι εγώ έτσι νιώθω. Ειδικά για αυτά που γράφεις στο "Γιαγιάδες και παππούδες".

43Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Ιουλ 10, 2010 1:56 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τον γνωρισα μεσω του περερου μου...
βλεπετε γνωριζα τον πεθερο μου
πριν γνωρισω τον αντρα μου....ενα βραδυ μου
λεει ο πεθερος μου<<ετοιμαστειτε(οικογενειακως,εγω η μαμα μου και ο αδερφος μου)και θα παμε για φαι,θα φερω και παρεα...(φανταστηκα πως θα εφερνε κανενα γνωστο δικο του και της μαμας μου απο τη δουλεια....
αλλα εφερε τον αντρα μου....βγηκαμε,
φαγαμε και μετα ειπαμε να παμε για ποτα
οι δυο μας....και αυτος με πηγε να κανει <<σπασιμο
σε μια πρωην του>>την επομενη ηταν να φυγει
ταξιδι...τελικα δεν πηγε πουθενα
εμεινε Αθηνα και μου ζητησε να παμε
για τα Χριστουγεννα ταξιδι στον πεθερο μου...
τελικα πηγαμε και εκει τα φτιαξαμε κιολα

44Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Ιουλ 10, 2010 4:33 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαν το δικο μου δεν εχει καμια!!!!!!!!!!
σε χειμερινη διαβιωση(σκηνακια-κρυο-πορειες-βολες κτλ) μας εκανε μαθημα για βολη με οπλο G3A3...
και ημουν και πολυ καλη μαθητρια!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

45Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Ιουλ 10, 2010 4:54 am

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς γνωριστήκαμε σε μετακόμιση! Ο γκόμενος της κολλητής μου άλλαζε σπίτι για να μείνει πιο κοντά της. Εγώ πήγα να βοηθήσω τη φίλη να καθαρίσεις κι εκείνος, συνάδελφός του, πήγε να βοηθήσει τον γκόμενο στη μεταφορά των επίπλων. Τελικά εκείνοι χώρισαν, αλλά εμείς
Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 215994
Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 654316

46Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Ιουλ 10, 2010 8:11 am

angelikigiannis

angelikigiannis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΤΟΤΕ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ!ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΩ.ΕΚΕΙΝΟΣ ΖΟΥΣΕ ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΓΙΟΡΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ.ΕΤΥΧΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΧΙΟΝΙΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΔΕΝ ΕΦΕΥΓΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΝ!ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕ ΛΙΓΟ ΟΚΑΙΡΟΣ ΑΡΧΙΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΟΣΠΟΥ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΕ ΤΟ ΝΟΥΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΓΚΟ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;ΑΣΧΕΤΗ ΕΓΩ ΕΝΤΕΛΩΣ!ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ .ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΗΣΑ ! ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΧΗΡΗΣΕΙΣ ΣΑΣ;ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΕΚΕΙ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟΤΕ.ΠΟΥΛΗΣΑ ΤΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΜΟΥ ΓΥΡΙΖΩ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 10 ΟΜΟΡΦΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ.ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ-ΑΓΓΕΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΗ-ΓΙΩΡΓΟ 16 ΜΗΝΩΝ.ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

47Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Ιουλ 10, 2010 10:22 am

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειχα μια σχεση καμποσο καιρο και ζουσα στο ηρακλειο κρητης.ειχαμε παρα πολυ ασχημο χωρισμο και εγω ημουν χαλια ψυχολογικα.πηρα ενα περιοδικο καποια στιγμη να διαβασω και ειδα ενα αρθρο για το zoo.grμπηκα για πλακα δημιουργησα προφιλ και ο πρωτος ανθρωπος που μου μιλησε στο τσατ ηταν ο γιωργος!ετσι ξεκινησε η σχεση μου μαζι του,ειμαστε μαζι 3 χρονια και εχουμε ενα γιο 15 μηνων.

48Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Σαβ Ιουλ 10, 2010 11:58 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τον αντρα μου τον ξερω απο παιδακι γιατι οι μπαμπαδες μας ειναι απο το ιδιο χωριο οποτε τα καλοκαιρια παιζαμε παρεα ολα τα παιδακια!

Μετα τα 14 αυτος (3 χρονια μεγαλυτερος) δεν ερχοταν συχνα στο χωριο,πηγε φανταρος εξαφανιστηκε.Στα 17 μολις εχει απολυθει απο φανταρος ερχεται στο χωριο,συναντιομαστε σε κλαμπ και μου κανει στενο μαρκαρισμα..εγω λιωνω.Μετα απο μια εβδομαδα που περασαμε χερακι χερακι,εφευγε για Αθηνα θα πηγαινε διακοπες με την κοπελα του(5 χρονια σχεση!)και γω τα ειχα με ενα παιδακι της ηλικιας μου.Απο την αρχη ειχαμε ξεκαθαρισει οτι δεν θα συνεχισουμε στην Αθηνα,οποτε ολα ηταν clear!
Eλα ομως που δεν τον ξεχασα....
Σχεδον 6 χρονια μετα και με το ενα ποδι εξω απο μια σχεση σκ@$#@τα 3 ετων παρα κατι
παμε με τους δικους μου στο χωριο για Πασχα.

Και ηταν εκει .....πιο κουκλος απο ποτε με τους κολλητους του.Το βραδυ βρεθηκαμε στο κλαμπ(ενα εχει το χωριο),δεν ξεκολλουσε το βλεμμα του απο πανω μου...ανταλλαξαμε τηλ.και απο τις 10/5/02 ειμαστε μαζι!
5/10/08 παντρευτηκαμε
12/11/09 γεννηθηκε η ομορφουλα μας!

49Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Τρι Ιουλ 20, 2010 6:23 am

DeeDee

DeeDee
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πολυ μου αρεσουν οι ιστοριες σας. Ολες τις διαβασα Smile

Εγω με τον αντρουλη μου γνωριστηκαμε τον Δεκεμβρη του 2004. Μιλουσαμε στο ιντερνετ απο το καλοκαιρι. Εγω ημουν στα χωρισματα απο μια αλλη σχεση, πολυ εντονη, δυο χρονων σχεδον . Εκεινος ηταν χωρισμενος εδω κι ενα χρονο απο εναν αρραβωνα 7 χρονων. Βρεθηκαμε μετα απο αρκετους μηνες που μιλουσαμε στο ιντερνετ. Βγηκαμε 2-3 φορες κι ενα βραδυ ηρθε να με παρει απο τις εξετασεις που εδινα στο ΔΙΚΑΤΣΑ και ειχα τελειωσει στις 12 το βραδυ!!! Ηταν ο μονος που με περιμενε. Ειχα λιγους ενδοιασμους μην τον χρησιμοποιησω για να ξεχασω τον πρωην. Αλλα τελικα αποφασισα να το ρισκαρω.
Στους 6 μηνες μηναμε μαζι.

Στην πορεια καταλαβαμε οτι ειχαμε κοινους φιλους και παραλιγο θα συναντιομασταν πολλα χρονια πριν, αλλα ολο κατι γινοταν και δεν ετυχε τελικα. Τοτε ηταν κι εκεινος με την αλλη κοπελα κι εγω ειχα αλλη σχεση.
Για πεντε χρονια δεν επισημοποιησαμε τιποτα. Απλα συζουσαμε.Πανω που αρχισαμε να σκεφτομαστε για γαμο εμεινα εγκυος και τωρα ειμαστε παντρεμενοι με πολιτικο γαμο κι εχουμε μια μπεμπουλα 9 μηνων.

Τον Οκτωβρη θα κανουμε τον θρησκευτικο γαμο με τα βαφτισια της μικρης μας Smile

Κι εγω εκθεση εγραψα τελικα SmileSmile

http://www.katkag.blogspot.com

50Πώς γνωριστήκατε? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς γνωριστήκατε? Τρι Ιουλ 20, 2010 7:43 am

DeeDee

DeeDee
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αααααα ξεχασα να σας πω οτι στο πρωτο ραντεβου με εστησε ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ!!!!!!!

Με θυμαμαι μετα απο κανενα μηνα να κλαιω απο τα νευρα μου, ενω βαφομαι μπροστα στον καθρεφτη, επειδη πηρε να μου πει οτι θα αργησει καμια ωριτσα SmileSmileSmile
Θυμαμαι σκεφτομουν

«Εγω δεν υπαρχει περιπτωση να αντεξω πολυ μ' αυτον τον ανθρωπο» SmileSmile

http://www.katkag.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις