Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

176JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Κυρ Ιουν 27, 2010 7:00 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:α οκ τοτε, εγω δεν το ψαχνω δεν θα τρελαθω, οτι καταλαιβαινω με το μυαλο μου και τα ματια μου οπως το κοβω παιρνω
Και πολύ καλά κάνεις. Και αυτός είναι ο λόγος που ανέφερα τα παραπάνω. Στην ουσία θέλω να δείξω ότι δεν μπορούμε να είμαστε σίγουρες για τίποτα ειδικά σε θέματα όπως αυτό της βαφής. Ακόμα και εγώ που γνωρίζω τη διαδικασία, δεν είμαι χημικός για να κρίνω την τοξικότητα! Οπότε εκεί μπαίνει το θέμα τιμής-εμπιστοσύνης-ποιότητας και η επιλογή είναι θέμα προσωπικής άποψης

177JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Δευ Ιουν 28, 2010 1:35 am

pitsicoco


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σχετικά με αυτό που λέει η φιλενάδα για τα συνοικιακά μαγαζιά και εγώ προσπαθώ να τα προτιμώ γιατί ξέρω τα ζόρια που τραβάνε. Όπως ξαναείπα τα "επώνυμα" προϊόντα που έχουν παντού τις ίδιες τιμές τα παίρνω απο καταστήματα της γειτονιάς μου. Δυστυχώς όμως στα ρουχαλάκια δεν βρίσκω αρκετά καλές τιμές, έσι προτιμώ μεγαλύτερες αλυσίδες. Όσο για τη σύκριση ποιότητας-τιμής ανάμεσα στο Jumbo και στο Mothercare που αναφέρθηκε πιο πάνω, εγώ θα ξαναπω πως απο προσωπική μου εμπειρία τα προϊόντα του mothercare μου βγήκαν καλύτερα. Εκτός αυτού, η διαφορά τιμής μπορεί να σου φαίνεται μικρή, αλλά ας μην ξεχνάμε πως άλλη παραγωγή έχει το Jumbo άλλη οι μεγάλες εταιρείες που δραστηριοποιούνται σε όλη την Ευρώπη. Και, ναι, εγώ προσωπικά φοβάμαι πως για να είναι κάτι τόσο φθηνό, ρίχνει αναγκαστικά την ποιότητά του. Δεν λέω πως είναι απαγορευτικό, αλλά εγώ προσωπικά, αν πέσει στην αντίληψή μου ακόμα και η υποψία πως χρησιμοποιούνται π.χ. τοξικές βαφές, και επειδή δεν έχω τη δυνατότητα να το ψάξω παραπάνω, απλά θα αποφύγω αυτή την εταιρεία. Α, και η σύγκριση είναι τυχαία, δεν έχω προσωπικά με το Jumbo, ούτε ποσοστά στο mothercare!
Πάντως -άσχετο- απο μεγάλα παιχνιδάδικα, τρελλάινομαι για τον Μουστάκα! Έχει μεγάλη ποικιλία, πολύ ευγενικό προσωπικό και πολλά και καλά βιβλία. Και δεν έχει μέσα ούτε τηγάνια, ούτε φακούς, ούτε ψαλίδια κλαδέματος (τα 2 τελευταία τα αγόρασα στην τελευταία μου επίσκεψη στο Jumbo χαχα) Δυστυχώς όμως δεν έχει κοντά μου.
Υ.Γ. Ούτε στο Μουστάκα έχω ποσοστά (μη νομίζετε οτι κάνω διαφήμιση-ψυχολογικά κατάλοιπα απο άλλο φόρουμ χαχα)

178JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Δευ Ιουν 28, 2010 3:29 am

mafalda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pitsicoco έγραψε: Και, ναι, εγώ προσωπικά φοβάμαι πως για να είναι κάτι τόσο φθηνό, ρίχνει αναγκαστικά την ποιότητά του. Δεν λέω πως είναι απαγορευτικό, αλλά εγώ προσωπικά, αν πέσει στην αντίληψή μου ακόμα και η υποψία πως χρησιμοποιούνται π.χ. τοξικές βαφές, και επειδή δεν έχω τη δυνατότητα να το ψάξω παραπάνω, απλά θα αποφύγω αυτή την εταιρεία.

pitsicoco θα σε απογοητεύσω αλλά οι βαφές που χρησιμοποιούνται ΣΕ ΟΛΑ τα παιχνίδια (πλήν όσων αναγράφουν οικολογική πιστοποίηση) είναι τοξικά είτε τα πάρεις από τα Jumbo ή από το ακριβότερο παιχνιδάδικο...
Όσο για τις πιστοποιήσεις της Ευρωπαϊκής Ένωσης περί τοξικότητας, αυτές ανανεώνονται συνεχώς.
Τουτέστιν, το πιθανότερο κάτι που σήμερα θεωρείται αβλαβές, αύριο να το αποσύρουν λόγω τοξικότητας...
Πόσα από τα παιχνίδια (μαρκαδόρους, στυλό, και χιλιάδες άλλα πράγματα) που είχαμε εμείς μικρές δεν υπάρχουν σήμερα???
Άλλα τόσα θα αποσυρθούν και στο μέλλον.

Η δική μου θεωρία ήταν, είναι και θα παραμένει μια:
ένα καλό παιχνίδι αντί για 10 κακά και άχρηστα. Ένα παιχνίδι που θα το κρατήσουμε για το παιδί για το οποίο το αγοράσαμε και θα το παίξουν και τα δικά του παιδιά (μη σου πω...).
Επίσης, επειδή το θέμα το συζητούσα και χτες με κάτι φίλους γονείς, και είχαμε την ίδια διαφωνία, το γεγονός ότι τα παιχνίδια τα δωρίζουμε (μετά το 5λεπτό που θα ασχοληθεί μαζί τους το δικό μας παιδί) σε ιδρύματα και νοσοκομεία, για μένα είναι απλά το άλλοθι που μας απενοχοποιεί, ότι τάχα μου δεν αγοράσαμε κάτι και το πετάξαμε, αλλά το ανακυκλώσαμε.
Δε βγάζω την ουρά μου απέξω, και εγώ τα ίδια έχω κάνει ως ένα βαθμό.
Σκέφτομαι, όμως, πως αν έχω π.χ. να δαπανήσω 50 ευρώ το μήνα για τα παιχνίδια της κόρης μου, θα μπορούσα να αγοράσω ένα καλό παιχνίδι ακόμα και με 100 ευρώ, και ένα επίσης καλό για 50 ευρώ για κάποιο παιδί που βρίσκεται σε κάποιο ιδρυμα (και να μη της ξαναπάρω τίποτα για τους επόμενους τρεις μήνες)
Τι πετυχαίνω με αυτό?
1) υποστηρίζω την ορθή κατανάλωση και όχι την υπερκατανάλωση και το ίδιο μήνυμα περνάω και στο παιδί μου
2) δωρίζω ένα καινούργιο παιχνίδι σε ένα παιδί που έχει ανάγκη από ένα δώρο και όχι τα απόβλητά μου
3) ενισχύω τη βιώσιμη ανάπτυξη (εφόσον το παιχνίδι έχει παραχθεί με σεβασμό στους κανόνες της βιωσιμότητας) ενάντια της αλόγιστης παραγωγής τοξικών αγαθών
4) δημιουργώ λιγότερα απορρύματα (μιας και το 95% ΟΛΩΝ των αγαθών κάποια μέρα θα καταλήξει στα σκουπίδια...)

Και επιμένω και πάλι μέχρι να γίνω γραφική και κουραστική και να με πετάξετε από το forum JUMBO - Σελίδα 8 215994

www.thestoryofstuff.com

θα σας ανοίξει τα μάτια!

Shocked Shocked Shocked


Είμαι σίγουρη πως πάνω από όλα σας ενδιαφέρει να προσφέρετε στο παιδί σας μια ελπίδα για το μέλλον τους.
Όλες οι επιλογές μας από τη στιγμή που ξυπνάμε μέχρι την ώρα που πέφτουμε για ύπνο είναι καθοριστικές για αυτό.

JUMBO - Σελίδα 8 328109

179JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Δευ Ιουν 28, 2010 3:34 am

gogo


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αννα Κ. έγραψε:Συζητουσα σημερα με την φιλεναδα τη Φαιη για τα Jumbo τα καταστηματα και ποσο μας βολευει η χαμηλη τιμη σε ρουχαλακια για τα παιδια. Φυσικα υπαρχουν μαμαδες που δεν τα προτιμουν γιατι δεν εμπιστευονται την ποιοτητα τους. Παραδεχομαι οτι δεν ειναι η καλυτερη αλλα λεγαμε οτι ειναι κριμα απο το Θεο να δινεις τοσα λεφτα σε πραγματα που το παιδι θα τα βαλει για 3 μηνες το πολυ.
Τι αποψη εχετε για τα προιοντα?

Θα συμφωνήσω μαζί σου άλλα προτείνω και τα H&M...
ωραία ρούχα (καλά υφάσματα) με ωραία σχεδιάκια και σε πολύ καλές τιμές...έχει και παπούτσια

http://www.hm.com/gr/

180JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Δευ Ιουν 28, 2010 3:35 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pitsicoco έγραψε:
Υ.Γ. Ούτε στο Μουστάκα έχω ποσοστά (μη νομίζετε οτι κάνω διαφήμιση-ψυχολογικά κατάλοιπα απο άλλο φόρουμ χαχα)
κάτι μου λέει ότι ξέρω που αναφέρεσαι
πμ και πες μου Wink

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

181JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Δευ Ιουν 28, 2010 4:14 am

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
puccarina έγραψε:Και για να πάρετε μια ιδέα σας βάζω το site του next για όσες δεν το ξέρετε χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση...

http://www.next.co.uk/shopping/children

Το ξέρω τo site κι επειδή έχω ένα έρωτα..
Δε μου λες αν ξέρεις και τη διεύθυνση,οταν πάω Αθήνα να περάσω κι από κει?

182JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Δευ Ιουν 28, 2010 4:18 am

puccarina

puccarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
molly μου είναι μέσα στο μεγάλο careffour στην Πέτρου Ράλλη έχει και παρκινγκ ανεβαίνεις επάνω απο το παρκινγκ και θα το βρείς τελευταία φορά που πήγα θα έφερνε και γυναικεία JUMBO - Σελίδα 8 536304

183JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Δευ Ιουν 28, 2010 4:23 am

pitsicoco


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μαφαλντα, το ίδιο ακριβώς έλεγα σε προηγούμενο ποστ μου (που δεν βρίσκω γιατί μάλλον καμια βλακεία θα έκανα πάλι & δεν ανέβηκε). Λοιπόν, εγώ γενικά προτιμώ να παίρνω λιγότερα πράγματα αλλά καλύτερης ποιότητας. Χωρίς βέβαια να είμαι 100% σίγουρη οτι αυτά που αγοράζω είναι καλής ποιότητας αλλά τεσπα. Αυτό το κάνουμε σε όλα, ακόμα και στα τρόφιμα. Προτιμούμε π.χ. να ψωνίζουμε απο τη βιολογική λαϊκή στην περιοχή μας αλλά επειδή είναι πιο ακριβά απο τα συμβατικά, παίρνουμε μετρημένες ποσότητες. Προς Θεού, δεν πεινάμε, αλλά ΔΕΝ ΠΕΤΑΜΕ κιόλας. Το ίδιο με τα παιχνίδια, δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει τα παιδιά να έχουν τόσα πολλά με τα οποία φυσικά δεν παίζουν (είναι θέμαπου με "πονάει" αλλά θα το αναλύσω αλλού αυτό). Όσο για το σαιτ που προτείνεις, θα το δω αργότερα στο λαπτοπ του συζύγου γιατί μου έχει χαλάσει η κάρτα ήχου οπότε θα επανέλθω.
Ντινάκι, σου έστειλα πμ. Νομίζω... Για δες

184JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Δευ Ιουν 28, 2010 4:29 am

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
puccarina έγραψε:molly μου είναι μέσα στο μεγάλο careffour στην Πέτρου Ράλλη έχει και παρκινγκ ανεβαίνεις επάνω απο το παρκινγκ και θα το βρείς τελευταία φορά που πήγα θα έφερνε και γυναικεία JUMBO - Σελίδα 8 536304

Ευχαριστώ πολύ! JUMBO - Σελίδα 8 334590 JUMBO - Σελίδα 8 334590 JUMBO - Σελίδα 8 334590

185JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Τρι Ιουν 29, 2010 5:40 am

tarzanaki

tarzanaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
molly έγραψε:
puccarina έγραψε:Και για να πάρετε μια ιδέα σας βάζω το site του next για όσες δεν το ξέρετε χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση...

http://www.next.co.uk/shopping/children

Το ξέρω τo site κι επειδή έχω ένα έρωτα..
Δε μου λες αν ξέρεις και τη διεύθυνση,οταν πάω Αθήνα να περάσω κι από κει?

δυστυχως ομως δεν κανουν παραδοσεις στην ελλαδα οποτε δεν μπορουμε να παραγγειλουμε απο εκει. το ξερω το νεξτ γιατι ημουν αγγλια. φοβερη ποιοτητα..
για τις μαμαδες που κανουν αγορες στο διαδυκτιο δειτε και αυτο εχει παιδικα σε καλες λογικες τιμες. αγγλικο σαιτ.
www.asos.com Wink

186JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Τρι Ιουν 29, 2010 6:02 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια αν εχετε δοκιμασει απο αυτα τα σαιτ και ειναι αξιοπιστα βαλτε τα και εδω
http://www.forum.eimaimama.gr/forum-f12/topic-t11.htm

187JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Τετ Ιουν 30, 2010 2:43 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν μπορω να βλεπω αυτο το θεμα....

ΘΕΛΩ ΤΖΑΜΠΟ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...... JUMBO - Σελίδα 8 669659

188JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Τετ Ιουν 30, 2010 2:54 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η αλήθεια ειναι οτι μαρεσει να σουλατσαρω στα τζάμπο.. αφου ξεχνάω μετά να βγω.. Razz

http://lovinghorses.pblogs.gr/

189JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Τετ Ιουν 30, 2010 3:19 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tarzanaki έγραψε:
molly έγραψε:
puccarina έγραψε:Και για να πάρετε μια ιδέα σας βάζω το site του next για όσες δεν το ξέρετε χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση...

http://www.next.co.uk/shopping/children

Το ξέρω τo site κι επειδή έχω ένα έρωτα..
Δε μου λες αν ξέρεις και τη διεύθυνση,οταν πάω Αθήνα να περάσω κι από κει?

δυστυχως ομως δεν κανουν παραδοσεις στην ελλαδα οποτε δεν μπορουμε να παραγγειλουμε απο εκει. το ξερω το νεξτ γιατι ημουν αγγλια. φοβερη ποιοτητα..
για τις μαμαδες που κανουν αγορες στο διαδυκτιο δειτε και αυτο εχει παιδικα σε καλες λογικες τιμες. αγγλικο σαιτ.
www.asos.com Wink

ΑSOS,πολυ γνωστο,μου το χαν προτεινει κατι φιλες!

190JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Τετ Ιουν 30, 2010 3:57 am

NATASHA


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ εγω τους εχω ψωνισει απο τα jumbo αλλα μονο βαμβακερα φορμακια και μερικες πετσετουλες και φυσικα παιχνιδια.Γενικα για ρουχαλακια προτιμω μαγαζια της γειτονιας για να στηριζουμε και τους εμπορους(αν ψαξουμε καλα υπαρχουν μαγαζια με τιμες καλυτερες και απο τα jumbo)!!!!!!! I love you

191JUMBO - Σελίδα 8 Empty Απ: JUMBO Τετ Ιουν 30, 2010 4:05 am

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήρα τελευταία μερικά φανελάκια της μπουμπούς μου, αλλα για 12 μηνών μια που τα μικρότερα δεν της κάνουν από τα jumpo. τα έπλυνα και όταν δοκίμασα να της βάλω ένα, διαπίστωσα ότι είχε μπει στο.. πλύσιμο!

τυχαίο; δε νομίζω... Rolling Eyes

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις